Přeskočit na obsah

Jsme zaostalá kolonie, kde vládnou kolonialisté

  • J

Ti, co mají moc díky protekci používají ideologickou salámovou metodu k tomu, aby snadno mohli manipulovat s bezmocnými a chudými. Peníze mocným nesmrdí bylo a bude, ve snaze získat pro elity peníze se použije ekonomická salámová metoda která pomalu a nenápadně ubírá bezmocným výhody a jistoty, a tak bezmocní neprotestují. Inflace je následek toho že mocným peníze nesmrdí, někdy dojde i na měnovou reformu kdy se všem lidem peníze znehodnotí a udělají se z lidí žebráci.

Další ekonomickou salámovou strategií je zvedání daní, cla, poplatků, pokut atd. Mocných a bohatých lidí tak rychle přibývá až nakonec dojde ke zhroucení ekonomiky a následkem je válka nebo totalita, je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. to vše je jenom divadlo ve skutečnosti je všude mnoho tisíciletí jenom dogmatický centralismus! Prý u nás nejsou peníze na důchody nám tvrdí ti, co mají zde moc, ve skutečnosti je stát pokrytecký, protože na svoje priority má dostatek peněz i kdyby měl vydat dluhopisy.

Pořád platí to, že co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, rovnost je zde jenom ve smrti, smrt nám odhaluje pravdu o člověku, který zemřel. Jsme jenom zaostalá kolonie a vládnou zde kolonialisté mnoho století, prezidenti to jsou jenom sluhové kolonialistů, invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa 21. srpna 1968 v nahotě odhaluje to, že jsme kolonie, dneska jsme zase EU kolonie. Mocní dělají vše pro to, aby si svoji moc udrželi i za cenu násilí, o tom je každá ideologie, která používá ekonomické salámové metody.