Přeskočit na obsah

Bohatý stát je založen na tom, že budou dělníci chudí

  • B

Stará civilizace zanikne a vznikne nová civilizace ve které budou nová pravidla hry a budou zde nové ideologie vytvořené umělou inteligencí vznikne závislost na umělé inteligenci, protože bez umělé inteligence nedokáže člověk normálně existovat. Každý člověk bude od narození do smrti neustále pod kontrolou umělé inteligence, aby nemohl chybovat nebudeme mít žádné soukromí nebude možno se před umělou inteligencí někam schovat.

Lidi přestanou lhát a krást, protože se jim to nevyplatí, skončí i kouření cigaret a pití piva, umělá inteligence bude dbát o naše zdraví a nedopustí abychom si zdraví poškozovali jakýmkoli způsobem. Skončí rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude jenom dole a umělá inteligence bude vždy nahoře! Jakýkoli odpor proti umělé inteligenci bude marný, svým způsobem se pro lidi stane umělá inteligence jediným svatým bohem, kterého budeme milovat a uctívat.

Doba se neustále mění, a tak došlo k tomu, že zde jsou zaměstnanci na baterky, zaměstnanci, co jsou na baterky jsou dálkově ovládaní díky mobilním telefonům a notebookům, ze setrvačnosti používáme slovo baterky, ale ve skutečnosti jde o akumulátory, co se dají dobíjet. Problémem zaměstnanců na baterky je to že používání mobilů a notebooků je zdržuje od práce za kterou jsou placeni zaměstnavatelem.

Nespokojení zaměstnavatelé se rozhodli že začnou nahrazovat lidské zaměstnance za autonomní roboty na akumulátory, roboti nepoužívají mobily a notebooky, protože jsou bezdrátově rychle napojení na centrální řídící systémy. Velikou výhodou robotů je to že mohou pracovat nepřetržitě a nechtějí za práci vysokou mzdu a spokojí se jenom s elektřinou a servisem, problémem je to že roboti neplatí daně, a tak se státy dostávají do dluhů které nedokáží splatit.

Bohatý stát je založen na tom, že budou dělníci chudí, nikdo nepočítal evolučně ale s tím, že dělníky nahradí roboti a pro lidi už nebude zaměstnání za dobrou mzdu. Nejde, ale jenom o roboty, co nám berou práci je zde i umělá inteligence která nám bere práci, nebude to trvat dlouho a zanikne pro lidi práce v kanceláři a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde budou jíst z ruky do huby a mít nahý zadek.

Proč digitalizace civilizace postupuje evolučně pomalu? Vyhazujeme oknem peníze za pitomosti, a tak na digitalizaci už nemáme dostatek peněz. Digitalizace je o tom nahradit psychickou práci lidí za práci kterou za nás udělají programy a počítače, vše je o tom že čím méně budeme pracovat tím lépe se budeme mít.

Stroje na práci a programy na řízení, o tom je naše budoucnost, kdy každý dostane do hlavy GVKB čip, a tak se z každého stane loutka na dálkové ovládání, tím zde skončí rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, už zde nebude možné dělat chyby a tím si způsobovat problémy. Vše je zde o evoluci, kdy nové nahradí staré a chybné se nahradí za správné!

Díky čipům v hlavě už nebudeme žít v očistci a budeme žít v ráji ve virtuální GVKB realitě kde se z čertů stanou andělé, je to celé jenom o tom že nejsme tak bohatí, abychom mohli šetřit na optimální digitalizaci, protože vše je zde o soutěži a boji a ten kdo nebude mít v hlavě moderní inteligentní čip, ten zle skončí.

S příchodem virtuální reality s umělou inteligencí nastane konec výhod pro elity, a tak elity evolučně zaniknou a vznikne virtuální globální komunismus ve kterém se nelže a nekrade. Bude to digitální globální válka o holou existenci a chybu udělá každý jenom jednou.

Nastane období specializace univerzální vzdělání bude k ničemu, lidi se začnou úzce specializovat už od tří let a svoji specializaci budou dělat po celý život. Nebude problém s tím cokoli složitého rychle a kvalitně vytvořit, problém bude to umět prodat se ziskem profesionální práce se stane vrcholovým sportem a pro nikoho zde nebude protekce nebo výhody!

Vše se bude dělat jenom ve velkém globálně, skončí problém s jazyky a hranicemi, globalizace eliminuje rozdíly mezi lidmi a mezi organizacemi, lidem dojde to, že si nebudou moci dovolit být nemocní, protože společnost už nebude sociální k nikomu a jak si to každý udělá takové to i bude mít.

Dva roky je zde pandemie a ukázalo se to, že byrokratická centralizace optimálně nefunguje, nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody zde není nikde centralizace a každému je jedno to že větší ryba zabije a sní menší rybu, je to přirozený proces boje o holou existenci to, co se nepřizpůsobí to je evolucí eliminováno.

Podívejme se na evoluční vývoj u počítačů, za pouhých padesát let se stali počítače běžnou součástí života každého civilizovaného člověka, jak vypadal osobní počítač v roce 1972? V té době byl počítač drahý, veliký, s malým černobílým skleněným monitorem a malým výkonem, prostě k smíchu!

Skutečně použitelné osobní počítače, přišli teprve za dvacet let v roce 1992, ovšem na internet jste mohli u nás v té době zapomenout! V té době se začínají už i vyrábět notebooky ale jejich výkon za moc nestál a baterie taky dlouho nevydržela. Takže skutečná digitální doba začala teprve až za dalších deset let v roce 2002, byl zde už i běžný osobní internet a ceny osobních počítačů se stali každému dostupné.

V další vlně zde byli telefony s operačním systémem, ve kterých bylo možné používat i internet, abychom si mohli na mobilu internet lépe prohlížet tak se začali rychle telefony zvětšovat a musel se telefon začít každý den dobíjet. Jaká je situace u techniky v současnosti kdy je zde rok 2022?

Nazval bych současnost digitální globální sítí, do které je chycena většina dospělých lidí, všichni jsou závislí na digitálním systému, problémem je už jenom byrokratický stát, který nepochopil to, že se musí rychle digitalizovat a optimalizovat a pořád se zde vše řeší postaru pomocí papírů a razítek!