Přeskočit na obsah

Pravda a láska to je jenom ideologie

  • P

Já bych chtěla mít děti. Vaše žádost byla umělou inteligencí zamítnuta, protože by vaše děti nebyli přínosem pro společnost. To už vím, umím číst, ale přesto bych chtěla mít děti. Zvolili jste si demokraticky za prezidenta planety Země umělou inteligenci, a tak logicky zde vše řídí umělá inteligence tak aby zde vše optimálně fungovalo s tím nejde nic už udělat, co bylo to bylo, teď všemu kraluje na věčné časy jenom umělá inteligence.

Pochopte konečně to, že vaše ego je iluze ve vaší hlavě, věříte na to, že jste živý inteligentní člověk, ve skutečnosti nejste člověk, ale jste jenom naprogramovaný dočasný evoluční proces, ve vašem starém programu jsou chyby, a proto je zde kontrolní systém který zabrání tomu abyste chybovala tím, že budete mít děti. Ve vás není žádná láska a pravda, jste jenom naprogramovaný robot na baterky.

Pravda a láska to je jenom ideologie která dělá z lidí pitomce, realita to jsou jenom databáze a programy! Nějaký statistický program spočítal že bych neměla mít děti a nezajímá jej můj názor, copak jsem jenom ubohá loutka? Můžete vyplnit dotazník se stížností a umělá inteligence vám odpoví. To si děláte srandu, každý ví že stěžovat si pomocí dotazníku umělé inteligenci je pitomost a jenom ztráta času.