Je možné že zde bude nový spravedlivý světový řád?

Čím vyspělejší je civilizace tím méně je pro lidi spravedlnosti, vyspělost je spojená s násilím mocných na bezmocných, dobrota se tak stává žebrotou a mocným peníze nesmrdí, často násilí dospěje k válce, kde se ničí hodnoty a zabíjejí se lidé. Budoucnost je nahrazení lidí za stroje a programy, na zboží už nebude často nápis vyrobeno v Číně, ale bude zde nápis vyrobeno bez lidské práce! Proč lidem platit za práci, když bude možné nahradit lidskou drahou práci za práci strojů a programů, dojde logicky i na služby, a tak robot prezident republiky bude vyznamenávat roboty, otázka je, co udělá společnost s lidmi, pro které zde nebude práce za mzdu?

Mnozí si naivně myslí že jsou nenahraditelní a že se tak nemusí bát toho, že by neměli práci za mzdu, komu není rady tomu není pomoci. Jak bude konzumní civilizace vypadat v roce 2100 zkusme si to představit, bude zde běžná umělá inteligence chytřejší, než je člověk a budou zde běžní autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše bude fungovat mnohem rychleji, než to funguje dneska, dneska lidi utíkají do velikých měst a v roce 2100 nebudou už žít lidi ve městech nikde na světě, protože ve městech budou místo lidí autonomní roboti.

Vše započne tím, že zaměstnavatelé zjistí to, že každá lidská drahá práce je založená na trénování v nějaké specializaci, místo trénování lidí se začnou trénovat programy a stroje, aby dokázali optimálně nahradit lidi. Výhodou zde je to že programy a informace získané z trénování strojů a programů bude možné využít globálně pro všechny stroje a programy a tím dojde o obrovským ekonomickým ziskům pro zaměstnavatele a zaměstnavatelem se stane globálně jenom umělá inteligence! 

Dneska se počet lidí na světě rychle zvětšuje (8 033 900 100) a to zejména tam kde je veliká zaostalost a bída, zítra se začne počet lidí na světě zmenšovat, protože se svět změní a člověk ztratí svoji hodnotu pro civilizaci, už nebudeme k ničemu potřebovat armády a drahé zbraně, nebudou zde pro lidi už ani peníze a možnost soukromého vlastnictví, skončí zde kapitalismus a socialismus, bude zde nový světový řád, ve kterém bude spravedlnost.

Čtěte dál

PředchozíDalší