Přeskočit na obsah

Sociální sítě začínají nahrazovat čtení moudrých knih

  • S

Pokud chcete dokonalý operační systém tak si nainstalujte Linux, na kvalitní počítač. Kam nemůže čert tam on nastrčí notebook s Windows, vlastnosti notebooku s Windows jsou stejné jako vlastnosti ženy, taky nikdy nevíte, co vás bude čekat!

Naděje na to, že nová verze Windows už bude bez chyb je jako naděje na to, že nová manželka bude bez chyb! Problémem Windows je to že on slouží mnoha pánům, a tak když se jednomu pánu zavděčí tak jiného pána rozzlobí, a proto zde jsou modré obrazovky smrti a neustálé aktualizace spojené s restartováním!

V okamžiku, kdy na Windows skončí technická podpora je konečně už Windows bez chyb a je na něj spolehnutí, nevěřte tomu, že provozovat Windows co už nemá technickou podporu je chybou, mnoha uživatelům Windows 7 nevadí že poslední podpora na tuto verzi skončila 14. ledna 2020.

Proč vlastně o tom píši? Mám nainstalovaný Windows 11 na novém počítači a najednou zde byla modrá obrazovka smrti, a přitom jsem si jenom prohlížel internet a nespouštěl jsem žádné programy.

Podívej se do zrcadla a spatříš v něm naprogramovaný systém, vesmír a život to jsou naprogramované systémy které naprogramovala evoluce, člověk je první inteligentní systém, který začal používat programování ve velkém, a tak si naprogramoval kulturní civilizaci a dneska začíná programovat počítače a internet, život člověka je dneska naprogramován od narození do smrti.

Všechny programy a operační systémy to jsou ovladače které něco umí ovládat tak aby to automaticky samo fungovalo. Termostat to je jednoduchý naprogramovaný systém, který udržuje nastavenou teplotu v ledničce, čím více je naprogramovaný systém složitý tím více i chybuje, proto je zde optimalizace, která složitost jednoduchostí nahrazuje.

Covid-19 je signál, který nám říká, vaše kulturní civilizace je zbytečně složitá a potřebuje optimalizaci, centralizace a monopoly jsou továrnou na složitost, podívejme se od přírody zde není centralizace a monopoly, a tak zde není ani složitost a nejsou tak zde ani pandemie a války. Komu není rady tomu není pomoci, toto je už poslední varování a pokud na něj nebudete reagovat, tak vás zde už brzo nahradí umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory.

Jaké vynálezy proměnili opici na člověka? Proměna opice na člověka je spojená s vynálezy, které nám sloužili k tomu abychom se měli lépe, každý vynález je obrazně jako schod, po kterém můžeme vystoupit evolučně o něco výše, jsou schody malé a veliké, některé vynálezy nám sloužili jenom evolučně krátkou dobu a jiné nám slouží evolučně dlouhou dobu, některé vynálezy sloužili jenom malému množství lidí a jiné vynálezy sloužili velikému množství lidí.

Všechny vynálezy jsou spojené s tím že nám přinášejí nějaký užitek nebo výhody, po určité době dochází k tomu, že se vynálezy stávají samozřejmou součástí našeho života a naší společnosti. Beru všechny vynálezy jako složení zkoušky a postoupení evolučně nahoru, často dochází k tomu, že vynález se dlouho vylepšuje, aby nám lépe sloužil, někdy je zde snaha zablokovat vylepšování vynálezu, protože je zde strach ze změny.

Vynálezy nejsou spojené jenom s lidmi a jejich civilizací, vesmír a příroda zde existuje díky vynálezům vzniklým díky evolučnímu procesu, pokud je zde problém tak je snaha ten problém vyřešit, a tak vznikají vynálezy anebo vylepšování vynálezů. Často dochází k zneužití vynálezů ve válce, nebo při parazitování mocných na bezmocných.

Pomocí vynálezů se mění vše okolo nás, a to má za následek to, že my se měníme podle toho, co je okolo nás. Z lidí se tak stávají roboti na baterky, které ovládají jejich závislosti, nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, umělá inteligence se stane největším vynálezem, díky kterému zde evolučně člověk zanikne.

Moudrý je ten kdo přečetl hodně moudrých knih, to platilo do té doby, než došlo k zavedení; filmu, rádia, televize, internetu atd. dneska je možné si číst mnoho knih které jsou digitalizované a některé jsou i dostupné zadarmo. Je to celé o nabídce a poptávce, je rozhodně pohodlnější sledovat film který vychází z nějaké hodnotné knihy než číst mnoho hodin tuto knihu.

Sociální sítě začínají nahrazovat čtení moudrých knih, jde zde hlavně o Facebook, Instagram, Twitter, YouTube atd. všichni koukají všude do chytrých velikých telefonů a na uších mají sluchátka, začínáme tak existovat v digitální realitě ve které si každý hraje na to co není. Otázkou je jaké knihy by měl moderní člověk číst, nebo by už neměl žádné knihy a časopisy číst?

Knihy jsou teorie, které nám umožňují dělat něco co je nám cizí profesionálně, klasikou jsou kuchařské knihy, naučíme se to nejprve teoreticky a potom se to snažíme dělat prakticky, život byl a bude pohyb do cíle a při tomto pohybu musíme řešit problémy. Jde o to se pohybovat do správného cíle a pohybovat se; rychle, pohodlně, bezchybně atd. to je optimální teorie, která se v praxi obtížně realizuje!

Vše je o začátku naší životní cesty, rozhodujících je existenčně prvních patnáct let našeho života, ukázkovým příkladem zde jsou lidské děti, která odchovala divoká zvířata, člověk odchovaný zvířaty myslí a chová se jako zvíře a jakákoli snaha mu nějak pomoci je naivní a marná! Funkční rodina je základem lidské kultury, jakmile dogmatická totalita učiní rodiny nefunkční, tak následkem je nefungující politika a ekonomika.

Rodinu nemůže nahradit stát a jeho bezcitné továrny na výchovu konzumních otroků, tím že jsme donutili násilím rodiče k tomu, aby žili dlouho daleko od svých dětí jsme zničili funkční rodiny, nemůžete chtít od rodičů co přijdou ze zaměstnání domů unavení, aby se ještě rádi věnovali dobře svým dětem, ekonomické otroctví nemá žádnou životní koncepci, a tak je zde logicky antikoncepce a potraty!

Mít hodně dětí je dneska všude na světě luxus, který si ekonomičtí otroci už nemohou dovolit, proč musí ženy, co mají děti chodit do zaměstnání za ubohé mzdy? Příčinou jsou veliké monopoly, které z lidí udělali ekonomické otroky, největším monopolem je všemocný stát, on rozhoduje o nás bez nás po celý život, pro stát je každý člověk statisticky jenom hříšná ovce a prezident, je zde svatým pastýřem, kterému slouží mocní státní zaměstnanci.

Naše konzumní kultura se točí od svého vzniku okolo chyb, a proto z nás udělala pyšné pitomce, všechny snahy o to, aby se naše kultura netočila okolo chyb jsou naivní a marné, umíme změnit u všeho jenom povrch podle módy, ale pod povrchem je pořád mnoho chyb u; vědy, techniky, školství, politiky, náboženství, filosofie, psychiky, reklamy, ekonomiky, dopravy, bydlení, podnikání, byrokracie atd. komu není rady tomu není ani pomoci.

Byli jsme mnohokráte mediálně varování že brzo přijde globální dlouhodobá pandemie spojená s ekonomickou krizí jenže pyšní pitomci se uzavřeli do svého světa drog a iluzí a když najednou přišla pandemie a krize tak to pyšní pitomci nejsou schopní pochopit a dělají jednu pitomost za druhou, a tak se zavírají; hranice, letiště, školy, obchody, restaurace, hotely atd. testování a očkování je k ničemu to už ví dneska každý normální člověk, přesto to ti, co nám vládnou nedokážou pochopit!

Lidi dělají chyby, protože nejsou evolučně dokonalí a není dokonalí ani konzumní svět ve kterém lidi existují od té doby co evolučně z opice vznikli. Vše zde je příčina a následek, veškerá energie vzniká díky napětí mezi protiklady, realita to je naprogramovaný proces, který pulzuje, a tak po dobru zde zlo je. Bible je klasickou ukázkou toho že lidi dělají chyby, všechny chyby, co dělají lidi vznikají v lidském myšlení, které je chybně naprogramováno díky rodině a škole.

Měníme rychle globálně vše, co je okolo nás a zapomněli jsme na to, že je potřeba i změnit i naše myšlení tak abychom už nedělali chyby díky kterým se z nás stali pyšní pitomci. Podívejte se kriticky na sociální sítě a fóra na internetu a dojde vám to, že se nám pyšní pitomci přemnožili a následkem je to že žijeme v globální psychiatrické nemocnici kde si každý hraje na to co není, řešení spatřuji v tom, že lidi nahradíme za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě už lidi tak nejsou zde ani chyby, člověk to byla testovací verze a GVKB robot je finální verze, vše je zde dočasným evolučním experimentem.

Vše je zde evoluční experiment, který je založen na testování a kontrole, každý úspěch je zde dočasnou iluzí, mnozí se logicky ptají a jaký to má smysl bojovat o hodnoty, když stejně jsme zde všichni dočasně! Ano, mocní na bezmocných parazitují, tak funguje ekosystém i civilizace, pokud by zde nebylo věčné napětí mezi mocnými a bezmocnými tak by zde nebyl ani člověk a jeho civilizace.

Dogmatické totality stvořili civilizaci, ve které je rozdělní na mocné a bezmocné, jenom v pohádkách může bezmocné zvítězit nad mocným! Jelikož jedinec nic nedokáže tak vznikají společnosti a organizace, v organizacích a společnosti nemůže být emancipace, a tak je zde rozdělní na mocné a bezmocné, rozdělní na mocné a bezmocné je správné, pokud nedojde k překročení normálních limitů.

Války jsou klasickou ukázkou překročení normálních limitů, zde platí, když něco nejde vyřešit po dobrém, tak je snaha to vyřešit po zlém, nic nového pod sluncem stejně jednají i; viry, mikroorganismy, rostliny, zvířata atd. Logicky je zde otázka, proč mnohé nejde vyřešit po dobrém, a tak se to musí řešit po zlém?

Podívejme se na to, že lidi, co žijí v civilizaci nedbají o svoji imunitu, a toho využívají viry, aby na člověka zákeřně zaútočili, je to marnost říkat lidem co je správné a co je chybné, lidi musí padnout na existenční dno, aby jim došlo to, že jsou pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou.

Moudrost je v tom se poučit díky moudrým knihám z chyb které se dělali v minulosti a hloupost je nepoučit se ani z vlastních chyb. Zavádíme dneska všude optimalizaci a automatizaci, nebude to trvat už evolučně dlouho a najednou zde bude robot prezident co bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací, pro nikoho nikde nebude výjimka nebo imunita!