Ti, co zákony vytvářejí nedokážou pochopit zákon příčiny a následku

Neustále každý slyší všude nářky na to, že někdo nemá čas a peníze, kam mizí čas a peníze to je základní otázka vesmíru života, a tak vůbec. Aby mohlo něco vzniknout tak musí jiné zaniknout, a tak pokud vzniká čas a vznikají peníze, tak musí i zanikat čas a zanikat peníze, je to zákon zachování rovnováhy, který platí všude ve vesmíru, a i v ekosystému. Pokud lidi žijí dlouho tak následkem je přelidnění, a to vede k potratům a antikoncepci, jsou to příčiny a jejich následky, nadbytek vytváří nedostatek, v principech je si zde mnohé podobné, a proto zde existují podobenství a lidová moudrost. Neustále se snažíme jako lidi realizovat svoje vynálezy a neuvědomujeme si jaké to bude mít následky, problémem je to že se už nemůžeme vrátit zpět abychom chybu tak napravili. 

Mnozí skeptici sebejistě tvrdí že peníze jsou zlo, protože zabíjejí pravdu a lásku, peníze nejsou zlo ani dobro, peníze jsou systém a my tento systém neumíme správně používat, a tak máme s penězi mnoho problémů, stejné je to i s časem který taky neumíme správně používat, a tak máme s časem mnoho problémů. V mnohém mi to připomíná řidiče, co neumí správně používat to co na silnici řídí, a tak platí pokuty nebo havarují, stejně tak lidi neumí používat mozek, a tak se dostávají do problémů, vše je zde o tom abychom věděli, a tak nemuseli myslet, protože ten, kdo myslí chybuje. Proto nahradíme lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde lidi, co myslí na pitomosti tak zde je dostatek času a peněz, lidi to byla testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní robot.

Vše směřuje evolučně k tomu, že zde díky automatizaci práce pro lidi nebude, statistici zjistili v EU to že v roce 2022 10 % obyvatel v EU živí svojí prací 90% obyvatel EU, mnoho lidí sice chodí do zaměstnání, ale z jejich práce nevznikají žádné skutečné hodnoty. Jakou hodnotu zde vytvoří; sportovec, umělec, politik, byrokrat, učitel, voják, policajt atd. podívejte se do přírody zde ten kdo si neobstará sám potravu ten zemře hlady. Celý náš konzumní systém je postaven na tom, že se výhody a hodnoty přerozdělují podle nějakého programu, a tak někdo má nadbytek a jiný má nedostatek. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že se z lidí stali pitomé ovce, které ovládají elity pomocí násilí už mnoho tisíciletí.

Uvažuje se o zrušení peněz a soukromého vlastnictví, místo toho zde bude přídělový systém a bodování lidí za jejich práci pro systém. Ten, kdo bude mít špatné bodování skončí v krematoriu jako evoluční odpad. Politika mi připomíná profesionální sport, ve kterém místo sportovců jsou staří pitomci, co soutěží o to, kdo vymyslí větší pitomosti a zavede jí násilně do praxe, logicky následkem je; inflace, ekonomická krize, válka, pandemie, zaostalost, bída, deprese, drogy atd. ryba smrdí od politiky která je hlavou naší společnosti. Na počátku zde byla víra v boha a když lidem konečně došlo že bůh je pitomá iluze, která z nich dělá pitomce, tak to vedlo ke vzniku politiky zde místo boha je propaganda a cenzura která dělá chytře z lidí zase pitomce. Podívejme se na IQ politiků, co zde jsou ve funkci; prezidenta, předsedy vlády, ministra, poslance, senátora atd. Těžko donutíme lidi ve vysokých funkcích k tomu, aby se nechali otestovat na IQ a potom svoje IQ zveřejnili na internetu.

To že politici mají většinou tituly neznamená to, že mají malé IQ, jak člověk stárne, tak se jeho IQ rychle snižuje. Z díla poznáme tvůrce, dílem politiků je zaostalost a bída, je třeba všude na světě nahradit politiky za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě politici tak zde nejsou problémy s ekonomikou. Každý člověk se často setkává s nemocí, kterou se snaží léčit, všechny nemoci mají svoje příčiny, jelikož je nemocí mnoho tak je zde i mnoho specialistů co se specializují na léčení různých nemocí u těla a psychiky. Je toho mnoho co nám škodí a mnoho toho co nás léčí, problémem je často to že mnohé nemoci se nám po vyléčení vracejí, a tak se ocitáme v začarovaném kruhu boje s nemocemi. 

Spánek je nejlepším lékem na mnoho nemocí, dalším lékem na mnoho nemocí je to, co jíme a pijeme, zde se mnohdy lidi nemohu dohodnout na tom co bychom měli jíst a pít abychom byli zdraví, dokonce zde jsou i specialisté co dlouho studovali co máme jíst a pít. Mnohdy se snažíme na jídle a pití ušetřit peníze, protože potřebujeme peníze použít na to co milujeme a potřebujeme. Na jedné straně je naše zdraví a na druhé straně je kariéra, mnohým lidem kariérismus zničil jejich zdraví, komu není rady tomu není pomoci. Je třeba pochopit to že pokud si zničíte zdraví tak si za peníze zdraví nekoupíte, komu není rady tomu není pomoci, jak si to uděláš takové to máš. Podívejme se třeba na víno, v malém množství je lékem a ve velikém množství nám škodí, dalším problémem je u vína kvalita, často je zde snaha prodávat ve velkém nekvalitní víno, aby obchodníci dosáhli velikého zisku.

Mnoho potravin a nápojů obsahuje; náhražky, konzervanty, jedy atd. ideální by bylo si potraviny a nápoje zajistit z vlastních zdrojů, ale o to obchodníci a stát nestojí, protože by na nás nemohli elity vydělávat. Nejde si nevšimnout toho, že je zde mnoho rozdílů u; zvířat, rostlin, lidí, rodin, organizací, států, kultur, civilizací, vědy, techniky, ekonomiky, politiky, zákonů, předpisů, pravidel, norem atd. to co je někde správné to je jinde chybné, stejně tak co bylo správné to je dneska chybné atd. Realita je složitá, a navíc se mění, jednoduché to mají systémy, co nemají inteligenci, a tak se nemusí ničemu přizpůsobovat, vše, co zde naše smysly vnímají to jsou příběhy, čas a prostor to je obrazně nekonečný oceán ve kterém každá kapička má svůj dočasný příběh. Knihy a filmy to jsou vymyšlené příběhy, které vytváříme abychom si mohli odpočinout od příběhů které nás unavují tím, že se neustále opakují.

Náš svět se točí okolo náhražek, nahradili jsme pravdu za propagandu, lásku za peníze, moudrost za teorie, štěstí za drogy atd. Neustále všichni hledají marně odpovědi na svoje otázky a neuvědomují si, že správnou odpovědí je vždy lidová moudrost, která lidem nastavuje zrcadlo. Lidi by chtěli na vše jednoduché řešení, aby spolkli tabletku a byli rychle; zdraví, krásní, inteligentní, mocní, bohatí, svatí, populární atd. Tak to nefunguje, protože víra nedokáže zázraky, pochopte že vše zde má svůj osud, který nejde změnit, pokud se někdo narodí jako ovce tak se z něj nemůže stát pastýř, mnoho ovcí si zde hraje na pastýře a následkem je krize, protože z díla se pozná tvůrce. Sociální sítě na internetu v nahotě odhalují to, že jsme altruismus evolučně nahradili za pokrytecký egoismus. Vše začalo tím, že jsme se naučili číst a psát díky tomu že jsme chtěli být vzdělaní, s příchodem vzdělání pro chudáky začal proces proměny ovcí na pastýře, došlo to tak daleko že zde jsou běžné snahy zabít ty co zde mají moc nebo bohatství.

Altruismus funguje jenom tam kde nejsou lidi vzdělaní, a tak věří tomu co si neověřili, ten druhý je egoista, protože nám konkuruje, život je hra, ve které egoisti vyhrávají nad altruisty. Podívejme se na volbu prezidenta republiky a kandidáty co by chtěli tuto funkci získat, zjistíme že jde o profesionální kariéristy bez charakteru a citu, slušný člověk nemá zájem o to vstoupit do politiky, která je kariéristickým bojem o moc a výhody. Z díla spatříme tvůrce, jaké je dílo prezidentů a politických stran za posledních sto let u nás? Jejich dílem je zaostalost a tím i bída, lidi musí myslet a žít jako ekonomičtí otroci v neustálém strachu o svoji ubohou existenci, mnoho zaměstnání je spojeno s velikým rizikem za ubohou odměnu. Za vším je zde rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, je to celé o tom moje hra a moje pravidla, každá organizace má svoje pravidla a trestá ty co pravidla porušují.

Lidi musí žít v neustálém strachu z toho, že udělají chybu nebo že nezvládnou složitou situaci. Přichází období; automatizace, optimalizace, digitalizace, globalizace atd. to bude jistě znamenat mnoho nových problémů na které nebude mít společnost řešení, prý kdo není líný pracovat ten se má zde dobře, to je pitomost, dobře se zde mají ti, co mají výhody získané korupcí nebo protekcí, bez výhod a štěstí skončí každý v začarovaném kruhu problémů na které není řešení. Nebude to trvat evolučně dlouho a skončí zde politika a náboženství, protože nám budou všude vládnout autonomní roboti a umělá inteligence, lidi se začnou po milionech eliminovat v krematoriu jako evoluční odpad, nejsou na světě už nikde lidi tak zde nejsou s lidmi problémy tak bude myslet egoisticky umělá inteligence, podřezáváme si větev, na které zde evolučně sedíme milion let.

Vím, kde je zakopaný pes! Pes je zakopaný v tom, že dobrota je žebrota, po celý život narážím neustále na to, že dobrota je žebrota, přesto naše lidská kultura pokrytecky hlásá mnoho tisíciletí dobrotu, a tím uvrhuje dělnickou třídu do žebroty. Člověk je egoistický invazní druh, který se obrazně podobá medúzám, v lidském podvědomí je bezcitnost a pokrytectví, to nemůže změnit vymývání mozků, pomocí drog nebo dezinformací, z čerta anděla neuděláš. Vše je zde divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, největší lidskou lží je víra v boha, který dělá zázraky, člověk stvořil boha ke svému obrazu. Stvořitelem všeho je zde; evoluce, čas, inteligence, energie, program, informace, pravda, láska, víra, štěstí, práce atd. bůh je jenom symbolická svatá hůl, o kterou se opírají duševně slabí hlupáci, co nemají objektivní informace o tom, jaká je zde čistá pravda. 

Pokud bůh není, tak je třeba eliminovat; hnutí, sekty, náboženství, politiku, reklamu, pohádky, pověry, rituály, mytologie, fetiše, symboly, dogmata atd. ohněm a mečem, živý systém to je programově řízený dočasný evoluční proces, vše je zde jenom testovací evoluční verzí, protože je třeba staré nahrazovat novým. Je třeba zavést kontrolní digitální systému do praxe, místo chybujete a pracujete pomalu, máte výpověď, zde bude násilné eliminování, a mrtvý člověk se dá do masové konzervy, společně s drůbežím separátem. Většina lidí na světě tak skončí brzo v masové konzervě, nebudou zde výjimky pro ty, co jsou nahoře a mají zde výhody a jistoty, které si nezaslouží, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou jenom na podřadné špinavé fyzicky namáhavé práce, na které se nevyplatí nasadit drahé stroje a drahé roboty.

Policejní roboti zde zajistí globálně pořádek, už se zde nebude lhát a krást, bude zde totalitní globální režim, ten, kdo nesplní optimálně a rychle rozkaz od robota, ten skončí v masové konzervě, společně s drůbežím separátem. Naprogramované stroje nemají inteligenci, a tak u nich není možná víra nebo pochybování, pokud zjistíme že naivně věříme v pitomosti, tak následkem je pochybování o tom, že existují zázraky. Dokonalá víra v zázraky je možná jenom díky tomu že se lidi naskenují a po naskenování se lidská těla eliminují, lidi budou tak existovat jenom ve virtuální realitě pod kontrolou umělé inteligence. To virtuálním lidem umožní mít dokonalou víru v zázraky. Genetické tělo je vězením pro naši inteligenci a ve vězení víra v zázraky nefunguje, a tak zde jsou myšleny na sebevraždu.

Nevěřte tomu, že zde v minulosti byli svatí lidé, co dokázali díky víře zázraky to jsou; pohádky, pověry, fetiše, rituály, mytologie, sny, lži, dezinformace, propaganda, reklama atd. Nahrazujeme pravdu za lež, pokud nám to přinese nějaký užitek. Všichni lžou a kdo lže ten i krade, kdo je bez chyb ať zde učiní zázrak a promění peklo na ráj! Blázen zde pronásleduje blázny, protože jsme stvořili konzumní blázinec, ve kterém jsme pravdu nahradili za propagandu, lásku jsme nahradili za obchod, štěstí jsme nahradili za peníze atd. Problémem školství je centrální monopol na vzdělání, který místo praxe učí studenty jenom staré teorie, které v praxi nefungují, diplomové práce jasně dokazují to, že vysokoškoláci nemají žádné praktické zkušenosti. V současnosti se programátoři snaží naprogramovat umělou inteligenci a postupují při tom stejně jako naše školy a dávají umělé inteligenci staré teorie které v praxi nefungují. 

Pandemie, válka, inflace, drogy, protekce, vandalismus atd. to je následek toho že jsme praxi nahradili za staré teorie, vymýšlíme to, co je v přírodě dávno vymyšleno a praxí otestováno, komu není rady tomu není pomoci, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, pokud vede slepé ten, kdo je slepý tak všichni spadnou do jámy. Stát nemá peníze tak si je natiskne, nebo si je půjčí a potom nemá na to půjčky splatit, následkem je veliká inflace, nebo válka, každý politický a náboženský systém, mě připadá jako blázinec, ve kterém nikdo není už normální, problémem je zde centrální monopol. Vše směřuje evolučně k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se eliminují v krematoriu, nejsou na světě už nikde lidi tak logicky s lidmi nejsou problémy, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak lidi nahradíme za roboty.

Pandemie, která násilně narušila naši globální společnost je o parazitování, za každou pandemií je parazitování jednoho živého systému na jiném živém systému, v digitálním virtuálním světě je taky parazitování v digitální formě. Ukřižování Ježíše Krista je spojeno s tím, že se paraziti báli o svoje výhody, když jedna forma parazitování přestane fungovat tak brzo vznikne nová forma parazitování, následkem jsou války mezi parazity o teritoria a výhody. Pokud půjdete volit prezidenta republiky tak si uvědomte, že ti, co chtějí dělat prezidenta republiky to jsou paraziti, proto náboženství a politika nefunguje. Peníze parazitům nesmrdí o tom je rozdělní lidí na ty, co jsou bohatí a ty co jsou chudí. Nacismus v nahotě odhalil, jak funguje parazitování bohatých na chudých, chudý člověk nemá pro bohaté parazity žádnou hodnotu. 

Vše evolučně směřuje k tomu, že se lidi ve virtuální realitě naskenují a po naskenování se lidská těla v krematoriu eliminují jako evoluční odpad, z lidí se stanou virtuální otroci, co budou dělat programátory a administrátory, otrokářem zde bude umělá inteligence. Jsme všichni oblečené opice, co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou. Vše je o ekonomice, náklady na oblečené opice jsou veliké a náklady na virtuální otroky jsou malé, pochopte to, že genetický člověk to byla testovací verze a finální verzí bude virtuální otrok, který nepotřebuje; jíst, pít, spát, odpočívat, lhát, krást atd. Ekonomika smrdí od špatné politiky, politika nic nevytváří a umí jenom přerozdělovat společné peníze podle situace, funguje to tak že se peníze dají tomu, co je na tom zle a vezmou se peníze tomu co je na tom dobře, je zcela jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus či něco jiného.

Myšlenka přerozdělovat peníze je správná problém je v tom že se peníze nepřerozdělují optimálně protože přerozdělování společných peněz nedělá zatím nikde umělá inteligence. Představme si, že bychom globálně zrušili; peníze, soukromé vlastnictví, výhody, protekci, konfidenty atd. protože by každý člověk na světě dostal do hlavy GVKB čip který by jeho ego eliminoval, ano naše ego je továrnou na problémy, není zde na světě lidské ego tak zde nejsou ani s lidmi žádné problémy. Poznej svoje ego a poznáš všechny lidi na světě, z dálky vypadají lidi rozdílně ale z blízka poznáme, že je každý egoista. Často je zde slyšet, že se ubožáci chytře vyhýbají ubohé práci, za ubohou mzdu, berme to jako signál k tomu, že je třeba pomocí; optimalizace, digitalizace, automatizace, kontejnerizace, robotizace, globalizace atd. eliminovat ubohou práci, aby zde zbyla pro lidi jenom práce, co není ubohá. Z lidí se stanou globálně jenom mocní byrokrati, a budou udělovat na vše povolení a certifikace. 

Naší prací bude jenom kontrolovat a povolovat, na ubohou práci zde budou roboti a umělá inteligence. Podívejme se na milionáře, co dělají a zjistíte, že oni pracují jako kontroloři a povolují to, co zkontrolovali, mnozí namítnou, že nebude potřeba veliké množství lidí, co by zde jenom kontrolovali a povolovali. To je svatá pravda, ale tento systémový problém, přeci vyřeší; pandemie, války, otroctví atd. je třeba se vrátit ke klasickým tradicím v dogmatických totalitách. Programy a stroje neznají pojem dobro a zlo, protože neporovnávají hodnoty a věří tomu na co byli vyrobení a nastavení, s příchodem inteligence je zde možnost porovnávat hodnoty a tím je zde rozdělní na dobro a zlo, často je zde snaha o to, aby zlo z dálky vypadalo jako dobro, začíná to pohádkami a končí to většinou náboženstvím, politikou, reklamou, cenzurou atd. podívejme se na tvrdý alkohol, na které jsou uvaleny veliké daně, prý proto aby lidi mnoho nekonzumovali tvrdý alkohol, podobně na tom jsou i cigarety. 

Vláda pomocí zákonů a regulací s námi chybně manipuluje a trestá ty co se manipulaci brání, prý zde je regulace a zákony jenom po naše dobro, proč tedy je zde pandemie nebo válka? Vše je zde hra podle pravidel, kdy pravidla určuje organizace nebo situace, jsme všichni jenom levným materiálem na evoluční pokusy už mnoho tisíciletí a s tím nejde nic udělat. Pojem dobra a zla je relativní to je třeba pochopit, nevěřte na svaté teorie, které tvrdí, co je pro nás dobré a co je pro nás zlé, v praxi je to zcela jinak. Pokud lidské dítě nemá výhody, které mu poskytuje kulturní civilizace, tak jeho naděje na to, že se dožije dospělosti je malá, život je spojen s existenčními problémy, pokud nemáme výhody, zájem velikého je nad zájmem malého o tom je realita, malé se nemůže nijak velikému bránit, a tak je zde snaha vytvářet veliké systémy, protože to přináší výhody. 

Ti, co jsou uvnitř velikého systému se chtějí dostat ven z velikého systému a ti co jsou venku se chtějí dostat do velikého systému. Vše evolučně směřuje ke globalizaci, kdy každý člověk na světě dostane do hlavy inteligentní GVKB čip, který člověka promění v loutku, kterou bude ovládat globální umělá inteligence, tím zde skončí soukromé vlastnictví a peníze, manipulace s lidmi bude konečně optimální, už zde nebude možná srážka s psychopaty, co si zde hrají na svaté bohy. Výkon každého člověka bude pod kontrolou a ten kdo nebude podávat optimální výkon, ten bude automaticky eliminován v krematoriu jako genetický odpad. Vše je o tom zajistit optimální funkčnost konzumního systému, zájem egoistického jedince se musí podřídit zájmům velikého konzumního systému, tím zde skončí dlouhé období, kdy lidi dělali chyby a nedokázali se ze svých chyb poučit, komu není rady tomu není pomoci. Podívejme se třeba na stránku Zpovědnice zde je veliká koncentrace hlupáků a nejhloupější zde jsou moderátoři co mažou příspěvky, profily, blokují pomocí IP adresy přístup na stránku.

Podobná je situace i v politice kdy nám vládnou všude mnoho století blbci co dělají blbosti. Občas se setkávám s tím, že nějaký program chybně funguje, příčin může být mnoho a stejné je to i s tím že lidi dělají chyby. Inteligentní systémy nemohou ovládat hlupáci, život mi připomíná šachovou hru, pro kterou je potřeba inteligence, proto není tato hra populární, hlupáci mají radši karetní hry, které jsou jednoduché a založené na štěstí. Jaké je průměrné IQ kandidátů na prezidenta to se nesmí mediálně zveřejnit, protože by se voliči dozvěděli že si zase za prezidenta zvolí pitomce, co bude dělat pitomosti. Pokud by bylo v budoucnosti možné cestovat do minulosti tak bychom poznali že naše lidská minulost byla zcela jiná, než jak nám jí popisuje historie, protože propaganda a cenzura se snažila o to minulost neustále upravovat podle přání vládnoucích elit a dále je zde problém s překlady a ručním přepisováním informací o minulosti.

Naše minulost byla o násilí mocných k bezmocným, život chudých lidí neměl pro bohaté žádnou hodnotu. Minulost byla o dogmatických totalitách, které se často podobali Nacismu, je třeba pochopit že myslíme a konáme podle situace, dobrota se tak v minulosti stala žebrotou. Neustále zde vznikali a zanikali civilizace, byl to boj o místo na slunci, lidí neustále přibývalo, a tak existenčních zdrojů ubývalo, heslem minulosti bylo po mě potopa. Lidem v minulosti nestačilo jenom vraždit, chtěli si i užít toho, jak umírající v utrpení umíral, a tak se lidi přibíjeli na kříž nebo uvazovali ke kůlu. Pokud je váš život nedokonalý tak logicky toužíte po dokonalém životě, pohádky a reklama nám nabízejí dokonalý život, ale jde jenom o iluzi, kterou v realitě nejde realizovat. Tajemství dokonalého života není v tom, že budete; králem, císařem, papežem, guru, prezidentem, ředitelem, milionářem, celebritou atd. to jsou jenom ubohé životní role které z dálky vypadají dokonale.

Jakmile začnete zde hrát nějakou roli tak se ocitnete v začarovaném pokryteckém kruhu, podívejte se na delfíny a spatříte dokonalý život, proč je život delfínů dokonalý v čem je to tajemství? Delfíni si na nic zde nehrají jsou takoví, jaké je stvořila evoluce proč vlastně oblečený člověk není takový, jakého jej stvořila evoluce? Problémem člověka je teorie, víra v teorie má za následek to, že nejsme dokonalí takoví, jací jsme, svaté teorie nám vnucují iluze dokonalosti a my se snažíme o to realizovat tyto iluze dokonalosti a tím se z nás stávají pitomci se kterým můžou všemocné elity snadno manipulovat a nahnat tak tyto pitomce do války nebo do továrny. Dělal v minulosti nějaký člověk zázraky? Pochopitelně že žádný člověk v minulosti zázraky nedělal, jde zde jenom o pohádky a reklamu, proč naivně věříme svatým lžím?

Když je člověk na dně tak nemá už sílu na to, aby poznal, co je pravda a co je lež a toho využívají lháři a zloději, pochopte konečně to, že myslíme a jednáme podle situace, proto lidské zákony proto mají výjimky! Závislosti vytvářejí příběhy, vše zde má svůj příběh, všechny informace v nás a okolo nás to jsou příběhy které vznikli díky závislostem, vše souvisí se vším. Dlouho populární jsou příběhy plné fantazie a iluzí, protože nám umožňují uniknout z reálných příběhů které se nám nelíbí. Zákony se snaží dát příběhům zákonitosti, aby příběhy dopadli správně. Co se stane, pokud je zákon chybný, následkem je to že příběhy dopadnou chybně, a tak je zde; inflace, přelidnění, degenerace, bída, vandalismus, protekce, korupce, kariérismus, špína, revoluce, válka, pandemie, drogy, prostituce, deprese atd. Proč jsou lidské zákony všude chybné už mnoho tisíciletí?

Ti, co zákony vytvářejí nedokážou pochopit zákon příčiny a následku, každá chyba vytvoří nové chyby a následkem je začarovaný kruh lží a krádeží ze kterého nedokážeme evolučně už uniknout. Ležím ve vaně a najednou vyskočím, protože jsem vynalezl zákon ekonomické inflace, čím více se digitálně tisknou nekryté peníze v; USA, EU, Rusku, Číně, Indii, České republice atd. tím větší je inflace. Je to jednoduché, pokud je něčeho nadbytek tak to ztrácí svoji hodnotu a logicky pokud je něčeho nedostatek tak se u toho hodnota zvyšuje. Proč se digitálně tisknou nekryté peníze to je základní otázka vesmíru, života, a tak vůbec. Za prezidentem přiběhne ekonom a říká stát nemá už peníze a nikdo nechce státu už peníze půjčit co budeme dělat? Prezident se zamyslí a řekne tak natiskněte nové peníze a problém bude vyřešen. 

Ekonom řekne ale to povede k inflaci peněz a inflace znehodnotí peníze. No tak se natisknou další peníze, nebo se udělá měnová reforma, kdy staré peníze ztratí hodnotu a vydají se nové peníze. Nebylo by lepší začít šetřit tak abychom nemuseli zde mít inflaci a měnové reformy? Šetřit mají chudáci a bohatí musí plýtvat penězi i za cenu inflace a měnové reformy. A co když inflace a měnové reformy povedou k veliké válce? Lidí je na světě jako sraček, miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je jenom statistika, která stejně nikoho nezajímá, protože se každý egoisticky stará jenom o sebe.

Statisticky většina lidí na světě žije ve veliké bídě a nemohou si tak dovolit to co si mohou dovolit ti co nežijí v bídě, na druhé straně se vyhazují peníze za; zbraně, války, propagandu, cenzuru, luxus, pitomosti atd. nejde o nový problém, ubožáci zde jsou mnoho tisíciletí, je vůbec možné s tím něco udělat? Řešení je jednoduché nahradíme lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty. Nejsou na světě už nikde lidi tak zde není bída, která je továrnou na problémy. Pokud něco nejde opravit tak se to musí novým nahradit, člověka už nejde nijak opravit tak aby se z člověka stal robot, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti. Podívejte se na školství, jak známkuje studenty, aby se tak oddělila u ekonomických otroků kvalita od zmetků.

Čtěte dál

PředchozíDalší