Přeskočit na obsah

Ano, problémem politiků je nahrazení praxe za teorie, které v praxi nefungují

  • A

Politika je služba státu nebo organizaci, špatně slouží to, co je špatně vyrobeno a špatně nastaveno, podívejme se proto na kvalitu politiků, pokud politiky otestujeme tělesně a psychicky tak zjistíme že jejich kvalita je špatná, a proto politici dělají průšvihy a nic se nezmění po politických volbách, protože si zase zvolíme špatné politiky a tím se ocitáme v začarovaném politickém kruhu.

Dalším problémem politiků je nahrazení praxe za teorie, které v praxi nefungují, je to jako by se někdo učil o tom, jak má vařit a neměl by žádnou praxi s vařením, nerozděluji politiku na pravici a levici, rozděluji politiku na správnou politiku a chybnou politiku, čas má dost času na to, aby poznal, co je správná politika a co je chybná politika. To, co se v politice děje za posledních tisíc let to je jasná ukázka chybné politiky, co s tím uděláme?

Nahradíme politiky a byrokraty za umělou globální inteligenci, která bude napojená bezdrátově rychle na lidské mozky, stroje na práci a programy na řízení strojů, už nebudeme od pitomých politiků neustále slyšet já jsem myslel, a tak jsem udělal pitomost. Takto zde na věčné digitální časy zvítězí všude pravda a láska, lidi už nebudou moci lhát a krást. Ten, kdo bude pracovat pomalu bude muset počítat s tím, že se eliminuje, protože dobrotu si bude muset každý zasloužit, nic nového pod sluncem v přírodě se vše, co je pomalé stává potravou pro to, co je rychlé.