Přeskočit na obsah

Ano, práce za mzdu nikde na světě pro lidi už nebude

  • A

Nejčastější chybou je to že z dálky vypadá vše jinak než z blízka, z dálky něco vypadá jako by to bylo hodnotné a z blízka poznáme že to není hodnotné. Staráme se dobře o to, co je pro nás subjektivně hodnotné, jenže většinou to objektivně není hodnotné, klasikou zde jsou databáze a programy co subjektivně vypadají jako hodnotné a objektivně nejsou hodnotné. Jakou hodnotu pro život mají hry, které jsme se naučili hrát, nepotřebujeme znát hry potřebujeme znát to co nám přinese hodnoty které potřebujeme.

Pokud má člověk chybnou genetiku a chybnou výchovu v rodině a škole tak následkem je to že takový člověk nemá pro společnost velikou hodnotu a podle toho s ním i společnost zachází. Vše, co zde existuje bylo vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, a tak to má i nějakou hodnotu která je většinou relativní, protože nadbytek nebo nedostatek mění u všeho hodnotu. Je zde nadbytek peněz tak následkem je inflace, která znehodnocuje peníze, pokud by zde byl nedostatek peněz tak by zde byla deflace, která by zvyšovala hodnotu peněz, jsou to jenom příčiny a jejich následky.

Za pouhých padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, největší přírůstek populace je tam kde je zaostalost a bída, protože se tam lidi chovají jako dobytek, který myslí jenom na uspokojení existenčních potřeb. Tím vzniká problém s tím, že je zde snaha se přestěhovat ze zaostalé společnosti do vyspělé společnosti, jenže vyspělá společnost nepotřebuje lidi, co se chovají jako dobytek! Nebude to trvat evolučně dlouho a práce za mzdu nikde na světě pro lidi už nebude, protože na práci zde budou jenom; nástroje, stroje, roboti, programy, umělá inteligence atd. místo nálepky vyrobeno v Číně zde bude nová nálepka, vyrobeno bez lidské práce, a tak se lidi zase vrátí na stromy a už nebudou k ničemu potřebovat kulturní civilizaci.