...
Přeskočit na obsah

Dokonalé je to, co je bez chyb, jakmile jsou v něčem chyby tak to už není dokonalé, podívejme se na informace, ve kterých jsou chyby, následkem jsou problémy, staré knihy jsou klasickou ukázkou informací, ve kterých jsou chyby napsat knihu ve které nebudou chyby to je utopie!

Abychom chybovali co nejméně tak se musíme dlouho na něco specializovat, podívejme se do přírody, jak se zde vše na něco specializuje, a proto příroda optimálně funguje. Je třeba konečně pochopit to že teorie v praxi nefunguje, od narození jsou nám násilím nuceny teorie a když dospějeme tak v praxi selžeme a stanou se tak z nás ubožáci.

Dlouho jsem nechápal proč lidi nepoužívají místo Windows Linux? Zkusil jsem tedy používat Linux a pochopil jsem, že problém je v nedostatku programů a ovladačů, řešením je, aby pro každý lidský jazyk vzniknul Linux, který bude dokonale optimalizovaný a bude v něm dostatek kvalitních programů a ovladačů, veliký problém budou mít jazyky které mají málo lidí co je používají, takovým jazykem je Český jazyk.

Sekty to jsou svaté organizace, které vznikli z náboženství, největší sektou je Křesťanství, které vzniklo z Hinduismu. Windows je digitální sekta která vznikla z Linuxového náboženství, Windows sekta nabízela uživatelům jednoduchost a univerzálnost, problémem zde byla nestabilita a špatné zabezpečení.

Profesionálové používali Linux a amatéři používali Windows, ti, co používali Windows pomlouvali Linux a ti co používali Linux pomlouvali Windows, svět se digitálně rozdělil na ty, co používají Windows a ty co používají Linux, nastala tak svatá digitální válka, která trvá už třicet let.

Velikým problémem je protekce, kterou zde má Windows, na Windows je navázáno mnoho ovladačů a mnoho drahých programů, je to celé o tom, jak ekonomicky podojit chytře konzumenty. Netvrdím, že by byl Linux dokonalý i zde se najdou chyby, ale ty chyby nejsou natolik veliké, aby se nedali eliminovat.

Proč vlastně mnoho lidí po skončení populárního Windows XP opouští Windows 11 a přechází na Linuxové distribuce? Příčinou je narůstající složitost operačního systému Windows. Podívejte se na to, jak narostla velikost Windows na pevném disku od doby, co zde byl Windows XP, přitom u Linuxové distribuce vám stačí malá velikost na pevném disku a tato velikost vám už nebude rychle narůstat jako je tomu u Windows 11.

U Linuxové distribuce se nesetkáte s modrou obrazovkou smrti, protože je to stabilní operační systém, který nepotřebuje mít antivirový program. V současnosti přišel Windows 11 s tím že pro instalaci musíte mít nutně nový počítač jinak se vám odmítne Windows 11 nainstalovat to vedlo k tomu, že začalo mnoho uživatelů Windows 10 přecházet na Linux a jakmile poznali kvalitu Linuxu tak se už nechtěli nikdy vrátit na Windows, do Linuxu není problém si nainstalovat prohlížeč Microsoft Edge, a můžete si zde i nastavit vzhled který se bude podobat Windows 11.

Po třiceti letech používání Windows jsem přešel na Linux, protože jsem zjistil to, že Windows je návyková droga něco jako jsou cigarety, které škodí zdraví a obtěžují ostatní lidi ve vašem okolí, rozdíly mezi Linuxovými distribucemi jsou minimální je zcela jedno jestli si nainstalujete Debian nebo Fedoru.

Na počátku všeho zde nebyli žádné závislosti, a tak zde nic nefungovalo optimálně, to vedlo ke vzniku evoluce, která pomocí experimentů začala vše měnit tak aby zde byli všude závislosti, a tak zde vše fungovalo optimálně, boha si pitomci, co měl strach z nejistoty, kdysi dávno vymysleli, aby nemuseli myslet pořád na to, proč vše je tak jak to je.

Vše je tak jak to je díky závislostem, které zde stvořila evoluce, závislosti najdeme všude největší závislostí jsou protiklady, a tak je; kladné závislé na záporném, dobro je závislé na zlu, pravda je závislá na lži, bohatství je závislé na bídě, samice je závislá na samci, dítě je závislé na rodičích atd.

Všechny nemoci, které zde existují jsou následkem neuspokojených závislostí, léky se snaží uspokojit naše závislosti, problémem je zde to, že lék je jenom chemická náhražka. Podívejme se na informace a programy z pohledu závislostí a zjistíme to, že je zde mnoho problémů, se kterými si neumíme poradit.

Třicet let jsem byl závislí na Windows a měl jsem neustále s tímto amatérským operačním systémem mnoho zbytečných problémů, a tak jsem přešel na Linux a mám konečně klid od problémů. Zkoušel jsem i macOS ale bylo zde mnoho maličkostí co mi nevyhovovali, a tak jsem opustil tento operační systém.

%d bloggers like this:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.