Přeskočit na obsah

Když se k jednomu přiblížíš, musíš se od jiného vzdálit

  • K

Každé politické divadlo má svoje kostýmy a kulisy, když voliči už nemají zájem o staré politické divadlo, je třeba změnit kostýmy a kulisy, podle toho, co je v módě, není zde ovšem politik ten, co by se zavděčil všem voličům. Zvolte GVKB za prezidenta a nebudete už muset řešit žádné existenční problémy, protože budete pomocí GVKB dotazníků; naskenováni, digitalizováni, optimalizováni atd. budete existovat jako GVKB operační inteligentní systém v počítači v globální GVKB počítačové síti, takový GVKB počítač lze levně a rychle na dálku ovládat, a chybný počítač lze optimálně recyklovat. Co bylo, to nezměníme, v současnosti vytváříme to, co bude, jak si to uděláme, takové to budeme mít, je třeba začít snižovat veliké náklady na lidskou práci, takový GVKB počítač pracuje velmi levně a nepotřebuje spánek a odpočinek.

Genetické lidské tělo se do moderní digitální kultury nehodí, na fyzickou práci použijeme stroje a roboty, každý člověk zde bude jenom na řídící práci, skončí nespravedlivé rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude nahoře a dole budou stroje, které budeme řídit. Počítače, ve kterých budete existovat, vyrobí Apple, jejich operační systém je bez chyb. Vše jistě směřuje k tomu, že stroje budou na práci a počítače budou na řízení, následkem bude logicky bída a nezaměstnanost, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty, každý člověk zde bude v roli nahého a hladového sluhy GVKB počítačů a GVKB strojů, špatný lidský sluha, bude dán do masové konzervy, společně s drůbežím separátem. GVKB policejní roboti zajistí to, že zde nebudou s lidmi problémy, jakýkoli drzý organizovaný pokus o odpor proti GVKB systému, bude ještě v zárodku rychle a tvrdě eliminován.

Lidi dostanou globálně na čelo QR kódy, aby zde byl pořádek a nedocházelo k problémům. Vznikne nová globální GVKB kultura, ve které není už lež a krádež, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, heslem bude, chybu udělá člověk jenom jednou, protože jakmile člověk udělá chybu, tak skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Nebudou zde už; vězení, nápravné tábory, soudy, zákony, pravidla, limity, dogmata atd. bude zde jenom rozkaz a za nesplnění rozkazu bude eliminování, lidí je přeci na světě jako much a pokud se eliminuje mnoho miliónů vadných lidí každý den, tak je to jenom GVKB statistika, tragédie bude, pokud se poškodí stroj nebo počítač.

Zisk je vždy spojen se ztrátou, když se k jednomu přiblížíš, musíš se od jiného vzdálit, jde o to, jaké priority považujeme za správné, jak si to uděláš takové to i máš. Proč chodit do divadla nebo do přírody, když je zde digitální kultura, která nám nabídne pohodlí a úsporu času a peněz. Vše je o amatérismu a profesionalitě, není zde; pravice a levice, dobro a zlo, pravda a lež, moudrost a hloupost atd. je zde jenom amatérismus a profesionalita, z díla se pozná tvůrce, můžete oklamat pomocí mediálních dezinformací mnoho naivních lidí, ale až jednou zemřete, tak vaše mýdlová populární bublina splaskne, sejde z očí, sejde z mysli. Proč je Ježíš Kristus statisticky nejpopulárnější postavou z minulosti? Ježíš Kristus vytvořil dílo, které pořád funguje, protože toto dílo je profesionální, z díla spatříme přeci tvůrce.

Shrnul bych rozsáhlé profesionální dílo Ježíše Krista do jediné stručné myšlenky, co si uvaříš, to si i sníš. Ježíš Kristus zrovna tuto myšlenku nikdy neřekl, ale řekl mnoho velmi podobných myšlenek. Celý náš život je obrazně o tom, že si něco amatérsky uvaříme, a potom to musíme sníst, a je nám z toho zle. Komu není profesionální rady, tomu není pomoci, lenoši se dneska uzavřeli do svého pokryteckého světa a odmítají svůj svět opustit, protože mimo svůj svět se stávají jenom amatérskou nulou. Co je to autorské právo? Někdo vytvoří nehmotné hodnoty a ty poskytuje za odměnu těm, co to potřebují, lidi nechápou to, že něco, co je nehmotné to má nějakou hodnotu, a tak dochází ke krádeži nehmotných hodnot a jsou zde konflikty, mezi tvůrci nehmotných hodnot a zloději co kradou nehmotné hodnoty.

Podívejme se na knihy, dokud zde nebyl internet, tak nebyl problém s autorskými právy, s příchodem internetu není problém knihu elektronicky zkopírovat, a poskytovat její obsah těm co si knihu nechtějí koupit, to samé se děje i u ostatních nehmotných hodnot. Představme si kopírku, kam dáte drahý digitální fotoaparát a kopírka vám levně a rychle vyrobí sto fotoaparátů, samozřejmě výrobce fotoaparátů zkrachuje. Zaměstnavatel si zkopíruje zaměstnance a nahradí původní zaměstnance za zkopírované zaměstnance, pokud zkopírovaný zaměstnanec onemocní, tak jej zaměstnavatel eliminuje, a vytvoří si pomocí kopírování nového zaměstnance ze starých uložených informací. Pokud se kopírka rozbije tak jiná větší kopírka vyrobí novou kopírku, veliké kopírky vyrobí auta a letadla. Co ale budou dělat lidi, když vše vyrobí levně a rychle kopírky?

Vraťme se k té knize, bude mít smysl psát velmi dlouhou dobu populární knihu, když originál dá škodolibě někdo do kopírky, a poskytne digitální kopie zadarmo na internetu obrovskému množství lidí? Vysoké školy jsou dneska už jenom kopírkou, která levně a rychle produkuje lidi s vysokoškolským titulem, logicky o takové levné kopie, nikdo na pracovním trhu nestojí. Nepřizpůsobiví příživníci se sexuálně rychle a levně kopírují a je jim jedno to, že o takové genetické kopie s nulovou hodnotou společnost nestojí, levné a rychlé kopírování je příčinou naší blbé nálady. Nač se snažit být zde milionářem a trpět depresí, že jsme ubožáci, ze kterých milionář nikdy nebude, když zde bude možnost vstoupit po naskenování těla pomocí dotazníků do virtuální reality a zde budeme myslet a žít jako milionáři.

Vše je zde stejně jenom programová iluze v našem mozku, složená z hologramů, hmota to je hologram, vesmír to je jenom energie, která je programově ovládaná pomocí pravidel a limitů. Proč nepostoupit do první evoluční ligy a být jenom programem ve virtuálním světě, tělo a mozek to je jenom stará genetická klec, ve které je uvězněné naše inteligentní pokrytecké ego. Nebude zde potřeba žádné rozhraní, jako je; monitor, klávesnice, myš, herní ovladač atd. budeme jenom inteligentním programem, nahraným do inteligentního počítače. Budete moci nabourat auto, havarovat s letadlem, cestovat vesmírem nebo časem, nebudou zde pro nás existovat ekonomická a fyzická omezení, virtuální svět se bude rychle rozrůstat a neustále zde bude něco nového, co nás bude zajímat.

Lidské tělo to je jenom testovací verze, finální verzí je počítač, ve kterém je virtuální realita a umělá inteligence. Nebudou zde nemoci a smrt, nebudeme potřebovat spánek a jídlo, život to bude rychlá jízda bez zastávek a odpočinku, to, co dneska trvá den, to ve virtuálním světě bude trvat minutu, obrovské virtuální město vyroste na louce za jednu hodinu, budeme se moci bavit s milionem lidí bez problémů, něco takového je v současnosti utopie dneska je pro nás problém se bavit s jediným pokryteckým člověkem. Vše bude postavené na sdílení hodnot, nebude zde; lakomost, závist, pokrytectví, lež, krádež, nenávist, zrada, kariérismus atd. Jak naučit elitu, aby myslela a jednala jako elita? Z čerta anděla neuděláš, existujeme v konzumním pekle, současná elita to jsou obrazně trpaslíci, co stojí na vysokém podstavci svojí funkce, a tak z dálky vypadají jako obři.

Nová doba si žádá nové řešení, robot prezident bude vyznamenávat roboty, elitou zde budou jenom roboti a tím bude elita myslet a jednat jako elita. Člověk to byla testovací verze a finální verzí je robot, často slyším, že modernizace a optimalizace vytvoří nová místa, tak tomu bylo ještě před deseti lety, ale robot je lepší zaměstnanec než člověk, a jenom hlupák by zaměstnával pokrytecké lidi a platil jim za práci. Klíčem k budoucnosti je virtuální realita, na které budeme existenčně závislí, přestaneme vnímat skutečnou realitu a budeme loutky, které ovládá virtuální realita, internet v současné podobě zanikne, místo něj zde bude čip v hlavě a informace budou proudit přímo do našeho mozku a už nebudeme potřebovat; barevné monitory, klávesnice, myši, tiskárny atd. nastane doba sdílení informací a programů, někdo bude mít hodnotnou myšlenku a za minutu bude o této myšlence vědět celý svět, padnou veškeré jazykové a jiné bariéry.