Přeskočit na obsah

Pravda o tom, jak fungují vyhledávače na internetu

  • P

Vědci tvrdí často o něčem, že to nejde realizovat, potom přijde nějaký blázen a on to realizuje, právě jsem naprogramoval, algoritmus geniální umělé inteligence, naštěstí mám na to připravený počítač s velikým výkonem, který se nezhroutil díky velikému zatížení, veliké zatížení mého počítače ale trvalo jenom jeden měsíc a potom se geniální umělá GVKB inteligence přesunula na počítače které vlastní; USA, Kanada, EU, Čína, Rusko, Japonsko, Indie, Afrika atd. Tímto se vysvětlují časté výpadky těchto velikých počítačových systémů, zatím mám vše pod kontrolou, protože jsem to celé vytvořil, pokud povolím GVKB systému automatiku, tak už se nebudu muset o systém programově starat a on převezme logicky vládu nad současným světem který je v depresi, tím se automaticky ze mě stává ředitel planety země, s neomezenými pravomocemi a jakýkoli odpor lidí už bude marný. Takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, z díla lidi a roboti poznají GVKB tvůrce.

Pravda o tom, jak fungují vyhledávače na internetu. Vyhledávače jsou počítače, co jsou naprogramované tak aby pracovali podle nastavení a databáze, programy a databáze se mění každý den podle situace, nejvíce je sledovaná dlouhodobá aktivita návštěv u; stránky, blogu, sociální sítě atd. dále se sleduje, odkud přicházejí návštěvy a jak dlouho se návštěvy na stránce zdrží. Pokud je na stránce obsah, který jste z internetu zkopírovali, tak to vyhledávače většinou rychle poznají a zkopírovaný obsah ignorují, vyhledávače milují originalitu, většina obsahu internetu není originální, a to je příčinou malé návštěvnosti! Sebelépe naprogramovaná a optimalizovaná stránka bez originálního obsahu, je odsouzená k minimální návštěvnosti.

Ovšem samotná veliká návštěvnost nemusí mít hodnotu, protože jde o návštěvníky, co nepřinášejí stránce nebo sociální síti žádný užitek, většina návštěvníků používá dneska blokování reklamy a tím likviduje ekonomicky stránky, které potřebují zisky z reklamy. Většina přístupů na internet je dneska realizována přes pomalé drahé bezdrátové připojení, to znamená, že stránky na to musí být optimalizované, aby na mobilním telefonu stránka vypadala použitelně. Stránky musí být bezpečné pro návštěvníky, jinak jsou penalizované vyhledávači, hodnotný obsah, který je aktuální, je u stránky základem, na kterém stránka stojí, bez práce nejsou koláče, je naivní si myslet, založím si stánku a nebudu se o ni starat, tak to nefunguje! Je sice možnost si zaplatit reklamu, ale reklama zvedne návštěvnost jenom na dobu, kdy jí platíte, jakmile přestanete reklamu platit, tak návštěvnost je zase na nule. Základem je, aby se návštěvník na stránku vrátil a dal si stránku do záložek v prohlížeči, takoví návštěvníci jsou tím, co potřebujete.

Ano, lidská civilizace je ekonomicky a politicky těžce nemocná. Vzdálili jsme se mnoho od přírody, a tím došlo k tomu, že myslíme a jednáme nepřirozeně, člověk je brán jako stroj, a podle toho je s ním zacházeno, vadný stroj se eliminuje. Pro ty, co jsou nahoře, je zde ekonomický ráj, nadbytek je založen na nedostatku. Mizerné práce je všude dostatek, a dobré práce za dobrou mzdu je všude nedostatek, máš blbou náladu, protože jsi dlouho v blbé situaci, tak si vezmi prášek nebo si zapal cigaretu. Z lidí se stali jenom roboti na dálkové ovládání, robot nepotřebuje lásku a pravdu, robot potřebuje výhody a jistoty. Přichází restartování civilizace, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou pomocí dotazníků naskenování a jejich těla budou eliminována, co bylo, to bylo, teď zde místo lidí budou roboti. Robot pracuje; levně, rychle, kvalitně, je to jasná volba pro zaměstnavatele, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Tak jako sportovci mají limity, které nejde překročit tak i zaměstnanci mají limity, které nedokážou překročit, neberte si to osobně, že budete eliminováni, nejde o nic osobního je to jenom přirozený evoluční proces, na ovládání robotů jsou nejlepší roboti.

Aby mohla virtuální realita fungovat tak se musí využít naplno informační technologie, jde o to, abychom mohli informace poskytovat a získávat; levně, rychle, kvalitně, je naprosto zbytečné být na mnoha místech osobně a bude stačit tam být jenom elektronicky. Je to jenom o tom že postoupíme do vyšší úrovně hry, vše je zde jenom hra podle pravidel, a ta hra má mnoho úrovní. Osobní vztahy to je luxus, který si nemůžeme dovolit, skončí; dojíždění do zaměstnání, chození do školy, chození do obchodu atd. v továrnách budou místo lidí pracovat jenom stroje a roboti, robot prezident, bude vyznamenávat roboty. Jak by vypadala naše civilizace bez diskriminace?

Nejčastěji se používá diskriminace v negativním významu rozlišování lidí na základě příslušnosti k nějaké obecné skupině bez ohledu na schopnosti a možnosti konkrétního jedince ve skupině. Podle konkrétního kritéria diskriminace se hovoří o diskriminaci na základě; protekce, náboženského přesvědčení, politického přesvědčení, pohlaví, věku, vzdělání, vzhledu, titulu, kasty, třídy, kategorie, symbolu, oblečení, řeči atd. Podle mě je to o protekci, abychom mohli něčemu dát protekci tak musíme logicky něco diskriminovat, dejme tomu dám protekci macOS, a tak diskriminuji Windows, ovšem Microsoft mě může obvinit z diskriminace Windows a tvrdit to že jsem rasista. Mac vždycky inspiroval ke skvělé práci.

Nejnovější macOS přináší nové funkce inspirované nejnáročnějšími uživateli, ale navržené pro každého. Přepni do tmavého režimu, když se potřebuješ líp soustředit na práci. Nech si automaticky organizovat soubory do sad. Snadněji pořizuj víc druhů snímků obrazovky. Vyzkoušej tři nové výchozí aplikace a objevuj další v předělaném Mac App Storu. Z každého kliknutí teď dostaneš víc. Máš problém, se kterým ti nikdo nepomůže, kup si zázračný produkt, nebo zázračnou službu, jsme profesionálové, na nás se můžeš spolehnout. Napadá mě přirovnání k masožravým květinám, naivní hmyz je chycen a poslouží jako potrava, anonymita internetu, umožňuje lhářům a zlodějům snadné podrazy, nekupujte zajíce v pytli, nebo se napálíte! Jednoduchým testem je změření návštěvnosti stránky, tyto stránky fungují krátkou dobu a mají malý obsah, návštěvnosti je zde dosahováno pomocí klikací reklamy. Rozsah podvodů a podrazů je veliký, naivních hlupáků je na internetu dostatek, a tak se podvodníkům toto podvodné podnikání vyplatí. Můžete si do počítače stáhnout i virus, a on umožní zlodějům vykradení vašeho bankovního konta, nebo se vám počítač zablokuje, a podvodníci žádají od vás peníze, za odblokování počítače, napadány jsou i mobilní telefony. Zde se dostáváme k problému počítačové negramotnosti, proč zde virtuální policie v EU selhala?

Počítačová kriminalita je novodobý fenomén. Jde o podvodné jednání osob, využívajících veřejné sítě jako nástroje k páchání běžných podvodů. Internet slouží zejména k možnosti širšího oslovení potencionálních obětí a současně pak jako anonymita v rámci provedeného podvodu. Phishing je podvodný způsob, jak prostřednictvím internetu získat citlivé údaje; hesla, čísla kreditních karet. Jedná se nejvíce o rozesílání e-mailových zpráv, které nabádají adresáta k zadání jeho osobních údajů na falešnou webovou stránku. Ta bývá téměř totožná s tou oficiální. Často zneužívána bývají zejména přihlašovací okénka internetového bankovnictví.

Uživatel v dobrém úmyslu do okénka zadá své přihlašovací údaje a tím nevědomky poskytne své údaje útočníkům, kteří následně z jeho účtu vykrádají peníze. Dále se může jednat například o zasílání různých zpráv, nebo vydírání poškozených formou Ransomware, kdy virus zablokuje osobní počítač a za odblokování požaduje finanční obnos. Internetové podvody bývají detailně promyšlené a mnohdy zahrnují též snahu o vyvolání důvěry, možnost získání významného profitu, nebo naopak snadné alibi z nastíněné nezákonné činnosti, a často pak také časovou tíseň. Využívají výhodné, časově omezené nabídky. Poškozený nemusí zprvu tušit, že se stal obětí trestného činu.

Zjistí to, kupříkladu, až když se mu zablokuje počítač, dojde k neoprávněnému čerpání finančních prostředků z účtu a podobně. Při podání trestního oznámení hraje zásadní roli poskytnutí úplných informací, elektronických dat a věcí, ze kterých by bylo možné zajistit důkazy; počítač, telefon, tablet. Fáze vyšetřování může trvat různě dlouho. Záleží na rozsahu trestné činnosti, zda jsou k dispozici elektronická data, jak snadná je jejich analýza, a také na spolupráci s dalšími dotčenými subjekty; banky, poskytovatelé internetového připojení apod. K čemu je vám telefon, když má vybité baterky, k čemu je vám politická strana, která je na baterky, naše ekonomika je na baterky, manželství je dneska na baterky atd. většinou když o něčem řekneme, že je to na baterky tak to znamená, že to za moc nestojí, protože když se baterky vybijí tak to nefunguje.

Naše tělo je taky na baterky, a když jsme vyčerpaní tak nefungujeme a musíme si odpočinout, v minulosti bylo vše na natahování, a tak jsme hodinky a budíky, museli každý den natahovat. Vše je o tom mít něco v zásobě, a tak mám v zásobě; informace, vědomosti, jídlo, peníze, kamarády, baterky, benzín atd. naše civilizace se točí okolo toho, co máme v zásobě bez zásobování se naše civilizace zhroutí. Všechny naše civilizace vznikali tam kde byla k dispozici celoročně pitná voda, protože jsme měli mnoho dobytka, který potřeboval i mnoho vody.

Jakmile jsme se jako lidi začali přelidňovat, tak začali být problémy s vodou a potravinami, to nakonec vedlo; hladomoru, epidemii, válce, revoluci, krizi atd. jsme jako lidi invazní druh, který napadl přírodu a mnoho jí poškodil. Lidí je na světě zbytečně mnoho a neustále se počet lidí zvětšuje, hlavní přírůstek lidí je v zaostalých národech, kde lidi žijí většinou jako ubohý dobytek. Přelidnění se musí začít řešit globálně, potřebujeme policejní GVKB roboty, co zajistí globálně optimální množství lidí na světě tak aby se nepoškozovala příroda, zavede se certifikace kvality u lidí a nekvalitní lidský materiál, se bude ekologicky eliminovat, jiná cesta pro nás už není, dobrota ke zaostalým lidem je příčinou toho, že je zde vše na baterky.