Přeskočit na obsah

Milujeme pitomosti, protože se z nás stali pitomci

  • M

Všechny naše problémy jsou o příčinách a následcích, vše je to tom, jak si to uděláš takové to i máš, realita o protikladech, mezi kterými je napětí. Ano, jsi dokonalý zmetek podívej se na minulost, jak lidi dělali chyby a většinou se nedokázali ze svých chyb poučit, a tak chyby opakovali, největší lidskou chybou je selhání kontroly kvality, pokud mají nekvalitní lidé děti tak jejich děti budou logicky nekvalitní v přírodě vše, co je nekvalitní to se stává snadnou potravou pro zvířata, co jedí většinou maso zvířat. Neustále naše společnost má mnoho problémů, se kterými si neumí optimálně poradit, protože vše řeší jenom povrchně, je třeba nahradit lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Člověk to je oblečená opice, která si pro sebe vytvořila optimální podmínky, problémem je to že optimální podmínky proměnili oblečené opice na dokonalé evoluční zmetky. 

Nebude to už trvat evolučně dlouho a práce pro lidi zde už nebude, na práci stroje a na řízení práce programy, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako invazní druh. Zájem evoluce je nadřazen zájmům člověka, vše je zde experiment, který je zde evolučně dočasně, je to jako s operačními systémy, které mají neustále aktualizace a nové verze, když člověk nejde už evolučně opravit, tak se nahradí za autonomního inteligentního robota na akumulátory. Civilizace vznikla díky vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury, k vymývání mozků se používají i drogy a peníze, za vším je hra o hodnoty, tato hra vyváří z lidí loutky, které mnohé snadno ovládá a jakýkoli odpor proti této manipulaci je naivní a marný. Každá organizace má svoje pravidla a ten kdo chce v organizaci existovat musí tato pravidla dodržovat, pravidla vytváří elita organizace tak aby organizace fungovala optimálně, nahrazení staré elity za novou elitu nic k lepšímu nezmění! 

Hodně pracuj a hodně utrácej peníze o tom je konzumní společnost, vše zde jsou tak příčiny a jejich následky, vidím to celé jako evoluční experiment a z lidí se tak stal materiál na evoluční pokusy, zbytečná smrt ve válce nebo při pandemii to je pro evoluci jenom statistika. Není zde žádný subjektivní bůh, který dokáže zázraky, zázraky dokáže jenom evoluce, proč vlastně neuctíváme evoluci jako našeho stvořitele? Máme vymyté mozky, a tak uctíváme pitomosti, protože se z nás stali pitomci, je to začarovaný kruh, ze kterého nedokážeme už uniknout. Proč vlastně toužíme po nějakém zázraku? Vše je zde o tom že každá hra v nás a okolo nás má svoje pevná pravidla a za porušení pravidel je trest, pravidla to jsou programy, které s něčím manipulují, čas a prostor to je naprogramovaná virtuální realita ve které je vše loutkou kterou ovládají programy.

Všechny cíle, kterých chceme dosáhnout jsou dočasné iluze, nevládnou nám zde; peníze, prezidenti, králové, bůh, celebrity atd. všemu vládnou programy, bez programů by okamžitě zmizel vesmír a život! Obrazně je každý člověk jako notebook, který má operační systém a je připojen k internetu, rozdíl mezi lidmi je jenom v tom, jak jsou lidi naprogramovaní! Bohužel většina lidí na světě je chybně naprogramována, a tak často chybují, pokud přijde chybně naprogramovaný člověk za lékařem a požádá jej o pomoc tak zjistí, že mu lékař nemůže nijak pomoci, protože on nedokáže dělat zázraky. Naštěstí už brzo evolučně dojde k tomu, že se lidi začnou nahazovat za stroje a programy, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy, špatně naprogramovaný robot se v servisu opraví a pokud se oprava nevyplatí tak se starý robot nahradí za nového robota.

Nehrozí nám mimozemšťani nebo atomová válka, hrozí nám genocida, protože pro nás zde nebude díky robotům a umělé inteligenci práce za mzdu. Máme k dispozici veliké množství lidských příběhů a všechny tyto příběhy jsou si podobné, proč jsou si naše příběhy podobné? Naše příběhy mají stejný základ a tím základem jsou problémy které se snažíme vyřešit, život člověka je spojen s problémy, které se snaží člověk marně vyřešit. Proč je lidský život spojen s problémy, na které není rychlé optimální řešení? Příčinou všech našich problémů byli a budou náhražky, nahradili jsme; pravdu za propagandu, sex za porno, lásku za peníze, moudrost za hloupost, štěstí za drogy atd. nebude to už trvat evolučně dlouho a nahradíme lidi za stroje a programy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen.

Každý stát na světě byl a bude o tom, moje svatá hra a moje svatá dočasná pravidla, jelikož jsou svatá pravidla každého státu jiná, tak následkem je častý konflikt mezi státy, který může skončit i válkou, a tak občané jednoho státu vraždí ve válce občany jiného státu pode hesla, když to nejde s konkurenty po dobrém tak se to řeší po zlém. Tam kde nejsou všemocné státy, tam mezi sebou válčí rodiny nebo organizace. Stát není dobrý ani zlý, protože dobro a zlo je o subjektivním porovnávání a jde o to s čím budeme stát porovnávat? Neustále přicházejí svatí spasitelé a tvrdí moje subjektivní pravda je správná a vaše subjektivní pravdy jsou chybné, díky mojí subjektivní pravdě zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné časy, následkem jsou dogmatické totality, ve kterých je mnoho tajných konfidentů a jsou zde časté mediální hony na kritiky dogmatické totality.

Jsou čipy do hlavy moderní otroctví? To tvrdí odpůrci čipů do hlavy, ti, co čip už dostali a dlouhodobě otestovali tvrdí, že je to moderní droga, bez které nejde žít. Vždy zde byl strach z toho, co neznáme je to jako s kouzlem, když poznáme tajemství kouzla tak kouzlo přestane být kouzlem. Máme se zde na ostrově Korsika velmi dobře, ale nemáme už popularitu a moc, stali se ze všech světových prezidentů a předsedů vlád, jenom bohatí turisti na doživotní dovolené. Popularita a moc to je jenom mediální divadlo, ve skutečnosti vše řídí všude jenom programy, ti, co měli štěstí zde získali dočasně popularitu a moc. Všimnul jste si toho, jak se zlepšuje zdravotní stav všech světových prezidentů a předsedů vlád, díky tomu že už nemají strach a starosti, mohou si zde užívat naplno života bez zvědavých novinářů s milujícími krásnými mladými ženami co mají v hlavě čip. 

Žena s čipem v mozku, to je ten lék, který jsme potřebovali, dokud neměli ženy v hlavě čip, tak jsme s ženami měli jenom peklo. Podle statistik se zlepšuje všude i ekologie, lidi s čipem v hlavě žijí asketicky a tím nespotřebovávají tolik zdroje a zboží, navíc se globálně eliminovalo mnoho lidí, co zde byli ekonomickými příživníky. Nebude to trvat evolučně dlouho a ti co zde jsou jako prezidenti a předsedové vlád stářím zemřou a tím zde na světě už budou jenom lidi s čipem v hlavě, jsme zde jako v zoologické zahradě a bez dětí co nemají čip v hlavě zde evolučně zanikneme. Vše je zde evoluční experiment. Nejde si nevšimnout nástupu autonomních robotů a umělé inteligence, roboti budou rychle globálně přibývat, a to logicky povede k tomu, že lidi s čipem v mozku začnou rychle ubývat a skončí to evolučně tak že zde místo lidí budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, starý model robota nahradí po krátké době nový model robota, to je evoluce.

Došlo k tajnému setkání Andrej Babiš a Vít Kouba zde vznikla dohoda, že budou spolu v této republice společně doživotně vládnout, Vít Kouba bude prezidentem republiky a Andrej Babiš bude zase předsedou vlády u naší republiky. Aby to vše mohlo fungovat optimálně bez problémů tak lidi u nás dostanou do hlavy kontrolní EU čipy, čipy odříznou ego od reality a ego bude znát jenom virtuální realitu, jenom Andrej Babiš a Vít Kouba nebudou mít v hlavě EU čip. Pro nikoho nebudou v EU výjimky a každý kdo bude žít v EU ten dostane do hlavy EU čip, jedinou možnou výjimkou v EU budou prezidenti a předsedové vlády. Veliké ekonomické a politické úspěchy EU povedou k tomu, že ostatní státy taky začnou dávat lidem do hlavy kontrolní čipy, a tak na světě skončí problémy s politikou a ekonomikou. Prezidenti a předsedové vlády z celého světa se přemístí do města Ajaccio na ostrově Korsika a odtud budou vládnout celému světu, kde bude mít každý člověk v hlavě kontrolní čip, a tak už lidi nebudou dělat chyby.

Nebude to o tom, jestli chceš nebo nechceš mít v hlavě čip, bude to všude povinnost, něco jako je povinné očkování při pandemii. Lidi jsou ovce, se kterými si mohou dělat pastýři co je napadne a díky kontrolním čipům zde už nebudou mít pastýři s ovcemi žádné problémy. Jak je něco na baterky, tak s tím máme často problémy, podívejme se na automobily na akumulátory, které mají podle politiků a ekonomů nahradit brzo všude automobily co nejsou na akumulátory. Problémem akumulátorů je; veliká váha, dlouhé dobíjení, vysoká cena, problém s místy kde je lze rychle nabíjet, krátká životnost, snížený výkon v zimě atd. Proč je politika a ekonomika všude na baterky, problém je v tom že v centru není umělá inteligence, lidi dělají chyby a následkem je to že je zde vše na baterky, nejsou na světě už lidi tak zde nebude politika a ekonomika na baterky, člověk to byla testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory. 

Zaměstnavatelé potřebují nahradit lidi za roboty, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě a na cedulce bude napsáno PITOMÉ OPICE. Podívejme se na neustálé války, které nám jasně dokazují to, že jsme pořád jenom pitomé opice. Zaměstnavatelé potřebují přizpůsobivé vysokoškoláky, svět, ve kterém žijeme se rychle mění a teorie v praxi nefungují, internet je výkladní skříní lidské práce zde z díla poznáme, kdo je amatér a kdo je profesionál. Končí doba založená na teoretických vědomostech a přichází doba založená na přizpůsobivosti změnám, nepřizpůsobivý vysokoškolák je jako starý počítač s Windows XP, na takovýto starý počítač nejde nainstalovat moderní operační systém Windows 11. Stát je pro nepřizpůsobivé vysokoškoláky rájem ve kterém mají dobré jisté zaměstnání s vysokým platem, nebude to už trvat evolučně dlouho a stát se bude optimalizovat a digitalizovat, to bude znamenat neustálé snižování počtu státních zaměstnanců, robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Zaměstnání za mzdu nikde už nebude, to povede k odsunu lidí do rezervací, evoluce je jako lavina, před kterou nikdo neuteče. Bůh je věřícími brán jako pevný bod jejich víry, bůh se tak stal holí, o kterou se opírá ten, kdo je nemocný, když zde není pevný bod, který potřebujeme tak vytvoříme iluzi pevného bodu, proč vlastně tolik potřebujeme pevné body a nechceme si připustit to, že v realitě nejsou pevné body, protože vše je v evolučním pohybu. Je to jako se smrtí, víme jistě že vše, co se narodí to i zemře, proto vznikla u lidí víra v to, že smrtí život nekončí a po smrti naše duševní existence nějak pokračuje díky převtělení, nebo peklu a ráji. Přijmout objektivní pravdu je pro nás velmi těžké, snadné je pro nás přijmout nějaké dezinformace a tím se naše společnost dostává do neřešitelné situace. Neustále vše řešíme povrchně a teoreticky, to logicky nefunguje, komu není rady od lidové moudrosti tomu není ani pomoci. 

Moje hra a moje pravidla o tom je snaha o vytvoření pevného bodu, jenže každá hra je zde dočasně, všichni si na něco zde hrají, a tak z dálky nula vypadá jako veliké číslo, války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme nuly a že naše pevné body jsou iluzí, co bylo to už nezměníme o tom, co bude nic nevíme, v současnosti žijeme, a tak chybujeme. Život je plný obyčejných nudných příběhů, a tak nás logicky přitahují neobyčejné napínavé příběhy, jde zde o levnou náhražku, která nám dává iluze o tom, že nejsme loutky, které mnohé snadno ovládá, a tak žijeme ve světě nudných příběhů. Žijeme všichni v centrálních organizacích, které nám násilně organizují život od narození do smrti, následkem je logicky život plný obyčejných nudných příběhů, stali se z nás všech ovce a naše všemocné elity to jsou taky jenom ovce. Jakmile je zde něco, co nám nabízí neobyčejné napínavé příběhy tak to milujeme, jenže to vše jsou jenom náhražky, je to jako když místo sexu se díváme na porno. 

Podívejte se na děti, jak jsou šťastné, protože vnímají vše jako neobyčejné napínavé příběhy a jakmile jim dojde že jejich život je plný obyčejných nudných příběhů tak jsou nešťastné. Vše je o poptávce a nabídce, nemáme originál tak se spokojíme s náhražkou, následkem jsou ubohé závislosti, které s námi manipulují a my se tak ocitáme v začarovaném životním kruhu. Život je plný obyčejných nudných příběhů, a tak nás logicky přitahují neobyčejné napínavé příběhy, jde zde o levnou náhražku, která nám dává iluze o tom, že nejsme loutky, které mnohé snadno ovládá, a tak žijeme ve světě nudných příběhů. Žijeme všichni v centrálních organizacích, které nám násilně organizují život od narození do smrti, následkem je logicky život plný obyčejných nudných příběhů, stali se z nás všech ovce a naše všemocné elity to jsou taky jenom ovce. 

Jakmile je zde něco, co nám nabízí neobyčejné napínavé příběhy tak to milujeme, jenže to vše jsou jenom náhražky, je to jako když místo sexu se díváme na porno. Podívejte se na děti, jak jsou šťastné, protože vnímají vše jako neobyčejné napínavé příběhy a jakmile jim dojde že jejich život je plný obyčejných nudných příběhů tak jsou nešťastné. Vše je o poptávce a nabídce, nemáme originál tak se spokojíme s náhražkou, následkem jsou ubohé závislosti, které s námi manipulují a my se tak ocitáme v začarovaném životním kruhu. Neustále se hroutí; náboženství, politika, ekonomika, věda, školství, rodina, psychika atd. je to celé o pevném bodu kolem kterého se něco točí, když pevný bod zmizí tak se zhroutí to, co se okolo pevného bodu točilo. Z profesionální práce se pozná profesionál, slova mohou klamat, ale dílo vytvořené prací klamat nemůže, profesionálem není ten, kdo má vysokoškolský diplom, škola to je továrna na teorie, které v praxi nefungují. 

Teorie je ubohá náhražka za praxi, podívejte se do přírody zde není nikde teorie a všude je praxe, všechny zániky civilizací a kultur jsou následkem nahrazení praxe za teorie, komu není rady tomu není pomoci. Pandemie v nahotě odhalila neschopnost vládnoucích elit řešit extrémní situaci optimálně, vládnou nám amatéři a následkem jsou krize, je třeba nahradit lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě lidi tak zde není ani amatérismus. Nabídka využití času je veliká, pokud něčemu věnujeme hodně času tak logicky na jiné nemáme už čas, je správné věnovat čas práci nebo odpočinu? Odpovědí na základní existenční otázku je, vše je zde dočasným evolučním experimentem, všechny naše lidské cíle, kterých chceme dosáhnut jsou jenom dočasnou iluzí, každý zisk je spojen se ztrátou, stanete se prezidentem republiky a ztratíte charakter, protože se z vás stane herec, který si hraje na prezidenta. 

Vše je obchod, ve kterém je zisk spojen se ztrátou, z lidí se stali ovce, protože vytvořili centrální organizace, ve kterých se ovce rozdělují na ty, co poroučí a ty co poslouchají, rovnost je jenom ve smrti. Volby nic nemohou změnit, protože jste si za svoje zástupce zvolili ovce, co si hrají na pastýře, skutečným pastýřem jsou ekonomické programy, vše je zde evolucí naprogramováno více než si uvědomujeme. Komu není rady tomu není pomoci o tom je marný boj s pitomci, zavírat pitomce do vězení nebo do blázince to je pitomé řešení které v praxi nefunguje, správné řešení je nahradit pitomce za autonomní roboty, nejsou na světě pitomci tak zde logicky s pitomci nejsou problémy. Pokud se to nevyplatí opravovat je třeba to nahradit za nové, podívejme se do přírody zde se minimálně opravuje a neustále se staré za nové nahazuje.

Pandemie a válka na Ukrajině v nahotě odhalila to, že nám vládnou jenom pitomci, a tak máme pitomou náladu, pitomost to je genetická vada, která nejde léčit, pokud žijeme dlouho jako dobytek, tak následkem je to, že se z nás stanou pitomci. Lidová nadávka vole, přesně vystihuje to, že jsme byli psychicky vykleštění pomocí propagandy a cenzury, protože společnost potřebuje z lidí udělat dobytek, který se snadno centrálně ovládá pomocí odměny a trestu, volby nemohou nic změnit k lepšímu, protože pitomců je na světě nadbytek, a tak zde jsou pandemie a války. Je to pořád dokola stejný příběh o lidské hříšnosti, všechny snahy o to, aby se hříšník stal svatým jsou marné a naivní, protože hříšníci mají hříšné děti, které hříšně vychovají. Hříšníci jsou jako staré počítače, na které nejde už nainstalovat moderní Windows 11, jde o to nahradit hříšníky za autonomní roboty, člověk to byla testovací verze a autonomní robot to je finální verze která bude svatá, protože nebude toužit a tím se nebude ani soužit. 

Nevěřte naivně na zázraky, co vám slibuje propaganda a reklama, zázraky patří do snů a pohádek v realitě pro ně není místo, nejsou na světě nikde hříšníci tak není na světě ani očistec. Už mě fakt nebaví se na svět dívat jen očima monitoru! Nechci se na to jen dívat, chci to prožít. Každý den koukám do monitoru a vidím ten potenciál, co život nabízí. Kde bych mohl být, jaký život bych mohl žít, kdybych býval nebyl taková neschopná nula. Všechno hezké a běžné, co život přináší znám jen díky počítačové obrazovce. Vztah? Ten znám jen z filmů a z pozorování přátel. Sex? Ten znám jen z porna. Nebýt internetu a počítače, tak vlastně ani nevím, jak nahá ženská vypadá! Cítím se jako velká nula. Jsem prostě hrozně moc osamělý a nemám pro co žít. Nenávidím se za to, jaký jsem a chci to změnit! Nic sem si pořádně neužil! Já nechci fňukat! Jenže já už prostě nevím, co mám dělat!

Každý den vidím na sociálních sítích hromadu šťastných lidí. Já nechci nic vzdávat. Každý den za tím monitorem vidím, jaký obrovský potenciál život skrývá. Vidím ten potenciál, jak člověk může žít, když je trochu schopný a není takový tupý ubožák jako já. Život je dar! A já ho chci využít a prožít naplno. Ale prostě se mi to nedaří a neustále ve vše selhávám. Mám v sobě hromadu zdravé naštvanosti, která chce zvednout zadek a okamžitě začít bojovat! Nejlíp teď hned. Chci si najít holku. Chci konečně zažít orgasmus. Chci práci, která mě bude bavit a kde si vydělám na víc než na zaplacení nájmu, energií a jídla. Ale prostě tak jako všechny cesty vedou do Říma, tak v mém případě všechny moje snahy vedou vždy do deprese! Já tak strašně moc chci změnit můj život. Ale nikdy se mi to nepodaří! A díky tomu se cítím hrozně bezmocně. Skoro jako kdyby ta prohra byla předem daná. 

Moje ego mi říká, že to není pravda a že mám dál bojovat, ale praxe a skutečný život mi pak ve chvíli ukáže opak. Chtěl jsem lepší práci, tak jsem chodil po pohovorech a nikde mě nevzali. Chtěl jsem si konečně najít holku, kterou jsem nikdy neměl. Začal jsem chodit do klubů a oslovoval jsem tam holky. Seznamoval se s novými lidmi. Jezdil na různé akce a socializoval se, kde to jen šlo. Byl jsem i na seznamkách. A výsledek? Našel jsem si nové kamarády, což je fajn. Ale stejně jsem furt sám! Já nechci fňukat! Chci bojovat! A jestli něco fakt nechci a co fakt odmítám, tak je to flegmatismus! Nechat to být a smířit se s osudem je pro mě absolutně nepřijatelný! Ale prostě už nevím, co mám dělat, protože všechny moje snahy vedou vždycky akorát do deprese! Tohle je fakt peklo. Je to hrozný pocit. Jste smutní, nenávidíte se a každý den koukáte do toho monitoru a vidíte a uvědomujete si, kde byste mohli být, kdybyste bývali nebyli takový moulové. Jaký odlišný a lepší život byste bývali mohli žít.

Ale nemůžete, protože jste neschopné nuly. Beru výběr prezidenta jako výběr profesionálního fotoaparátu, profesionál si nemůže dovolit amatérský fotoaparát, protože by jeho fotografie nebyli profesionální. Mnozí kandidáti na prezidenta z dálky vypadají jako profesionální fotoaparát, ale z blízka poznáme, že to je starý amatérský fotoaparát. Není problém zavést pro kandidáty optimální testování u; fyzického zdraví, inteligence, geniality, vědomostí, moudrosti atd. je to jako když máme možnost v profesionální praxi otestovat mnoho fotoaparátů a potom vybrat ten nejlepší fotoaparát se kterým bude profesionální fotograf spokojený. Současné volby prezidenta jsou mediální divadlo, které dělá z voličů pitomce, pomocí propagandy a cenzury. Politika je všude bojem o vysoké funkce, pokud by neměli z politiky politici veliký užitek tak by se věnovali obchodu a podnikání, za vším je jenom snaha o seberealizaci, kdy se nuly snaží o to být zde velikým číslem.

Společnosti nevládne prezident a vláda, společnosti vládnou ekonomické programy, vše je zde evolucí naprogramováno tak aby to sloužilo systému, svoboda je iluze. Jakmile každý dostane do hlavy čip tak přestane existovat pokrytectví, jakmile jsme si začali být cizí tak se z nás stali pokrytci, protože vše se zde stalo divadlem, ve kterém jsme herci a diváci současně, záleží jenom na situaci. Každá lidská organizace má svoje pokrytecká pravidla, co je v organizaci povoleno elitě, to je zakázáno těm, co nejsou v elitě. Pokrytectví je začarovaný kruh, ve kterém existujeme od té doby, co jsme si cizí, z cizího krev neteče, a tak je zde lež a tím i nenávist, toužíme marně po lásce a pravdě, protože jsme pokrytci. Pokrytectví proměnilo ráj na očistec, ve kterém není láska, ten druhý je nám peklem, protože je pokrytec, nevěřte na to že díky; politice, náboženství, filosofii, logice, vědě, technice atd. nám bude líp, líp nám bude jenom když každý dostane do hlavy čip a tím přestane existovat pokrytectví. 

Pokrytectví je droga a všechny drogy nám škodí, jakmile se člověk naučí pokrytectví tak začne mít psychické problémy, proto je tak obtížné pomoci lidem s psychickými problémy, když lidi musí žít mezi samými pokrytci, a tak jsou donucení k pokrytectví. Dogmatické totality jsou založené na pokrytectví, a proto zde jsou evolučně dočasně, problém je v tom že lidi jsou pokrytci, a tak neumí existovat bez dogmatických totalit! Nestačí změnit povrch je třeba změnit to co je hluboko pod povrchem! Žijeme ve světě příběhů, vše, co zde je, to má svůj příběh, všechny knihy a filmy to jsou zaznamenané příběhy které se stali nebo které si lidi vymysleli, příroda nám nabízí příběhy, které se stali a nikdo si je nevymyslel.

Lidský život je plný příběhů a tyto příběhy zanikají se smrtí člověka, existují i příběhy které vytváří fantazie, když spíme a my těmto příběhům většinou nerozumíme, velmi populární jsou pohádky, protože jsou opakem příběhů, které prožíváme v realitě. Mnohdy se i stává že některé pohádky bereme jako realitu, protože je milujeme. Většina příběhů se často opakuje, a tak se pro nás stávají pravdou které věříme. Zajímavé jsou příběhy o budoucnosti, tato fantazie vychází ze současnosti, a tak nedokáže objektivně popsat budoucnost a stejné je to i s příběhy z minulosti, kdy zase vycházíme ze současnosti. Příběhy nám umožňují psychický růst, bez zajímavých příběhů bychom byli jenom oblečené opice.