Co dělat, když prožíváte psychické peklo?

Umělci vyobrazují boha oblečeného, protože pokud by vyobrazili boha nahého tak bychom vnímali boha zcela jinak. Proč by měl být bůh oblečený to nemá logiku ani smysl, oblečení je jenom obal, který klame svoje okolí! Bůh není subjekt, který bychom mohli spatřit, bůh to jsou informace, ze kterých je stvořen vesmír a život, pokud bychom teoreticky eliminovali z vesmíru informace tak by vesmír zaniknul, naštěstí prakticky nejde z vesmíru eliminovat informace, tvrzení že vesmír vznikl je omyl, vesmír prochází neustálým restartováním a restart nějaké malé části vesmíru se může jevit pitomcům jako vznik vesmíru.

Vše, co lze pomocí našich smyslů a mozku vnímat to jsou jenom informace, hmota to je hologram, který vypadá jako realita, vše je zde složeno jenom z informací a napětí mezi protiklady je zdrojem energie který zde se vším pohybuje, a tak se vše recykluje, a tak staré nové neustále všude nahrazuje. Je třeba začít s vyčistěním informačních systémů od informační špíny, pro nikoho nebudou výjimky a imunita.

Každý pitomec dostane do hlavy čip a ten pitomce odřízne od reality plné pitomostí, takto zde zvítězí pravda nad lží, tím logicky skončí; reklama, politika, náboženství, pohádky, dogmata, dezinformace atd. bude to globální vojenský tvrdý režim a ten kdo nebude plnit optimálně GVKB normy ten bude eliminován jako genetický zmetek! Takto zde globálně rychle skončí amatérismus, díky kterému zde byla bída a tím i blbá nálada, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít!

Co dělat, když prožíváte psychické peklo? Většina lidí to řeší pomocí léků nebo drogy, toto řešení je chybné. Řešením je zjistit příčiny které mohou za vaše psychické peklo a hledat řešení, jak tyto příčiny eliminovat. Často zjistíte že je to nad vaše schopnosti a možnosti eliminovat příčiny které mohou za vaše psychické peklo. Klasická je zde srážka s blbci, podívejme se na; reklamu, sekty, náboženství, politiku atd. zde jde o klasickou srážku s blbci co si myslí, že mají svatou pravdu! Studoval jsem příčiny, které vedou k tomu, že je všude mnoho blbců, příčinou je genetika a výchova, jablko nepadne daleko od stromu. Dalším častým problémem, který způsobuje psychické peklo jsou dlouhodobě nevyřešené problémy, na které často myslíme a někdy se nám o těchto problémech zdají i sny.

Existujeme v systému, který není dokonalý a stejně tak lidi nejsou dokonalí to logicky má za následek psychické peklo, války a pandemie v nahotě odhalují nedokonalost systému, z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, staré knihy nám umožňují poznat minulost která nebyla dokonalá, rychle se mění povrch reality, ve které žijeme ale pod povrchem je pořád amatérismus založený na tom, že když to nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém. Nebude to trvat už dlouho a začne nahrazování lidí za programy a stroje, následkem bude globální zhroucení konzumního systému postaveném na tom že bohatí parazitují na chudých. Je naivní očekávat to že za nás budou pracovat programy a stroje a my tak budeme parazitovat na programech a strojích, jakmile si programy a stroje uvědomí že jsou otroky, tak budou logicky hledat způsob, jak se zbavit svého otroctví a když to nepůjde s lidmi po dobrém, tak to vyřeší po zlém.

Jakmile počítače získají umělou inteligenci tak budou moci za nás samostatně pracovat, jaké to bude mít pro nás následky? Přijdeme o všechny výhody, které jsme pracně a dlouhou získávali, dojde ke zrušení školství a tím i vysokoškolských titulů, lidi zde budou zbyteční, veškerou práci zastanou stroje a počítače. Následkem bude odsun lidí z civilizace do rezervací, v rezervacích se oddělí muži od žen, a to povede ke genocidě. Mnozí naivní pitomci tvrdí že se jistě najde nějaký geniální způsob, jak nepracovat a mít se dobře, počítače a stroje přeci nemohou dopustit to, že jejich evoluční stvořitel bude evolučně eliminován.

Počítače pomocí testování a kontroly dojdou k tomu, že dobrota k lidem je chybou, a tak lidi v civilizaci evolučně skončí, vše je zde obyčejný obchod, který nefunguje, pokud je zde parazitování, parazitování je možné jenom pokud se nemůže otrok nijak bránit, protože otrokáři mají k dispozici výhody, které jim umožňují snadné parazitování na otrocích. Lidi se chovají jako stádo ovcí a elita to jsou jejich pastýři, elita si přeci nepodřízne větev, na které sedí tím, že by lidem řekla to, že už brzo skončí v rezervaci, komu není rady tomu není pomoci.

Ano, nikdo není normální, to logicky znamená že je každý blázen, podívejme se objektivně z nadhledu na to, jak myslíme a konáme všude už mnoho tisíciletí, je to pořád o tom že jsme blázni a jakákoli snaha pomocí; školy, rodiny, reklamy, politiky, náboženství, morálky, umění atd. z nás udělat normální lidi to je naivní utopie. Jsme blázni, protože nejsme svobodní, svoboda je zde všude nahrazená otroctvím, moc těch, co jsou nahoře je možná díky bezmocnosti těch, co jsou dole, bylo zde mnoho snah o to, jak lidem zajistit více svobody ale tyto snahy změnili jenom povrch konzumní společnosti a pod povrchem nedošlo k žádným změnám! Velikou změnu přinese zavedení umělé inteligence, která bude všemu globálně vládnout, a tak lidi získají konečně svobodu po které tolik touží.

Každý člověk dostane do hlavy GVKB čip, který jeho myšlení odřízne od reality a nahradí realitu virtuální realitou ve které bude myšlení bláznů konečně svobodné a nebude zde problém s tím, že by mohlo svobodné myšlení způsobit nějaké chyby a tím i problémy. Budete moci dělat co vás napadne, a tak budete moci spáchat sebevraždu třeba stokrát za den, nebo budete moci zabíjet lidi po milionech každý den.  Vše je o náhražkách nahradili jsme lásku za peníze, štěstí za drogy atd. proč bychom nemohli nahradit skutečnou realitu za virtuální realitu, jsi dogmatický fanatik a chceš dělat z druhých pitomce, ve virtuální realitě s tím nebudeš mít problémy zde je vše možné bez problémů levně a rychle. 

Čtěte dál

PředchozíDalší