Přeskočit na obsah

Za úspěchem v podnikání je vždy výhoda

  • Z

Neustále se programátoři snaží marně o naprogramování umělé inteligence, ve skutečnosti je inteligence iluze vše, co vypadá jako inteligence to je informace a program! Proč programy nejsou inteligentní, a tak si neumí poradit s problémy?

Programy nemají k dispozici správné informace, a tak si neumí poradit s problémy, všimnul jsem si toho, jak se operační systémy pro počítače rychle zvětšují a jak ke svému chodu potřebují větší výkon a více paměti, a o tom je problematika umělé inteligence, budeme muset přesunout informace a programy do velikých centrálních počítačů které budou vytvářet iluzi toho že jsou inteligentní.

Veliký problém nastává s tím, že mnoho informací je uloženo jenom na papíru, nebo nejsou informace optimalizované pro použití ve velikých počítačích, dále je zde strach o bezpečnost uložených informací. Dalším velikým problémem je u informací jejich; kvalita, aktualizace, optimalizace, hodnota atd. tak jako uklízíme byt tak se budeme muset naučit i uklízet informace a eliminovat informační odpad.

Počítač bez připojení k internetu nemá pro nás žádnou hodnotu, stejně tak člověk bez společnosti nemá pro nás žádnou hodnotu, naše kulturní civilizace vznikla díky tomu, že žijeme společně a společně pracujeme. Abychom mohli spolupracovat tak používáme řeč a písmo, vše se točí v naší společnosti okolo profesionální spolupráce.

Pokud profesionální spolupráce optimálně nefunguje tak je to signál, že musíme složit evoluční zkoušky a postoupit na vyšší úroveň profesionální spolupráce. Mozek je naprogramovaný počítač a tělo to je stroj který mozek ovládá, je potřeba lidské mozky propojit optimálně, tak jako jsme pomocí internetu propojili počítače.

Takto skončí období egoistického pokrytectví, kdy jsme si hráli na to, co ve skutečnosti nejsme, nebude zde už rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebudou zde už peníze a soukromé vlastnictví, nebudou zde tituly a jména, skončí zde; pohádky, mytologie, fetiše, pověry, rituály, symboly, propaganda, cenzura, hnutí, sekty, náboženství, politika, byrokracie atd.

Každý bude mít k dispozici umělou inteligenci a informační technologie, nebudeme potřebovat už léky a očkování, protože naše tělo bude mít informace a programy, a tak se samo vyléčí ze všech nemocí a problémů. Vše je zde o tom, jak si to uděláme takové to máme, bude to veliký evoluční krok pro lidstvo kdy zde skončí dogmatické centrální totality a místo nich zde bude nový digitální svět kde se nelže a nekrade.

V současnosti to zní jako utopie, ale jednou k tomu dojde díky mobilním telefonům a internetu, televize a rádio se přesunou z rádiového vysílání na internet, ostatně už dneska je možné i u nás sledovat rozhlasové a televizní stanice na internetu. Televize a rádio evolučně nezaniknou jenom se přenesou na internet, je to obyčejná evoluční změna.

Přenesením rádia a televize na internet dojde logicky k poklesu sledovanosti díky větší konkurenci, konkurenční prostředí donutí televizní a rozhlasové stanice ke zvýšení kvality, aby měli vysokou sledovanost. Skončí tak konečně otravná ubohá reklama v rozhlase a televizi, protože se zavede placený přístup k rozhlasovým a televizním stanicím.

Už nebudou konečně moci mocní a bohatí psychopati z nás dělat pitomce pomocí dogmatické propagandy na pitomosti v rádiu a televizi. Vše, co je zadarmo to je vždy nějaký monopolní podraz, profesionální kvalita nemůže být zadarmo pro každého. Televize je jako akvárium, ve kterém místo rybiček plavou psychopati.

Statistiky jasně odhalují to, že za úspěchem v podnikání je vždy výhoda, logicky nevýhody vedou k zániku podnikání. Mnoho lidí se po zániku socialismu pustilo odvážně do podnikání a brzo zkrachovali, neuvědomili si to, že při podnikání nemají výhodu, ostatně nic nového pod sluncem, pokud se podíváme na ekosystém tak zde zjistíme že to, co zde nemá existenční výhodu, to nemá ani naději na existenci v ekosystému.

Podívejme se na populární virtuální systémy na internetu a zjistíme to, že za jejich popularitou jsou výhody, aby zde mohli být výhody, tak zde musí i být nevýhody, vše je o protikladech, mezi kterými je napětí. Ten, kdo má na internetu nějaký populární systém s velikou návštěvností určuje na internetu pravidla tak aby měl na internetu výhody, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným.

Chceš být na internetu úspěšný tak budeš do toho muset investovat mnoho peněz, bez peněz do podnikání nelez, protože zisk sklidí jenom ten, kdo investuje optimálně tak aby se mu investice rychle vrátili. Založil jsi na internetu stránku a naplnil jí hodnotným obsahem, ale internet tuto stránku dlouhodobě ignoruje a ty to nechápeš! Nemáš totiž výhodu, která by ti zajistila velikou návštěvnost!

Kdo nebo co je člověk nad tím se zamýšlíme už velmi dlouhou dobu, člověk evolučně vznikl díky veliké koncentraci lidí na malém prostoru, to vedlo ke vzniku organizací, co lidem organizovali život. Náš mozek v sobě koncentruje veliké množství informací a programů, a tak je geniální, pokud by zde nebyla veliká koncentrace lidí, tak by z opice nevznikl evolučně člověk.

Lidská řeč mohla vzniknout jenom díky veliké koncentraci lidí, stejně tak i obchod a průmysl je možný jenom díky veliké koncentraci lidí. Pokud chceme pochopit co je to člověk a civilizace tak se musíme zaměřit na pochopení toho co je to koncentrace, podívejme se na populární výroky z knih a filmů, takový populární výrok (lidí je na světě jako sraček) v sobě koncentruje mnoho informací, a tak je populární.

Koncentrace nám přinesla výhody a tím i nevýhody, každý zisk je spojen se ztrátou, není zde jenom veliká koncentrace lidí ve městech, je zde i veliká koncentrace informací, a tak už nevíme co je správné a co je chybné. Počítače a internet to jsou informační technologie, které koncentrují informace a programy, čím lépe se podaří něco koncertovat ve virtuální realitě, tím více je to populární a tím to i přináší veliký užitek a zisk.

Veliká popularita mobilních telefonů je zde díky tomu že telefon v sobě koncentruje mnoho funkcí, pokud chceme evolučně postoupit k lepší civilizaci tak budeme muset začít s tím, že lidi nahradíme za stroje a programy, protože u strojů a programů je možné realizovat snadno koncentraci a tím se dosáhne lepší funkčnosti a lepší ekonomiky, člověk dosáhl svého evolučního vrcholu a jak víme, tak po dosažení vrcholu následuje pád dolů, nejsou lidi tak nejsou problémy!