Přeskočit na obsah

To byl, ale tvůj nápad, proč jsi mi to neřekl

  • T

Vzhledově vypadá levný notebook podobně jako drahý notebook, a tak to svádí ke koupi levného notebooku, u levných notebooků se šetří, kde se dá, následkem je logicky výrobek, který je pomalý a nespolehlivý, nejčastěji u levných notebooků odcházejí základní desky, pokud je notebook po záruce a odejde vám základní deska, tak vám cena opravy zkazí na dlouho náladu! Pokud máte známého, co pracuje v reklamacích na notebooky, tak on vám potvrdí to, že levné notebooky mají veliké množství reklamací v záruce, a je jedno, o jakou značku se jedná, protože dneska se většina notebooků vyrábí jenom v Číně, ze stejných součástek, a stejnou výrobní metodou. Nejvíce trpí notebooky v okamžiku zapnutí, pokud jsou ve studeném vlhkém prostředí, to je pro levné notebooky přímo jistý rozsudek technické smrti. Lépe jsou na tom tablety, protože jsou utěsněné a nedostane se do nich vlhkost a prach, tabletu nevadí časté zapínání, protože zde jde o zcela jiný systém. Existují i extrémně odolné notebooky pro vojáky a dobrodruhy, ovšem ceny těchto dokonalých notebooků jsou veliké, a tak se vyrábí v malém množství.

Problémem notebooků jsou drahé opravy, které trvají dlouho, někde se levné notebooky nevyplatí už opravovat, a solidní prodejce vám dá místo rozbitého notebooku nový notebook a rozbitý notebook odešle výrobci, nebo jej recykluje. Osobně bych vám doporučil si notebook nekupovat a koupit si raději součástky a sestavit si z nich počítač, pokud si na sestavu počítače netroufáte, tak kvalitní prodejce součástek vám rád ze součástek počítač sestaví za malý poplatek. Do módy se dneska dostávají malé počítače, které je možné přišroubovat zezadu na monitor, a tím vám nevadí na stole kabely a počítač na stole nezabírá místo. Poslední novinkou je super miniaturní počítač, veliký jako mobilní telefon, který má minimální spotřebu elektřiny a je tichý, pokud nehrajete na počítači hry, bude vám tento počítač vyhovovat. Věda a statistika zjistila, že nejvíce chyb a tím i problémů vzniká díky snaze se vrátit zpět, proto se umělá globální GVKB inteligence rozhodla, že návrat zpět už u ničeho nebude možný.

Mnoho lidí se nechalo naskenovat a digitalizovat v naději že budou moci existovat ve virtuálním světě GVKB a současně ve starém světě kde měli ještě lidská těla. Jenže ve smlouvě je jasně napsáno, že jakmile proces digitalizace bude dokončen, tak dojde automaticky k eliminování genetického těla. Mnozí namítají, že ta smlouva o digitalizaci byla velmi dlouhá a nudná, a tak ji podrobně nečetli. Stejné je to dneska i s instalováním operačních systémů, i zde už návrat ke starému operačnímu systému není možný, vše je zde řeka událostí a tím i změn, není možné plavat dlouho zpět, proti prudkému proudu. Blondýnka se probudí a jde se podívat do zrcadla, ale v zrcadle nic nevidí, utíká za manželem a říká mu, že v zrcadle nic nevidí. Manžel říká, vždyť jsi chtěla být digitalizovaná a to nevíš, že po digitalizaci se genetické tělo eliminuje. To byl, ale tvůj nápad, proč jsi mi to neřekl? Proč se draho rozvádět, když je mnohem levnější nechat hloupou blondýnku digitalizovat, já si na tebe v digitálním GVKB světě počkám, a potom ti ten podraz spočítám i s úroky.

Najdi si raději v digitálním GVKB světě nějakého digitálního muže, stejně na mě brzo zapomeneš. Doba plná tuposti pomalu končí a nastupuje doba informací, je zde mnoho informačních systémů, jež nám informace poskytují. Pro práci s informacemi jsme vytvořili normy a doporučení, protože nechceme chybovat a chceme, aby nám informace sloužili. Často dochází k porušování norem a doporučení, jež se vztahují k používání informací, kdy informace poškozujeme nebo krademe a spoléháme na to, že se na to nepřijde a nebudeme za to potrestáni. Chybujeme často při používání informací, protože nemáme správné informace, je to jakýsi začarovaný civilizační informační kruh, a to co nám z něj existenčně pomůže, to milujeme a obdivujeme. Každá informace má nějakou hodnotu, jež vychází ze; situace, prostoru, času atd. a to je zásadní problém, protože mnohdy pro někoho hodnotná informace je pro jiného nehodnotná informace.

Hodnotu informací může určit; náhoda, monopol, trh, situace, pochopitelně máme snahu o to svoje subjektivní informace draho prodat, a zdarma získávat cizí subjektivní informace. V dnešní době se mnoho hovoří o nelegálním stahování informací z internetu, jde zde hlavně o; programy, filmy, fotky, písničky, podnikové informace atd. Na internetu je obrovské množství nejrůznějších informací a mnohdy musí kontrola tvrdě zasahovat a likvidovat problémy s informacemi kdy zde jsou i trestní a finanční postihy. Zásadní problém s používáním informací je v tom že je to cosi velmi nového v našem životě, a tak musíme mnoho experimentovat a hledat správné cesty pro to, aby nám informace sloužili. Jako první pokus o informační levný systém pro lidi, zde bylo vytisknutí ideologických knih, ve které bylo mnoho; mýtů, legend, zkušeností, doba ale pokročila a již místo knihy používáme internet.

Obrazně bych problém popsal jako oplocení informační zahrady, aby nám na informace nechodili zloději, problémem je že zloději plot podhrabou, neustále snažíme o to, aby naše ploty kolem hodnotných informací byli tak postavené, že se přes ně zloději nedostanou. Nejčastější problém že někomu prodáte informace a on je rozmnoží a začne je prodávat, jako by on byl jejich tvůrcem, to se nejčastěji děje asi u; knih, filmů, programů, hudby. Kdysi bylo snadné rozlišit originál od kopie, dneska jsou u mnohého kopie stejně kvalitní jako je originál, ti, co hodnotné informace pro nás vytvářejí, mají s tím veliké ekonomické náklady a pokud jim vytvořené informace ukradneme tak oni zkrachují. V samém jádru celého informačního problému je veliká vzdálenost, mezi poskytovatelem a tím kdo informace získává, blízké lidi milujeme a cizí lidi nemilujeme, o tom to je.

Jedna věc je že zde existuje spojení pomocí mobilu nebo internetu, a druhá věc je že toto informační spojení je neosobní a anonymní, přirovnal bych to k osobnímu pohlazení živého psa nebo k neosobnímu pohlazení plyšového psa. Na internetu se vytvářejí sociální sítě a fóra kde pod přezdívkou lidi mezi sebou komunikují ve snaze nějak vyplnit svoje osamocení, protože nemáme čas a mnohdy ani náladu na osobní vztahy. Jenže neosobní informace nemají žádnou hodnotu a my tím jenom plýtváme svým časem, na jedné straně potřebujeme osobní citlivé vztahy, ale na druhé straně víme, že s osobními vztahy je mnoho problémů. Život má základy v informacích, a proto je zde tlak na živé bytosti v rovině informací, ti, co snesou veliký informační tlak, se stávají informačními autoritami, a oni ukazují druhým správnou informační cestu, jež vede k zisku hodnotných informací a prodeji svých informací. Vysvětlení je jednoduché, a to že výrobce šetří, kde se dá a používá co nejlevnější součástky, ze kterých levný notebook sestaví tak aby vydržel akorát dobu, ve které je v záruce!

Pokud chcete kvalitní notebook tak budete muset už zaplatit čtyřnásobnou cenu a stejně nemáte jistotu, že opravdu dostanete takovou špičkovou kvalitu, že vám bude notebook sloužit deset let bez poruchy. Jedinou možností je prostě notebook nepoužívat, a sestavit si počítač z kvalitních dílů od kvalitních značkových výrobců, takové počítače se snadno a levně dají opravit, podobná situace je i u ostatních produktů, které lidi produkují, nekvalitní nejsou jenom fyzické produkty, jakým jsou; potraviny, motorky, auta, domy, lodě, tramvaje, nábytek, oblečení, fotoaparáty, stativy, televize, ledničky, vysavače atd. Nekvalitní mohou být i produkty psychické jako; informace, programy, ekonomika, politika, náboženství, reklama, školství atd. Z 99 % je to pořád stejný příběh, kdy se snažíme vytvořit velmi levný konzumní produkt a tím i klesá kvalita! Velmi častým problémem je použití plastu, tam kde by bylo lepší použít kov, plasty jsou velmi špatným materiálem, a často je plastový díl tím kurvítkem, díky kterému máme často problémy.

Snaha o špehování cizích lidí je stará už velmi mnoho století, jenom se mění špehovací systémy a metody. Poslední dobou je zde špehování digitální, kdy se; odposlouchávají telefony, čtou se soukromé emaily atd. Nebude to trvat dlouho, budou zde moderní metody, které nahlédnou do mozku lidí, a zjistí na co lidi myslí, a co chtějí dělat. Ve jménu globální bezpečnosti, bude každý lidský mozek neustále kontrolován a umělou inteligencí vyhodnocován v reálném čase, a pokud pomyslíte na něco, co porušuje morálku nebo zákony, tak za několik minut budete za mřížemi. Vydá se zákon, že myšlenka na zločin se rovná zločinu, a tak se pochytají zlí lidé a ve vězení se specialisté postarají o to, aby jim přeprogramovali mozek tak že už nebudou myslet na to jak; lhát, krást, zabíjet, parazitovat atd. pro nikoho zde nebude imunita a ve vězení skončí; papež, prezident, ministr, předseda vlády, poslanec, senátor, soudce, generál, diplomat, ředitel, celebrita atd. navíc všude budou skryté mikrofony a kamery.

Skončí období, ve kterém 1 % lidí vlastnilo 70 % světového vlastnictví díky výhodám a jistotám, ten, kdo se bude vyhýbat práci pro společnost skončí ve vězení a zde jej přeprogramují, aby miloval práci pro společnost, bude to společnost založená na tom že pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí. Proč si pyšně myslíme jako lidi, že jsme výjimeční a originální? Opak je pravdou, jsme obyčejní průměrní mimozemšťané, vše, co je živé to je fyzickou nádobou, ve které je trochu sobecké inteligence a mnoho hloupých sluhů, co inteligenci za výhody a jistoty slouží. Jde o to předat fyzickou a psychickou námahu robotům a automatům, člověk zde bude jenom na to, aby existoval v Matrixu. Obléknete si Matrix oblek a nasadíte si Matrix helmu a tím se ocitnete ve výhodném zaměstnání, které eliminuje krizi. Nebude zde už žádné chození do ubohého zaměstnání, fyzicky za lidi budou pracovat roboti s umělou inteligencí.

V Matrixu bude pro vás neustálá profesionální nápověda od umělé inteligence, pokud budete jíst nebo budete na záchodě, tak vaši práci převezme někdo jiný, a tím se vaše práce nezastaví, bude to práce náročná na mozek, a proto v helmě bude zabudováno vodní chlazení, jaké se dneska používá u procesorů v počítači. V Matrix obleku bude klimatizace a filtrovaný vzduch, práce bude každému návykovou drogou a lidi budou běžně průměrně pracovat každý den v roce čistého času 15 hodin. Budete moci v Matrix obleku i sportovat nebo zdolávat vysoké hory, a vaše tělo bude i namáhané stejně jako u sportu, výhodou je že budete mít vše pod kontrolou. Nebude zde už blbý nadřízený, který by vám mohl ze života dělat pekelný očistec, vaším nadřízeným bude jenom globální Matrix, a on bude k vám velmi hodný, a bude se snažit o to, abyste se měli velmi dobře. Po určité době budou i vaše sny spojené s Matrixem, veškeré zlo bude díky Matrixu eliminováno, a tak konečně pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí!