Přeskočit na obsah

Poslední lidi spatříte nahé za sklem v globální zoologické zahradě

  • P

Ano, lidi se nechovají správně. Podívejme se na konflikty a války, to jistě není správné lidské jednání, řešit svoje problémy násilím, nebo se podívejme na rozdělení na mocné a bezmocné, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, každý problém má svoji příčinu a co je příčinou toho že se lidi nechovají správně a chovají se chybně. Napadá mě použít přirovnání, protože v principech si je zde mnohé podobné, pokud se podíváme na počítač, ve kterém je nainstalovaný operační systém Windows 10 tak si všimneme toho, že se tento operační systém často nechová správně, protože je chybně naprogramován, stejné je to i s lidmi jsou chybně naprogramovaní a jejich genetický počítač co mají v hlavě je chybně evolučně vyrobený. 

Zmetky rozdělujeme na opravitelné a neopravitelné, člověk patří do kategorie neopravitelný zmetek, co s tím uděláme? Využijeme moderní vědu a techniku, stvoříme v laboratoři zcela nového člověka, který nebude už neopravitelným zmetkem, starý model člověka globálně přemístíme do rezervací a zde oddělíme muže od žen, aby se nám starý model člověka už nerozmnožoval. Nový model člověka nebude mít už jako operační systém Windows, ale bude mít operační systém Android a tento operační systém bude bezdrátově napojen na internet pomocí čipu.

Lidi se už nebudou rozmnožovat pomocí sexu jako zvířata, ale budou se vyrábět průmyslově, a každý rok zde bude nový lepší model člověka. Na lidi bude záruka deset let a po záruce se budou lidi eliminovat a recyklovat. Takto konečně zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, budou zde zcela nové priority pro nové lidi, nebudeme muset mnohým ztrácet čas, protože díky čipům v hlavě budeme vše vědět správně, a tak nebudeme chybovat, logicky ženy už k ničemu nebudeme potřebovat, a tak se budou vyrábět jenom muži. Pro ty, co dosud ještě nevědí, co je to stupidita jim to po lopatě vysvětlím, stupidita je psychická vlastnost, která se projevuje tím, že myslíme a chováme se jako hospodářská zvířata, a tak používáme neslušná slova anebo vandalsky ničíme hodnoty, stupidita je následkem snahy udělat násilně z lidí poslušné stádo, které pokorně následuje mocné a bohaté pastýře.

Podívejme se na neustálé stupidní invaze vandalů (Trojská válka), z díla poznáváme stupidní vandalské kultury, co ničí vyspělé kultury třeba tím, že unesou 4 veliká civilní letadla v USA a narazí s nimi do mrakodrapů 11. září 2001 ve městě New York. Dívám se na televizi a tam je New York plný kouře, říkám si zase nějaká ubohá reklama na nový film plný násilí, najednou se z televize ozve, to není film to je realita. Od tohoto dne se konzumní civilizace změnila, lidem konečně došlo, že jsme zanedbali globální kontrolu stupidity. Opakem moudrosti je stupidita, moudrý je tedy logicky ten, kdo není vandalem, a kdo mluví slušně, je to neustálý konflikt mezi moudrými a stupidními, pokud máš problém se stupiditou, je třeba zajít do knihovny a začíst číst hodnotné knihy, pověz mi, co čteš a já ti povím kdo jsi, pokud nic nečteš, tak jsi jenom hospodářské zvíře.

Romové jsou rasisti co nás zde v EU diskriminují, je to otázka invazního druhu, v přírodě jsou invazní druhy něčím s čím se příroda obtížně vyrovnává, invazní druh má nějakou výhodu, kterou on používá k invazi na cizí teritorium, jakou invazní výhodu zde mají Romové? Romové parazitují vždy ve velikých skupinách, protože na velikou skupinu si nikdo netroufne. Řešením je zamezit

Romům vztahům s Romy, každý dospělý Rom dostane EU náramek, který bude monitorovat jeho pohyb, a pokud by se začal přibližovat k jinému Romu tak dostane elektrický šok. Stejně tak se Romům znemožní komunikace pomocí telefonů, pokud bude chtít Rom sex, bude si muset najít někoho kdo není Rom. Navíc se zakáže v EU používání Romského jazyka pod trestem ročního vězení, a bude se Romům všude tvrdit to že jsou Španělé a že jejich vírou je Křesťanství. Jde jenom o to, aby se začali Romové stydět za svoje parazitování, základem pro začlenění do konzumní kultury je přeci stud za parazitování, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít.

Naše zařízení pracuje levně a rychle, příživník vyplní u počítače dotazník, ten umělá inteligence zkontroluje a potom se příživník optimálně eliminuje v nejbližším krematoriu, nejsou příživníci tak nejsou s příživníky problémy, nemá smysl draho a pomalu opravovat to co už nejde opravit, musíme škrtat náklady, kde se dá, mnozí namítnou, že je to od nás asociální jednání, a že bychom měli dát příživníkům šanci se změnit, tak že se začlení do konzumní civilizace.

Za vším jsou dneska peníze, láska je zde jenom za peníze, nemáš peníze tak jsi příživník, a tak skončíš automaticky v nápravném ústavu pro příživníky. V přírodě je to stejné zde ten, kdo se nesnaží je taky eliminován, vše je zde hra podle pravidel, nepřizpůsobíš se pravidlům hry tak skončíš v nápravném ústavu pro příživníky, příživníků je na světě jako sraček a podle toho je třeba i s nimi jednat, sračky se splachují do hajzlu to je logické. Podívejte se na Miloše Zemana, je velmi starý a těžce nemocný, přesto pracuje jako prezident, kdo chce, ten si zde práci jistě najde.

Cikáni nás zde diskriminují a mnoho na nás velmi dlouho egoisticky parazitují. Je to od cikánů rasismus, když nás nazývají, gadžo? Nemohu používat moderní pokrytecké označení Rom pro cikány do té doby, dokud budou cikáni používat označení, gadžo! U nás není diskriminace cikánů, je to obráceně, cikáni diskriminují nás, což jasně dokazuje označení, gadžo. Vše zde je o tom, moje hra a moje pravidla, my zde máme svoji hru a svoje pravidla a cikáni zde mají svoji hru a svoje pravidla to nemůže fungovat.

Cikáni do EU přišli z Indie, to je už dokázáno pomocí genů a pomocí jazyka a tradic, je třeba cikánům umožnit návrat domů do Indie a tím skončí v EU problém s cikány. V jejich rodné Indii, už nebude pro ně ten druhý Ind gadžo, ale bude to taky jenom cikán, zde se jistě cikáni uplatní při fyzické práci v zaostalém zemědělství. Jak si to v EU uděláme takové to zde i budeme mít, nedodržuješ zde pravidla hry, tak přijdeš o občanství a opustíš okamžitě EU, dobrota je žebrota, EU nebude už dojnou krávou pro nepřizpůsobivé příživníky.

Z díla spatříme tvůrce, v politice jde jenom o to, jak se pomocí protekce mít velmi dobře, za vším jsou peníze, to ta minulá vláda pracovala chybně my nechybujeme a díky nám bude líp, je to jako zaseknutá gramofonová deska, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v monopolu, který má stát, představte si sport, ve kterém je monopol, co by se zde dělo? Diktatury nám ukazují pravou tvář monopolní politiky, ve které se s dělnickou třídou zachází jako s otroky.

Pokud by zde vše řídila umělá inteligence společně s roboty tak bychom už nepotřebovali rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý by byl dole, a ten kdo by pracoval chybně nebo pomalu, ten by byl eliminován a recyklován. Problémem je že ten, kdo je nahoře, si pod sebou nepodřízne větev, moc a bohatství je droga na které jsou ti co jsou nahoře závislí, dobrota je přeci žebrota.

Vstup do Vesmírné unie zde vše změní. V současnosti jsme díky veliké zaostalosti chudí a máme mnoho problémů, které bez Vesmírné unie nikdy sami nezvládneme, jsou zde sice konzervativní skeptici, co popírají existenci Vesmírné unie a tvrdí že dokud mimozemšťany osobně neuvidí, tak neuvěří v jejich existenci. Prioritním požadavkem je přechod na umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty, to by jistě znamenalo odsun lidí z konzumní civilizace a tím i zánik lidské kultury založené na lži a krádeži.

Nikdo si nepodřízne větev, na které sedí, minulost nám jasně ukazuje, že se veliké evoluční změny museli řešit velikým násilím pomocí revolucí a válek, člověk ve vysoké řídící funkci je jako letadlo bez pilota! V současnosti se už pracuje na tom, že místo řidičů zde bude umělá inteligence, potom logicky zde bude umělá inteligence místo všech vysokoškoláků, povolání politika a učitele zanikne a lidi budou zase negramotní, lidi skončí evolučně stejně, jako skončili koně v zemědělství a dopravě.

Robot prezident bude vyznamenávat na hradě roboty, každý robot zde bude fungovat jenom deset let a potom se recykluje, pro žádného robota zde nebude výjimka a imunita. Poslední lidi spatříte nahé za sklem v globální zoologické zahradě v pavilonu opic, vše je zde jenom dočasný evoluční experiment. V současnosti jsme díky veliké zaostalosti chudí a máme mnoho problémů, které bez Vesmírné unie nikdy sami nezvládneme, jsou zde sice konzervativní skeptici, co popírají existenci Vesmírné unie a tvrdí že dokud mimozemšťany osobně neuvidí, tak neuvěří v jejich existenci. Prioritním požadavkem je přechod na umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty, to by jistě znamenalo odsun lidí z konzumní civilizace a tím i zánik lidské kultury založené na lži a krádeži. Nikdo si nepodřízne větev, na které sedí, minulost nám jasně ukazuje, že se veliké evoluční změny museli řešit velikým násilím pomocí revolucí a válek, člověk ve vysoké řídící funkci je jako letadlo bez pilota! V současnosti se už pracuje na tom, že místo řidičů zde bude umělá inteligence, potom logicky zde bude umělá inteligence místo všech vysokoškoláků, povolání politika a učitele zanikne a lidi budou zase negramotní, lidi skončí evolučně stejně, jako skončili koně v zemědělství a dopravě. Robot prezident bude vyznamenávat na hradě roboty, každý robot zde bude fungovat jenom deset let a potom se recykluje, pro žádného robota zde nebude výjimka a imunita. Poslední lidi spatříte nahé za sklem v globální zoologické zahradě v pavilonu opic, vše je zde jenom dočasný evoluční experiment.