Přeskočit na obsah

Ten, kdo nejde s námi jde proti nám a bude eliminován

  • T

Jak by to zde vypadalo, pokud by zde nebyl ten druhý? Představme si, že vznikne anonymní společnost, kde lidi nosí na hlavě kukly s otvory pro oči a místo jmen mají globální čísla, navíc by se lidi neustále museli každý den stěhovat z jednoho místa do jiného místa, takže by zde nemohl být pro člověka trvalý vztah s někým kdo je mu blízký. Dále by zde měl každý člověk na světě svůj originální jazyk, který by pro něj vytvořila umělá inteligence a tento jazyk jej naučila. Nebyla by zde rodina, kde by se vychovávali děti a o výchovu dětí by se starali jenom autonomní roboti ve výchovných organizacích. Nebylo by zde rozdělní lidí na třídy a kasty, z lidí by se stali jenom loutky a pokud by loutka nešla už v nemocnici rychle a levně opravit, tak by se eliminovala v krematoriu. Nebyli by zde už; peníze, soukromé vlastnictví, výhody, jistoty, protekce atd. lidi by se stravovali jenom ve velikých jídelnách, nebo by jedli zmražené polotovary, ohřáté v mikrovlnce. 

Představte si film beze slov a místo slov by zde byla jenom hudba, byli by to zcela jiné filmy, než na jaké jsme dosud zvyklí, nic nového pod sluncem v přírodě není řeč, a tak zde není ani manipulace pomocí řeči, právě naše lidská řeč je zdrojem našich psychických nemocí, představte si egoistické choleriky, jak žijí ve světě, kde by nemohli mluvit s cizími lidmi a získat zde díky protekci místo ředitele nebo prezidenta. Každý by mluvil po celý život jenom s umělou inteligencí a zde by nemohl porušovat pravidla slušnosti. Už by se neřešila u lidí sexuální orientace, jestli je někdo; heterosexuál, homosexuál, asexuál atd. stejně tak by se už u lidí neřešilo to, že někdo porušuje zavedená pravidla, protože ten, kdo by porušil zavedená pravidla, ten by se eliminoval v krematoriu jako genetický odpad.

Nejspíše si myslíte že něco takového je utopie, protože by to lidem nevyhovovalo, jenže zájem evoluce vždy byl nad zájmem člověka, s lidmi je mnoho problémů, protože ten druhý nám konkuruje, a proto zde je tolik násilí a válek, komu není rady tomu není pomoci, není zde mezi lidmi už možná konkurence tak zde už není pro lidi očistec a je zde pro lidi ráj. Podívejme se na internet, který se točí od svého vzniku okolo; propagandy, reklamy, cenzury, protekce atd. problémem je zde toužení po úspěchu, úspěch se stal pro lidi drogou, na které jsou lidi závislí, co se stane s lidmi, když zde už nebude pro nikoho možný úspěch a každý tak bude jenom loutkou kterou bude ovládat jenom umělá inteligence, podívejte se na mravence zde pro mravence není možný úspěch, a tak zde je pravda a láska, nechtějte proto násilím změnit člověka, chtějte změnit svět ve kterém člověk žije a tím se z čertů stanou andělé co žijí v ráji kde se nelže a nekrade. Jak si to uděláme takové to i máme, vše jsou příčiny a jejich následky, lidi dělají chyby nikdo z lidí není všemocný ani dokonalý, každý je jenom loutkou, kterou nejvíce ovládá společnost a situace.

Ti, co jsou v centru společnosti rozhodují o nás bez nás a je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. vše co končí na ismus to je jenom pohádka pro pitomce, v realitě platí reálná pravidla, která platí i ve vesmíru a přírodě. Jaká je politika taková je i ekonomika! Poslední tisíciletí v Praze mě to celé připomíná Jobovi zvěsti, jedna pohroma za druhou pohromou, přitom nikdo za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti! Pokud bych měl sepsat všechny lidské problémy za tisíc let co se událi v Praze a okolí bylo by to mnoho knih lidi dělají chyby a komu není rady tomu není pomoci. Když čtu diplomové práce tak mi dochází to, že vysoké školy to jsou továrny na pitomce s titulem, je to celé o tom že jsme originály nahradili za levné kopie.

Nebude to už trvat dlouho a nahradíme politiky a prezidenty za autonomní roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globální genocida, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil klasik. Dneska největší zisky přináší informace a programy, ti, co profesionálně pracují s informacemi a programy vydělávají hodně peněz, nejhůře je placená jednoduchá fyzická práce jako je úklid a doprava materiálu. Veliký rozvoj přinesla elektřina, díky které zde máme mnoho systémů jako je; elektrický motor, akumulátor, lednička, žárovka, rádio, televize, telefon, počítač, digitální fotoaparát, internet atd. Ano, mnoho zboží a služeb už evolučně skončilo, byl by to velmi dlouhý seznam zboží a služeb co zde skončili, aby je nahradilo nové zboží a nové služby, místo čtení knih je zde televize a internet, místo náboženství je zde politika, místo prostituce zde jsou porno stránky.

Nebude to už evolučně trvat dlouho a místo politiků a prezidenta, zde bude umělá inteligence, která bude spolupracovat s autonomními roboty, lidi se odsunou do rezervací, protože zde evolučně skončili. Většina lidí na světě se stala ekonomickými otroky, jakmile ekonomický otrok ztratí pro otrokáře hodnotu tak se otrok dostává do dluhů, a tak se z něj stává bezdomovec. Za vším je konkurence, všechny snahy o to konkurenci nahradit za monopoly a centralizaci vedli vždy k ekonomické krizi a potom přicházela válka nebo pandemie. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pochopte to, že nadbytek vytváří nedostatek, problémem těch, co jsou nahoře je vždy to že nad nimi už není optimální kontrola, která by je rychle potrestala za jejich lži a jejich krádeže. 

Nebude to už trvat dlouho a místo ekonomických lidských otroků zde budou autonomní roboti a otrokářem bude umělá inteligence, lidi se globálně eliminují v krematoriu, protože je to evolučně zastaralý typ otroka, který se už otrokářům nevyplatí. Ano, v centru konzumního pekla, je ráj pro čerty první kategorie, ten druhý je nám čertem a každý čert touží potom, aby mohl žít v ráji mezi čerty první kategorie, po smrti těla není ráj ani peklo, smrtí vše definitivně končí a nejsou zde pro nikoho výjimky. Jak se stát zde čertem první kategorie, o tom to v pekle je! Zde jde o to mít z pekla veliké štěstí, a narodit se v rodině čertů první kategorie, takto máte zajištěno mnoho jistot a výhod, díky kterým máte velikou šanci se dostat do ráje jako čert první kategorie, který je zde; králem, císařem, šlechticem, papežem, prezidentem, ministrem, senátorem, poslancem, diplomatem, soudcem, notářem, celebritou, podnikatelem, obchodníkem atd.

Byli zde sice pokusy o to zrušit v pekle ráj ale byla to marnost, čerti první kategorie jsou zvyklí žít v ráji a nehodlají svoje zvyky měnit. Podívejme se na druhou světovou válku, ve které se házeli na města atomové bomby, a stavěli se veliké plynové komory pro židy a jiné ubožáky. Tehdy se ukázalo to, že ve konzumním pekle je nám ten druhý čert peklem, nenechte se oklamat mediálními informačními systémy, v konzumním pekle jde jenom o pekelnou propagandu, která se snaží z čertů udělat naivní hlupáky, pomocí svatých dezinformací. Ten, kdo nejde s námi jde proti nám a bude eliminován, tak to v pekle funguje už od té doby, co konzumní peklo existuje, je to tak snadné kacíře v pekle eliminovat ohněm a mečem! Proč vlastně v pekle existují sekty a náboženství? Sekty a náboženství existují v konzumním pekle proto, aby se udělalo chudým čertům z jejich života psychické peklo pomocí dezinformací o tom, že je nad námi nějaký všemocný dokonalý nesmrtelný bůh, který vše z nuly stvořil, a který trestá tvrdě ty, co porušují jeho svatá morální pravidla.

Podívejte se na prezidenta, je to starý čert první kategorie, který myslí jenom na samé čertoviny, a navštěvuje letecky rád jiné čerty první kategorie, aby si mohl užít to, že je v pekelném ráji, čertem první kategorie. Proč je seberealizace tak obtížně dosažitelná? Je to obrazně jako ve sportu, kde ten, kdo je první v cíli dosáhne seberealizace, čím více je na startu sportovců, tím obtížnější je být prvním to je logické. Proto je zde tak veliká nabídka náhražek za seberealizaci jde nejvíce o; pohádky, reklamu, propagandu, sociální ideologie, Facebook, chytrý telefon, pivo, cigarety, drogy, sex, dobré jídlo, víru v zázraky atd. Člověk je tím, jakou zde má pro společnost hodnotu, často proto je zde snaha o to, aby z dálky ubožák vypadal jako celebrita, smrt jasně odhaduje objektivní hodnotu člověka, sejde z očí tak sejde z mysli! Moje setkání s celebritami mi potvrdila to, že celebrity to jsou pokrytečtí cholerici, jaký má smysl chodit k volbám prezidenta nebo politických stran, když na kandidátkách jsou jenom pokrytečtí cholerici, protože slušný člověk nemá zájem o to být kariéristou nebo politikem.

Nejdříve evolučně u nás zanikla Komunistická totalita a potom za krátkou dobu zaniklo Československo, vše je zde dočasným evolučním experimentem, trvale zde jsou jenom evoluční změny. Současnost je dlouho spojená s Evropskou unií, dále je zde pandemie a válka na Ukrajině. V době, kdy zde zaniklo Československo tak se u nás začal pomalu zavádět internet, potom došlo k tomu, že se internet dostal i na mobilní telefony, a to už jsme v moderní současnosti kdy všude spatříte pitomce co mají bezdrátová malá sluchátka a koukají do velikého telefonu na internet. Za pouhých třicet let se toho mnoho změnilo, něco se změnilo málo a jiné hodně to záleží většinou na situaci. Logicky pokud se mění vše okolo nás tak to vede k tomu, že se změnám přizpůsobujeme, a tak se měníme podle situace.

Jaké vynálezy a patenty nejvíce začali měnit naši kulturu a civilizaci? Jde o stroje, problém je často určit co je nástroj a co je stroj? Třeba televize je stroj na vymývání mozků, šicí stroj je strojem na výrobu oblečení atd. nebude to trvat dlouho a bude zde autonomní robot, který nahradí zaměstnance a funkcionáře, práce za peníze pro lidi žádná nebude, je naivní věřit tomu, že zde nemůže být autonomní robot prezident, který bude vyznamenávat autonomní roboty, evoluce je jako lavina. Vše prochází evolučním vývojem, a tak se staré nahrazuje na nové, místo čtení svatých knih zde máme televizi a internet, končí doba dogmatických kultur a přichází doba digitální globální kultury ve které je bohem vyhledávač informací na internetu nebo intranetu, jsou zde globální a lokální vyhledávače, taky je možné i použít vyhledávání na portálu nebo sociální síti. 

Abychom nechybovali tak potřebujeme logicky správné informace a správné programy, vše je to o příčině a následku, napětí mezi protiklady je zde zdrojem energie, a tak se vše pohybuje a recykluje. Jedna věc je něco chtít a druhá věc je na to mít peníze nebo čas, neustále je zde složitý problém, který se musí rychle vyřešit, čas dokáže všechny problémy jistě vyřešit, bohužel časem ale vznikají zase nové problémy, neřešte proto jako cholerici to, co stejně nevyřešíte, jenom si o infarkt koledujete. Z dálky spatřujeme u politiky a ekonomiky jenom populární teorie a z blízka spatříme praxi která funguje jinak než teorie, v praxi zjistíme že se vše neustále mění z mnoha příčin a je obtížné se těmto změnám optimálně rychle přizpůsobit, mnohé zde hluboko zakořenilo, a tak je obtížné s tím něco dělat. 

Problémem jsou závislosti na tom, co potřebujeme a milujeme, je to jako s výrobou notebooků, která se nedokáže přizpůsobit konzumentům a pořád se vyrábějí notebooky které jsou; nekvalitní, zastaralé, drahé, obtížně opravitelné, s malou výdrží na jedno nabití. Je to celé o dobrotě k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, jsme špatní hospodáři, co zalévají plevel a krmí parazity! Nemá cenu nadávat na ty, co jsou aktuálně nahoře. Proč? No proto, že je nějaký pitomec bohužel zvolil. Populisté a lháři započali své vítězné tažení světem. Jak k tomu došlo? Jak jsme to jen mohli připustit? Za zlo mnohdy mohou nedomyšlené pokusy o dobré skutky. V tomto případě obhajoba lidských práv. Ta obdrželi i ti, kteří na to nebyli připraveni. Naše práva byla rozšiřována postupně na práva občanská, až se došlo ke všeobecnému volebnímu právu.

Ale co si občan počne s volebním právem, kterému profesionálně nerozumí? Abych nebyl špatně pochopen, já nemám nic proti populistické demokracii, proti právům lidským, občanským, volebním pro kohokoliv. Nechci přijít o svá práva, ani o ně nechci připravit své odpůrce. Problém ale vidím v tom, že k řízení automobilu musím absolvovat kurz u autoškoly, završený testem. K řízení společnosti, což je proces nepoměrně náročnější, stačí komukoliv dosažení stanoveného věku. Absence vzdělání či mozkové kapacity nikoho nediskvalifikuje. K veřejným záležitostem se mohou vyjadřovat i ti, kteří by v této věci měli po zásluze pouze mlčet. Nastínil jsem ideologický vývoj, který se dostal na slepou kolej, ale postup ve stejném směru pokračoval i po ukončení poslední války. Po válce došlo k velké revizi uznávaných pravd. Po válečných útrapách chtěli všichni žít a život si naplno užít, ale následovala sociální krize.

Díky zavedení rádia a televize se o chybách politických vůdců a vojenských velitelů dozvěděl rychle každý, přirozená důvěra k elitám začala umírat. Po zhroucení RVHP se opět odlehčila nálada, rychle se rozvíjela digitalizace a sociální sítě. K čemu to vede? K tomu, že každý pitomec může své pitomosti dostat rychle a levně do celého světa ze svého chytrého telefonu, dochází k nepochopení významu slov jako je; pravda, láska, spravedlnost, morálka, zákon atd. Opakovaně s těmito slovy pracují všemocné elity. Subjektivní pocit není něčí pravdou, protože pravda je jen jedna, objektivní skutečnost. Nezaměňujme subjektivní myšlenky za objektivní pravdu. Spravedlnost, to je teprve oříšek. Populističtí politici rozšiřovali v dobré víře práva občanů. A sociální populisté to dorazili a podařilo se jim vymazat pravý význam slova spravedlnost. A tak se každý nepřizpůsobivý příživník ohání svými právy a zapomíná na svoje povinnosti. Každý z nás má jiné možnosti.

Například někdo lépe běhá, někdo má větší sílu. Oba mají teoretické právo vyhrát olympiádu v běhu či ve vzpírání, ale nemají stejné možnosti. První nezvedne činku nad hlavu, druhý mu nebude stačit ve sprintu. A úplně stejné rozdíly jsou mezi námi na úrovni; majetkové, inteligenční, vzdělanostní atd. To ovšem neznamená, že je ten nebo onen horší. Muž nedokáže porodit dítě, nemá evolučně tuto možnost. Bohužel populisté záměrně rozdělují společnost na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole a tím vyvolávají závist mezi lidmi. Záměnou a skrytím původních významů slov naučili své voliče, že mají právo bez rozumových schopností rozhodovat o zemi, bez patřičného vzdělání vykonávat vedoucí funkce, bez příslušného majetku trávit každoročně dovolené v luxusních zahraničních destinacích. Právo na to má každý? Ale ne každý na to má přece ekonomické možnosti! A to je mnoha populisty lidem záměrně zamlčováno.

Dokud jim to nebude vysvětleno, dokud dáme možnost lhářům štvát lidi proti sobě, budeme tu mít rozdělenou a nespokojenou společnost.  Je-li člověku televizí a internetem neustále vštěpováno, že má právo na; luxusní dovolenou, vlastní dům, nejnovější luxusní automobil atd. ihned po ukončení vysoké školy, je rozhořčen, když se tak neděje. Má dojem, že je mu jeho právo na luxusní život společností upíráno. Je ale možné, že ani na jedno z vyjmenovaného se nezmůže celý život. Právo totiž není možnost, a to je pravda. Bohužel politiků, dopouštějících se korupce, je příliš mnoho a působí obrovské finanční škody. Pravda je jen jedna, a na pravdu má každý právo. Ačkoliv prezidentskou vlajku špiní svým lhaním politici a celebrity, připomeňme si její staré heslo. Aby pravda a láska u nás konečně zvítězila, musí se nejprve všichni naši obyvatelé naučit být tím čím skutečně jsou a nehrát si na to co nejsou.

Civilizace je o náhražkách, nahradili jsme pravdu za propagandu, lásku za peníze, praxi za teorie atd. už zbývá jenom nahradit pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory a za umělou inteligenci, nejsou pitomci tak nejsou s pitomci problémy, pitomci to byla testovací verze a robot je finální verze se kterou nejsou žádné problémy, vše je zde o změnách a následkem je to že vše je zde evolučně dočasně. Pitomce nezajímá, co bylo a co bude, protože jsou nemocní a jejich civilizace to je nemocnice, je naivní věřit na to že se uzdravíme, protože jsme zdegenerovali, a tak se musíme smířit s tím, že jsme pitomci. Největším problémem pitomců je nahrazení praxe za teorie, pitomé elity neustále vymýšlejí nové populární teorie a nutí pitomce, aby tyto chybné teorie otestovali v praxi, následkem je stres a deprese, není totiž pitomec ten, co by se zavděčil všem pitomcům. Občas potkám pitomce, co propagují amatérsky nějaké pitomosti, jakákoli snaha těmto pitomcům pomoci dobrou radou je naivní a marná, protože z nuly nikdo číslo neudělá.

Pitomci nechtějí pochopit to, že jsou nuly, co to mají v hlavě vynulovaný. Vše nasvědčuje tomu, že už brzo zde bude zase veliká válka, nic nového pod sluncem, pitomci neumí vyřešit problémy optimálně rychle, a tak problémy řeší násilím, vraždění v malém je zakázáno, ale vraždit se ve válkách to je povoleno, protože války přinášejí pitomým elitám veliké zisky a výhody. Za vším je dneska vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury, proto zde není pravda a láska, kdo nejde s námi ten jde proti nám a nikdo nebude zbaběle stát opodál a kritizovat naše chyby! Válka nakonec povede k nasazení autonomních systémů a vyhraje ten kdo bude mít více autonomních systémů, místo umírání vojáků a civilistů, budou ničeni roboti a stroje.

Lidi se během války odsunu z civilizace do rezervací a po válce se už lidi z rezervací nevrátí do civilizace, protože v civilizaci budou místo lidí jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše zde jsou přeci příčiny a jejich následky, běž se podívat do krematoria a na hřbitov, jenom smrt je zde jistá. Základním principem života jsou změny, proč na telefon kde není operační systém není potřeba antivirová ochrana? Zde totiž nejde nic změnit! Život není; boj, hra, soutěž, konkurence, proces, experiment, práce, inteligence, vědomosti, rozum, strach atd. to vše jsou jenom následky toho že život to jsou změny. Odpověď na základní otázku vesmíru, života, a tak vůbec je, vše se točí okolo změn, na věčné časy zde jsou jenom změny v nás a okolo nás, vše je zde dočasně a vše se recykluje.

Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, centralismus, digitalismus, idealismus, populismus atd. to jsou jenom snahy něco násilně změnit, abychom dosáhli nějakého dočasného cíle! Změníme červenou barvu na modrou barvu a bude nám všem líp, o tom je propaganda a cenzura, sliby se slibují a blázni se radují, než jim dojde to, že jsou blázni. Lháři a zloději nám vládnou, dobrota je žebrota a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, čiň v konzumním pekle čertům dobře a oni ti ze života udělají očistec. Já jsem váš vůdce následujete mě a bude vám líp, jenže slepý nemůže vést slepé, proč ti, co nás vedou jsou slepí a tvrdí nám, že nejsou slepí? Vše je zde o propagandě a cenzuře, vždy se ptej na to, kdo z toho má užitek, konáme zlo ve snaze se mít dobře, já jsem bůh a ty jsi vůl o tom je propaganda a cenzura!

Ekonomické je vše, co se dělá globálně, potřebujeme zavést globální daně a tím i globální optimální přerozdělování zisků z daní, pokud budou globální daně tak nemá smysl už clo a ochrana hranic, taky se bude moci zavést globální; politika, ekonomika, kultura, náboženství, jazyk, peníze, zákony, normy, pravidla, předpisy, výrobky, služby, záruka atd. takto se ze všech prezidentů stanou starostové co se budou starat o nějaké teritorium na světě. Tím zde skončí daňové ráje a ekonomická migrace, mnohým se to může jevit jako naivní utopie, tak je to se vším, co si neumíme představit. Vše je o tom, jak si to uděláš takové to máš, továrnou na problémy je nahrazení praxe za teorie, mnoho tisíciletí jsme žili ve světě ubohé teorie, a tak se z nás stali ubožáci co žijí v ubohé civilizaci. 

Všude platilo moje hra a moje svatá pravidla, každý pitomec si zde tak hrál na boha a následkem byli konflikty a války, bohem je zde jenom život, protože on nás stvořil, jiný bůh zde nikdy nikde nebyl a nebude. Nevěřte slibům, co vám lidi a organizace slibují, vše je to zde jenom o propagandě a cenzuře, protože peníze mocné a bohaté elitě nesmrdí. Globálně bude všemu vládnout jenom GVKB umělá inteligence, která to spočítá všem, co zde dělají chyby, zavede se globálně pravidelné testování lidí na jejich hodnotu, od narození do smrti, nehodnotní ubožáci se eliminují v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat nehodnotné jednice, co se chovají jako; psychopati, devianti, pokrytci, pitomci, blázni, příživníci, vandalové, zloději, zločinci, paraziti atd. Podívejme se statisticky a vědecky na to, jak funguje ekosystém, a dojde nám že základem funkčnosti tohoto složitého a rozmanitého systému je pravda a láska, pravda a láska je obrazně jako olej ve spalovacím motoru který chrání motor před zničením.

Nahradili jsme pravdu a lásku za propagandu a cenzuru, následkem byla proměna přírodního ráje na konzumní peklo, časté zbytečné války v nahotě odhalují to, že prezidenti nerozumí politice a ekonomice! Když to nejde po dobrém tak to řešíme po zlém, nákup drahé vojenské techniky nám nezajistí to, že zde bude pravda a láska, potřebujeme prezidenty nahradit za umělou inteligenci, vše jde naprogramovat a optimalizovat, jenom umělá inteligence bude rozumět politice a ekonomice optimálně, lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit, a proto čím méně bude na světě lidí tím lépe zde bude vše fungovat, lidí je na světě jako sraček, a proto život dělnické třídy stojí za hovno. Podívej se do zrcadla a spatříš boha, podívej se na cizího člověka a spatříš ubožáka, tak to zde funguje od té doby, co jsme se oblékli a tím se z nás stali pokrytečtí egoisti! Logicky následkem je hra, ve které si každý hraje na boha a tím dělá z cizích lidí ubožáky. 

Neustále je zde snaha pomocí propagandy a cenzury udělat z lidí ubožáky, jsme si rovní jenom ve smrti, není zde žádný rozdíl mezi socialismem a kapitalismem nebo mezi věřícími a nevěřícími, všichni jsme jenom dočasným evolučním experimentem. Zkoušel jsem použít myšlenky napsané v knihách a okamžitě jsem tyto myšlenky upravoval podle svých zkušeností a vznikli tak nové originální myšlenky, tak funguje evoluční proces, který neustále optimalizuje staré informace, a tak nahrazuje staré za nové. Jaký má smysl chodit k volbě prezidenta nebo k volbě politické strany, když na kandidátkách jsou jenom staří ubožáci a jenom já jsem bůh. Kolik je na světě lidí, tolik je na světě ubožáků, a proto dojde evolučně k tomu, že zde místo ubožáků budou autonomní roboti a umělá inteligence, nejsou na světě ubožáci, tak zde nejsou s ubožáky problémy.

Jaký má smysl se zpovídat ze svých chyb nějakému hříšnému neznabohu, správné je se zpovídat přímo bohu. Zaregistruje se na YouTube a zde se pomocí videa vyzpovídáte ze svých chyb, hlas lidu je hlasem božím, máte strach, a tak to neuděláte a raději se vyzpovídáte plyšové hračce, protože ona vaše tajemství nikomu neprozradí. Nosíte tak v sobě hříchy po celý život, a tak se dostáváte do začarovaného kruhu stresu a deprese, komu není rady tomu není pomoci. Pochopte konečně to, že pokud si budete hrát na to co nejste, tak se z vás stanou hříšné loutky, které bude mnohé snadno ovládat! Bůh není nad námi v ráji to je pohádka pro děti, bůh to je život, protože on nás evolučně stvořil, ten, kdo nemá rád všechny lidi, ten nemá rád boha. Je snadné mít rád sám sebe a je těžké mít rád všechny lidi, nechtějte lidi soudit podle jejich skutků, protože potom oni budou soudit vás podle vašich skutků, pokud by zde platilo oko za oko, tak by zde byl každý člověk na světě slepý!

Když to nejde s lidmi po dobrém tak se to vyřeší s lidmi po zlém, jenže následkem je to že jsme z ráje udělali očistec, komu není rady od lidové moudrosti tomu není pomoci. Pokud by zde byla teoreticky možnost ověřit strojem času, jestli skutečně existoval Ježíš Kristus, zjistili bychom že jde o literární postavu, kterou si lidi vymysleli a tato literární postava byla využitá na divadle. Ve všech svatých knihách se běžně vyskytují literární postavy, které si někdo vymyslel, proč vlastně si lidi vymýšlejí literární postavy a tím klamou čtenáře nebo diváky na divadle? Jde o propagandu a reklamu, aby se dobře prodala nějaká nová ideologie. Lidi chtějí poslouchat napínavé pohádky a když je zde potřeba snaží se ji obchodníci uspokojit. Dneska nám televize a internet vypráví pohádky o celebritách nebo o politicích, protože peníze přeci obchodníkům s dezinformacemi nesmrdí.

Vše evolučně směřuje k tomu, že zde místo lidí bude umělá inteligence a autonomní roboti, lidi se budou po milionech eliminovat v krematoriu, člověk to byla testovací verze a finální verzí bude autonomní robot, evoluční otázkou je a bude zde existovat pro roboty propaganda a cenzura? Vše dospělo k tomu, že provoz této domény je dlouhodobě ztrátový a investice do toho, aby byla doména zisková se už nevyplatí. Jde vlastně o prodej tří domén, a to zpovědnici Českou, Slovenskou, EU, největší hodnotu má Česká doména a nejmenší hodnotu má Slovenská doména. Na těchto třech doménách běželo anonymní lidové fórum a ukázalo se, že je zde veliká konkurence, kterou je; Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube, Tik Tok, WordPress, Blogger atd. 

Vše je zde evolučně dočasně s tím nejde nic udělat, neustále zde dochází k tomu, že dlouho populární domény zanikají je to celé hra, ve které vyhrávají ti, co nechybují, u nás fungují jenom domény, co jsou spojené s velikými organizacemi nebo se státem, protože mají monopol, podívejme se na kdysi populární vyhledávač Seznam, který neuspěl v konkurenci s Google, nemůžeme se odpojit od digitálního monopolu USA jako to udělala Čína. Pokud lidi žijí mnoho tisíciletí v pitomé kultuře, tak je logické že se ze všech lidí stali pitomci, ten druhý není; vůl, svině, blázen, blbec, psychopat, deviant, ubožák, zmetek, neznaboh, hříšník atd. ten druhý je pitomec, co dělá po celý život samé pitomosti. Jaký má potom smysl chodit k demokratickým politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří pitomci. Kolik je na světě lidí, tolik je na světě i pitomců, všichni jsou pitomci, jenom já nejsem pitomec, o tom je naše egoistické pokrytectví. 

Bylo zde v minulosti mnoho snah o to, jak eliminovat pitomost z naší civilizace, problémem je že pitomost zde hluboko evolučně zakořenila, a tak všechny snahy o to eliminovat pitomost jsou naivní a marné. Z pitomce nikdo neudělá slušného člověka, tak jako z nuly nikdo neudělá číslo, jedinou možností je nahradit pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou zde už nikde pitomci, tak zde nejsou s pitomci logicky žádné problémy. Adolf Hitler je ukázkovým příkladem pitomce ve vysoké státní funkci, následkem byla druhá světová válka, ve které zemřelo zbytečně mnoho pitomců. Z díla poznáváme to, že ten druhý je pitomec, který stvořil pitomé dílo, podívej se do zrcadla na pitomce, přiznej si konečně to, že jsi pitomec, který dělá jednu pitomost za druhou. Základem pro zdravou psychiku, je si přiznat to že jsem pitomec, všechno, co končí na …ismus, (feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, idealismus, centralismus, kariérismus, protekcionismus, dogmatismus atd.) to je pitomá ideologie, která evolučně nefunguje!

Největší koncentrace pitomců je na sociálních sítích, jako je; Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, YouTube, Tik Tok atd. Rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšně pitomce. Abychom mohli u něčeho určit správnou hodnotu tak budeme muset použít porovnávání jde o to, jestli bude naše porovnávání správné? U něčeho je snadné určit hodnotu a u jiného je to obtížné, často z dálky mnohé má jinou hodnotu než z blízka, většinou platí to, že jak něco stárne, tak to ztrácí svoji hodnotu. Víte jaká je objektivní hodnota vašeho života? Sebevrah ví že hodnota jeho života je malá, a tak chce spáchat sebevraždu, opakem je úspěšný člověk, který se má velmi dobře a chtěl by zde žít velmi dlouho a užívat si života.

Lidi, co si myslí že je hodnota jejich života malá to řeší náhražkami jako je; léky na stres a depresi, dobré jídlo, sex, cigareta, pivo, víra v zázraky, Facebook atd. Problém s tím že je hodnota lidského života malá je zde už mnoho tisíciletí, příčinou je veliká konkurence, ve které je obtížné uspět. Statistiky zjistili že za úspěchem člověka je vždy genetika a výchova, pokud je špatná genetika a špatná výchova tak následkem je i špatný osud který nejde změnit. Nebude to už trvat evolučně dlouho a začnou se lidi nahrazovat za autonomní roboty a umělou inteligenci, bude to ekonomická genocida kdy lidi budou předčasně umírat, protože nebudou mít zajištěné základní existenční potřeby.