Přeskočit na obsah

Nikoho na internetu nezajímá subjektivní názor obyčejného člověka

  • N

Podívejme se na pravidla, podle kterých žijeme, tato pravidla známe díky propagandě v rodině a škole, taky je zde i propaganda v; tisku, knihách, kinech, divadlech, rádiu, televizi, internetu atd. propagujeme zdarma to co považujeme za správné, reklama je za peníze, a tak lze pomocí reklamy propagovat cokoli a jakýmkoli způsobem. Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, a tak je protikladem propagandy reklama.

Propaganda to je láska zadarmo a reklama to je láska za peníze, peníze nahradili lásku stejně jako drogy nahradili náboženství, vše je zde o tom že se staré nahrazuje za nové a chybné za správné. Jakmile jsme si začali díky přelidnění být cizí tak následkem byl vznik propagandy a později vznikla reklama, vše zde jsou příčiny a jejich následky, tam kde není přelidnění tam není ani propaganda a reklama, protože zde není konzumní civilizace!

Ten, kdo prodává chválí to, co prodává a ten kdo kupuje rád kritizuje o tom to zde je, pokud je propaganda a reklama pod optimální kontrolou tak zde nejsou žádné problémy s propagandou a reklamou, nebude to už trvat evolučně dlouho a bude zde umělá inteligence a potom zde budou autonomní roboti, následkem bude to že každý člověk dostane do hlavy čip, který jej odpojí od reality a tím zde skončí propaganda a reklama, z lidí se tak stanou roboti na dálkové ovládání.

Z díla se pozná tvůrce, a to platí i u tvorby článků pro internet, nebo pro mediální obsah internetu, je třeba pochopit to že vše je zde soutěž a hra ve které po překonání překážek, postupujeme do vyšší úrovně, je to stejné jako ve sportu nebo ve škole. Nevěřte na nějaké zázračné návody, jak se stát snadno a rychle celebritou, vše, co je snadné a rychlé to nemá žádnou ekonomickou hodnotu! Na internetu je pevným bodem návštěvnost bez veliké návštěvnosti nemá vaše práce smysl!

Na internetu platí zásada, není důležité, jaké informace publiku nabízíte, ale je důležité, kdo ty informace nabízí, pokud na internetu je projev prezidenta, nebo zpívá populární zpěvák, tak je zde veliká návštěvnost! Nikoho na internetu nezajímá subjektivní názor obyčejného člověka i když může být jeho názor velmi hodnotný, je to celé o protekci a korupci!

Je sice možné se stát snadno a rychle celebritou na sociálních sítích, jenže z tohoto úspěchu nemáte žádný užitek, protože veškerý užitek má jenom provozovatel sociální sítě! Mnozí si naivně mysleli že si založí na vlastní doméně stránku nebo blog a brzo budou slavní a bohatí, zde je to zase o tom, že uspěje ve tvrdé konkurenci jenom úzce specializovaný profesionál s dlouhou praxí!

Vše je o tom, aby se návštěvník vrátil na vaši stánku a dal si vaši stánku do záložek v prohlížeči, dokonalost je v maličkostech a dosáhnout dokonalosti není maličkost! Mnozí se snaží používat cizí obsah který vydávají za vlastní obsah, to vedlo evolučně k tomu, že vyhledávače už umí poznat, že ten zajímavý obsah není váš, a tak vás za to potrestají malou návštěvností.

Velikým problémem je i vzhled stánky nebo blogu, vyzkoušel jsem za dvacet let stovky vzhledů, a nakonec jsem skončil u minimalistického vzhledu který je rychlý a nerozptyluje návštěvníky, eliminoval jsem i komentáře a sociální sítě, vše je optimalizováno pro mobilní telefony, protože většina návštěvníků je z mobilních telefonů.

Subjektivně považuji za začátek digitální kultury vznik knihoven, kde si bylo možné levně půjčovat knihy, tím začal věk levně dostupných hodnotných informací, potom přišla televize a dneska máme k dispozici internet a mobilní telefony. Mnoho jsem dlouho uvažoval nad tím, jak by měla vypadat nová Bible, která by nahradila starou Bibli, která je už v dnešní době nepoužitelná v praxi.

Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi. To je začátek staré Bible, a každému je jasné to že jde o mytologickou pohádku pro naivní pitomce! Jsou i jiné svaté knihy z různých kultur, ale i zde jde jenom o mytologické pohádky, při čtení starých knih poznáváme kulturní zaostalost, v jaké lidi v minulosti museli žít. Myslíme, protože něco nevíme, čím více toho víme tím méně chybujeme!

Vše se točí v kruhu, a tak zde není žádný počátek vesmíru a života, je zde jenom napětí mezi protiklady a tato energie vytváří příčiny a jejich následky, boha jsme si vymysleli abychom mohli snadno z druhých dělat pitomce, na počátku svaté víry zde byla víra v přírodu a potom evolučně vznikla víra v kult lidské svaté osobnosti, dneska je zde víra ve výhody a drogy.

Chybujeme, proto že se na něco dlouho nespecializujeme, a je jedno jestli jde o řemeslo nebo o programování, zde se dostáváme k pokrytecké povrchnosti, pokud je zde chyba tak ta chyba má jistě i nějakou příčinu, proč se na něco dlouho nespecializujeme?

Nespecializujeme se na něco dlouho protože nemáme kořeny a mnoho se pohybujeme fyzicky a psychicky, tím že jsme v pohybu tak nemáme možnost se na něco dlouho specializovat, a tak vznikají chyby v programech v nás a okolo nás.

Nejde bezchybně něco naprogramovat a optimalizovat tam kde je vše v pohybu, protože s pohybem přicházejí rychlé a nečekané změny. Abychom nějak mohli vyřešit chyby v programech tak vznikl evolučně mozek který používá; rozum, inteligenci, vědomosti, víru atd. nejde si nevšimnout toho že se vše v nás a okolo nás zrychluje a narůstá u všeho složitost.

Velikým problémem se stala teorie, která není otestovaná praxí, teoreticky by měl program být bez chyb jenže jakmile jej nasadíme do praxe tak se ukáže to, že v programu je mnoho chyb, podívejme se na politické programy, ve kterých je mnoho chyb a následkem je krize, která vytváří zaostalost a bídu, přitom jsou politici velmi dobře zaplacení a mají zde i imunitu a mnoho výhod a jistot.