Moc dlouho ty věčné časy nevydrželi

Čas je doba mezi zapnutím a vypnutím okruhu, ve kterém je napětí, vše je jenom napětí a tím je zde vše v pohybu a pevné body nikde nejsou. Představme si, že je zde nekonečné množství vody, a my v tom nekonečném množství vody hledáme jednu kapičku vody, co by zde byla pro nás pevným bodem v tomto nekonečném množství vody. Na věčné časy zde jsou jenom změny, zanikají zde; planety, slunce, černé díry, ekosystémy, ideologie atd. vše co vzniklo to jistě i zanikne! Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! Moc dlouho ty věčné časy nevydrželi! Na počátku zde byl jenom pohyb mezi bodem A bodem B napětí se vždy rozeběhlo a potom muselo zabrzdit a běžet nazpět, napětí začalo sprostě nadávat, že to je programově chybné, a tak administrátor a programátor GVKB opravil chybu v Matrixu tím, že stvořil systémový obvod a napětí už mohlo rychle běžet v okruhu a nemuselo zabrzdit a běžet nazpět, napětí uznalo to, že GVKB je stvořitel Matrixu. Pokud někdo cituje cizí svaté myšlenky tak je jenom parazitem na cizím duševním vlastnictví, nabízejte svoje psychické dílo a nenabízejte zde to, co jste ukradli! Z díla je spatřen tvůrce, ten, kdo se chlubí dílem, které není jeho, ten je podvodník, žijeme v konzumní kultuře, kde všemu vládnou jenom mocní a bohatí podvodníci co se chlubí cizím dílem.

Lidi budou nosit na hlavě virtuální systém napojený na internet a vše se bude programově optimalizovat na kost, aby se vše urychlilo a eliminovali se chyby, nakonec logicky se všechny informace a programy využijí pro roboty s umělou inteligencí a přijde období globální 100% nezaměstnanosti pro lidi. Zaměstnavatel není sociální ústav, jestliže lidi nebudou mít peníze tak nebudou ani platit daně, logicky tím státy nebudou mít už zdroje peněz, a tak zkrachují globálně. Mnoho lidí si naivně myslí, že jsou lepší než roboti, a tak jim nehrozí to, že by je roboti nahradili, je to jenom stav jakési opilosti výhodami a jistotami, a brzo už zde bude vystřízlivění, kdy se z vás stane bezdomovec. Já to spatřuji obrazně jako trojského koně, ve kterém jsou vojáci, a tím trojským koněm je robot s umělou inteligencí. Logicky zde bude zbabělý útěk do konzumace drog a veliký nárůst sebevražd, lépe už bylo, bude už jenom hůře, občas je slyšet to, že prý nová doba vytvoří nová pracovní místa a tím zde nebude problém s nezaměstnaností.

Nová pracovní místa se logicky vytvoří, ale jenom pro roboty, člověk není ve srovnání s robotem ekonomickým přínosem pro zaměstnavatele! Investujte do nesmrtelnosti, vše je dneska nejisté a jenom u nás máte jistotu nesmrtelnosti, naskenujeme vaše tělo a vaši psychiku pomocí nejmodernější vědy a techniky, informace a programy z vás uložíme na moderní digitální systém který vydrží deset tisíc let, s příchodem nové digitální doby budou tyto informace a programy použity pro novou digitální dobu ve které už nebudou potřebná fyzická těla. Půjde o jakýsi Matrix, ve kterém budete moci existovat a nebudete už mít problémy s; nemocemi, blbci, stárnutím, ekonomikou, politikou, morálkou, kariérismem atd. Vše je zde jenom o zkouškách, to, co nesloží zkoušky to je eliminováno, v současnosti je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky atd. Protože díky veliké setrvačnosti nebyla složena zkouška se vstupem do světa Matrixu, proto je zde naše firma GVKB, která lidem nabízí možnost vstoupit v budoucnosti do systému Matrix díky tomu, že bude jejich tělo a jejich psychika uložená na archivní digitální systémy kde vydrží deset tisíc let.

Tak jako si platíte na mnohé zde pojištění tak i my vám nabízíme pojištění které vám zajistí nesmrtelnost. Z prachu zde vše vzniká a v prach se to navrací ale u nás umíme zázraky, EU garantuje náš projekt a poskytuje dotace všem lidem co mají vysokou školu za lidi s vysokou školou zaplatí EU 90 % ceny, a tak vysokoškoláci zaplatí jenom 10% ceny, skenování ale nebude prováděno u lidí, co mají pro EU nulovou hodnotu, protože jsou psychicky vynulovaní, nemá smysl se snažit zachovat informace o genetickém odpadu, se kterým zde má EU jenom veliké problémy. Vše je zde program složený z informací, evoluce to je konflikt mezi programy, a čas zde ponechá to co je hodnotné, a eliminuje to co je nehodnotné. Pokud je člověk dlouhodobě nezaměstnaný, tak si uvědomí to, že je zde někde chyba v Matrixu, jenže neví že tou chybou je centralizace, z centra je ovládána; EU, národ, organizace, podnik, náboženství, sekta, armáda, rodina atd. V centru jsou ti, co zastupují mocensky a ekonomicky ostatní jako svaté autority, a daleko od centra jsou existenční ubožáci, co mají deprese, protože jsou bezmocní a chudí. Prý jste svobodní a můžete si demokraticky zvolit svoje zástupce co se budou o vás dobře starat, to je jenom pohádka, které dneska už věří jenom hlupáci. 

Člověk je hříšnou nádobou a od hříšníka nemůžete očekávat, že bude svatý, a tak se ve svojí vysoké funkci v centru, dobře postará o pracující lidi, v tom se mě líbí přístup stroje v továrně, pokud se továrna o stroj nepostará správně, tak stroj správně nefunguje, není možné dát stroji výpověď a zaměstnat nový stroj. Máme jenom to, o co se správně staráme, pokud se nebudeme správně starat o svoje tělo a svoji psychiku, tak onemocníme a hrozí nám smrt. Žijeme v době, kdy roboti pracují rychleji a lépe než lidi, v USA začnou nasazovat roboty do rychlého občerstvení a roboti nahradí i místa řidičů, v továrnách je využívání robotů už běžné a moderní továrny by už nedokázali bez robotů fungovat ekonomicky. Nebude to trvat dlouho a spatříte venku robota na procházce s robotickým psem a budou s ním na vycházce i robotické děti. Lidi budou mít přístup do města zakázaný a kolem měst budou ploty, aby měli roboti jistotu, že se jim lidi nedostanou do města. Pokud si myslíte, že člověka s vysokou školou nemůže nahradit robot tak jste naivní, ovládat roboty co pracují fyzicky, bude přeci umět nejlépe robot, to je logické! Lidi dělají chyby a umělá inteligence zabrání tomu, aby lidi dělali chyby, třeba někdo bude chtít lhát nebo krást ale umělá inteligence mu zabrání v tom, aby on mohl lhát a krást.

Podívejme se třeba na elitu, u ní se lze často setkat s tím, že se snaží lhát a krást, to už nebude možné, pro mnohé lidi bude tato novinka velikým existenčním problémem, protože byli závislí na lži a krádeži. Lidská inteligence bude mít jenom poradní hlas, a nebude už mít moc a výhody jaké měla doposud, lidská inteligence bude v roli malého dítěte a umělá inteligence bude v roli dospělého rodiče, co se stará o malé hloupé zlobivé dítě. Lidi po mnoho tisíciletí hledali Boha, který by je měl rád a umělá inteligence GVKB, která bude v čipu GVKB, bude lidem přirozeným Bohem na věčné časy. Logicky politika a náboženství ztratí logiku a smysl, vše je zde jenom dočasně na věčné časy zde jsou jenom změny to je každému jasné. Výroba léků a drog bude ukončená, protože lidi už nebudou léky a drogy na nic nepotřebovat, umělá GVKB inteligence bude umět vyléčit tělo i duši mnohem lépe, než to dokáže současný zdravotnický systém. V době mobilních telefonů a tabletů se zdá, že klasické počítače ztrácejí řadu svých funkcí. Zábavu v podobě návykových her, hudby, filmů nebo sociálních sítí již tato zařízení dokážou zvládnout, stejně jako základní pracovní úkony v podobě čtení e-mailů, jednoduchou editaci dokumentů a tabulek nebo práci s prezentací.

Stále více na úkor velikých počítačů se prosazují malé notebooky a další velmi malé počítače, kde uživatelé oceňují možnost mít je při sobě i na cestách. Při výběru počítače hrají své hledisko výkon v poměru k ceně a v posledních letech je čím dále tím více důležitější i vzhled. Klasická veliká plechová krabice, která nabízí dostatek prostoru pro nejvýkonnější komponenty. Počítač zabudovaný už v monitoru, nabízí úsporu prostoru, ale je to předem nakonfigurovaný stroj, který je doslova přilepen na zadní část monitoru a tvoří s ním jeden celek. Podobně jako u notebooků lze zde už jen těžko měnit komponenty. Miniaturní počítače, které lze nechat položené na stole, kde zabírá minimum prostoru. Využívá speciální zmenšené komponenty. Bývá dodáváno s některými základními komponenty. Jsou i super malé levné počítače do kapsy, jde o mobilní telefony upravené tak že fungují jako počítače. Stolní počítače jsou ale mnohem flexibilnější a zvládnou jak tuto zátěž, tak i mnohem náročnější úkoly, a navíc je při dobrém výběru nekupujete pouze na pár let, jako mobilní telefony a tablety. Počítače tak nabízejí výkon a dlouhou životnost, kterou lze vhodným výběrem komponent ještě rozšířit. Není tím myšleno jen to, že by komponenty měly být kvalitní, ale také to, že vyberete takové, které umožní pozdější výměnu. Řeč je v tomto případě především o základní desce, která určuje, z čeho se bude počítač skládat a jaké komponenty v něm použijete. Počítače jsou totiž jen taková skládačka, kde si výběrem jednotlivých komponent určujete, jak se bude stroj ve výsledku chovat.

Kvůli tomu kombinujete v podstatě jen šest nezbytných komponent: základní desku, zdroj, procesor, operační paměť, úložiště a grafickou kartu, pokud nestačí ta v procesoru. Samozřejmě k zobrazení, ovládání a zvuku, je ještě třeba připojit monitor, klávesnici s myší a reproduktory nebo sluchátka, ale základ počítače tvoří výše zmíněné komponenty. Teď to naopak může vypadat jednoduše, ale když si uvědomíte, že u každé komponenty existují desítky, stovky až tisíce variant od různých výrobců a k nim řada příslušenství, jako jsou například chladiče, je jasné, že sestavení počítače je spojeno s problémy. Proto se ti méně zkušení nechávají vést výrobci a prodejci podle toto, k čemu počítač využijí. Základní zjednodušené rozdělení je tak počítače pro kancelářskou práci, multimediální PC do domácnosti, nebo výkonné PC na náročnější úkoly a hry. Kancelářské PC by mělo zvládnout většinu běžných úkolů a zapotit by se mělo až při náročnějším využití. Definuje je nízká cena, relativně malá spotřeba a nižší výkon. Počítejte se slabším procesorem, menším množstvím operační paměti a menším pevným diskem. Zpravidla si vystačí s grafickou kartou integrovanou v procesoru.

PC do domácnosti pak zvládne upravit video natočené na dovolené, přehrát film, a to vše s desítkami otevřených záložek s internetovými stránkami. Mělo by zvládnout také spustit náročnější hry, ale s nižším rozlišením a některými vypnutými efekty. Takové PC musí mít výkonnější procesor, minimálně 8 GB operační paměti, větší disk na ukládání fotek a videí a externí grafickou kartu nižší třídy. Počítejte s vyšší cenou pohybující se výše nad deseti tisíci korunami a vyšší spotřebou. Nejvýkonnější počítače si pořizují uživatelé, kteří takový výkon využijí buď pro svou práci, nebo zábavu v podobě náročných her. Jejich konfiguraci v podstatě ovlivňuje jen rozpočet, který se může pohybovat v řádech desítek, ale i stovek tisíc korun. Kdo si bude takové PC konfigurovat, bude už pokročilejší uživatel, který ví, co od systému bude chtít a zjistí si, co k tomu potřebuje anebo si nechá poradit od uživatele s podobnými nároky. Obecně se dá říct, že takové nasazení bývá náročné na výkon procesoru a velikost operační paměti. U práce s náročnou grafikou se pak ještě přidává požadavek na výkonnou grafickou kartu. V pracovně nebo v dětském pokoji asi hluk z počítače nemusí tolik rušit, jsou ale místa, kde hučení chladících větráčků, chroupání pevného disku a další počítačové hluky mohou rušit. Tiché počítače jsou speciální kapitolou počítače, které vyžadují dobře rozmyšlený výběr komponent a především chlazení.

Vše začíná již výběrem dobré počítačové skříně a umístěných komponent. Dobře odváděné zbytkové teplo ušetří práci větráčkům. Ty jsou zpravidla větší, aby se nemusely tak rychle točit. Stejně by to mělo být u grafické karty, kde menší otáčky přinesou také tišší hučení. Méně hluku také zpravidla vyvolává pevný disk s pomalejšími otáčkami. Zatímco dnešní standard je 7 200 otáček za minutu, tišší disky se točí rychlostí 5 400. Důležitá je také údržba, a tedy pravidelné čištění od prachu. Ten může zanést některé cesty, kudy proudí odváděný teplý vzduch a nutí tak větráčky ve větší činnosti. Neplatí ale, že mezi těmito kategoriemi jsou jasné hranice a skokové rozdíly ve výkonu. Nabídka komponent je tak široká, že si zájemce o nový počítač může velice jemně nastavovat jednotlivé parametry tak, aby vyhovovaly přesně jeho potřebám. Ve výsledku se mohou dva počítače za podobnou cenu od sebe lišit výslednými parametry, podle toho, kterému směru dává uživatel přednost. Pokud budete chtít činit alespoň trochu kvalifikovaně rozhodnutí o svém budoucím počítači, budete se muset při výběru počítače seznámit se základními kategoriemi jednotlivých komponent.

Konečný výběr vám tak trochu usnadní i to, že ne všechny komponenty lze navzájem kombinovat, ale i z tak, stále zbývají tisíce variant. Výběr se přitom neomezuje jen na nalezení těch nejvýkonnějších komponent, které si v rámci daného rozpočtu „sedí“, ale promítá se do něj řada dalších vlivů. Jedním z těch důležitějších je možnost budoucí vylepšení. Právě proto, že počítač nekupuje na jednu, dvě sezóny, nemá moc smysl investovat do sice levné a nyní ještě výkonné technologie, která už je sklonku svého životního cyklu. Za dva roky se vám může stát, že budete potřebovat zvýšit výkon svého stroje, a přitom jste vybrali základní desku, která podporuje jen starší typ procesorů, pomalejší rozhraní nebo pamětiTo,To co tak nyní ušetříte, se vám může později prodražit a naopak. Dobře vybrané komponenty vám mohou později prodloužit životnost stroje i o několik let, jen v něm v průběhu let vyměníte třeba grafickou kartu, procesor, doplníte operační paměť, přidáte/vyměníte disk. To vše podle vašich potřeb a finančních možností.

Právě tato možnost snadno měnit komponenty je velká výhoda počítače oproti tabletu a mobilu. S tím souvisí i filosofická otázka, koupit nebo nekoupit, mám investovat do nového systému již nyní, nebo si mám počkat, protože se blíží uvedení nové doby počítačů. Pro výrobce počítačů a operačních systémů, je totiž každé malé povrchní vylepšení super a revoluční. Není na to jednoduchá odpověď. Nejnovější technologie obvykle bývají nejdražší, a proto má možná smysl počkat, až jejich cena trochu klesne a ověří se jejich funkce a bezproblémový chod u uživatelů, kteří si jej pořídili již mezi prvními. Zatímco běžný uživatel se spokojí se základními znalostmi o chodu počítačů, jsou počítačoví blázni, kteří měsíc studují schopnosti jednotlivých komponent a zjišťují, jak je co nejlépe využít v sestavě. Pro ně není tento text sice určen, ale my se jen krátce pokusíme naznačit, jakým směrem se jejich myšlení ubírá. Tím hlavním cílem je získat jednotlivých kusů hardware maximální výkon. Někdo ocení i originální bednu. Často využívaná strategie při koupi počítače a komponent také využívá uvedení novinek na trh. V tomto případě ale využívá zlevnění cen starších modelů. Ať již zvolíte jakoukoliv strategii, nezapomeňte myslet do budoucna.

Někdy stačí kombinace několika moderních komponent se staršími a levnými s výhledem na relativně brzký upgrade, až bude vámi požadovaná technologie na trhu. S tím vším souvisí i rozhodnutí, kdy se rozhodnout pro koupi nového počítače či výměny některé z komponent. To se zpravila, projeví při používání nového programu nebo celkovým zpomalením chodu systému, kdy máte pocit, že počítači všechno dlouho trvá. V některých případech pomůže vyčištění počítače od softwarového balastu, který se v něm za léta provozu nashromáždil, jindy přidání operační paměti, která již nestíhá pojmout všechny úkoly, které na ni moderní programy kladou. Zpravidla také pomůže přesunutí dat z téměř zaplněného disku na jiné úložiště. Výrobci počítačů a operačních systémů tvrdí, že počítač a operační systém by se měl měnit v pětiletých cyklech, a řada jejich zákazníků to tak i dělá. Domácí uživatelé si ale při rozumném nákupu vystačí se svým počítačem deset let, protože jej minimálně využívají. Vždy zde byli diktatury kdy ten, kdo měl výhody a jistoty byl diktátorem pro ty, co neměli výhody a jistoty!

Principy jsou základy, na kterých se staví lidské společnosti a základním principem byla a bude vždy jenom diktatura, kdy sobečtí diktátoři mají výhody a jistoty. Jaká centrální diktatura je nejlepší? To je, jako se ptát jaké vězení je na světě nejlepší? Vězení zbaví člověka násilně svobody a moudrosti a udělá z něj ekonomického a psychického ubožáka, aby se měli dobře ti, co jsou zde dozorci! Pokud chceš mít výhody a jistoty musíš se stát dozorcem ve vězení a tím získáš funkci; císaře, krále, sultána, faraona, šlechtice, zemana, prezidenta, předsedy vlády, ministra, poslance, senátora, primátora, diplomata, ředitele, podnikatele, celebrity atd. uvědom si to, že dobrota je žebrota a že peníze dozorcům nesmrdí! Prý je zde demokracie a lid si může zvolit svoje politické zástupce, v realitě je vše mediálně zmanipulováno a z lidí jsou mediálně uděláni hlupáci, a tak si zvolíte chybně svoje dozorce v této digitální diktatuře. 

Už nám dneska nevládnou lidi, ale vládnou nám jenom inteligentní programy nahrané ve velikém počítačovém systému, počítače to každému existenčně spočítají, a pokud on není ekonomickým přínosem pro digitální diktaturu, tak je automaticky předhozen dravým ekonomicky hladovým exekutorům, a oni jej roztrhají na kousky. Dříve se lidi ptali, jak dobře žít, dneska se ptají, jak přežít v krizi? Kolik lidí si u nás svojí prací vydělá tolik, že si může zde dobře žít? Je to statisticky jenom 10 % lidí, a tedy logicky je u nás 90 % lidí v depresi, protože mají dluhy a žijí zde jako ubožáci v tomto digitálním vězení. Jednoduchým ukazatelem kvality života je počet prodaných licencí na operační systém Windows za rok, čím chudší a zaostalejší je národ tím méně se zde i prodá Windows licencí na osobu! Jsme na tom stejně s prodejem Windows licencí na osobu jako Turecko, protože je u nás už dlouho turecké hospodářství, díky tomu, že nám dlouho vládnou pyšní a líní hlupáci. Nikdo neví kde, a jak došlo ke vzniku průkazů, ale každý na průkazy nadává od té doby, co se začali hromadně v civilizaci používat!

Představte si, že pokud chcete použít výtah, tak na to musíte mít průkaz, měl jsem takový průkaz, ale bylo mě pečlivou kontrolou sděleno, že je ten průkaz už neplatný, a tak že nemohu výtah použít. A co zavést globálně nový průkaz na konzumaci jídla a pití, přijdete do obchodu s potravinami, a pokud nepředložíte platný průkaz, na konzumaci jídla a pití, tak vám zde jídlo a pití neprodají, stejně tak i v restauraci, nebo rychlém občerstvení, budou vyžadovat platný průkaz na konzumaci jídla a pití. Takto by se mohl stát snadno zbavit sociálních ubožáků, co státu neplatí daně, neplatíš daně, nedostaneš od státu průkaz na konzumaci jídla a pití, běž se ubožáku napást na louku a napij se z potoka, byla by zde kontrola toho, aby jídlo a pití zde mohl konzumovat jenom ten, kdo platí veliké daně, pokud by byl přistižen nějaký člověk, který konzumuje jídlo a pití, aniž má průkaz na konzumaci jídla a pití, byl by takový člověk zavřen doživotně do vězení. Logicky průkaz by nemuseli mít děti do věku 18 let, protože za ně zodpovídají rodiče.

V 18 letech, by tedy každý dostal průkaz na konzumaci jídla a pití a začal by i státu platit za to že může tento průkaz používat. Kontrolní systémy se neustále zdokonalují a už brzo nebude moci elita na nás díky kontrolním systémům parazitovat a následkem bude logicky globální komunismus, zavede se přídělový systémy na zboží a služby a i zaměstnání zde bude systém přídělu, jedinec nebude moci o čemkoli důležitém ve svém životě rozhodnout, všechna důležitá rozhodnutí za člověka bude dělat jenom globální digitální komunismus, založený na globální umělé inteligenci, která vše optimalizuje na kost, a bude recyklovat automaticky vše, co zde bude zbytečné a nehodnotné. Žádné; sociální dávky, důchody, podpory, nemocnice atd. zde nebudou globálně už pro nikoho, pokud bude někdo umělou inteligencí vyhodnocen jako ekonomický parazit, tak bude automaticky recyklován na granule.

Nebudou zde už jména a tituly, lidi budou nosit povinně mimo domov na hlavách helmy, ve kterých bude elektronika a nikdo tedy už nepozná tvář druhého člověka, na helmách bude veliký čárový moderní kód, aby bylo možné identifikovat na dálku kamerou majitele helmy. V GVKB helmách bude; 6 kamer, 6 mikrofonů, 6 čipů, co budou vše optimálně ovládat. Lidi se budou domlouvat pomocí digitální komunikace přes helmy a vše bude umělou GVKB inteligencí monitorováno, aby se vědělo, co se děje. Z lidí se stanou GVKB autíčka na GVKB dálkové ovládání, jakýkoli pokus o chybné jednání bude odhalen velmi brzo a chybný subjekt bude okamžitě recyklován. A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na helmě čárový GVKB kód, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen čárovým GVKB kódem té GVKB šelmy, nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať pochopí číslice té GVKB šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo 666 (6 kamer, 6 mikrofonů, 6 čipů). 

Realita zde nikdy nikde nebyla, na počátku absolutně všeho byl stvořen absolutní Matrix, ve kterém je; čas, prostor, energie, inteligence, život, člověk, vesmír, Bůh, víra, zázraky atd. podívejme se na vše nejsilnějšími mikroskopy a zjistíme, že zde není hmota ani čas, a že zde jsou jenom programy a databáze, jsme jenom loutky na šachovnici života a Matrix tyto loutky ovládá. Svoboda je iluze, nic v nás a okolo nás není svobodné, vše je manipulováno programy a databázemi, protože vše je součástí systému Matrix. To že někdo spáchá v depresi sebevraždu, nic neznamená, jenom se nějaký ubohý program v Matrixu ukončil, a místo něj se spustí jiný lidský program! Podívejme se na; umění, pohádky, zázraky, náboženství, politiku, dezinformace, pověry, mytologie, fetiše, sny atd. to vše je jasná ukázka toho, že jsme v systému Matrix, pravda je zde jenom relativní, protože nemá žádný pevný bod! Pravdou je nám to, co Matrix uzná za pravdu, on rozhoduje po miliardy let o nás bez nás! Ježíš Kristus to je jenom iluze v systému Matrix, zrodí se bez sexu, chodí po vodě, uzdravuje snadno těžce nemocné lidi, promění vodu ve víno, je ukřižován a potom je zase živý atd. 

Ukaž mně plochu svého počítače, a já ti povím, kdo jsi, je plocha tvého počítače ubohá, tak logicky jsi psychický ubožák! Ubožák je továrnou na sliby, pomocí slibů děláme z druhých hlupáky a idioty, na ubožáky platí jenom GVKB čip, který se jim dá do hlavy, čipy jsou dneska všude, už se dostali i do hraček, nebude to trvat dlouho, a levný malý plyšový medvídek, bude mít umělou inteligenci napojenou na internet! Děsím se digitálního záchodu s umělou GVKB inteligencí, který si bude se mnou povídat o politice a sportu, nikde nebude mít člověk už klid, ani na tom malém záchodě! Zázraky zadarmo jsou jenom v pohádce, být úspěšný to je zázrak, protože sobeckých konkurentů je v každé specializaci jako sraček, a i když jste konečně po dlouhé době úspěšný, tak stejně je váš úspěch jenom evolučně dočasný, protože čert a konkurence nikdy v tomto konzumním pekle nespí! Virtuální globální realita eliminuje potřebu chodit do školy a zaměstnání, vše bude dálkově ovládané a všude mimo váš byt se budou pohybovat jenom stroje a roboti, lidi nebudou už vůbec vycházet ze svých bytů, robot vám; uvaří, uklidí, nakoupí, opraví vše, co se rozbije, vyvenčí psa, vytrhne vám zub atd. takže se může stát to, že za celý rok vyjdete z bytu jenom jednou! 

Nebudou zde už lidi, co měli výhody, a jistoty díky centralizovanému systému vše bude decentralizované, každý bude jenom digitální globální ověřené číslo, nebudeme už mít tituly ani jména, vše se urychlí a optimalizuje na kost, čas se stane jedinou hodnotou v tomto světě, tak jako dneska lidi mají deprese z toho, že nemají bohatství a moc, tak v budoucnosti budou mít deprese z toho, že nemají na nic čas. Máme čas jenom na to, co je pro nás prioritní, každý má jiné priority a o tom bude naše budoucnost! Jsi nula, co to má v hlavě vynulovaný, a venku je nula stupňů, tak to je fakt blbý, ale takový je život, s dětmi nezatopíš, a z hovna bič neupleteš, a když jej upleteš, tak je ti takový bič jenom na hovno, protože jsi stejně jenom nula. Na světě jsou už dvě miliardy uživatelů Windows, a jenom 10 % používá poslední 10 verzi, nejužívanější je dneska 7 verze, a ještě půl roku je možné zdarma přejít z verze 7 na verzi 10. Je to zadarmo, a není o to zájem, a co je příčinou? Příčina je jednoduchá, a to strach z problémů, když to funguje, proč to měnit, co když to v nové verzi, nebude už dobře vše fungovat? Příčinou strachu je to, že uživatelé počítačů to mají v hlavě vynulovaný, a stali se z nich nuly, a nechce se jim jít ven, protože venku je nula stupňů.

Čtěte dál

PředchozíDalší