Přeskočit na obsah

Je možné vítězství pravdy a lásky na věčné časy?

  • J

Na internetu si lidi stěžují na mnohé a jejich stížnosti nikoho na internetu nezajímají! Každý se stará jenom o sebe, podle hesla pro dobrotu na žebrotu. Všichni se honí za tím, co milují nebo co potřebují, ten druhý je blázen, protože on je jiný, je zde proto snaha abychom se od sebe nelišili, a tak se z nás stali loutky které snadno ovládá pokrytecká společnost která vytváří zákony které mají výjimky. Aby se měli ti, co jsou nahoře dobře tak se musí mít ti co jsou dole zle, rovnost je zde jenom ve smrti. Aby otroci nepáchali sebevraždy, tak je zde snaha otrokům pomocí propagandy a cenzury přeprogramovat násilně mozek, taky se používají drogy, které dělají z lidí hlupáky.

Otroctví neskončilo jenom se evolučně přizpůsobilo nové době, pořád platí to, že moc je možná díky bezmoci, války v nahotě odhalují to, že jsme otroci, hodně vydělávej a hodně utrácej o tom je konzumní otroctví. Neustále jsme informováni o tom, co dělají ti, co jsou nahoře a nikoho nezajímá to co dělají otroci co jsou dole, to že mnoho otroků díky dluhům a depresi spáchá sebevraždu nikoho mediálně nezajímá, je to pro ty, co jsou nahoře jenom statistika. Najednou je zde umělá inteligence a autonomní roboti, nebude to trvat už evolučně dlouho a místo lidských otrokářů se stane otrokářem umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty.

Logicky chození do školy už bude pro lidi zbytečné, potom dojde ke zrušení peněz a zrušení soukromého vlastnictví, nakonec se oddělí globálně muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako invazní druh, bude to genocida bez násilí podle hesla nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy. Je naivní představa že budeme moci ekonomicky trvale parazitovat na umělé inteligenci a na autonomních robotech, dosáhli jsme evolučního vrcholu, a tak bude následovat evoluční pád dolů do očistce, takto zde konečně zvítězí všude pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.