Přeskočit na obsah

Proč nepřizpůsobivé příživníky nikdo nemá rád?

  • P

Když sleduji to, jak mluví a vypadá Petr Pavel, tak mi připomíná umělou inteligenci na internetu, jako by to byl naprogramovaný autonomní robot, který byl vyroben na zakázku v USA. Podívejte se na to, že zde nejsou žádné amatérské chyby, jaké dělají běžně egoističtí politici, je to něco jako když je v reklamě vše dokonalé.

Mnozí namítnou že je to jenom obyčejný psychopat, který se naučil profesionálně hrát roli prezidenta, poznal jsem v životě mnoho psychopatů, ale schopnosti psychopatů se vydávat za to co nejsou jsou limitované. Někdo namítne že se dlouho dívám na televizi, kde ve filmech z USA mnoho robotů na baterky, co vypadají jako lidi.

Taky je zde ještě jedna možnost že Petr Pavel není na baterky, ale má jenom mozek napojený bezdrátově na umělou inteligenci, je tedy jenom loutkou, kterou dokonale ovládá umělá inteligence z USA. Za vším je hra, ve které se hraje o hodnotné zdroje, jsme manipulování více než si uvědomujeme, začíná to pohádkou a končí to propagandou a cenzurou, každý je dneska už jenom loutkou na dálkové ovládání.

Představme si, že přijde nová globální totalita, kdy ten, kdo bude chtít mít zaměstnání, bude muset mít napojení mozku na globální umělou inteligenci, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, nebude zde už potřeba chodit do školy, nebudeme potřebovat politiky ani byrokraty, žádné stávky, žádné demonstrace, žádné války, žádná propaganda a cenzura.

Ten, kdo nebude mít dobré bodování skončí v krematoriu jako genetický odpad, místo peněz a protekce zde bude známkování jako ve škole, chybu každý udělá jenom jednou. Pro rozmnožování pomocí sexu vybere umělá inteligence jenom nejlepší jedince, aby zde nebyla degenerace a přelidnění, jakýkoli odpor lidí proti umělé inteligenci a robotům bude naivní a marný.

Neustále zde jsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, a tak je nikdo nemá rád, je zde mnoho nejasností o tom, kdo je to objektivně z pohledu vědy a statistiky nepřizpůsobivý příživník, a proto si nejprve ujasníme kdo je to nepřizpůsobivý příživník? Podívejme se na internet a zde z díla poznáme toho kdo dílo vytvořil. Nedávno zanikla stránka lidé a příčinou byli nepřizpůsobiví příživníci kterým na internetu říkáme Trollové.

Odborně nazýváme tyto jednice psychopaty, psychopat je člověk, který nemá strach lhát a krást, psychopaty najdeme jak mezi prezidenty, tak i mezi vězni ve vězení. Jsou zde místa, kde je veliká koncentrace psychopatů a místa kde nejsou psychopati. Kniha Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce odhaluje pravdu o nepřizpůsobivých příživnících. Nepřizpůsobivý příživníci nejsou cizí rasou, jak nám tvrdí pitomá média, jde o evolučně vadné lidi, jsou to psychičtí mrzáci, ve kterých není láska a pravda.

Proč nepřizpůsobivé příživníky nikdo nemá rád? Je to celé o tom že realita je jako zrcadlo a pokud se do zrcadla podívá psychopat tak v zrcadle spatří psychopata, vše, co dáváme to nazpět dostáváme, je to zákon akce a reakce, komu není rady tomu není pomoci. Naštěstí je zde vše evolučně dočasně, a tak se začnou brzo ve velkém vyrábět v továrnách autonomní inteligentní roboti na akumulátory, to povede ke globální genocidě, nejsou na světě nepřizpůsobiví příživníci, tak zde logicky nejsou s nimi problémy.

Podívejme se na programy a informace podle kterých zde funguje naše společnost a dospějeme k tomu, že se vše točí okolo protekce, není zde socialismus nebo kapitalismus je zde všude protekcionismus, protože zde není nikde spravedlnost! Všichni všude běžíme mnoho století krysí závody díky tomu, že zde jsou peníze a daně, svoboda je iluze!

Všiml jsem si toho, že na vrcholu mocenské pyramidy jsou jenom staré vyšlechtěné krysy, staré vyšlechtěné krysy rozhodují chybně o nás bez nás, o tom je život v protekcionismu! Podívejme se třeba na to, jak funguje návštěvnost na internetu a brzo vám dojde že je zde protekcionismus, bez protekce nebudete mít nikdy na internetu velikou návštěvnost!

Není důležité, co se říká, ale kdo to říká o tom je protekce na internetu, v minulosti byla protekce založená na zastupování; boha, krále, císaře, šlechtice atd. dneska je to o zastupování státu nebo organizace. Zástupci něčeho mocného a bohatého májí velikou protekci, a tak se mají dobře! Každý mocný zástupce to je reklamní maskot, něco jako je Alzák!

Existuje jenom to, co je uloženo v paměti, paměť není jenom v mozku nebo v počítači, paměť má i kámen který si pamatuje to co je. Vymažme paměť a vše zmizí! Za vším nejsou peníze ani žena, za vším je paměť, podívejme se na telefony, první telefony neměli žádnou paměť, a tak toho moc nedokázali, s příchodem paměti se z telefonů začali stávat složité univerzální systémy.

Stvořitelem vesmíru a života je paměť a paměť stvořila boha který je pro lidi populárním maskotem. Podívejme se na počítače v roce 1953 jakou měli malou a pomalou paměť a jakou paměť mají počítače v roce 2023. Obrovský rozvoj civilizace byl vždy spojen s pamětí, nedostatek paměti má za následek problémy, na které není řešení!

Bible nám odhaluje, co měli lidi v paměti kdysi velmi dávno, člověk je tím, co má uloženo v paměti. Inteligentní je ten, kdo má v paměti mnoho hodnotných aktualizovaných informací, inteligence není o programu, ale je o velikém množství informací. Nedávno přišel Windows 11 s tím že při instalaci ověřuje počítač a jeho parametry, pokud počítač nemá požadované parametry tak se instalace ukončí.

Našli se i lidi co dokázali oklamat při instalaci ověřování parametrů, brzo ale zjistili že mají s Windows 11 problémy, a tak se vrátili k Windows 10. To mě vedlo k myšlence zavést ověřování parametrů u lidského rozmnožování, zavede se globální kontrola, která zablokuje, aby se mohli sexuálně rozmnožovat lidi, co nemají správné parametry na produkci kvalitních lidí.

Základem bude test tělesného zdraví a test inteligence, skončí tak doba, kdy měli ubožáci mnoho dětí a vychovávali z nich ubožáky co většinou ekonomicky parazitovali na štědrém sociálním systému. Tím se eliminuje nenásilně degenerace a přelidnění, je třeba pochopit to že pevnost řetězu určuje nejslabší článek.

Věříme tomu, co jsme neviděli a neslyšeli, prý nám vládne demokraticky zvolený prezident, to je klasická lež, všemu vládne evoluční proces, lidi jsou materiálem a evoluční pokusy žádný člověk zde proto lidem nevládne! Smrt v nahotě odhaluje to, že hodnota člověka je nulová, vše je zde divadelní hra, mění se; hry, kostýmy, kulisy, herci, diváci atd. je to celé o příběhu který vzniká díky situaci.

Když se zamýšlím nad tím, co nás brzo čeká docházím k tomu, že zde bude; umělá inteligence, umělý člověk, umělé systémy, umělé normy atd. místo originálů zde budou jenom náhražky, člověk jako originál zde evolučně skončí a na jeho místo nastoupí autonomní inteligentní robot na akumulátory. Je to jako když máte starý počítač a v něm nejde spustit nový operační systém, člověk se stal tím starým počítačem, který nemá žádnou evoluční hodnotu.

Volby prezidenta 2023 v nahotě odhalili problém s psychikou u lidí u nás, vše to má svojí příčinou, kde je chyba, která má za následek naše veliké psychické problémy? Valí se na nás zde všech stran problémy, které způsobují chyby v politice a ekonomice, z lidí se stali sluhové, co od narození do smrti musí sloužit cizímu a za to nedostávají dostatek toho co potřebují, a to co milují. Nic nového pod sluncem stačí se jít podívat do knihovny a najdete zde mnoho knih co popisují svět v problémech se kterými si nevíme dlouho rady.

Není to násilí mezi protiklady, které je zdrojem napětí i když to může z dálky tak vypadat. Zdrojem násilí je vždy porovnávání, porovnáváte něco s něčím a myslíte si, že je zde chyba a snažíte se tu chybu opravit a když to nejde po dobrém tak to řešíte po zlém. Jsme všichni opraváři chyb, to že lidi zavíráme do vězení nebo blázince, či je vraždíme ve válce to je snaha opravit chyby. Realita ale není porouchaný konzumní globální systém, který je třeba násilím opravit! Realita to je evoluční vesmírný proces a vše živé to je materiál s nulovou hodnotou na vesmírné pokusy, naše sny to je snaha testovat naši inteligenci, jak bude reagovat na neočekávané situace.

Volby prezidenta to byl veliký evoluční pokus a výsledky ukazují že bude muset dojít k velikému množství změn v konzumním systému, problémem je že nejsme na tyto změny připravení, jsem na internetu od začátku vzniku internetu 1992, kdy jsem byl na počátku internetu připojen modemem přes telefon s pevnou telefonní linkou. Tehdy byl internet ubohý, situace se zlepšila teprve za dvacet let, kdy v roce 2012 kdy přišli nové technologie a nové programy. Bohužel na internetu je mnoho stránek, co jsou staré i dvacet let, tyto stránky by se měli z internetu eliminovat jako digitální odpad.