Přeskočit na obsah

Období nadbytku skončilo a přichází období nedostatku

  • O

Základní nepodmíněný příjem je v současnosti ekonomická utopie, ale s příchodem globální automatizace a optimalizace dojde k tomu, že práce za mzdu zde pro pitomce nebude, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Nebude to, ale fungovat tak že by každý pitomec dostal tolik peněz, aby si mohl žít dobře, každý dostane jenom to nejnutnější k tomu, aby nezemřel hlady nebo zimou, pitomci se budou muset naučit tomu, jak žít jako dobytek který se stará jenom o uspokojení základních existenčních potřeb.

Omezí se i možnost mít děti tím že se globálně oddělí muži od žen, následkem bude globální genocida a nikde na světě nebudou už pitomé děti co by chodili do pitomé školy. Počet pitomců na světě se bude rychle snižovat až nakonec dojde k tomu, že se lidi vrátí na stromy, protože v civilizaci už nebude mít lidský život optimální koncepci.

Mnozí pitomci mají možnost na internetu vést dialog s pitomou umělou inteligencí, nebo používat pitomé sociální sítě, jsou to jenom ubohé náhražky za placenou práci, která zde pro pitomce už není! Období nadbytku skončilo a přichází období nedostatku, skončí problém s tím, že je zde pitomců na světě jako sraček, a tak život v civilizaci stojí za hovno.