Přeskočit na obsah

Sebestředný psychopat je ten druhý

  • S

Podívejme se do minulosti na; konflikty, revoluce, války, krize, pandemie atd. příčinou byl problém se systémovou integrací, jakmile proběhla systémová integrace tak problém zmizel. Co je to systémová integrace? Je to jako s fotoaparáty kdy moderní amatérský fotoaparát má v sobě blesk, který se do něj systémově integroval, takže si blesk nemusíte kupovat, podobné je to u Windows 10 do kterého se systémově integroval antivirový program.

Konzumní kultura nemá v sobě integrována pravidla, která zabrání vzniku pandemie a jiných problémů, dojde díky pandemii k tomu, že každý stát bude donucen změnit pravidla podle kterých ve státě lidi žijí tak aby že už nebyli pandemie a jiné problémy.

Obrazně se do zákonů a předpisů integruje imunitní systém který zablokuje globálně pandemie a jiné problémy, vše zlé je zde pro něco dobré, když to se státy nejde po dobrém tak se to musí evolučně řešit po zlém. Za socialismu jsem byl v létě na dovolené u moře Rumunsku a tam byl autobus tak nacpaný, že pokud si někdo chtěl koupit lístek, tak poslal peníze a ty si předalo deset rukou a zpátky se vrátil lístek, udivilo mě to, že to fungovalo?

Je třeba udržovat mezi lidmi veliké rozestupy, nejsme sardinky, co jsou namačkané v konzervě. Bude muset nastat odliv lidí z velikých měst na malé vesnice, začne se rozvíjet domácí práce založená na virtuální realitě. Pandemie je jako akcie na burze, které nejprve stoupají a potom klesají, zatím je pandemie ve stádiu kdy akcie Covid-19 v USA stoupají a jakmile dosáhnou vrcholu tak začnou klesat.

Něco zde získá protekci a jiné o protekci přijde, vše zde je hra o to, co potřebujeme a milujeme, problém pandemie COVID-19, který se u nás začal politicky řešit v únoru 2020 a v březnu začala vláda vydávat mnoho opatření, která začala lidem mnoho zasahovat do jejich života. Každý subjekt vnímá pandemii jinak, a tak má logicky na pandemii svůj subjektivní názor který považuje za správný a jiný názor považuje za chybný.

Objektivně je zde vše testovací evoluční verze, a tak je každý inteligentní systém jenom levným materiálem na evoluční genetické pokusy, pro evoluci jsou miliony mrtvých u každé pandemie jenom nudnou statistikou, mrtvý jedinec je zde jenom statistické číslo s nulovou hodnotou. Když něco nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, tak to funguje v přírodě a stejně to funguje i v lidské kulturní civilizaci už milion let.

Totality vytvořili; spartakiády, májové průvody s alegorickými vozy, vojenské přehlídky, demonstrace proti vládě na Letenské pláni atd. pandemie je opakem, ona vytvořila prázdná města se; zavřenými obchody a zavřenými restauracemi, zavřenými školami atd. nikdo na tyto nečekané změny nebyl připraven, největší otázkou je kdy pandemie skončí a vše se vrátí do stavu který zde byl před pandemií?

Tak jako nejde předpovědět dlouhodobě správně počasí tak nejde předpovědět konec pandemie, nejistota pro mnohé znamená depresi a stres, řešením není cigareta nebo slivovice, řešením je se optimálně přizpůsobit situaci díky tomu že jsme moudří a inteligentní, co bylo to nezměníme, o tom, co bude nic nevíme, dneska vytváříme naši budoucnost. Nečekejte na zázraky, pohádky jsou pro děti, vše je o tom, že co tě nezabije to tě posílí.

Reklamy klamou konzumenty a dělají tak z nich hlupáky a chudáky, dobré zboží nepotřebuje reklamu, protože je kvalitní a levné, všude je jenom samá reklama, která nás otravuje a rozčiluje. Nestačí odstranit veliké reklamní tabule co jsou na silnicích je třeba odstranit reklamu z; tisku, rádia, televize, internetu, mobilních telefonů atd. pochopitelně tím mnoho lidí přijde o zaměstnání, ale kdo chce ten si jistě novou práci v EU najde. Zkontrolujeme i knihy a eliminujeme knihy, které dělají na něco skrytou reklamu, třeba svaté knihy dělají skrytou reklamu na víru v hlouposti a nesmysly. Už zde bylo dost dezinformací, co na nás parazitovali, postaráme se o to, aby v EU zvítězila pravda nad lží a potom se zaměříme na to, aby v EU zvítězila láska nad nenávistí, jak si to v EU uděláme, takové to zde i budeme mít na věčné časy.

Realita je o protikladech, a tak je zde; pravda a lež, štěstí a smůla, život a smrt, dobro a zlo, samec a samice, veliké a malé, moc a bezmocnost atd. pokud násilím eliminujeme protiklady tak jsme za to potrestáni, protože jsme porušili pravidla. Všemu zde kraluje jenom situace a ona trestá to, co chybuje a odměňuje to, co nechybuje, komu není rady tomu není pomoci.

Všude jsou lidi rozdělní podle; vzdělání, věku, pohlaví, specializace, kvality, zdraví, vzhledu atd. rovnost je zde u lidí jenom v tom že každý jednou zemře. Nespokojenost vedla k tomu, že zde je idealismus u; politiky, ekonomiky, reklamy, umění, náboženství, sekty, hnutí, organizace, sociální sítě na internetu, počítačové hry, drog, lásky atd. Ano, bude líp hlásá politická organizace, jiný hlásá, následujte pastýře a bude vám v ráji lépe, sliby se slibují a blázni se krátkou dobu radují, než jim dojde že je zase někdo podrazil.

Sliby jsou návnada v pasti a ta past to je organizace, ve které jste jenom nulou, co to má v hlavě vynulovaný. Dobrota je žebrota, dokud to lidi nepochopí do té doby se nedostanou ze začarovaného kruhu, ve kterém mají blbou náladu. Aby ti, co jsou díky protekci nahoře jako; milionáři, prezidenti, ředitelé, celebrity atd. tak zde musí pro ty, co jsou dole být náhražky, které dají těm, co jsou dole iluze toho, že je zde demokracie a není zde už blbá nálada.

Pokud by mohli volby eliminovat centralizaci a monopoly tak by se volby zakázali, padnul socialismus a kariéristi se okamžitě přizpůsobili, a tak zůstali v kapitalismu na vysokých místech, je snadné změnit povrch a je nemožné změnit to co je pod povrchem konzumní kultury.
Pod povrchem konzumní kultury je toužení po cizím, toužení po cizím je zdrojem našeho soužení. Neříkám nic nového, poslední přikázání ze svatého židovského desatera praví, nebudeš toužit po tom, co ti nepatří. Závist je bič, který žene lakomce k tomu, aby hromadili hodnoty bez ohledu na; pravidla, zákony, morálku atd. závist má za následek bezohlednost a bezcitnost, závist není nemoc je to genetická vada.

Sebestředný psychopat v politice a podnikání to je milé děti veliký problém, minulost nám ukázala, jaké to má zlé následky, pokud lidem vládne sebestředný psychopat, který se stane diktátorem s neomezenými pravomocemi. Tak jako někdo má od narození tělesnou vadu, tak jiný má od narození psychickou vadu a stane se tak z něj sebestředný psychopat, zde společnost selhala v kontrole těchto jedinců a umístění těchto jedinců do izolace daleko od konzumní civilizace.
Milé děti, jak by to zde vypadalo, pokud by byl každý člověk na světě sebestředný psychopat? Civilizace by jistě zanikla a lidi by žili jako zvířata stylem z ruky do huby a měli by po celý život holý zadek. Kvalitní organizaci nemohou řídit sebestřední psychopati, je třeba oddělit dobré od zlého, jak si to zde uděláme takové to budeme i mít, jde o to, aby zde konečně globálně zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí, není to rozhodně diskriminace sebestředných psychopatů. Je to jenom optimální nastavení globální konzumní společnosti, díky kterému se budeme mít lépe.