Přeskočit na obsah

Čas dokáže vyřešit všechny naše problémy, protože na to má dostatek času

  • C

Vše zde vzniká z něčeho, a tak bude stačit, aby umělá inteligence zpracovala programově mnoho informací a potom je optimalizovala a tím bude moci už umělá inteligence začít psát bestsellery a spisovatelé budou už zbyteční.

Bude to stejná technická a vědecká revoluce, když roboti nahradí dělníky a řidiče, shrnuto práce pro lidi už žádná nebude, protože veškerou profesionální práci za nás udělá umělá inteligence a roboti.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a následkem bude globální odsun lidí z civilizace do rezervací a zde lidi budou mít nahý zadek a budou jíst z ruky do huby.

Často slyším že prý umělá inteligence nemůže překonat lidskou inteligenci, je to jako tvrdit že země není kulatá a že je placatá a kolem země obíhá slunce, lidi neradi mění svoje dogmatické myšlení, protože mají strach ze změn.

Pokud bude knihy a časopisy psát jenom umělá inteligence tak to logicky bude znamenat inflaci u informací a programů, něco podobného se stalo s fotkami, když lidi začali fotografovat pomocí mobilních telefonů a fotky vystavili na Instagramu nebo jinde.

Nastavili jste si mobil s operačním systémem, aby on dělal to, co potřebujete, tím jste už programovali ve virtuální realitě, každé programování to je vždy jenom nastavení systému, aby systém dělal to, co potřebujeme, nebude to už trvat evolučně dlouho a programování pomocí klávesnice evolučně zanikne, a tak budou umět programovat i děti ve virtuální realitě a skončí tak období programové negramotnosti, kdy jsme si neuměli nějaký systém naprogramovat a potom jej optimalizovat.

Evoluční vývoj směřuje k tomu, že se; složité nahrazuje jednoduchým, pomalé se nahrazuje rychlým, hloupé se nahrazuje chytrým, drahé se nahrazuje levným atd. čas dokáže vyřešit všechny naše problémy, protože na to má dostatek času, bohužel časem vzniknou nové problémy, na které nejsme připravení. Přichází digitální globální doba, ve které na fyzickou těžkou špinavou práci budou jenom; stroje, roboti, programy atd. lidi budou pracovat jenom psychicky ve virtuální realitě ze svého bytu, skončí zaostalá doba, kdy jsme chodili jako pitomci do školy a zaměstnání.

Lidská síla profesionálních moderátorů je pro Google drahá, a tak jí nahrazuje umělou inteligencí která často chybuje a tím mnoho uživatelů služeb Google rozčiluje. Jednou mě to tak naštvalo že jsem se konečně ozval a přišla mi omluva od Google, ale k čemu mi to je, když se nic nezměnilo a pořád umělá inteligence označuje moje zcela nezávadné informace za závadné informace.

Je to pořád o tom že jsme praxi nahradili za teorie, programátoři umělé inteligence jsou teoretici, co nemají ponětí o tom, co je to praxe. Podívejme se třeba na program, který překládá strojově jazyky, ten program je zde už používán asi dvacet let a pořád jsou jeho překlady chybné, z díla poznáme tvůrce, komu není rady tomu není ani pomoci, pitomci dělají pitomosti o tom to zde všude je!

Najednou nám všem trvale zmizí skutečná realita a místo ní zde bude virtuální realita ve které nemusíte mít strach z toho, že uděláte chybu a budete ta to potrestáni, naše chybování bude pro nás jenom procesem učení se tomu, co je správné a co je chybné. Budeme všichni jako malé děti pod neustálým dozorem umělé inteligence, skončí období, ve kterém bylo možné pomocí násilí dosáhnut úspěchu, a tak zde nebude už lež ani válka.

Uděláte chybu a vrátíte se časově zpět a zkusíte to znova, skončí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, skončí problém s našimi představami, které jsme chtěli násilím realizovat abychom získali hodnoty nebo výhody. Virtuální realita je hodně podobná našim snům, ve kterých je nemožné možné a není zde nic jisté. Zcela se změní naše vztahy k; věcem, zvířatům, lidem, společnosti atd. budou to vztahy plné pravdy a lásky.

Když vaříme tak postupujeme podle receptu, samotný recept nestačí musíme mít i dlouhou praxi, stejné je to i s programováním kdy bez praxe vytvoříte jenom drahý programový zmetek! Tak jako jsou kuchaři, co vaří ve velkém ve veliké kuchyni pro mnoho lidí tak jsou i kuchaři co vaří v malé kuchyni pro málo lidí, stejné je to i s programátory, někdo programuje ve velkém pro mnoho lidí a jiný programuje v malém pro málo lidí.

Největším problémem kuchařů a programátorů je že při práci často myslí, protože hovno vědí! Podívejme se na složité programové systémy, které používáme často. Programátoři při programování těchto složitých programových systémů mnoho mysleli, a tak jejich práce stojí za hovno, problémem je to že se programátoři dlouhodobě nespecializují, nikdo nemůže dobře rozumět všemu!

Vše dneska směřuje všude k tomu, že se univerzálnost nahrazuje specializací, bohužel nadřízení si myslí že když je někdo profesionální programátor, tak musí zvládnout naprogramovat cokoli, nejhorší je srážka s blbým nadřízeným, který si myslí že je vševědoucí bůh, a nepřipustí si nikdy to je, že starý vůl, který dělá často voloviny, neřešte to, že je váš nadřízený blbec, ale odejděte rychle jinam!