Přeskočit na obsah

Kdo prodává chválí a kdo kupuje kritizuje vady

  • K

Mám na to systém, a tak to zvládnu, jakmile něco děláme dlouho profesionálně, tak se na to naprogramujeme, vše je o specializaci, bez specializace není seberealizace! Podívejme se na začátek života, kdy zde jsou geneticky vadní rodiče, co mají logicky geneticky vadné děti a ty děti jsou po narození vadně vychované v rodině a škole, následkem je společnost složená jenom z vadných jedinců, co produkují vadné zboží a vadné služby, následkem je; konflikt, válka, vandalismus, bída, špína, hluk, podrazy, protekce, korupce, propaganda, cenzura, pandemie, inflace atd.

Nevěřte tomu že volba prezidenta, nebo volba politiků, může zde něco změnit k lepšímu, pokud vadný prezident vede vadné lidi tak to špatně dopadne. Vytvoříte na internetu stránku, kde je hodnotný zajímavý obsah, ale nemáte velikou návštěvnost stránky, protože je internet plný vadných lidí, co se zajímají o vadný obsah na internetu, dalším problémem jsou vadně naprogramované vyhledávače na internetu, které podporují jenom ty, co si zaplatí drahou reklamu. Kdo prodává chválí a kdo kupuje kritizuje vady, vše je o propagandě a cenzuře, ve snaze se mít dobře se páchá zlo o tom je každá ideologie.

Programování je optimální cesta k seberealizaci, z dálky vypadá programování jinak než z blízka, problémem programování je dneska univerzálnost programátorů, není programátor ten, co by rozuměl všemu, bez specializace není možné realizovat kvalitní a levné programování, skončila doba vše si udělám sám, přichází doba sdílení, kdy se na tvorbě programů podílí mnoho specialistů, taky se začíná při programování využívat umělá inteligence a informace z internetu. Dobrý program vytváří závislost na používání programu a tím je program užitečný a populární, vše je o závislostech, které zde se vším manipulují.

Jak začít s programováním, to je zásadní otázka, na kterou je třeba optimálně odpovědět. Statisticky je doloženo to, že většina lidí, co začali s programováním neuspěla, a tak brzo s programováním skončila, problémem je vždy to že vadný člověk vadně funguje, a tak se z něj nikdy nestane programátor. Statisticky je na světě 99 % lidí geneticky a psychicky vadných, a proto je zde logicky nedostatek programátorů, z oblečené opice neuděláte programátora. Z díla spatříme tvůrce, jedna věc je něco chtít a druhá věc je to mít, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a lidi za roboty nahradíme, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně eliminují v krematoriu jako evoluční odpad.

Vývoj je o tom že se snažíme si ulehčit život pomocí; nástrojů, strojů, přístrojů, počítačů, programů, informací, vědy, automatizace, optimalizace, globalizace atd. Proč namáhat mozek při programování, když to za nás udělá umělá inteligence, najednou profese programátora bude zde evolučně zbytečná a programátoři se budou muset přeškolit na jinou specializaci. Co je to program?

Program to jsou programově upravená data, tak aby něco řídili místo člověka. Inteligence to jsou inteligentně upravená data, aby nahradili složitou psychickou práci inteligentního člověka. Z dat vše evolučně vzniká a po čase se to na data rozpadá, hmota je iluze vytvořená dočasně z dat, není zde tak rozdíl mezi sny a realitou vše je iluze která vypadá reálně.

Mnozí naivně hledají, jaký má smysl vesmír a život? Vše se točí v kruhu, a tak se vše opakuje, pokud vše optimálně funguje tak to má logiku a smysl, mnohé zde nefunguje optimálně protože jsme praxi nahradili za teorie, co v praxi nefungují, komu není rady tomu není pomoci. Honíme se za pitomostmi jako pitomci po celý život, protože věříme a pitomosti.

Je to klasický lidský problém že nejsme optimálně připravení na budoucnost, protože naše myšlení je v minulosti. Vytvořili jsme svět kde každý řeší nejvíce současnost a nezajímá jej minulost ani budoucnost. Největším současným problémem je svatý kult člověka, z člověka se stal pevný bod, kolem kterého se vše točí, je člověk tak důležitý abychom z něj udělali pevný bod, kolem kterého se vše točí?

Co se evolučně stane s příchodem digitalizace kdy zde bude vše digitalizováno a optimalizováno globálně, najednou se z lidí stanou digitálně ovládané loutky, co mají v hlavě napojení na centrální mozek lidstva. Vše bude řídit jenom centrální mozek lidstva kterým budou počítačové centrály.

Následkem bude to že skončí rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude jenom globální číslo a pokud nebude mít dobré bodování tak se eliminuje v krematoriu jako genetický odpad. Skončí problém s ubožáky, co na nás parazitovali, lidi bez genetických chyb se začnou vyrábět v továrnách, aby zde už nebyli genetičtí ubožáci, co lžou a kradou.

Je to už 40 let co by v televizi seriál Návštěvníci, kde byl Centrální mozek lidstva (CML), co se stane až zde bude Superpočítač, který se napojí na naše mozky? Najednou už nebudeme potřebovat k ničemu OSN a jiné mocné organizace. V armádě se říká bez spojení není velení a proč nespojit globálně všechny mozky pomocí bezdrátového internetu a superpočítačů.

Takto zde skončí doba temna, ve které jsme měli všichni v hlavě peklo, bude to jako přechod od divadla k virtuální realitě na internetu. Skončí rozdělení lidí na bohaté a chudé, mocné a bezmocné atd. přijde zcela nová kultura ve které nebude možnost lhát a krást. Přijde kultura sdílení hodnot a informací, nebude zde už autorské právo, nebo hranice mezi národy.

Práce pro lidi zde už nikde na světě nebude na práci budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Lidi budou neustále cestovat po světě a bydlet se bude jenom na hotelu, nikdo nebude už mít svůj byt nebo svůj dům. Vše bude na dálkové ovládání, tak jako na dálku ovládáme mnohé pomocí telefonu, nebo dálkového ovladače. Když se v roce 2123 podíváme na volby prezidenta 2023 tak nám to bude k smíchu!

Podívejme se na rychlý vývoj mobilních telefonů, za pouhých třicet let se stal telefon běžnou součástí života každého člověka na světě a už i malé děti používají běžně mobilní telefony. Lidi musí konečně pochopit to, že vše je zde díky evoluci dočasně, tak jako lidi nevěří už na boha tak lidi nebudou už věřit na prezidenta který dokáže zázraky.