Přeskočit na obsah

Ano, nikoho nebude zajímat to, že máš vysokou školu

  • A

Přiznejme si to, že život je spojen s problémy, a následkem je zde; poprava, vražda, sebevražda atd. nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, opakem jsou zase lidi, co se dožijí ve zdraví velmi vysokého věku. V zabíjení jsme došli tak daleko, že zabijeme zárodek života na počátku pomocí; antikoncepce, sterilizace, potratu atd. Náboženství je proti tomu, abychom zabíjeli tělo, a vyhrožuje nám pekelným očistcem, jde o to, že elita potřebuje vojáky a otroky, pro elitu je člověk jenom loutka, kterou elita ovládá pomocí strachu nebo dluhů. Jsem pro to lidi pomocí dotazníků naskenovat a informace použít pro virtuální realitu, tím zmizí problémy s násilím vůči tělu a duši. Každý OS má svoje výhody a nevýhody, jde mi o to uvést do reality virtuální Matrix, lidi to byla testovací evoluční verze a finální verzí je svět robotů a Matrix virtuální realita.

Windows Server byl právě dneska dokončen, ale není ještě moc stabilní, ale zase jej lze používat mnoho let bez nutnosti jej přeinstalovat na novější verzi. Taky je zde nový macOS, ten by mohl být použit jako rozhraní pro profesionály. Debian to je jistota, ale rozhraní je uživatelsky ořezané. Samozřejmě existuje ještě mnoho jiných OS třeba FreeBSD, ten vypadá taky velmi dobře, ten výběr OS je jako výběr celoživotní manželky, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, většina z vás má starý notebook a v něm starý Windows, kdo z vás si sestavil jako já pro sebe několik profesionálních počítačů?

Devatero řemesel a desátá je bída, jakmile se začala rozšiřovat univerzálnost, tak následkem byla bída a nezaměstnanost, podívejme se do přírody, zde nenajdete nikde univerzálnost, vše se zde na něco specializuje, a tuto specializaci nemění po mnoho tisíciletí, univerzálnost vzniká díky otroctví, kdy otrokáři nutí násilím otroky k tomu, aby byli univerzální, a trestají otoky za to, že nezvládají být univerzální. Podívejme se na školství, které je továrnou na idioty s titulem, vysokoškolák přijde do praxe a zde selže, protože jeho vědomosti jsou univerzální, každý si jenom plní svoje povinnosti a nikdo za nic nemůže. Když jako politik navrhnete zrušení univerzálnosti tak budete ostatním jenom k smíchu a nebudou vás brát vážně, co s tím uděláme?

Mám radikální řešení, nahradíme lidi za specializované roboty, nemá smysl opravovat to, co se nevyplatí už opravit. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a poslední člověk skončí v zoologické zahradě, co bylo, to bylo, teď je zde robot prezidentem. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, smrt to je konec hry, roboti to zde taky nebudou mít jednoduché, přijde nový lepší typ robota, a tak bude starý typ robota recyklován, a bude to jeho konec hry, i když by teoreticky ten starý robot zde mohl bez problémů fungovat ještě deset let. Pokud chcete něco komentovat, začněte laskavě u sebe, postavte se odvážně před zrcadlo a začněte od podlahy tím, nejlepší by bylo se nenarodit a když už jsme se narodili, tak nás měli po narození utopit, protože jsme zde zcela postradatelní, nešetřete se.

Ano jsi nula a hraješ si zde na veliké číslo, z díla poznávám to, že na internetu jsou jenom samé nuly, co to mají v hlavě vynulovaný. Z díla se pozná, kdo je nula, a kdo není nula, nejhorší je situace u ubohých stránek, zde jsou jenom tapetující trollové, co to mají v hlavě vynulovaný. Co zde po tobě zůstane, až jednou zemřeš, zanecháš zde po sobě něco hodnotného, co lidem nějak pomůže k tomu, aby se měli lépe? Sejde z očí tak sejde i z mysli, nic zde po tobě hodnotného nezůstane, žil jsi zde jenom jako pokrytecký parazit a smyslem tvého života bylo egoistické parazitování. Zde nic už nepokradeš, protože zde je vše už rozkradeno a vytunelováno, kde nic není, tam ani smrt nic nemůže sebrat, ti, co jsou zde dneska nahoře, to jsou jenom dočasné mýdlové bubliny, bublina praskne a nic zde po ní nezůstane, vše zde jistě pomine, jenom smrt zde na věčné časy zůstane, smrt to je konec hry.

Vše je zde jenom hra, realita to je iluze, hmota je programově vytvořený hologram, co vypadá jako realita. Všechny svaté ideologie jsou zde dočasně, každá svatá ideologie to jsou jenom pohádky pro dospělé, přestaňte konečně věřit na pohádky o tom, že existuje bůh, který dělá zázraky, přestaňte konzumovat drogy a léky na hlavu, neutíkejte zbaběle před realitou, ve které jste jenom nulami, co to mají v hlavě vynulovaný, založte si konečně na internetu stránku, a zde ukažte co ve vás je. Naše inteligence funguje jako nastavení budíku, nastavíte, kdy má budík zazvonit, a tím dojde k tomu, že budík zazvoní, logicky je zde dotaz a kdo nastavuje ten budík? Ten budík nastavují viry, jsme loutkou, kterou ovládají viry, většinou si viry spojujeme s nemocí, ale to jsou cizí viry, které se snaží naše viry eliminovat.

Podívejme se na chování politiků a podnikatelů chovají se stejně jako viry, virus je voják, který nepracuje, ale jenom dělá to, co vede k úspěchu a inteligence je zde proto, abychom byli úspěšní v nějaké specializaci. Viry mají různou kvalitu, a tak jsou i lidi různě inteligentní, čím více viry bojují, tím více jsou viry i inteligentní, lidi, co žijí v místech, kde rostou banány, nejsou inteligentní, protože tam nemusí viry tolik bojovat s konkurenčními viry, to, co nebojuje, to degeneruje. Viry v nás mají k dispozici mnoho vědomostí a tyto vědomosti používají k nastavení našeho systému tak aby byl náš systém úspěšný, program to je nastavení, pomocí kterého dochází k manipulaci, pokud pevná nastavení nejsou správná, tak se používají pružná nastavení, která umožňují řešení složitého problému.

U pružného nastavení virus rozhodne, co je správné a co je chybné, virus se zde dostává do pozice ředitele, který něco řídí. V mozku jsou volby, kdy si mohou viry zvolit svoje zástupce, co budou mít k dispozici vysoké funkce s výhodami a jistotami, pokud nějaký virus ve vysoké funkci selže, tak je nahrazen jiným virem. V principech je zde mnohé podobné, vysokoškoláci to jsou viry, co rozhodují o nás bez nás, a nejlepší virus zde dělá prezidenta republiky, nebo dělá předsedu vlády. Vše, co je v nás a okolo nás to jsou jenom programy, hmota je hologram složený z programů, programátorem je zde evoluce, která je zde nekonečnou dobu, a tak dokázala zázraky.

Každý program je zde testovací verzí, a tak je zde dočasně, finální verze programu je utopie, nejde vytvořit dokonalý program, protože vše je v evolučním pohybu. Neustále v počítači a mobilu nahrazujeme staré programy za nové programy, staré operační systémy za nové operační systémy, časem nahradíme starý počítač za nový počítač a starý mobil za nový mobil. Je zde problém s; pokrytectvím, pyšností, lakomostí, závistí, toužením, zradou, podrazy, leností, zbabělostí, degenerací, špínou atd. věřte tomu, že všechny tyto problémy zde jsou dočasně, protože člověk zde evolučně už brzo skončí a místo něj zde budou; počítače, stroje, roboti atd. člověk to byla jenom evoluční testovací verze a finální verzí je inteligentní robot na baterky.

Robot bude vyznamenávat roboty a člověk skončí v rezervaci daleko od civilizace, vyspělejší programy nahrazují zaostalé programy, člověk narazil na fyzické a psychické limity, které už nelze překonat, a tak bude muset opustit civilizaci, z prachu člověk vzniknul a v prach se zase navrátí. Současnost je o bublinách, které praskají a následkem jsou problémy, které nedokážeme vyřešit, to, co je dneska hodnotné to inflace eliminuje, všechny sliby, které nám dávají ti, co jsou nahoře, to jsou jenom mýdlové bubliny, které po volbách prasknou, a ukáže se, že těm, co jsou nahoře, šlo jenom o to, jak egoisticky parazitovat na těch co jsou dole. Elita, která nám pyšně vládne, to je strom, který nemá žádné ovoce, po ovoci je poznáte, strom, který nemá ovoce, je zde dočasně, o tom to zde bylo a bude.

Do všech kanceláří bude lidem vstup zakázán, protože zde místo lidí budou pracovat jenom roboti, pro lidi nebude nikde na světě práce za mzdu, bez peněz nemohou lidi existovat v civilizaci, a tak budou muset civilizaci opustit. Komu není rady, tomu už není ani pomoci, poslední člověk na světě skončí nahý v zoologické zahradě. Nikdo není dokonalý a každý člověk často něco pohnojí, poukazujeme na třísku v oku druhého a sami máme ve svém oku trám, jak pravil tesař Ježíš Kristus. Z díla se pozná tvůrce, čas má dost času na to, aby on mohl říci, kdo to zde pohnojil a kdo to zde nepohojil, ovšem chyby nedělají jenom lidi, podívejte se na počasí, jak často chybuje, a přesto nikdo neříká, počasí to zase pohnojilo, bereme počasí, jako přirozený systém, který nemá cenu pyšně kritizovat, protože tím stejně nic zde nezměníme.

Nebude trvat dlouho a umělá inteligence nám řekne, ty jsi to zase pohnojil, jsi blázen a měl by ses léčit. Ze všech stran se na nás hrnou informace, až nakonec pro nás nemají informace žádnou hodnotu, a tak o informace nestojíme. Je možné si plochu počítače rozdělit a sledovat současně televizi a internet ve vysoké kvalitě. Stejně tak i v naší hlavě jsme si vše rozdělili, a tak se věnujeme současně mnohému a už z toho blbneme. Informace se musí zpracovat optimálně je to potrava pro mozek tak jako je jídlo potravou pro tělo, život je o konzumování toho, co nám chutná tělesně a duševně, tak jako je vám ze špatného jídla špatně, tak je vám špatně i ze špatných informací, podívejme se třeba na ubohé reklamy, co je moc, toho je příliš, nejsme ovce!

Koupíte si složitý drahý výrobek, ale návod k němu je ubohý, a mnohdy ani není v našem jazyce, z návodů nikdo nemá zisk, a podle toho návody vypadají. Vystudujete vysokou školu, ale nemůžete sehnat zaměstnání, kde je chyba? Nemáte žádnou praxi, a proto o vás nikdo nestojí, vysokoškoláci jsou jenom bubliny, které jsou uvnitř informačně prázdné. Mnoho let hledám příčinu informační krize a tou příčinou je inflace informací, s příchodem vyspělé digitální civilizace, ztratili informace hodnotu. Je to jako u fotografování, s příchodem mobilních telefonů došlo k tomu, že prodej fotoaparátů mnoho poklesl, a tak většina fotek vzniká pomocí telefonů. V další vlně přijde umělá inteligence a tím i autonomní inteligentní roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, a ty budeš rád, když budeš moci dělat ubohou pomocnou práci za minimální mzdu, a nikoho nebude zajímat to, že máš vysokou školu. 

Proč získávat peníze obtížně jako zaměstnanec, když je možné peníze získávat snadno jako virtuální zločinec, jednoduchou obranou je nepoužívat Windows a přejít na Linux, statistika je známá a říká, že v Linuxu nejsou žádné problémy s virtuálními zločinci a je jedno jakou distribuci Linuxu použijete, problémem u Windows je to že je velmi rozšířený a univerzální. Podnikové počítače s Windows jsou programově upravené tak, že má uživatel omezená práva, a nemůže instalovat programy a zasahovat do systému, to sice velmi zlepšuje bezpečnost, ale není to tak bezpečné jako Linux.

Pokud nechcete používat Linux tak je zde jednoduchý trik, jak se ochránit, všechny hodnotné informace nahrávejte na externí disk a tento externí disk připojujte k počítači jenom tehdy, když k něčemu hodnotné informace potřebujete a potom zase externí odpojte. Není problém přeinstalovat operační systém a programy, je to pořád lepší než přijít o peníze na vašem bankovním kontě. Profesionálové provádějí bankovní operace jenom v Linuxu a Windows využívají na jiné věci, nemusíte si nutně kupovat nový počítač, ve kterém budete mít Linux, je možné programově rozdělit váš pevný disk a na malou část nahrát Linux a při startu si vyberete operační systém, většinou vám bude Linux nutit při startu Linux, ale i to jde programově nastavit.