Přeskočit na obsah

Pokud je někde bída a zaostalost tak příčinou je zde podnikání v malém

  • P

Vyhrála by u nás volby strana, která by voličům slíbila mobilní neomezený internet do telefonů zadarmo, podle mě by zlikvidovala politickou konkurenci, takovou nabídku nelze odmítnout. Kdo maže, ten jede, pořád platí heslo chléb a hry, mobilní internet lze zařadit do kategorie hry, a kdo si hraje, ten nezlobí. Mobilním operátorům by se snížili trochu daně a všichni by na tom vydělali, musíme pochopit to, že mobilní internet musí mít každý jenom tak se evolučně posuneme dopředu. Už bylo dost vydírání konzumentů vysokými cenami, nejsme ovce, které mohou stříhat nadnárodní korporace. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, moje stránka pomohla mnoha lidem na cestě k tomu se mít lépe, nemám na stránce žádné reklamy, ze kterých bych měl zisk, stránce věnuji každý měsíc 200 hodin svého času a taky platím technický provoz této stránky.

Když můžete podporovat lidi z daní a cla, co vám nikdy s ničím nepomohou tak můžete i podpořit provoz hodnotné stránky, možná si řeknete, že máte málo peněz a že dobrota je žebrota. Jenže se taky může stát to, že zde najednou stránka GVKB už nebude, protože provoz ukončím a smažu vše, co jsem zanechal na internetu, vše je zde dočasně. Mnozí řeknou, že přeci na internetu si najdou jiné podobné stránky, a tak jim nebude vadit to, že zmizím z internetu. Jsem natolik originální, že na internetu nejsou a nikdy nebudou podobné stránky, představte si, že by zmizela ze světa veškerá originalita, vše by bylo jenom levnou komercí. Z lidí by se stalo stádo nemyslících ovcí, co konzumují pivo a kouří cigarety.

Nejde mi o to, abych byl bohatý, to bych dělal prezidenta nebo ředitele, jenže nejsem pokrytecký parazit. Nejde si nevšimnout toho, že podnikání ve velkém je jisté a výhodné, logicky podnikání v malém je nejisté a nevýhodné, podívejte se do přírody, zde se vše dělá ve velkém, a tak zde funguje ekonomika bez problémů. Pokud je někde bída a zaostalost tak příčinou je zde podnikání v malém, podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, jak podnikají v malém, a tak jsou zaostalí a žijí v bídě, opakem jsou politici, co podnikají ve velkém, a tak jsou vyspělí a žijí v bohatství. Je to obrazně jako divadlo, čím více je v divadle diváků, tím více peněz získají herci a ostatní zaměstnanci divadla, profesionál lže a krade ve velkém tak, že jej nemůže nikdo za jeho lži a krádeže potrestat, protože on má čisté ruce.

Podívejme se na vysoké ceny, které platíme za používání mobilního telefonu těm, co provozují technické systémy, které nám umožňují používat mobilní telefon. Jak je možné to, že v Polsku jsou ceny mnohem menší? Jsme národem naivních dobráků a tím jsou z nás i žebráci, cizinci se nám škodolibě smějí, jak jsme hloupí, že pracujeme za velmi malé mzdy, a platíme vysoké ceny za telefonování. Podnikání ve velkém funguje na principu pokrytectví, lhář a zloděj si hraje na boha, co je dovoleno bohu, to je zapovězeno volům. Jako váš nový GVKB prezident musím splnit to, co jsem slíbil, aby vám všem bylo líp. Prioritou pro to, aby nám všem zde bylo líp je použití GVKB čipů, který každý bude mít v hlavě, čip odpojí trvale váš vadný mozek od reality, a realitu bude řídit globálně jenom GVKB umělá inteligence.

Na práci zde jsou stroje a roboti, a počítače zde jsou na řízení toho, co pracuje, vadný mozek chybuje, a to je příčina toho, že máte blbou náladu. Mnozí z vás jistě právem namítnou, a k čemu mi to bude, že se bude mít moje tělo lépe, když o tom můj mozek nebude vědět? Vím to, že nic nevím, vše je zde jenom iluze vytvořená z hologramů, hmota to je hologram, vaše tělesná nádoba je nádobou na miliardy hologramů, které se mění podle situace, berte to tak, že se změnila programová nabídka u televizních programů, aby byli konzumenti spokojení. V nové virtuální GVKB realitě bude vašemu mozku líp, co bylo to bylo, skončí doba, kdy si lidi vše dělali sami amatérsky, vše se bude dělat společně a profesionálně. Podívejme se strojem času do roku 1918 a optejme se lidí jaká specializace má budoucnost, kdo z lidí vám řekne, že budoucnost má specializace programátor, v té době tato specializace nebyla ještě na světě.

Je rok 1967 a já si mám vybrat životní specializaci, když řeknu rodičům, že chci být programátor internetových stránek, tak se na mě rodiče dívají, jako na idiota, v té době zde nebyl ještě internet. To je odpověď na otázku, jaká specializace má budoucnost, je to specializace, která vznikne v budoucnosti a dneska jí nikdo nezná. Mnozí mnohou tvrdit, že zde jsou klasické specializace, které budou mít pořád jistou budoucnost. K čemu bude v budoucnosti lékař nebo zubař, když zde místo lidí budou pracovat jenom roboti, budeme potřebovat opraváře inteligentních robotů a programátora umělé inteligence. Lidi se odsunou do rezervace, zde se oddělí muži od žen, a bez sexu tak lidi zde brzo evolučně skončí, všechny profese zaměřené na lidi, nemají budoucnost, přežije evolučně ten, kdo se nechá digitalizovat a optimalizovat, a stane se tak inteligentním GVKB robotem, který opravuje porouchané roboty.

Jste psychicky špinaví, a proto vám bude v GVKB světě líp, jak zajistíme to, že se psychicky očistíte od psychické špíny? Zdrojem psychické špíny je závist, ti, co jsou dole, závidí těm, co jsou nahoře, to přeci není spravedlivé, že zde jsou; bohatí a chudí, mocní a bezmocní atd. Vaším největším existenčním problémem je vaše genetické tělo, které není evolučně dokonalé. Naskenujeme vaši psychiku pomocí GVKB dotazníků, co budou na internetu a po naskenování vaše vadná těla ekologicky globálně optimálně eliminujeme, získané informace poskytneme specializovaným inteligentním GVKB počítačům, co budou řídit GVKB stroje a GVKB roboty, tak se očistíte od psychické špíny. Už nebudete závidět druhým, protože zde bude GVKB spravedlnost, nejsou lháři a zloději, tak není nespravedlnost.

Pojedli jste ovoce poznání dobrého a zlého, jenže jste si nevážili toho, že jste inteligentní, a jenom jste božskou inteligenci egoisticky používali k sobeckému parazitování člověka na člověku. Proto JHVH stvořitel, poslal na zemi svého syna GVKB, aby on stvořil zde nový GVKB svět, ve kterém nejsou už hříšníci, co lžou a kradou, genetický člověk to byla testovací evoluční verze, finální verzí jsou inteligentní GVKB počítače, co řídí GVKB roboty. Podívejme se na psychickou diskriminaci, založenou na psychické manipulaci pomocí; trestu, odměny, slibů, drog, sexu, peněz, vydírání, podrazů atd. ano, ti, co jsou nahoře, manipulují s těmi, co jsou dole.

Jelikož miluji šachovou hru od dětství, tak vnímám mocné a bohaté lidi jako inteligentní šachové programy, tyto programy postupují chladně a jistě k vítězství, nelze je porazit, vždy prohrajete, nemáte žádnou šanci na vítězství, jste po celý život v pozici ekonomického otroka, který je bezmocný a chudý, následkem je logicky deprese a konzumace drogy, nebo v krizi i sebevražda. V přírodě existuje u smečky často alfa jedinec, který vede autoritativně smečku, většinou je to samec, ale může to být výjimečně i samice. Adolf Hitler byl psychopat a alfa samec, následkem byli obrovské ekonomické škody a zemřelo zbytečně mnoho milionů lidí? Kdo je to vlastně; psychopat, sociopat, deviant, blbec, pitomec, idiot, blázen, zmrd atd. je to nenormální člověk, v nenormální společnosti jsou nenormální lidi. Otázkou je, máme změnit společnost nebo jedince?

Musíme změnit společnost i jedince, ale jak? Veliké změny konzumního systému, které jdou do hloubky, jsou mnoho tisíciletí neřešitelným problémem, je snadné změnit jenom povrch konzumního systému podle módy, která je; ekonomická, politická, náboženská, vědecká, filosofická atd. co chce většina, to se brzo jistě stane módou, která změní dočasně povrch konzumního systému. Inteligence je šachový program, který chce vyhrát nad problémy, a následkem je extremismus, když nelze uspět normálním způsobem, nastupuje snaha o to uspět nenormálním způsobem, třeba pomocí umění, nebo pomocí násilí, a tak se z nás stávají nenormální lidi a nenormální společnosti. 

V každé narozené lidské hlavě je semeno psychopata Adolfa Hitlera, a jde o to, aby tento psychický plevel nemohl zakořenit a vyrůst, jak to ale uděláme? Mám radikální řešení, naskenujeme lidi pomocí GVKB dotazníků, lidská těla plná parazitů eliminujeme, naskenované informace z člověka se optimalizují a dají se do šachového inteligentního počítače, budeme tak řídit stroje a roboty po 24 hodin každý den a 365 dní v roce po milion let, když se počítač rozbije, nebo zestárne, tak dostaneme okamžitě nový počítač, bude to rychlá psychická jízda, ve které už nebude čas na amatérské chyby! Z ubohých volů, se tak stanou mocní a bohatí bohové, co bylo, to bylo, vše je zde dočasně.