Přeskočit na obsah

Profesionalita je o tom mít z práce veliký zisk

  • P

Internet je plný chytrých podvodníků, co se snaží lidi napálit a okrást, sliby se slibují a blázni se radují o tom je internet který se snaží na vás chytře parazitovat mnoha chytrými způsoby. Ano, i ty můžeš být díky internetu milionářem, to je klasická digitální past, do které se chytají hlupáci.

Pochopte konečně to, že tam kde je možný veliký snadný zisk, tam je i veliká profesionální konkurence, která zablokuje vaše naivní snahy o to být milionářem velmi snadno a rychle! Založ si; portál, sociální síť, katalog, encyklopedii, stránku, blog atd.

Brzo zjistíš že něco podobného je už na internetu velmi dlouho a že nemáš tomu šanci konkurovat! Veliká konkurence je zde nejvíce z USA, kde vznikají nadnárodní informační technologie, které eliminují násilně národní informační technologie, díky tomu, že nabízejí mnoho výhod zadarmo, velké ryby požírají malé ryby o tom je každé podnikání a je o tom logicky i internet.

Většina návštěv internetu v EU je dneska přes mobilní telefony s operačním systémem Android, k čemu je vám veliká návštěvnost, když z této návštěvnosti nemáte očekávaný zisk, profesionalita je o tom mít z práce veliký zisk! Zde se dostáváme k protekci a korupci, kdo maže ten jede o tom je obchod a podnikání, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Většina těch, co vytvářejí obsah na internetu jsou jenom kopie, které kopírují cizí kopie, statisticky je na internetu originalita zastoupená jedním originálem na milion kopií s nulovou hodnotou. Většina příběhů jsou jenom kopie jiných příběhů, nikdo nechce namáhat svoje myšlení a mnozí jsou natolik líní že jenom jako roboti kopírují cizí obsah, aniž by jej nějak subjektivně upravili. Navíc se na internetu začíná rozmáhat snaha nabízet obsah jenom těm co si zaplatí přístup k obsahu stránky nebo blogu.

Nejde o nový problém, i když v minulosti nebyl internet tak zde mnoho století byl neustále problém s kvalitou u informací a příběhů, je to celé o profesionalitě z díla se pozná tvůrce, mnoho amatérů si dneska hraje na profesionály, a tak vychází mnoho časopisů a knih které nabízejí obsah s nulovou hodnotou a je zde i mnoho nabídek všemožných zázračných kurzů které nemají žádnou hodnotu, co s tím uděláme?

Neustále je zde snaha mocných organizací o to, aby se změnil každý člověk na dokonalého robota, kterého jde snadno na dálku ovládat, přitom ti, co ovládají mocné organizace se odmítají změnit na robota který jde snadno ovládat! Mocní čerti by chtěli z bezmocných čertů udělat anděly a ono to v pekle nefunguje!

Vše je zde pokrytecké divadlo, kde každý pitomec chce hrát hlavní roli, následkem je to že je nám ten druhý peklem! Vytvořili jsme ideologie (pohádky, náboženství, politika, ekonomika) ve kterých je vše ideální, jenže v praxi ideologie nefungují, protože realita není ideální, protože realita je o soutěži a boji o hodnoty.

Pokud nahradíme jednoduchost za složitost tak následkem je to, že se ráj promění na peklo, zakázaný strom v ráji měl ovoce, které dokázalo proměnit jednoduchost na složitost, a tak se z nahých andělů stali oblečení čerti co žijí v konzumním pekle. Šachová hra je klasickou ukázkou složitosti světa, ve kterém žijeme proto lidem více vyhovují karetní hry, které jsou jednoduché.

Malé děti žijí v ráji do té doby, dokud neumí mluvit, jakmile se dítě naučí mluvit tak ráj zmizí a dítě žije v pekle, a tak se z anděla stane čert. Díky tomu že umíme mluvit tak vytváříme složitou realitu ve které musíme obrazně neustále hrát šachovou hru s cizími lidmi, a tak z toho máme deprese.

Operační systém Windows je zbytečně složitý, a tak s ním je mnoho problémů, vývoj směřuje k tomu, že se z osobních počítačů stanou jenom obrazovky s klávesnicí a myší, připojené rychle bezdrátově na internet a už si nebudeme kupovat operační systém Windows a drahé programy, protože všechny digitální procesy budou probíhat jenom na centrálních počítačích s umělou inteligencí.

Ve snaze ušetřit hodnoty dojde k tomu, že se začnou lidi nahrazovat za roboty, to povede k tomu, že se lidi začnou přemísťovat do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenápadně realizovala genocida, nejsou lidi tak nejsou problémy, konečně už lidi nebudou muset chodit do školy a zaměstnání, vše skončí evolučně tak že malá skupina nahých lidí skončí za sklem v zoologické zahradě.

Je to jednoduché nabídněte to, co návštěvníci na internetu často hledají a nemohou to nalézt, vše je o nabídce a poptávce, pokud nabízíte to, co na internetu nikdo nehledá a nikdo to nepotřebuje tak nebudete mít velikou návštěvnost, nebo sice dosáhnete veliké návštěvnosti, ale tato návštěvnost vám nepřinese žádný užitek. Okolo návštěvnosti je zde mnoho svaté teorie, které v praxi nefungují, mnozí se soustředili na vzhled a optimalizaci, jenže to nestačí základem je zde vždy služba návštěvníkům, ze služby ale musíte mít i zisk, jinak nemá vaše práce smysl.

Pochopitelně narazíte na konkurenci, která je zde dlouhou dobu, a tak je ve výhodě, je to o soutěži a boji, nemá smysl se snažit uspět tam kde na úspěch nemáte žádnou šanci. Základem pro úspěch je profesionální práce, nevěřte na zázraky, které vám slibují mnohé stránky, nejsou žádné zázračné profesionální šablony, nebo zázračné programy na optimalizaci! Pochopte to, že je to s návštěvností jako ve sportu a dostat se do první ligy, kde jsou veliké výhody a zisky to není snadné a rychlé.

Často se mi stává to, že nahraji na YouTube video a pitomá umělá inteligence označí toto video za vadné a odmítne jej zveřejnit, pokud se odvolám tak se mi YouTube omluví, prostě klasická srážka s blbostí, která je tentokráte ve formě umělé inteligence. Dneska jsem se setkal s tím, že označení videa za vadné bylo automaticky za několik minut odstraněno a video bylo zveřejněno, nejspíše je zde už konečně lidská kontrola, která kontroluje umělou inteligenci. To mě logicky vede k tomu, proč umělá inteligence je tak pitomá?

Vysvětlení je jednoduché, umělá inteligence je založená na teorii a teorie v praxi nefungují, budeme muset u umělé inteligence nahradit teorie za praxi, umělá inteligence mi připomíná situaci, kdy u počítače najednou nefunguje ovládání pomocí klávesnice a myši, a tak se to řeší vypnutím a zapnutím počítače, na klasických počítačích je někdy i restartovací tlačítko, někdy stačí jenom počítač odpojit od elektřiny, problém je u notebooků, zde je nutné delší dobu podržet zapínací tlačítko.

Je jasné že řídit něco složitého pomocí inteligentních lidí má svoje limity, a tak logicky dojde k tomu, že se na řízení toho, co je složité použije už brzo umělá inteligence. Minulost nám neustále dokazuje to, že evoluce nezná to, že je něco nemožné realizovat, a tak to co bylo dříve nemožné to je dneska možné.

Skončí rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře bude jenom umělá inteligence a dole budou lidi a roboti, jakýkoli odpor bude marný, umělá inteligence se tak stane moderním svatým digitálním bohem, který dokáže zázraky.

Umělá inteligence napíše pro lidi a roboty novou svatou GVKB knihu kde bude jasně vysvětleno co je správné a co je chybné dělat. Logicky všechny současné svaté knihy se optimálně evolučně recyklují, aby nezpůsobovali problémy.

Aby mohli lidi optimálně pracovat tak každý dostane do hlavy GVKB čip který pitomý mozek odpojí trvale od reality a mozek bude znát jenom virtuální GVKB realitu ve které není lež a krádež, takto zde všude zvítězí pravda a láska na věčné GVKB digitální časy.

Vše je zde o profesionální práci, díky které je zde veliký ekonomický zisk, mnoho lidí se snaží podnikat na internetu a nemají ze svojí práce zisk který by z nich udělal milionáře, neuvědomují si to, že jejich práce není profesionální! Profesionální práce je jako být v první lize ve sportu, tam kde je možný veliký zisk tam je logicky i veliká konkurence ve které není snadné uspět.

Mnoho lidí hledá marně zázračné způsoby, jak uspět na internetu pomocí podvodů a podrazů, kdo jiným jámu kopá ten do té jámy nakonec sám spadne! Podívejme se na staré pohádky, které jsou pořád populární, příčinou je možnost uniknout z problémů do světa iluzí kde nejsou už problémy. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je internet, který z vás udělá milionáře.

Vše je o výrobním tajemství, jakmile je výrobní tajemství prozrazeno, tak vás konkurence eliminuje. Podívejme se na víru v zázraky, jakmile došlo k prozrazení toho, jak funguje víra v zázraky, tak byla konkurencí víra v zázraky eliminována. Víra v zázraky je založená na propagandě a cenzuře, jakmile dojde k tomu, že je lidem dostupná televize a internet tak je prozrazeno tajemství víry v zázraky a tím víra v zázraky je eliminována.

Sliby se mediálně snadno slibují a jenom hlupáci se dočasně radují, než jim dojde, že je zase někdo chytře podrazil, když ptáčky do klece lapají, tak jim hezky zpívají. Mír je válka vedená jinými zbraněmi, internet je digitální virtuální válečné bojiště a jde o to jaké zbraně používáte k tomu, aby se z vás stal milionář, pochopte konečně to, že dobrotu si musí každý zasloužit.