Přeskočit na obsah

Neřešte jako pitomci následky, ale řešte příčiny

  • N

Ve snaze se mít dobře vznikla kulturní konzumní civilizace a evolučně nedávno vznikla digitalizace a tím i vznikl Netolismus (závislost na; internetu, televizi, rádiu, mobilním telefonu, počítačové hře atd.) který je virtuální továrnou na ubožáky. Nabízí se mi přirovnání k modlení a meditaci, v principech je si to velmi podobné, taky nám virtuální realita přináší pocit štěstí a radosti na krátkou dobu, iluze jsou snadno dostupné ale často jsou nám psychicky škodlivé.

Nemáš možnost mít něco hodnotného v realitě, tak to můžeš mít ve světě virtuálních iluzí, a tak ve světě iluzí se může stát ubožák svatou celebritou, podle mě není chyba v tom, že už nemáme silnou vůli tak snadno podléháme pokušení konat pitomosti. Problém je v přelidnění a tím se z lidí stali pitomci co dělají pitomosti, z díla poznáme tvůrce, slova mohou snadno klamat, ale dílo už klamat nemůže.

Neřešte jako pitomci následky, ale řešte příčiny, pokud je zde problém s; náboženstvím, sektami, politikou, filosofií, uměním, totalitou, soudy, byrokraty, centralizací, monopoly, vandalismem, drogami, mafiemi, pokrytectvím, propagandou, nespravedlností, cenzurou atd. Netolismus je virtuální továrna na idioty, vše je dneska o tom dělat něco ekonomicky a rychle ve velkém, a tak jako je zde běžná veliká továrna na zboží, co je prodáváno v obchodech, tak je zde i virtuální továrna která dělá z oblečených opic idioty s titulem.

Budoucnost je o tom že nebudeme už mít ubohá genetická těla a budeme inteligentním programem ve virtuální realitě, bude to nekonečný sen, který budeme vnímat jako skutečnost. Uděláte chybu, a tak to zkusíte znova a bezchybně, udělal jsi chybu zkus to znova to bude zde běžnou součástí naší nové digitální existence.

Už nebude docházet k tomu, že bychom se setkali s chybnými pravidly a chybnými informacemi, umělá inteligence bude neustále vše kontrolovat a optimalizovat, nebudou zde žádná otravná vyskakovací virtuální okna, která by nám něco násilně nutila.

Nebudou zde zločinci a vandalové, co by mohli páchat nějaké zlo, nebude zde čekání na načtení informací, nebo na zpracování informací, vše zde bude dostupné okamžitě. Nebude zde už rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Nebudeme potřebovat; spánek, jídlo, drogy, léky, lékaře, peníze, vlastnictví, rodinu, politiku, náboženství, filosofii, propagandu, cenzuru, školství, byrokracii, policii atd. skončí doba ve které když to nešlo po dobrém tak se to řešilo po zlém.

Skončí doba teorie, která v praxi nefungovala, být dokonalým se stane globální normou na věčné digitální časy, nastane hon na chyby, tak jako pronásledujeme zločince tak budeme pronásledovat to co chybuje a svoje chyby opakuje. Místo ubohého kapitalismus zde bude perfekcionismus, bude běžná záruka deset let, protože vše bude vysoce kvalitní.

Neustále jsme pod vlivem ubohé propagandy a ubohé cenzury, korunu mediálním dezinformacím nasadila pandemie, neustále jsme slyšeli o tom, že lidi umírají nebo jsou nakažení a že musíme nosit respirátory a nechat se pravidelně očkovat.

Potom přišla válka a Ukrajině a zase z nás zprávy dělali pitomce pomocí dezinformací, když se podívám na statistiky tak zde není žádné umírání, a naopak lidí rychle na světě přibývá tak je nedostatek existenčních zdrojů a příroda je lidmi poničená.

Zprávy dělají z komára velblouda, pandemie a války zde jsou už mnoho tisíciletí a budou zde ještě velmi dlouho s tím nejde nic dělat, lidi potřebují takové informace, díky kterým se budou mít dobře a nebudou mít už blbou náladu.

Je třeba pochopit to že vše je zde evoluční proces ve kterém je vše jenom materiálem na evoluční pokusy, miliony předčasně mrtvých lidí to je jenom statistika evolučního procesu o tom že se nějaké procesy předčasně ukončili, aby mohli začít jiné evoluční procesy.

Problémem, na který není řešení je závislost na genetickém těle, tělo je vězením pro naši psychiku, a proto máme psychické problémy, je třeba postoupit do vyspělejšího systému ve kterém už nebudeme mít ubohá genetická těla a budeme rychlým počítačem který používá umělou inteligenci a je napojený opticky na internet.

Na fyzickou práci zde budou jenom stroje a roboti, digitalizovaný člověk zde bude jenom na psychickou práci, život je o práci a čím vyspělejší je systém tím vyspělejší je i práce. Počítačové hry jsou přípravou na virtuální realitu, ve které už budeme brzo žít a nebudeme zde už mít problém s cestou do; školy, zaměstnání, obchodu atd.

Skeptici namítnou že to je utopie, protože bez těla nemůže přeci člověk normálně existovat, civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé, a tak naše přirozené tělo nahradíme za počítač, tak skončí obrovské plýtvání hodnotami na péči o naše tělo, které se chce mít velmi dobře, a tak si pořizujeme; byty, nábytek, automobily, oblečení atd.

Vše, co je zdrojem zisku, to je třeba zdanit a velikým zdrojem zisku je dneska optimalizace a automatizace, podívejme se na nejúspěšnější nadnárodní korporace, jak využívají optimalizaci a automatizaci, tím dosahují velikých zisků a vyhýbají se placení velikých daní.

Přichází nová digitální doba, ve které bude pro lidi minimum práce za mzdu, a tak bude třeba zdanit ty co využívají ve velkém optimalizaci a automatizaci. Pro lidi, co nepracují se zavede globálně přídělový systém na zboží a služby, čekají nás veliké systémové změny, na které nejsme připravení.

Najednou zde bude robot prezident, co bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty, zruší se pro lidi chození do školy, protože už lidi nebudou k ničemu potřebovat vzdělání, protože nebudou muset pracovat za mzdu. Zakáže se lidem možnost mít děti, a tak začne rychle na světě genocida, nejsou na světě lidi, tak nejsou s lidmi problémy.