Přeskočit na obsah

Přichází nová digitální globální doba

  • P

Společnost je o sobectví, bez sobectví nemůže jakákoli společnost existovat, protože dobrota je žebrota. Všechny experimenty, které společnosti provádějí od svého evolučního vzniku jsou spojené se sobectvím a točí se okolo sobectví, mohli bychom tak říci s klidem a jistotou, že za vším je zde jenom sobectví a kolem sobectví se vše točí od vzniku života na planetě Zemi! Bible popisuje lidské sobectví poměrně do hloubky, ale nedokáže už dát návod, jak problém se sobectvím optimálně trvale vyřešit.

Stroje nejsou sobecké, a to jistě musí mít nějakou příčinu? Stroje nemohou onemocnět a zemřít, stroj se jenom zastaví a čeká na to až se problém vyřeší, to, co je živé se nemůže zastavit a čekat dlouho až se problém vyřeší! Přichází nová digitální globální doba, kdy zde místo lidí budou naprogramované stroje a pokud budou mít naprogramované stroje problém tak se zastaví a budou čekat dlouho až se problém vyřeší. Představme si internet, kde se vše nečekaně zastavilo, protože je zde problém s potřebnými zdroji a internet bude tak čekat až se problém vyřeší.

Dosud jsme byli zvyklí na to že se veliký systém nezastavil, když měl problémy to, ale brzo skončí! Budeme se muset naučit tomu, jak zajistit, aby naprogramované stroje neměli problémy, a tak se nečekaně nezastavili. Skončí tak temná doba, ve které byli všemocné elity složené ze samých bláznů a následkem byla; inflace, pandemie, válka, vandalismus, bída, drogy, sebevraždy atd. vše je o tom že ten kdo řídí nesmí chybovat! Položte sobeckým lidem, co nám sobecky vládnou otázku, proč elity lžou dělnické třídě a z odpovědi poznáte to, že nám vládnou blázni.