Přeskočit na obsah

Popularita je továrnou na veliký zisk

  • P

Spěcháme, a tak marně toužíme po odhalení mnoha tajemství, často dojde k odhalení mnoha tajemství, ale buď odhalená tajemství nepochopíme, nebo je neumíme využít. Největším tajemstvím pro nás jsou protiklady, mezi kterými je napětí, jde o; dobro a zlo, pravdu a lež, štěstí a neštěstí, zdraví a nemoc, život a smrt, samce a samici, akci a reakci, klad a protiklad atd.

Proč je zde něco velmi populární a jiné nás nezajímá? Příčinou je situace, ve které se lidi v času a prostoru nalézají, situace s námi všemi manipuluje po celý život nejsme pány svého osudu. Mnoho let jsme hromadili; knihy, gramofonové desky, video kazety, CD disky atd. najednou přišel internet a vše co jsme nahromadili rychle ztratilo svoji velikou hodnotu.

V minulosti bylo běžné to že nám mnohé velmi dlouho dobře sloužilo, v dnešní době najednou přišel Windows 11 s tím že nepůjde nainstalovat na staré počítače, nic nového, u telefonů, kde je Android taky nový operační systém nejde nainstalovat na staré telefony. Nebude to už trvat evolučně dlouho a budou zde globálně čipy co dostanou lidi do hlavy, čipy dostanou jenom lidi do třiceti let, lidi, co budou mít více než třicet let už čipy nedostanou, a tak skončí v rezervaci a zde se oddělí muži od žen.

Mnohé nejde prodat, protože to sice má hodnotu, ale není o to na obchodním trhu žádný zájem, vše je o nabídce a poptávce. To, co se dříve dobře prodávalo o to dneska už není žádný zájem, to, co se dobře prodává v jednom městě na světě to neprodáte v jiném městě na světě.

Proto je zde snaha přepravit zboží tam kde je lze dobře prodat, ovšem je zde mnohé, co nejde přepravit jinam jde třeba o domy a dopravní systémy. Mnoho lidí by chtělo prodat draho svoji profesionální práci a zjišťují že je zde vše o protekci a korupci, jenom ve sportu není možná protekce a korupce.

Dalším problémem jsou vysoké ceny a malá kvalita, následkem je to, že je něco špatně prodejné, jak snížit ceny a zvednout kvalitu o tom je optimalizace díky které je zde obchodní úspěch. Když nejde dosáhnout cíle po dobrém je zde snaha o to dosáhnout cíle po zlém, následkem je konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem.

Popularita je továrnou na veliký zisk, podívejte se na televizi, ve které vystupují často celebrity a mají z toho veliký zisk, vše je zde jenom o tom, jak nebýt dole a být nahoře, dole je peklo a nahoře je ráj. Vše je zde o; propagandě, reklamě, pokrytectví, cenzuře atd. vytvořili jsme kulturu ve které si nuly hrají na čísla, každá lidská celebrita to je jenom nula, co si zde hraje na veliké číslo.

Existují zde i celebrity které jsme si vymysleli abychom tak mohli dosáhnout snadněji nějakého cíle, věříme mnohému, co jsme si neověřili, a tak chybujeme, pochopte konečně to, že žádný člověk nedokáže konat zázraky, každý člověk je jenom ubohou loutkou, kterou mnohé snadno ovládá. Z dálky člověk vypadá jinak než z blízka, poznejme z blízka celebrity a dojdeme k tomu, že to jsou ubožáci s nulovou hodnotou.

Na internetu je snadné se stát rychle celebritou ale nic z toho nemáte, protože nejste celebritou v televizi, televize má mnohem větší sledovanost než internet! Vše evolučně jistě směřuje k virtuální realitě spojené s umělou inteligencí, zde skončí možnost mít protekci a díky protekci se zde stát celebritou, bude to zcela nová kultura, ve které skončí lež a nenávist a bude zde pravda a láska pro všechny konzumenty připojené pomocí čipů v hlavě ke GVKB virtuální realitě.

Od narození do smrti je každý nucen číst a poslouchat samé pitomosti s nulovou hodnotou, protože pitomců je všude nadbytek a moudrých lidí je všude veliký nedostatek. Pandemie v nahotě odhalila pitomost naší konzumní společnosti, ti, co jsou všemocní díky protekci nám ukázali to, že jsou pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou.

Vrcholem lidské pitomosti je internet, který pitomcům dovoluje, aby se zde snadno a levně seberealizovali, pro mnohé pitomce se stal internet drogou, bez které nemohou normálně existovat. Veškerá digitalizace dělá z lidí jenom pitomce pomocí náhražek za přirozenou realitu, dříve se lidi modlili k bohu, potom začali brát drogy a léky, budoucnost je v tom že lidi dostanou do hlavy GVKB čipy, a tak už nebudou moci dělat pitomosti jako pitomci.

Takto zde zvítězí pravda nad lží na věčné digitální časy, vše zlé je pro něco dobré. Jak bude řešit umělá inteligence to že je zde pandemie? Umělá inteligence to nebude nijak řešit, každý je snadno nahraditelný autonomním robotem, nebude zde tak žádné očkování a žádné respirátory, člověk bude jenom číslem ve statistice, které je zde dočasně. Skončí zde populistická politika a místo ní zde bude vše řešit jenom umělá inteligence, z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání.

Každý chce poroučet a radit přitom každému vadí to, že mu druzí poroučejí a radí, ano každý je pokrytec a nikdo to neřeší, hlásáme to, že je správné být dobrým, a přitom jsme zlí, každý chce zde být nahoře aby se mohl tak seberealizovat a nikdo nechce být dole kde se není možné seberealizovat.

Vnímám to celé jako evoluční experiment, který se nepovedl, a proto bude nutné nahradit konečně chybující lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou lidi tak zde nejsou pandemie a války, člověk to byla evoluční testovací verze a finální verzí bude autonomní inteligentní kovový robot na akumulátory, nejsou lidi tak zde nejsou chyby.

Zapnu dneska počítač s Windows 11 a naskočí mi dotazy od Microsoftu s mnoha nabídkami, nabídky jsem odmítl a najednou na mě vyskočilo okno ve kterém scházela možnost pokračovat dále, tak jsem stiskl na počítači tlačítko restart a tím se vše vyřešilo.

Naše konzumní civilizace potřebuje restartovat, protože zde jsou chyby v mnoha programech, neustále zapomínáme na to, že je třeba teorie otestovat v praxi, podívejme se na neustálé; války, konflikty, krize, pandemie atd. jsme jako malé děti které nemají rozum a následkem jsou problémy na které není řešení.