Přeskočit na obsah

Ano, je zde blbá nálada, protože se máme už velmi dlouho blbě

  • A

Jedna věc je něco chtít a druhá věc je to mít, žijeme v systému, kde je dobrota žebrota, myslíme a konáme podle situace, vše se zde točí okolo protekce, někdo se narodí jako milionář a jiný se narodí jako žebrák, spravedlnost je zde jenom ve smrti. Všeho zkus a dobrého se drž v tom je cesta k tomu, jak hrát první ligu, vše, co rychle nabudeš o to i rychle přijdeš, je snadné konat zlo a je těžké konat dobro, a tak je zde nadbytek zla a nedostatek dobra. Jenom čas má zde dost času na to, aby posoudil dílo lidí a řekl to je dobré dílo, a to je špatné dílo, když nemáš originál spokojíš se s náhražkou a čím více je zde náhražek tím více máme blbou náladu, místo originální moudrosti zde máme jako náhražku hloupost, která není originální, vše, co dáváme to i nazpět dostáváme. Z lidí se stali roboti na dálkové ovládání, pokud je robot vadný tak se robot eliminuje, o tom dneska politika a ekonomika všude je, jsi jenom bezvýznamným číslem s nulovou hodnotou v globální statistice.

Závislosti nás ovládají jako loutky, seznam lidských závislostí je velmi dlouhý, 99 % našich závislostí je chybných, správné závislosti jsou vzácnou výjimkou v našem životě. Komu není rady tomu není pomoci, jak si to uděláš takové to máš. Když jdu po Praze tak všude spatřuji lidi, jak koukají do velikých mobilních telefonů, jde o moderní závislost na virtuální realitě, ve které lidé získávají to, co jim dělá dobře, jenže jde jenom o náhražku, rychle nabyl a rychle pozbyl o tom je virtuální realita na sociálních sítích, rodinu nemůže nahradit Facebook. Nedávno jsem smazal; Facebook, Instagram, LinkedIn, všeho moc škodí! Vše je o tom mít koncepci díky které má život smysl, náhražky mohou vytvořit dočasné iluze, ale je to o tom, že jednou jsi nahoře a potom jsi zase dole.

Před sto lety zde nebyl internet ani televize, proto vzniklo přísloví pověz mi, co čteš a já ti povím, kdo jsi, dneska bychom řekli, pověz mi, jaké stránky máš v záložkách u prohlížeče a já ti povím kdo jsi, existují statistiky návštěvnosti stránek u nás a lidi nejvíce navštěvují stránky, kde se hází špína na elitu a celebrity nebo porno stránky, hodně jsou navštěvované i nadnárodní sociální sítě, minimálně jsou navštěvované stránky, kde je pravda a láska. Ano, je zde blbá nálada, protože se máme už velmi dlouho blbě a nikdo za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti. Na dospělého zdravého pracujícího člověka konzumní systém u nás hledí obrazně jako na krávu, pokud tě nemůže systém mnoho podojit o peníze, tak tě systém vyřadí, a tak se z tebe stane ekonomický ubožák s nulovou hodnotou. Pracujete v Amazonu jako skladník pomalu, tak máte ve zkušební době výpověď, tím nedostanete zlatý padák a nedostanete ani podporu v nezaměstnanosti, nemáte díky časté nezaměstnanosti odpracovaná léta, nedostanete starobní důchod, jenom státní zaměstnanci mohou pracovat pomalu za veliké platy a veliké výhody.

Moderní věda a technika umí levně a rychle vyhodnotit; lidi, rodiny, organizace, korporace, národy atd. už zbývá jenom dát na internet program kde si bude možné zadarmo rychle zjistit jakou máte dneska ekonomickou hodnotu pro společnost, ideální by to bylo použít při výběru zaměstnanců nebo u politických voleb. Poklesla vaše ekonomická hodnota, a tak máte výpověď a bude konec toho že někdo byl ve vysoké funkci deset let, nebudou zde už ani zlaté padáky pro elitu. Už nepotřebujeme k ničemu drahé tajné agenty, protože máme globální digitalizaci, začíná se používat mnoho kamer které umí z tváře poznat kdo jsi, ještě to chce dát i kamery do soukromých bytů, aby se vědělo, co doma děláte a jestli jste k sobě slušní a netýráte svoje děti, nebo nejste nevěrní. USA, Kanada, Čína, Rusko, EU atd. zde začíná program sledování lidí a soukromí se stává iluzí.

Platíte kartou, nosíte mobilní telefon, používáte internet atd. máme vás pod kontrolou od narození do smrti, víme o vás vše, nebudete nás jako otroci poslouchat, tak vás odpojíme od reality a budete optimálně recyklováni. Pokud je něčeho nadbytek tak po tom klesá poptávka a přichází inflace, lidí je na světě už jako much a podle toho se s lidmi jedná, a tak zde jsou totality ve kterých je člověk ekonomickým otrokem, a ten kdo pracuje pomalu, je vyhozen a stane se z něj díky exekutorům bezdomovec. Klid od sociálních sítí. Nebojte se minimalizovat svoje sociální sítě které na vás jenom parazitují, právě jsem smazal; Facebook, Instagram, LinkedIn. Všeho moc škodí! Pochopte konečně že jste jenom loutkou, kterou ovládají virtuální systémy, dobrota je žebrota. Každá sociální síť je zde stejně dočasně, protože evoluce nahrazuje neustále staré za nové, minulost nezměníme a o budoucnosti nic nevíme, žijeme současností, ve které jsme loutkou, kterou ovládá situace.

Nebude to už trvat dlouho a přijde virtuální globální realita, internet tak jej dneska známe zanikne i se všemi stránkami a sociálními sítěmi, vše je zde dočasně, Jedlinou jistotou je nejistota. Na počátku je vždy růst, který narazí na existenční limity, a potom následuje pád dolů a smrt. Čím větší je zde organizace, tím větší nulou v této organizaci i budete, dobrota je žebrota. Roboti s kravatou berou práci vysokoškolákům. Když roboti brali práci dělníkům, tak jsem mlčel, když roboti brali práci lidem s maturitou tak jsem mlčel, když roboti s kravatou, brali práci vysokoškolákům, a já jsem byl velmi dlouho bez zaměstnání, tak jsem křičel a prosil o pomoc bližní a stát, jenže nikdo mě už neslyšel. Jak zde proboha může být GVKB robot prezident, který vyznamenává GVKB roboty, to mě rozum nebere.

Můj geniální syn mě to konečně po lopatě vysvětlil na příkladu s fotoaparáty, tak dlouho jsme fotoaparáty vylepšovali až nastala doba kdy o kvalitní fotky nikdo nestojí, a fotky nemají pro lidi už žádnou hodnotu, stejně tak jsme roboty a umělou inteligenci vylepšovali, až nastala nová doba, ve které o lidské zaměstnance, zaměstnavatelé nestojí, protože GVKB roboti pracují rychleji a levněji. Prý jestli chci práci tak si mohu nechat dát do hlavy GVKB čip, a tím se ze mě stane genetický GVKB robot na GVKB dálkové ovládání který je zde jenom statistickou nulou, co to má v hlavě vynulovaný. Taky mohu prý odejít do míst kde není dosud civilizace, a zde ještě práci seženu, jenže zde budou žít jako ekonomický otrok. Poslední šancí pro lidi bylo být státním zaměstnancem, jenže najednou i každý stát v EU začal s modernizací a optimalizací a odřízl od peněz i nezaměstnané a sociálně slabé, prý stát nemá peníze, protože GVKB roboti neplatí daně. Stát zavřel státní školy a státní nemocnice, nemáš peníze na vzdělání nebo léčení nemocí, tak to je tvůj soukromý problém.

Byl zde sociální projekt, podle kterého měli ubožáci v EU dostávat od EU peníze (základní nepodmíněný příjem), aby se z nich nestali bezdomovci, jenže tento projekt se ukázal jako ekonomická utopie. Problém s bídou není u lidí evolučně nový, v minulosti se to řešilo válkami, nebo zde byli epidemie a hladomory. Doba kdy lidi stávkovali, aby se měli ekonomicky lépe je minulostí, GVKB roboti nestávkují, a o tom to je. Všude na internetu se s tím setkávám už od vzniku internetu, někdo si někde vytvoří profil nebo blog a potom tam už mnoho let nepřijde, u domén je tomu jinak, zde musí za doménu každý platit, a tak zde tento problém je jenom u spekulantů s doménami. Kliknete na odkaz a on se nenačte, nebo se vám načte mrtvá stránka, recyklování je základem pro to, aby zde vše optimálně fungovalo. Ano, 99% obsahu internetu by se mohlo smazat, protože jde jenom i mrtvé informace s nulovou hodnotou.

Zdrojem problémů je to, co je zadarmo, socialismus zkrachoval právě díky tomu, že zde bylo mnohé zadarmo a tím to ztratilo hodnotu. Komu není rady tomu není pomoci, naštěstí už brzo dojde k tomu, že zde místo lidí budou roboti, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidi dělají chyby a odmítají se přizpůsobit optimálně situaci tak aby nebyli ekonomickými příživníky. Nejde zde o diskriminaci jde zde o optimalizaci, kdo nepracuje ten ať nejí, vyčistíme internet od lenochů a hlupáků, nelíbí se ti to tak internet nepoužívej a koukej se na televizi kde je mnoho reklam a mnoho hajzlů co mají psychiku v hajzlu. Lidi dělají chyby, a tak chrání to co není třeba chránit, a nechrání to, co je třeba chránit, komu není rady, tomu není pomoci. Klasikou je to, že chráníme ty, co jsou nahoře, a nechráníme ty co jsou dole, nebo chráníme památkově zbytečné stavby, a nechráníme silnice a železnice před poškozením. Je to celé o egoistické protekci, to, co má protekci to chráníme, a to co nemá protekci to nechráníme. Parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat, podívejme se kriticky na to, že dělníci mají malé mzdy a elita má veliké mzdy.

Proč nikdo nechání dělníky před pyšnou a lakomou elitou, která egoisticky parazituje na práci dělníků? V současnosti je zde EU snaha o násilné cenzurování internetu tak, že ti, co budou nahoře, budou určovat pravidla hry tak, aby se EU internet rozdělil na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, velký bratr zde chce mít vše globálně pod digitální kontrolou, v druhé vlně se dají lidem do hlavy inteligentní čipy a z lidí se stanou levné loutky na dálkové ovládání, a vše bude ovládat jenom umělá globální inteligence, ten, kdo bude pracovat pomalu bude v krematoriu eliminován. Potom přijde hon na lenochy a hlupáky, umělá inteligence bude vše bodovat a ten kdo bude mít špatné bodování bude označen za lenocha a hlupáka, a tak jej policie zatkne a převeze do krematoria, EU a stát nebude už nikoho ekonomicky podporovat, skončí; sociální dávky, důchody, podpory, příspěvky atd. stát má sám málo, a není zde od toho, aby podporoval lidi, co mají málo peněz, nemáš peníze tak si peníze prací vydělej, nebo spáchej sebevraždu. Nebude už školství zadarmo, bude zde jenom soukromé drahé školství, ten, kdo se narodí jako chudák, ten zemře jako chudák, je to jeho osud.