Přeskočit na obsah

Bůh nestvořil ženy proto, aby chodili pracovat za mzdu

  • B

Neustálé konflikty mezi národy a organizacemi eliminuje optimální globalizace, bude zde; jedna světová měna, jeden světový jazyk, jedna světová kultura, jedno světové školství atd. mnozí tvrdí že něco takového je v současnosti utopie, kterou nelze realizovat. Svět nemění k lepšímu náš idealismus založený na; náboženství, politice, reklamě, pohádce, módě atd. svět mění k lepšímu jenom vynálezy a patenty které se uvedou do praxe. Už brzo se podaří vynalézt umělá inteligence a tím bude možné začít vyrábět inteligentní autonomní roboty na akumulátory, co začnou nahrazovat vysokoškoláky v mnoha povoláních. Bude to obrovský evoluční skok pro lidstvo, kdy skončí rozdělení lidí na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře, přijde období domácí práce ve virtuální realitě, lidi se začnou úzce specializovat, a tak zde bude specialista na sny, který lidem zajistí krásné sny. Lidi už nebudou moci lhát a krást, protože ve virtuální realitě budou pod kontrolou globální umělé inteligence, která eliminuje lidské chyby.

Hodnota u všeho je relativní. Podívejme se třeba na Bibli, pro někoho má tato kniha velikou hodnotu a pro jiného nemá žádnou hodnotu, stejné je to i s hodnotou člověka která je taky relativní. Pomocí porovnávání je možné u mnohého odhadnout přibližnou hodnotu, hodnota se většinou vyjadřuje penězi, u mnohého nejde ale penězi hodnotu určit třeba u našeho zdraví. Reklama se snaží hodnotu zboží a služeb zvednout tím že chválí a zamlčuje nám objektivní pravdu, tím nás klame, tím že něco díky reklamě koupíme, tak v ceně je započtená i reklama. Podívejme se na informace a programy které nás často úmyslně klamou, a tak my amatérsky chybujeme, mnohé zde z dálky vypadá jinak než z blízka, ale my jsme povrchní, a tak nemáme čas na to se k něčemu přiblížit abychom zjistili pravdu.

Podívejme se na hluboké sny, ve kterých nadržený adolescent prožije soulož a pokud je to muž, tak znečistí semenem prostěradlo, proč zde došlo k oklamání nadrženého adolescenta? Uvolnění semena je v principu podobné uvolnění moči ve spánku, kdy se nám v hlubokém snu zdá, že se ve snu vymočíme, a přitom se vymočíme na prostěradlo. Proč selže kontrola, která by zabránila úniku semena nebo moči? Je to problematika drogy, pokud je mozek pod vlivem drogy tak selže kontrola, spíme díky tomu, že mozek je pod vlivem drogy, kterou vyrobilo tělo, aby mohl mozek usnout, logicky čím více je této drogy tím tvrdší je náš spánek. Tělo funguje chemicky, pokud chemie v těle správně nefunguje tak jsme slabí nebo nemocní, vše zde jsou příčiny a jejich následky, jak si to každý v životě udělá takové to i má.

Z díla spatříme tvůrce, tento svět byl a bude o tom, že čas každé dílo posoudí a ponechá zde dobré dílo a špatné dílo eliminuje. Často je zde snaha zachránit špatné dílo před eliminováním. Klasikou je zde idealismus spojený s tvorbou pravidel, která mají koncovku ismus, jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, populismus, centralismus, dogmatismus, egoismus atd. lidi si hrají na to co nejsou jenže tato pokrytecká hra je jako stavění domu na písku bez hlubokých základů, takový dům jistě spadne. Komu není rady tomu není pomoci, je to tak snadné se zabednit ve svém myšlení jenže následkem je konflikt který může přerůst i ve válku.

Za zánikem kultur a organizací je problém s kvalitou, jakmile začne upadat kvalita tak přichází krize. Podívejme se na internet z pohledu kvality, zde není zatím monopol, a tak je zde úspěšné to, co je kvalitní, podobně je tomu i ve sportu zde uspějí jenom ti, co jsou nejlepší a není zde možná protekce. Moje hra a moje pravidla o tom je protekce, pravidla nejsou ale sluhou lidí, pravidla jsou pánem lidí, pravidla musí být taková, aby mohla platit trvale a globálně, nemůže si každý národ a každá organizace vytvářet svoje chybná pravidla, podívejme se do přírody na pravidla, tato pravidla platí globálně a trvale.

Ano, mnohé je relativní! Někdo řekne já mám pravdu, jenže každá pravda je spojená s časem a prostorem, v jiném času a prostoru tato pravda už neplatí, pravda je logicky relativní veličinou a stejné je to i s časem, proto vznikla teorie relativity spojená s časem. Pojem relativní je spojen pevně se subjektivitou, naše myšlenky jsou subjektivní a tím jsou i relativní, a proto je ověřujeme tím, že je jiným lidem sdělujeme, a tak se časem subjektivní myšlenky stávají objektivní. Podívejme se na hodnotu člověka a hodnotu zboží a služeb, zjistíme, že všechny hodnoty jsou relativní, to, co má pro tebe velikou hodnotu to pro jiného člověka nemá žádnou hodnotu.

Bůh je relativní pohádkový symbol, a tak má pro někoho bůh velikou hodnotu a pro jiného nemá bůh žádnou hodnotu. Bible je plná relativních myšlenek o tom, co je správné a co je chybné, prezident USA při zvolení na bibli přísahá, a přitom on bibli vůbec nepochopil, je to jenom mediální divadlo. Každá svatá víra hlásá pokoru a prohlašuje pyšnost za hřích, přitom ti, co jsou v centru svaté víry se chovají pyšně, je to tedy jenom pokrytecké divadlo, které dělá z věřících lidí hlupáky a chudáky. Tento svět je evolučně naprogramován, program to je nastavení, které umožňuje to, že zde něco funguje, ti, co jsou nahoře chtějí pořád něco nastavovat tak aby to fungovalo optimálně, jenže každé nastavení zákonů a pravidel je relativní, protože je subjektivní.

Bůh nestvořil ženy proto, aby chodili pracovat za mzdu, ale stvořil je k tomu, aby rodili děti a starali se o děti a manžela. Jak vlastně došlo k tomu, že ženy začali chodit do zaměstnání? Příčinou byli neustálé války, a tak se museli ženy postarat sami o sebe, tím logicky trpěla výchova dětí a trpěli tím i muži na které neměli ženy čas a náladu. Mnozí namítnou, že dnešní ženy mají jenom dvě děti a je zbytečné, aby nechodili do zaměstnání.

Jenže přichází doba automatizace a optimalizace, práce je v EU málo, a pokud by EU zakázalo chodit ženám do zaměstnání tak by bylo v EU více práce, nadbytek narozených dětí v EU by se řešil tím, že by se nekvalitní jednici, co nemají vysokou školu v 21 letech poslali z EU do zaostalých států, aby jim pomohli se zbavit zaostalosti, tak jako se posílají misionáři tam, kde jsou hříšníci, aby je napravili. Místo invaze z Afriky do EU zde bude invaze z EU do Afriky, jak si to uděláme takové to budeme v EU mít.

Totality proměnili lidi v loutky a následkem je to že loutky mají problém, jak dosáhnout uspokojení a vyvrcholení. Buď loutkou a nebudeš mít v životě problémy, tak to v totalitě funguje, nestačí odložit oblečení a snažit se o intimní spojení v posteli, je zde problém s tím že loutky nedokážou být otevřené, a tak zde není uspokojení a vyvrcholení. Osvědčenou metodou je pít víno, které dokáže odblokovat problém s tím, že jsme loutky, někdy ale víno nefunguje a musí se hledat něco jiného. Vše je o hledání a nalézání, všeho zkuste a dobrého se držte, každý člověk je originál v originální situaci, obecné rady proto většinou jsou k ničemu, jak si to uděláš takové to i máš.

Ženy žijí déle díky tomu, že v jejich životě je mnoho lásky a v životě mužů je málo lásky. Je zde zažitá představa silného muže a slabé ženy, a tak se na muže nakládá mnoho práce a povinností, muži jsou silní, a tak jsou zlí, ženy jsou slabé, a tak jsou hodné, to je hluboce zakořeněná pověra. Je mnoho povolání, kde jsou jenom samí muži a tato povolání jsou velmi tělesně a psychicky náročná. Ženy mají větší hodnotu než muži, a tak se o ně společnost lépe postará, co je dovoleno ženám to je zakázáno mužům.

Symbolem dokonalosti je bůh, bůh je pevným bodem, kolem kterého se vše točí, pokud je zde symbol dokonalosti tak zde i logicky musí být i symbol nedokonalosti, co je opakem boha? Symbolem nedokonalosti je hovno, hovno je zde na hovno a tento konzumní svět je založen na tom, že vše je zde na něco. S hovny jsou zde od nepaměti veliké problémy, civilizace musí pro hovna stavět kanalizaci a kanalizační čistírny, kanalizace se často ucpe a je problém jí vyčistit.

Problém s hovny mají jenom zvířata, jakmile zde budou inteligentní autonomní roboti, tak zmizí konečně problém s hovny, a tak zde už nebude problém s nedokonalostí. Už nebudeme říkat, že je zde prezident na hovno, protože pro lidi dělá hovno, místo prezidenta zde budou počítače s GVKB umělou inteligencí, a tyto počítače budou dokonale sloužit civilizaci, ve které už nebudou lidi, co jsou jenom na hovno. Podívej se do zrcadla a řekni si, jsem zde jenom na hovno, a tak můj život zde stojí za hovno.

Ano statistika odhalila to, že je nám orgasmus ukradený, a zlodějem je blbá nálada, způsobená tím že se máme ekonomicky a psychicky dlouhodobě blbě. Mnoho lidí proto od nás uteklo jinam, aby se neměli blbě a měli zase orgasmus a mnoho dětí. Pro ekonomické migranty, jsme jenom tranzitní zemí na cestě do Německa, to je jasný důkaz toho že se máme blbě, i když média nám lžou, že blbá nálada prý už skončila. Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, pokud ti, co jsou nahoře, amatérsky chybují, tak následkem je blbá nálada u těch, co jsou dole, slepý nemůže vést slepé, protože všichni spadnou do jámy. Protekce a korupce je rakovinou, která napadla ekonomiku a politiku, není zde demokratický kapitalismus, je zde zaostalý feudalismus, protože ti, co jsou nahoře, se chovají, jako feudálové z díla spatříme tvůrce.

Mocní nemohou být všemocní, je třeba předat moc umělé inteligenci, ten, kdo nebude zde užitečný, ten už nebude mít naše občanství, musíme se zbavit nepotřebných lidí, co se chovají jako nepřizpůsobiví příživníci. Strom, který nerodí ovoce, bude nahrazen stromem, co rodí ovoce, svět je veliký, a ten kdo chce, si ve světě najde místo, kde se bude mít lépe než u nás.
Místo deseti miliónů lidí zde bude jenom jeden milion lidí a devět miliónů lidí od nás odejde do světa. Nedostatek zaměstnanců vyřešíme; modernizací, automatizací, optimalizací, digitalizací, robotizací atd. naším vzorem už nebude Čína a Rusko, naším vzorem bude Japonsko a Švýcarsko. Vše je prioritách, co bylo, to bylo; léčit a vyléčit, pomáhat a spolupracovat, vědět a nemyslet, nelhat a nekrást atd.

Potřebujte snížit mzdové náklady na zaměstnance, pronajmeme vám autonomní inteligentní roboty, co nahradí všechny vaše zaměstnance, zajistíme i servis to vše za takové ceny že ušetříte minimálně polovinu mzdových nákladů. Zde je smlouva stačí jenom podepsat. Najednou je všude nezaměstnanost, stát nemá peníze z daní, lidi nemají peníze na bydlení a jídlo, nastává globální krize a nastupují do ulic policejní roboti, aby zabránili demonstracím a rabování.
Lidi opouštějí civilizaci a snaží se přežít daleko od civilizace, ale jelikož jsou zdegenerovaní, tak to nezvládají a umírají po milionech, a nikdo to neřeší. Poslední skupina nahých lidí končí v poslední zoologické zahradě v pavilonu s opicemi za sklem, a na tabulce je napsána PRACUJÍCÍ OPICE. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, zazvonil zvonec a je zde konec, lidské kulturní civilizace.