Přeskočit na obsah

Ti, co jsou nahoře, trestají ty, co jsou dole

  • T

Následujete nás a zvítězí zde pravda a láska nad nenávistí a lží na věčné časy, jak to uděláme? Naskenujeme vás pomocí GVKB dotazníků, co budou na internetu, a informace dáme do GVKB počítače, který bude řídit stroje a roboty, budete mít práci 24 hodin každý den v roce na milion let. Pokud se váš osobní počítač časem rozbije, tak dostanete okamžitě nový modernější počítač, stanou se z vás hrdinové nové digitální doby, co dělají zázraky na počkání, a nemožné do jednoho dne. Nová doba si žádná zcela nové digitální zaměstnance, co pracují; levně, rychle, kvalitně atd. zdá se vám naše řešení radikální natolik, že se jej bojíte přijmout, protože jste zbabělci. Pamatujete si to, kdo pozdě chodí, jenom sobě mnoho škodí. Je trestání spravedlivé?

Ti, co jsou nahoře, trestají ty, co jsou dole, pokud ale něco provede, ten, kdo je nahoře tak jej nikdo nepotrestá, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, rovnost je jenom ve smrti, rozdělujeme se na; třídy, kasty, ligy, kategorie atd. Pokud je zde trestání mělo by zde logicky být i odměňování, třeba řidič, který neměl 33 let žádný dopravní přestupek, by měl od policie dostat nový automobil, mám 33 let řidičský průkaz na osobní auto a za tu dobu jsem neměl žádný dopravní přestupek a nic jsem nedostal za dárek od policie, někde je chyba v systému. Peníze se musí přerozdělovat, těm, co mají dopravní přestupky je brát, a dávat je těm co nemají dopravní přestupky, jenže to je utopie, jsme hříšníci a od hříšníků v očistci nelze očekávat spravedlnost.

Když jsem byl dítě, tak jsem nikdy nedostal od lakomých rodičů dárky na narozeniny a Vánoce, prý si dárky nezasloužím, potrestat mě za maličkost, to ale rodiče dělali pořád. Bill Gates, který je nejbohatším člověkem na světě, a nejvíce přispívá ekonomicky na charitu, zemřel v nemocnici a jeho duše přišla do pekelného očistce, duše jde na informace a ptá se zde, proč jsem nepřišla do ráje za to, že jsem ekonomicky přispívala mnoho na charitu. Profesionální informátor na to odpověděl, ráj to byla testovací verze, finální verzí je pekelný očistec, ve kterém se musí vše často aktualizovat, a díky aktualizacím, často celý systém spadne a nefunguje.

Jaké současné informace budou mít za tisíc let hodnotu? Hodnotu má to, co potřebujeme a je to pro nás obtížně dostupné, jaké informace budou lidi za tisíc let ze současnosti potřebovat, a budou pro ně obtížně dostupná, protože tyto informace pohltí čas, protože dneska si myslíme, že je nemá cenu uchovávat pro minulost. Jistě se v budoucnosti nikdo nebude zajímat o to, co nás dneska zajímá a co považujeme za hodnotné informace, pro globální umělou inteligenci za tisíc let budeme možná tím, čím jsou pro nás dneska šimpanzi. Co z toho pro nás plyne? Vše bude jinak, výkon našeho současného největšího a nejmodernějšího obrovského počítače se v budoucnosti použije do malé plyšové hračky pro malé děti.

Všechny informace, co dneska jsou na internetu a ve všech počítačích, se vejdou na paměťovou kartu o velikosti paměťové karty, co dáváme do mobilního telefonu, a cena této karty bude v hodnotě párku v rohlíku. Jaké dneska hledáme informace o době, před tisíci lety? Zajímáme se o lidi, co měnili dobu pomocí inteligence a vědomostí, nezajímáme se o lidi, co zde před tisícem let byli mocní a bohatí. Aby mohlo být milionářům u nás líp, tak logicky musí být pracujícím hůře, je to prioritách při přerozdělování zisku z práce, ti, co jsou nahoře, se nezajímají problémy těch, co jsou dole. Evoluce je o invazi, kdy vyspělejší parazit násilně eliminuje zaostalé parazity, člověk patří k nejvyspělejším parazitům, díky svojí schopnosti pomocí inteligence a práce změnit přirozená pravidla a přirozené limity tak, že on zde bude mít pro sebe egoisticky výhody a jistoty.

Peníze parazitům nesmrdí a většina parazitů se řídí vandalským heslem po mě potopa, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v selhání kontroly nad elitou, pokud nikdo nekontroluje elitu, tak se z elity stávají lháři a zloději. Parazitování je o čekání na příležitost k parazitování, tam kde není příležitost, tam nejsou ani paraziti. Budoucnost je o tom že se lidi naskenují pomocí dotazníků a informace se přenesou do počítače, bude zde digitální člověk, který nebude mít genetické tělo a mozek, on bude jenom počítačem s inteligentním operačním systémem napojeným na globální virtuální realitu. Lidské tělo je starý model, ve kterém je naše myšlení je třeba naše myšlení přemístit do nového modelu a už nebudeme muset spát a jíst, co bylo, to bylo, teď potřebujeme digitální zaměstnance na baterky, co nelžou a nekradou.

Podívejme se na stará pravidla a staré limity, které brání vzniku nových pravidel a nových limitů, kde je zakopaný pes? Nikdo si nechce podříznout dobrovolně větev, na které pyšně sedí, v tom je zde zakopaný pes, ti, co jsou nahoře, nechtějí spadnout dolů, a dělají vše pro to, aby nové nemohlo nahradit staré, ryba smrdí od staré hlavy. V minulosti se moc a bohatství dědilo po mnoho generací a následkem byla zaostalost a degenerace, proto zde už nejsou králové a jsou zde prezidenti, je třeba jít ale dále, budeme muset předat konečně moc a bohatství umělé inteligenci. Každý dostane do hlavy čip a bude tak loutkou na dálkové ovládání, logicky milionáři, co parazitují na pracujícím lidu, nestojí o to, aby byli loutkou na dálkové ovládání, a budou dělat vše pro to, aby nedostali do hlavy GVKB čip. Tento problém nám pomohou vyřešit GVKB policejní roboti.