Přeskočit na obsah

Zájem celku byl a bude nad zájmem jedince

  • Z

Blázni si rádi hrají na; bohy, spasitele, krále, prezidenty, ministry, profesory, soudce, generály, ředitele, milionáře, celebrity atd. ten druhý je blázen, protože je jiný. Co by se stalo, pokud bychom lidi vyráběli v továrnách a dali všem lidem stejnou výchovu, místo jmen a titulů by měl každý jenom identifikační globální číslo a v hlavě by měl každý inteligentní čip napojený bezdrátově na globální systém.

Najednou by byl každý člověk normální a nebylo by zde už rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebylo by zde rozdělní ani na muže a ženy, protože ženy už bychom k ničemu nepotřebovali. Už by nebyli mezi námi konflikty a války, nepotřebovali bychom peníze a soukromé vlastnictví, skončila by zde propaganda a cenzura, pokud by někdo nefungoval optimálně tak by se eliminoval v krematoriu.

Takto by zde zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy. Bylo by to podobné tomu, když se opice proměnila díky evoluci na člověka a tentokrát by se člověk proměnil na genetického robota, se kterým nemá společnost žádné problémy. Končí doba, ve které bylo možné dělat něco amatérsky v malém a přichází doba ve které se bude vše dělat profesionálně ve velkém, a tak se dosáhne malé ceny a vysoké kvality.

Umělá inteligence eliminuje ve virtuální realitě globálně optimálně všechny zločince, každý člověk globálně dostane do hlavy GVKB čip, který jej odpojí od ubohé reality a napojí jej na virtuální GVKB realitu ve které bude vše pod kontrolou umělé inteligence.

Tím skončí temná doba, ve které nám byl ten druhý peklem, není příležitost konat zlo tak zde není ani zlo, vše je o tom mít lidi pod optimální globální kontrolou, aby lidi nemohli dělat chyby. Vše je zde hra a jde o to postoupit do vyšší úrovně hry, abychom se měli všichni lépe, protože budeme žít ve virtuálním ráji.

Zájem celku byl a bude nad zájmem jedince, celek potřebuje, aby neměl s jedinci problémy, jsme všichni jenom inteligentní stroje a jde o to tyto stroje napojit na globální GVKB umělou inteligenci, aby vše zde optimálně fungovalo a už zde lidi nemohli dělat chyby.

Velikým problémem je práce lidí, protože lidi dělají chyby a pracují pomalu, díky čipům v hlavě budou lidi pracovat rychle a nebudou chybovat, evolučně vadní jednici nedostanou do hlavy GVKB čipy, a tak skončí v brzo díky bídě krematoriu jako evoluční odpad.

Minulé už nezměníme, o budoucím nic nevíme, v současnosti nám změny dělají ze života očistec, počasí je změnou, se kterou nejde nic udělat, žádný bůh, nebo svatý spasitel nezajistí optimální trvalé počasí všude na světě, podobná je situace u toho že je zde vše dočasným evolučním experimentem, naše možnosti jsou mnohým limitované.

Změny byly a budou, to je jediná jistota, o kterou nestojíme, každá změna má svoji příčinu, některé změny nám přinášejí dobro a jiné změny nám přinášejí zlo. Windows 11 přišel s novou změnou, že nepůjde nainstalovat na staré počítače, podobná je situace u mobilních telefonů, kde taky nový operační systém Android nejde nainstalovat na staré telefony.

Velmi dlouho zde byli dogmatické centrální totality, ve kterých byla u moci všemocná elita, která mohla neomezenou moc předávat svým dětem. To se začalo rychle měnit s příchodem gramotnosti a tisku knih, kdy už nebylo možné s lidmi snadno manipulovat pomocí propagandy a cenzury.

Mnozí si naivně myslí to, že nám vládnou politici, co si mediálně hrají na to, že jsou všemocní, politici jsou jenom loutky, které ovládají závislosti, vše, co je živé to je loutkou, kterou ovládají závislosti, na vrcholu našich závislostí je seberealizace, jenom iluze nám mohou poskytnout seberealizaci, každý tak má svůj svět ubohých iluzí, ve kterém je mu dočasně dobře.

Civilizace je evoluční experiment, který se chytrým opicím nepovedl, protože civilizace se obejde bez chytrých opic a nahradí chytré opice za chytré autonomní stroje. Najednou zde pro chytré opice práce za mzdu už nikde nebude, je naivní představa všemocné elity, že budeme moci jako chytré opice na strojích ekonomicky trvale parazitovat.

Budeme globálně odsunuti z civilizace do rezervací a zde budeme mít všichni nahý zadek a budeme jíst z ruky do huby, staneme se tak v rezervaci snadnou potravou pro divoká zvířata bude to marný boj o život, protože jsme nemocní a zdegenerovaní, jedinou šanci zde mají nazí divoši, co žijí mnoho tisíciletí v divočině, a tak jsou zdraví a silní.

Zajímavé je to, že nejsme mediálně informováni o tom, co nás jistě bude brzo čekat, podívejte se do moderní továrny a dojde vám to, že zde jako chytré opice už brzo skončíme, naše civilizace je založená na práci a pokud nám práci vezmou stroje a programy tak bude tato civilizace logicky sloužit strojům a programům.

Největším problémem je u nás zaostalost a tím i neschopnost přejít na moderní digitální systémy, umíme akorát hovořit o tom, že něco nejde změnit, ale nejsme schopní a ochotní začít se změnami. Stát si u nás hraje na všemocného boha který ví co je pro nás správné a jakákoli kritika zaostalého státu je naivní a marná.

Velikým problémem je náš český jazyk, kterým hovoří málo lidí na světě a pokud máte stránku v našem jazyce s cz koncovkou tak máte i ubohou návštěvnost stránky. Je třeba začít s globalizací kdy bude na světě jeden globální jazyk angličtina a bude zde i jedna světová měna. Nejsme tak bohatí abychom svět nechali rozdělný na mnoho malých států s vlastním jazykem a vlastní kulturou.

Každý proto dostane do hlavy inteligentní kontrolní GVKB čip a ten odřízne jeho mozek od pitomé reality, tak zde skončí mezi lidmi a státy konflikty, každý člověk se stane součástí globálního systému, ve kterém není možné to, aby lidi dělali chyby a svoje chyby opakovali jako pitomci.