Přeskočit na obsah

Kontrola kvality tělesné a psychické je prioritní

  • K

Lidi mají černé depresivní myšlenky, média nám neustále říkají, jak se máme dobře, že ekonomika roste a není zde nezaměstnanost. Jenže zisky rostou těm, co jsou nahoře, a nerostou těm, co jsou dole, podle statistiky kupní síly jsme na tom zle, to jasně dokazuje malá porodnost dětí, dítě se u nás stává luxusem, který si chudáci nemohou dovolit. Dneska není problém cokoli rychle a levně vyrobit, problém je to prodat ve velikém množství, pokud mnoho lidí žije od výplaty k výplatě, tak se nemůžete divit tomu, že málo utrácejí a snaží se šetřit, kde se dá. S příchodem umělé inteligence nastane dominový efekt u ekonomiky, najednou zde bude robot prezident, který bude vyznamenávat roboty, stát už nebude zaměstnávat lidi a bude zaměstnávat jenom roboty. To vše povede k čipovému přídělovému systému, z milionářů se tak rychle stanou ubožáci s nulovou hodnotou.

Nebudete už potřebovat kreditní karty ani klíče, všude budou kamery, které si přečtou váš QR kód na čele, jsme jenom zboží v konzumním systému skončí doba anonymity, umělá inteligence porovná váš kód s vaším vzhledem a vaším hlasem bude to systém který neoklamete, lháři a zloději budou rychle dopadení a eliminovaní. Soukromí bude vyhlášeno za zločin, protože bezpečnost bude pro nás prioritní, nevěra logicky zanikne, protože jí nikdo neutají. Umělá inteligence propočítá, který jedinec je pro systém problematický a tento jedinec se přemístí do místa kde bude pod neustálou kontrolou, aby nemohl lhát a krást, prevence eliminuje vznik zločinu, lidi budou muset pochopit že pokud se optimálně nepřizpůsobí tak budou mít veliké problémy, skončí problémy s; příživníky, narkomany, extrémisty, diskriminací, vandalismem, nepořádkem atd. policejní roboti si poradí s vadnými lidmi, bude to vojenský režim, ve kterém se nelže a nekrade, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží.

Prioritou jsou dneska profesionální informace. Potřebujete založit nějaký ziskový systém a k tomu potřebujete profesionální informace, představme si tyto informace jako mapu, která vede k pokladu. Taková mapa má velikou hodnotu, pokud je zde záruka že jsou informace v mapě správné a je jisté že tam ten poklad opravdu je, je mnoho podvodníků, co se snaží druhé oklamat a draho prodávají mapy, které k žádnému pokladu nevedou. Představte si, že jste dlouho chodili do školy, máte vysokoškolský diplom, a přesto jste nesehnali dobré zaměstnání, kde je chyba? Koupili jste draho mapu, která nevede k pokladu, vaše dobrota je příčinou vaší žebroty, není vše zde hodnotné, co z dálky vypadá hodnotně, snaha druhé oklamat je zde od té doby co existují daně. Ti, co jsou nahoře, lžou těm, co jsou dole, nadbytek je postaven na nedostatku, svět nemění k lepšímu ti, co jsou nahoře jako; milionáři, politici, podnikatelé, obchodníci, ředitelé, byrokraté, soudci atd. Svět mění k lepšímu modernizace a optimalizace, nemá smysl ekonomicky podporovat zaostalé jedince nebo zaostalé národy, je třeba naučit zaostalé jedince a zaostalé národy tomu, jak změnit optimálně svoje priority, aby se vše modernizovalo a optimalizovalo.

Ano, v testech inteligence se ukázala umělá inteligence mnohem lepší, než jsou vysokoškoláci, to logicky znamená, že budou už vysokoškoláci zbyteční a budou tak nahrazení umělou inteligencí a roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Člověk narazil na hranice svých tělesných a psychických možností, přichází doba, kdy chození do školy bude pro lidi už zbytečné, na práci zde budou počítače a stroje, lidi se dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem, jakýkoli odpor bude marný, protože bude potlačen policejními roboty. Evoluce je o invazi vyspělejších druhů, člověk to byla testovací evoluční verze a finální verzí je GVKB robot. Všimněme si toho, že jsme uzavření myšlence, že roboti nahradí lidi, je to stejný problém jako náš strach ze smrti, degenerace proměnila lidi v pokrytecké zbabělce, proto milujeme hrdiny a když zde nejsou k dispozici praví hrdinové, tak si vytvoříme hrdiny umělé, a myslíme si, že jednáme správně. Přichází doba blbé nálady a tím i sebevražd, globální nezaměstnanost bude za několik let rakovinou konzumní civilizace, o tom to je.

Každý to zažil, že si koupil složitý produkt a nedostal k němu podrobný návod v češtině, s největšími problémy se setkávám u levné elektroniky, zde je návod většinou jenom v cizím jazyce, nebo je zde sice český návod, který je natolik stručný, že je nepoužitelný. Příčinou tohoto problému je amatérismus u podnikatelů a špatná státní kontrola podnikatelů, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a návod je jednou z těchto maličkostí, konzumenti nejsou ovce, se kterými si mohou podnikatelé dělat, co je napadne. Návod je jako ovladač pro tiskárnu, díky ovladači ví počítač, jak má používat vaši tiskárnu, u tiskárny je to jednoduché buď to funguje, nebo to nefunguje, k čemu vám bude tiskárna bez funkčních ovladačů? Moje řešení je v tom realizovat tvorbu návodů pomocí domácí práce, mnoho lidí by rádo psalo doma návody ke složitým produktům a tato investice by zlepšila spokojenost konzumentů.

Z umění se stalo rychlé občerstvení založené na polotovarech, není čas na to, aby se vytvářelo draho umění pro náročné konzumenty, stačí si pustit televizi a spatříte umění pro idioty, je třeba si uvědomit to, že elita dělá už mnoho tisíciletí z lidí idioty pomocí dogmatismu, pravda byla vyhnána z konzumní kultury, protože je nahá. Heslo chléb a hry je staré a pořád přesně vystihuje konzumní kulturu, vše zde funguje podle pravidel a limitů jako stroj na výhody a jistoty pro elitu. Veliké změny přinesl internet, najednou každý člověk dostal možnost být umělcem v něčem, čemu on moc nerozumí, tak začali idioti vytvářet umění pro idioty, napadá mě přirovnání k fotografování, je možné mobilním telefonem dělat umělecké fotky?

Většina lidí si myslí, že to možné je, následkem je zahlcení internetu fotkami, které dělají idioti pro idioty, stejné je to i s blogy, kde je napsán idiotský obsah pro idioty. Podle mě zde jde o konzumní vandalismus, příčinou vandalismus je to že lidi jsou psychicky nemocní, a tak nejsou už normální. Pokud idioti zplodí idioty, tak jde o genetickou vadu, kterou nejde už léčit a vyléčit. Je třeba začít lidi každoročně testovat, a pokud se v testech ukáže to, že je někdo idiot, tak se ten idiot dá do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, lidí je na světě jako much, a podle toho musíme s lidmi i jednat. Naše budoucnost je v našich prioritách, jak si to uděláme, takové to budeme mít, evoluce je jako řeka, která unáší k zániku to staré a tím se uvolňuje místo pro nové, veliké evoluční změny zde nastali díky zavedení elektřiny, vše je dneska na elektřinu, nic už není na mechanický pohon. Nedávno se zavedla digitalizace díky elektronice, skončila klasická zrcadlovka na kinofilm a místo ní je zde bezzrcadlovka, skončilo období velikých počítačů s malým výpočetním výkonem a máme zde malé domácí počítače Intel NUC s velikým výkonem a malou spotřebou elektřiny. Modernizace je spojená s tím, že už není potřeba tolik lidské práce, protože nás nahrazují počítače a stroje, přichází období krátké pracovní doby a tím mají lidi mnoho volného času.

Co s volným časem to je pro většinu lidí velikým problém, jenom hlupák svůj volný čas promrhá na hlouposti, a tak z něj nic nemá! Jde o to být před ostatními a nebýt za ostatními, je zcela jedno o jakou lidskou specializaci jde, všude je dneska konkurence, která rozděluje lidi na celebrity a nuly. Jde o to se vyhnout osobním vztahům, osobní vztahy jsou ztrátou času a tím i ztrátou peněz, dobrota je žebrota, podívejte se na to, že bůh nemá žádné osobní vztahy s člověkem, a proto jej člověk nijak neomezuje v jeho výhodách a jistotách. Každý bohatý člověk je egoistickým pokrytcem, díky tomu že dobrota je žebrota, z dálky čerti vypadají jako andělé. Stát musí konečně pochopit, že není dojnou krávou pro příživníky a parazity, nemáš peníze na jídlo a bydlení, to je ale jenom tvůj soukromý problém, pochop to, že stát zde není pro tebe, ale ty jsi zde pro stát, abys mu sloužil pokorně jako otrok.

Nejčastějším problémem je upadnutí telefonu na zem, staré telefony měli možnost je připevnit k popruhu na klíče a mobily, co jste měli okolo krku, jako fotograf mám neustále okolo krku popruh, aby mi fotoaparát nespadl na zem, je to jistota, která mě nic nestojí. Jak mobil ale upevnit k popruhu, když zde není už očko na upevnění? Tento problém řeší Filipová pouzdra, dobré pouzdro je možné použít i jako stojánek na telefon a jdou do něj většinou i dát kreditní karty. Dokonalost se skládá z tisíce maličkostí, proto je zde dokonalost vzácnou výjimkou, lidi si pořizují mnoho drahých věcí a drahých služeb a potom je nepoužívají, když se podívám na staré černobílé filmy pořízené před druhou světovou válkou tak si uvědomím, jak moc se svět změnil od té doby, to, co před druhou světovou válkou bylo luxusní zboží dostupné jenom pro bohaté lidi, to je dneska už levné zboží, které je dostupné každému, a to platí obzvláště u elektroniky.

To je správné, ale já bych šel dále, je třeba označit i vadné lidi, zavedeme nošení známkování na oblečení, bude to jako je bodování návštěvnosti stránky, nula bude znamenat člověka s nulovou hodnotou kterému je třeba se vyhnout a desítka bude označovat člověka s velikou hodnotou, který se hodí na funkci prezidenta nebo ředitele. Hodnocení se bude měnit každý den a bude je udělovat EU umělá inteligence, která bude lidi digitálně neustále sledovat pomocí digitálních hodinek a sledování mobilního telefonu. Takto už nedojde k tomu, že by se zde stal prezidentem nebo ředitelem starý idiot, který má pro systém nulovou hodnotu. Tím skončí v EU problém s vadnými lidmi v EU, co na nás zde ekonomicky parazitují a nedodržují správná pravidla a správné limity podle kterých žijeme.

Pro lidi, co budou mít na oblečení označení jedna nebo nula, zřídíme nemocnice a zde je budeme léčit pomocí moderní vědy a techniky, léčit a vyléčit, o tom je naše budoucnost. Mnohde bude označení, lidem, co nemají na oblečení hodnotu od 3 do 10 je zde vstup zakázán, protože lžou a kradou. Nepřizpůsobiví příživníci skončí v nemocnici a zde budou pod dohledem policejních robotů, bude to léčení pomocí vojenského výcviku, ten, kdo se zde nepřizpůsobí, skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, na hrubý pytel se přeci dávají hrubé záplaty, normální bude mít na oblečení hodnotu od 3 do 10, lidi konečně v EU pochopí to, že kontrola kvality tělesné a psychické je prioritní, pro ekonomiku a politiku v EU.