Přeskočit na obsah

Stvořitelem každé ideologie jsou iluze, které v realitě nefungují

  • S

Pokud lidi nejsou optimální tak příčinou je byrokratická centralizace, není zde; socialismus, kapitalismus, feudalismus, humanismus atd. je zde všude byrokratický centralizmus který proměňuje lidi na zdegenerované pitomce. Všude je tak plno lží a krádeží, všechny změny konzumní společnosti, jsou povrchní a pod povrchem se nic nezměnilo za mnoho tisíciletí! Všude je to o tom, moje hra a moje pravidla, neustále vytváříme pitomá pravidla, která z nás dělají pitomce, války a pandemie v nahotě odhalují to, že byrokratický centralismus je evoluční chybou, podívejme se na statistiky a dojde nám to, že vše jistě směřuje k náhradě zdegenerovaných pitomců za autonomní inteligentní roboty na akumulátory jaký to má smysl věřit na to, že mohou politické volby změnit společnost evolučně k lepšímu, když je každá společnost složená jenom ze zdegenerovaných pitomců. 

Nemá smysl zavírat zdegenerované pitomce do vězení nebo psychiatrické nemocnice, je třeba začít globálně s přemísťováním do rezervací a v civilizaci budou jenom roboti, nejsou v civilizaci zdegenerovaní pitomci tak zde s nimi už nejsou žádné problémy. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co myslí a pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a zdegenerované pitomce za roboty nahradíme, evoluce je jako lavina, před kterou nikdo nikam neuteče, vše je zde evolučně dočasně! Všude se nabízí něco, co je právě nejlepší ale vše, co je nejlepší to je zde dočasně. Nejlepší je se nenarodit do tohoto světa kde je všude jenom soutěž o to být nejlepší a moci si koupit to co je nejlepší, jaký výrobek je nejlepší, jaká služba je nejlepší, jaká celebrita je nejlepší atd. Protikladem nejlepšího je logicky nejhorší, o to, co je nejhorší se nikdo nezajímá jako by zde nebylo něco, co je nejhorší, proč by zde nemohla být volba nejhoršího člověka? 

Optimální by bylo skončit s hodnocením všeho a rozdělováním na nejlepší a nejhorší, vše je takové, jaké to je, i to co je nejhorší má zde svoje místo na slunci! Podívejte se na programy, to, co byl v minulosti nejlepší program je dneska program, který nikdo nepoužívá, protože je zde nový nejlepší program, stejná je i situace se stránkami na internetu, vše je zde evolučně dočasně, nenechte si vymýt mozek od reklamy která propaguje něco co je dneska nejlepší! Umělá inteligence zpracovala všechny informace o bohu a víře v zázraky, výsledkem bylo to že dospěla k tomu, že bůh je psychopat, který je zavřený mnoho tisíciletí v blázinci, a tak jej nikdo z lidí nezná. Zde platí jablko nepadne daleko od stromu, stvořitelem boha jsou svaté teorie, které v praxi nefungují, jak evolučně došlo k tomu, že svaté teorie stvořili víru v zázraky a tím i boha? 

Příčinou jsou svaté války kdy ve jménu svaté víry bojujeme s těmi, co mají jinou víru, za každým násilím člověka k člověku je svatá víra, je to tom moje hra a moje svatá pravidla, kdo chce s psychopaty v klidu žít ten musí psychopatem být, a tak je zde začarovaný kruh násilí. Jaký má smysl chodit k volbám, když v politice jsou jenom samí staří psychopati, pokud by mohli volby z politiky eliminovat psychopaty, tak by se volby zakázali. Co je to nemoc? Nemoc je opakem zdraví, vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie vytváří svět příčin a následků. Příčinou všech nemocí je nedostatek zdraví, je to stejné jako nedostatek peněz, proč je zde všude běžná nemoc šílených vysokoškoláků? Ego nutí vysokoškoláky k tomu, aby byli dokonalí a následkem je nemoc šílených vysokoškoláků. Podívejme se na politiku zde spatříme politiky, co trpí nemocí šílených vysokoškoláků, proto si politici zavedli imunitu abychom je nemohli eliminovat snadno z politiky.

Všechny pokusy o to bojovat s nemocí šílených vysokoškoláků jsou naivní a marné, naštěstí už brzo zde budou místo lidí autonomní roboti a umělá inteligence, lidi se eliminují v krematoriu, nejsou na světě už lidi, tak zde nejsou ani lidské nemoci, to je logické. Staré náboženství je už evolučně mrtvé ať žije nové náboženství, ve kterém je místo božského stvořitele geniální programátor a administrátor. Sociální populární sítě jako je Facebook se stali moderním chrámem kde se věřící scházejí. Víra v zázraky je následkem toho že žijeme v konzumním očistci, kde máme blbou náladu, a tak to řešíme vírou v zázraky, pomocí léků na depresi nebo slivovicí a cigaretami. Cokoli nám dělá dobře to vytvoří závislost, a tak se z nás stávají loutky které ovládají závislosti na tom co nám dělá dobře. Internet nám nabízí to, co nám nemůžou nabídnout klasická náboženství, je to celé o nabídce a poptávce, lepší nabídka eliminuje horší nabídku bylo a bude!

Stará náboženství pořád dokola opakovala stejné pitomosti a moderní internet nám nabízí neustále nové pitomosti a nemusíme se stát členy nějaké pitomé svaté organizace, která by z nás dělala pitomce. Podívejme se na internet, který je v nahotě odhaluje virtuálně realitu, ve které žijeme, na internetu jsou lidi, co dělají chyby, nikdo z lidí není normální ani dokonalý, to vše vede ke snaze nahrazovat lidskou práci za práci strojů a programů, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy o tom je cesta ke kvalitě. Vše směřuje k tomu, že internet bude jako televize, ve které uživatel nemůže nijak zasáhnout do obsahu televize a je jenom konzumentem obsahu. Zpovědnice je klasickou ukázkou toho, jak nemá vypadat fórum na internetu, správné fórum je Facebook, z díla poznáme tvůrce. 

Z lidí se díky centralizaci stali pitomci, co dělají pitomosti, a tak zde jsou problémy na které není řešení, je třeba dát lidem do hlavy kontrolní inteligentní čipy, tím už lidi nebudou dělat chyby a lidi už nebudou potřebovat; propagandu, cenzuru, reklamu, centralizace, monopoly, protekci, korupci, výhody, peníze, soukromé vlastnictví atd. Zájem evoluce je nad zájmem hříšného člověka, evoluce potřebuje, aby zde lidi nedělali už chyby, díky kterým se plýtvá hodnotami a vandalsky se ničí tato planeta. Každá revoluce a válka je následkem toho, že ekonomický a politický problém nešel vyřešit po dobrém, a tak se řešil po zlém, proč nedokážeme naše problémy vyřešit po dobrém, a tak je řešíme po zlém? Kdysi na počítači bylo běžné restartovací tlačítko a když počítač nefungoval tak se počítač tlačítkem restartoval, dneska se to většinou řeší dlouhým stiskem startovacího tlačítka.

Válka je násilný restart lidské společnosti, protože nastal mezi politickými a ekonomickými programy konflikt, naše společnosti nejsou tak ekonomicky a politicky naprogramované, aby zde nemohlo dojít ke zbytečným konfliktům. Ti, co programují ekonomiku a politiku se neokáží dohodnout globálně na tom co je správné a co je chybné, každý má svoji subjektivní svatou pravdu a následkem je válka! Moje hra a moje pravidla o tom je politika a ekonomika, k moci se dostali všude blbci, a tak máme blbou náladu, je třeba začít dávat všem lidem do hlavy kontrolní čipy které pitomý mozek odpojí od pitomé reality, vše bude zde řídit ekonomicky a politicky jenom globální umělá inteligence a ze všech lidí se tak stanou živí roboti na dálkové ovládání.

Existujeme v času a prostoru kde je vše obchod, a tak je zde i snaha být v obchodě úspěšným, často je nám obchod skrytý z nějakého důvodu, z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka. Každý obchod má svoje pravidla, která vytvořila evoluce nebo situace, za porušení pravidel je trest, a tak zde je kontrola která zajišťuje dodržování pravidel. Tam kde je možné udělat dobrý obchod tam je i konkurence, a tak je zde logicky snaha o to eliminovat násilně konkurenci tak vznikají centralizace a monopoly. V přírodě nejsou centralizace a monopoly to vede k tomu, že zde není rozdělní na bohaté a chudé jednice, nadbytek pro ty, co jsou nahoře vytváří logicky nedostatek pro ty, co jsou dole, rovnost u lidí je zde jenom ve smrti, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, to že nemáš už prachy je tvůj soukromý problém, který je způsoben tím, že jsi naivní pitomec. 

Pokud si přečteme sto let staré knihy tak si uvědomíme, jak se za pouhých sto let naše společnost změnila v mnohém, některé změny jsou k našemu dobru a jiné změny nám škodí, každý zisk je spojen se ztrátou, získali jsme; telefony, knihy, časopisy, rádio, televizi, internet, vědomosti atd. to vše vedlo k tomu, že jsme se stali loutkami, které snadno ovládá centralizace. Největším problémem současnosti je malá hodnota člověka, a proto se lidi k sobě chovají často zle, a tak se lidi; zabíjejí, vězní, mučí atd. Tam kde je otroctví tam je i víra v boha, logicky čím větší je otroctví tím silnější je i víra v boha, digitalizace tak stvořila i digitální bohy co jsou v digitálním světě všemocní, vše je zde; soutěž, hra, boj, propaganda, cenzura, reklama, centralizace atd. Pandemie a potom válka na Ukrajině nám v nahotě odhalila naši bezmocnost se bránit násilí, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém.

Bible je kniha plná originálních příběhů o naší; bezmocnosti, ubohosti, pitomosti, hříšnosti, naivnosti atd. a slepé víře ve svatého boha který dokáže zázraky. Většina snů je plná bezmocnosti, protože naši bezmocnost přenášíme do našich snů, sny jsou zrcadlo, které nám ukazuje to, co nechceme vidět! Moc se nám stala návykovou tvrdou drogou, a tak je zde logicky boj o moc, následkem je to že máme stres a deprese, protože jsme bezmocní. Virtuální hry nám dávají iluzi moci, protože jsme dostali výhody, díky kterým jsme ve hře úspěšní, je to celé o virtuální síti, do které se chytají ubožáci, žijeme ve světě náhražek, a tak; peníze nahradili lásku, propaganda nahradila pravdu, teorie nahradila praxi atd. Nebude to už trvat evolučně dlouho a dojde k tomu, že se lidi všude nahradí za stroje a programy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globální genocida, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk to byla jenom evoluční testovací verze a finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory, vše je zde dočasně, trvale zde jsou jenom příčiny a jejich následky.

Realita, ve které se vše evolučně nachází je spojená často s extrémní situací a následkem jsou extrémní řešení, i když se nám podaří přežít díky štěstí extrémní situace, tak stejnak nakonec jistě stářím zemřeme. Stáří není extrémní situace, je to běžná evoluční situace, protože vše, co je živé to je zde dočasně. Extrém je situace, která není běžná, jsou extrémy kladné a extrémy záporné, nejvíce se zajímáme o záporné extrémy jako je třeba válka, proč nás nezajímají kladné extrémy jako je třeba mír? Zajímáme se nejvíce o protiklady, a tak oblečené lidi přitahuje lidská nahota, chudé lidi přitahují bohatí lidé atd. žijeme ve světě kde je vše většinou kladné, a tak nás zajímá svět kde je vše záporné, myslíme a jednáme podle situace. V extrémní situaci vznikají extrémní řešení, je zde nadbytek zadlužených států tak se uměle vytvoří veliká globální inflace a tím se dluhy států eliminují, jsou to jenom příčiny a jejich následky, komu není rady tomu není pomoci. 

Nebude to už trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a autonomní roboti, o dobré zaměstnání přijdou dělníci i vysokoškoláci, je naivní představa že evolučně vzniknou nová pracovní místa, problém s extrémní nezaměstnaností není evolučně nový, jsou to ekonomické vlny, které se pravidelně v ekonomice projevují a sociální politika se na to snaží reagovat. Je zde i představa vyplácení státní podpory automaticky bez nutnosti o ní žádat, stát má dneska už o lidech tolik ekonomických informací, že jistě ví, komu by měl ekonomicky pomoci a jak by mu měl rychle pomoci. Nezaměstnanost je signál o tom že je třeba provést rychle v ekonomice a politice takové změny, které eliminují nezaměstnanost, pokud se tyto změny neprovedou tak se zhroutí ekonomika a politika. Abychom porozuměli tomu, že si všude amatéři hrají na profesionály, stačí se podívat do minulosti a s odstupem času spatříme objektivní pravdu o profesionálech, podívejme se na ukřižování Ježíše Krista, který kritizoval elitu, co si hrála na profesionály.

Ten, kdo má zde moc má možnost si jako amatér hrát na profesionála, je to pořád dokola stejný příběh a následkem je to že naše společnost optimálně nefunguje. Války v nahotě odhalují to, že nám vládnou amatéři, co si hrají na profesionály, řešit problémy násilím to je naší největší chybou. Je vůbec možné vyřešit to že lidi dělají chyby a většinou se ze svých chyb nepoučí? Člověk je oblečená opice a není to robot který by dokázal pracovat bez chyby, budeme muset pochopit konečně evolučně to že pokud zde na světě nebudou už nikde lidi, tak zde nebudou ani lidské chyby. Chcete uspět jako podnikatel v tvrdé globální konkurenci tak nahraďte lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, pochopte konečně to, že lidi dělají chyby a roboti pracují levněji a nechybují. Neřešte to, že lidi budou mít díky vám existenční problémy, soukromé podnikání není sociální ústav pro ubožáky.

Co bylo to bylo, teď je zde nová digitální doba, ve které už pro lidi není zaměstnání ani vysoká funkce, kdo chce v této době uspět musí být lepší než konkurence. Vše je o tom dosáhnout cíle, svět, ve kterém existujeme byl a bude o dosažení cíle, pokud by zde nebyli možné cíle tak by zde nebyl ani vesmír a život, vše se tak točí okolo dosažení cíle, toužení po sexu je snaha o dosažení cíle a tím cílem je zachovat genetické informace ve světě kde je vše živé dočasně. Často je zde snaha dělat něco jednoduché složitým, aby z toho měl někdo výhody nebo zisk, proto vznikla lidová moudrost, kterou používají populární populisté k tomu, aby polopaticky vysvětlili hlupákům něco velmi složitého za použití optimalizace. Cílem ekonomiky je zamezit plýtvání hodnotami, cílem politiky je zajistit všem dobrou práci za dobrou mzdu, cílem náboženství je proměnit pomocí morálky zlo v dobro, cílem školství je naučit studenty tomu co je správné v nějaké specializaci atd. často dochází k tomu, že jeden cíl je v konfliktu s jiným cílem, je chybou konflikty řešit násilím.

Pokud se něco pravidelně opakuje tak se to stane pravdou, protože se na to můžeme spolehnout, zde se dostáváme ke snaze pomocí propagandy a cenzury vytvořit svaté lži, pomocí kterých se dělají z lidí pitomci, které ovládají z centra svaté elity, ten, kdo kritizuje svaté lži se stává mučedníkem, takto vznikají; sekty, hnutí, organizace, kluby, náboženství, politika, filozofie, sociální sítě na internetu atd. kdy nové kritizuje staré, a tak je zde každá svatá lež evolučně dočasně. Všude jsou jenom dočasné subjektivní pravdy a jedinou objektivní pravdou je to, že mezi protiklady je napětí a tato energie vytváří příčiny a následky, oceán složený z atomů a dat vytváří dočasné hologramy co vypadají jako; čas, prostor, bůh, realita, pravda, láska, inteligence atd. z malého vzniká veliké a po čase se to rozpadá na malé, vše je zde evolučně dočasně!

Nehledejte v životě optimální cíle, každý cíl je jenom dočasná iluze, život to je dočasný evoluční proces, ve kterém je vše, co je živé a inteligentní levným materiálem na složité evoluční pokusy. Ve škole a práci strávíme obrovské množství času, a to co získáme neodpovídá našemu výkonu, kde je v konzumním systému chyba? Chyba je v centralismu, aby v centru byl nadbytek tak daleko od centra je nedostatek, není zde socialismus nebo kapitalismus je zde centralismus, co je dovoleno těm, co jsou v centru, to je zakázáno těm, co nejsou v centru, bylo a bude! Čím více společnost vytváří hodnot tím více ti, co jsou v centru hodnotami plýtvají na hlouposti je to začarovaný ekonomický kruh a všechny pokusy o to, aby centrum neplýtvalo hodnotami jsou naivní a marné. Pokud někdo drze odhalí pravdu o centralismu mediáně, tak se z něj často stává mučedník, protože pokud lidi neznají pravdu o tom, jak objektivně centralismus funguje, tak je snadné s lidmi z centra manipulovat.

Dogmatické totality v nahotě odhalují ve válkách to, že miliony zbytečně mrtvých lidí to je pro ty, co jsou v centru jenom statistika, moc je návyková droga to snadno poznáváme u těch, co když přišli o moc tak často spáchali v depresi sebevraždu. Po skončení období adolescence přichází období dospělosti a najednou zjistíme že ten druhý říká pořád dokola to samé a není už schopen ani ochoten se psychicky změnit, z člověka se tak tak stala nudná kniha, kde se už obsah nemůže změnit, to má svoje výhody i nevýhody. Vole meleš pořád dokola ty samé voloviny, jsou zde ale i bezcharakterní lidé co se neustále mění podle situace, zde se už nenudíme, ale nikdy nevíme, s čím nás překvapí. Od pradávna je zde snaha lidi nějak nálepkovat, abychom věděli, co nás bude čekat, pokud s nimi navážeme vztah, většina lidí se mnoho podobá rodičům díky genetice a výchově. 

Jenže přichází nová digitální doba, ve které bude umělá inteligence a autonomní roboti, najednou nám dojde že neumíme nálepkovat optimálně umělou inteligenci a autonomní roboty, příčinou bude to že je nám tento nový systém mnoho evolučně vzdálený a my se nedokážeme k tomuto systému přiblížit, to povede k mnoha problémům, a nakonec to evolučně skončí tak že nás globální umělá inteligence odsune z civilizace do rezervací, a zde oddělí muže od žen, aby se tak realizovala nenápadně genocida, nejsou lidi tak nejsou problémy s lidmi. Nejnovější náhražkou je digitalizace, nebude to už trvat evolučně dlouho a člověka nahradí umělá inteligence a autonomní roboti, ve světě náhražek už není místo pro oblečené opice, a tak budou oblečené opice přemístěny do rezervací a zde budou mít holý zadek a budou jíst z ruky do huby, robot prezident bude vyznamenávat roboty a zaměstnání zde už pro lidi nikde na světě nebude. Porovnejme práci robota s prací člověka, zjistíme to, že se robot zaměstnavatelům vyplatí a že zaměstnávat lidi, je ekonomickou chybou, robot je jasná volba.

Vše je zde o vyrobení a nastavení a pokud o zastaralé výrobky není už zájem, tak se výrobky přestanou logicky vyrábět, proto je zde pro lidi sterilizace a antikoncepce, konzumní společnost nemůže být sociálním ústavem pro líné a hloupé oblečené opice! Přestavme si, že budou moci roboti sportovat a porovnat tak svůj výkon s výkonem lidí, najednou se ukáže to, že výkon lidí je ubohý, a tak pro lidi už nebude mít smysl se snažit ve sportu uspět. V rezervacích se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako invazní druh a následkem bude genocida, nejsou na světě už nikde lidi tak logicky nikde už nejsou s lidmi problémy, vše je zde dočasným evolučním experimentem, co bylo to bylo, teď je zde u moci globální umělá inteligence. Ten druhý je; blázen, blbec, sobec, lhář, zloděj, vůl, pitomec atd. vše je o pokrytectví kdy si nuly hrají na veliké číslo, měníme u všeho povrch a pod povrchem se nic nezměnilo za mnoho tisíciletí! Ideologie je továrna na teorie, pokud zde vznikla kdysi dávno pokrytecká ideologie tak to jistě má nějakou příčinu?

Příčinou je přelidnění, jakmile jsme si začali být cizí tak jsme pravdu a lásku nahradili za lež a nenávist, myslíme a konáme podle situace, pokud žijeme v konzumním pekle tak se logicky chováme jako čerti. Jaký to má smysl chodit v konzumním pekle k volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří čerti, andělé jsou jenom v ráji. Války a pandemie v nahotě nám odhalí to, že žijeme všichni v pekle, jakýkoli odpor proti zlému centrálnímu systému v pekle je naivní a marný, z pekla nejde udělat pro čerty ráj! Andělé existují v ráji, protože nemají fyzické tělo jsou to programy, které mají na starosti, aby zde vše fungovalo optimálně, pokud tělo zemře tak duše přijde do ráje a z čerta se tak stane anděl, nikdo nemůže být andělem, dokud má fyzické tělo. Mesiáš, papež, prorok, guru, král, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita atd. to jsou čerti co si zde hrají na anděly, abychom mohli evolučně postoupit z pekla do ráje budeme muset opustit genetická těla a být jenom hodnotným programem ve virtuální realitě, naše genetické tělo to je vězení, které z nás dělá ubožáky.

Nebude to už trvat dlouho a každý člověk bude pomocí virtuální reality optimálně rychle naskenován a jeho tělo bude v krematoriu po neskenování eliminováno, informace získané z globálního skenování lidí, se využijí pro globální digitální společnost, kde místo lidí, co dělali často chyby, zde bude umělá inteligence a roboti. Vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným naprogramovaným procesem, protože se neustále nahrazuje staré za nové a chybné za správné. Vše se všude neustále recykluje, trvale zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla jako jsou protiklady mezi kterými je napětí a jako je zákon příčiny a následku. V principech je si zde vše podobné, jak si to uděláme takové to i máme, vše je zde mnohým limitované, a tak zde i vše má svůj osud který nejde změnit, zázraky jsou možné akorát v našich snech nebo v pohádce a reklamě.

Jak bude vypadat civilizace bez lidí co dělali chyby? Civilizace, kde nejsou lidi bude mít zcela jiné priority, hlavní prioritou bude kontrola a kvalita, nastane veliký rozvoj; průmyslu, obchodu, dopravy atd. skončí zemědělství a potravinářství. Všechny problémy, co máme jako lidi zde za sto let skončí a budou zde nové problémy co budou mít roboti a umělá inteligence. Dneska máme k dispozici umělou inteligenci, která dokáže spočítat kolik pitomců sepsalo bibli a jak veliké bylo IQ těchto pitomců (IQ od 71 do 80) a jaké měli vědomosti, lze i určit kolik pitomců byli muži a kolik byli ženy. Každá napsaná informace v bibli je obrazně jako otisk prstu, ze kterého lze určit pachatele nějakého zločinu. Většina textu v bibli není originální a byla ukradená z mnoha cizích zdrojů, které se v bibli neuvádějí, a tak bible porušuje svatá autorská práva a logicky by měla být, proto zakázána tak jako jsou zakázaná videa na YouTube, která porušují autorská práva většinou u filmů a hudby. 

Něco zde může vzniknout jenom z něčeho, a tak knihy vznikají z knih, tvrzení že bůh vznikl z ničeho je pitomost, strach z problémů stvořil boha a víru v zázraky. Bible je o propagandě a cenzuře, jde zde o snahu z lidí udělat pitomce a likvidovat násilně ty co nevěří tomu co je v bibli napsáno. Občas se setkávám v Praze s pitomci, co propagují nějakou sektu, po pádu socialistické dogmatické totality k nám přišlo mnoho sekt, co se snaží z nás dělat pitomce, náboženství se liší od sekt v tom, že jde o profesionální veliké staré svaté organizace. Idealismus stvořil; pohádky, pověry, mytologie, fetiše, rituály, sekty, náboženství, filosofie, politiku, propagandu, cenzuru, reklamu, dezinformace, vymývání mozků atd. 

Problémem je zde egoistické pokrytecké parazitování člověka na člověku ve jménu populárního kultu, populární kulty vznikají a zanikají, protože vše je zde evolučně dočasně, moderním populárním kultem jsou sociální sítě na internetu, blbci tak mají možnost snadno kontrolovat pitomce ve virtuální realitě, vše směřuje evolučně k tomu že zde místo lidí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední malá nahá skupina věřících pitomců skončí v poslední zoologické zahradě na světě za nerozbitným sklem a na cedulce bude napsáno POKRYTECKÉ OPICE. Vše, co naše smysly vnímají to jsou iluze, protože naše smysly nejsou dokonalé, a tak se nechají snadno mnohým oklamat. Čas a prostor se skládá jenom z protikladů mezi kterými je napětí, a tak po akci je zde reakce, vše je zde hra kde pravidla určuje organizace nebo situace a v této hře je každý úspěch dočasnou iluzí, každá naše pravda je subjektivní a relativní, protože známe vše povrchně.

Stvořitelem všeho v nás a okolo nás je nekonečně veliký oceán složený z atomů a dat, tento oceán vytváří dokonalé hologramy, co vypadají jako vesmír nebo jako život, ve skutečnosti zde není vesmír ani život, není zde dokonce ani čas a prostor, to vše jsou jenom dokonalé iluze. Zprávy nás informují o tom, že je zde; pandemie, konflikt, násilí, lež, krádež, válka, inflace, vandalismus, extrémismus, mafie, prostituce, drogy, přelidnění, rasismus, otroctví, smrt, bída, katastrofa atd. to jsou jenom iluze nic takového zde není! Mnozí si naivně myslí že ti, co zde všemu centrálně vládnou, nám zajistí to, že se budeme mít brzo všichni líp, ve skutečnosti je politika a ekonomika jenom mediální divadlo a politici a byrokrati jsou herci co hrají svoje role, všemu zde vládnou jenom informace a programy, lidi jsou jenom ubohé loutky, které ovládají informace a programy od narození do smrti. 

Naše sny vytváří oceán složený z atomů a dat, sny v nahotě odhalují to, že existujeme ve světě iluzí, proto naše sny nechápeme, protože sny nemají normální logiku. Probuzení ze snů je vstup do světa tvrdých drog, život spojený s myšlením je o závislosti na drogách, které s námi chytře manipulují mnoho miliard let. Droga nám způsobuje dočasnou iluzi štěstí a tím vzniká závislost na; sexu, lásce, dialogu, obchodě, zisku, úspěchu, štěstí, zdraví, kráse, popularitě, penězích, moci, protekci, svatosti, cigaretě, pivu, marihuaně, vědomostech, inteligenci atd. závislosti ovládají lidi jako loutky. Proč se neustále ptáme, protože toužíme poznat to co neznáme, jenže není zde nikdo, kdo by znal správné odpovědi, nebo správné odpovědi někdy i dostaneme ale my je nepřijmeme, protože bychom se museli změnit.