Přeskočit na obsah

Na počátku všeho je myšlení

  • N

Je naivní představa že bez investice do domény se z vás stane rychle milionář, přitom investice do domény není nijak veliká a levný je i kvalitní hosting. Je to celé o profesionalitě v nějaké specializaci, mnozí si hrají na profesionály, a proto se z nich nestanou nikdy milionáři díky tomu, že mají doménu. Vše je o tom být lepší, než je konkurence o tom je profesionalita, je to podobné sportu, kde uspějí jenom ti, co jsou nejlepší a nejde zde podvádět. Jde o to pochopit co návštěvníci internetu potřebují, a to jim nabídnout tak aby byli spokojení, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Pochopte to, že každého přitahují protiklady a tak; chudáky přitahuje bohatství, hlupáky přitahuje moudrost, oblečené lidi přitahuje nahota atd. většina amatérů nabízí to co lidi nepřitahuje, a tak se z nich nestanou milionáři, je to o nabídce a poptávce. Nevěřte na to, že uděláte katalog, který z vás udělá milionáře, období katalogů na internetu končí, protože vyhledávače fungují lépe než katalogy. Lidi potřebují nejvíce uspokojit svoje hříšné ego které je v depresi, protože se má zle.

Naše kulturní civilizace vznikla díky hříšnému egoismu, není zde; feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, humanismus, populismus, dogmatismus atd. je zde všude mnoho tisíciletí jenom egoismus! Podívejme se na cenzuru a propagandu na internetu, příčinou je zde egoismus, dobrota je přeci žebrota!

Chceš zboží nebo službu tak za to musíš zaplatit o tom je egoismus, a tak je zde láska a pravda jenom za peníze a výhody. Je to jako s nabídkou Linuxové distribuce, která je zadarmo ale nemá k dispozici výhody, které jsou běžné u Windows 11. Největším problémem na cestě k úspěchu je víra ve svaté teorie, je to jako s nákupem počítače, většina lidí si koupí levný notebook, který jim dobře neslouží, ideální možností je si počítač sestavit, a k tomu si pořídit veliký monitor.

Na počátku všeho je myšlení, myšlení to je složitý proces, který pracuje s; daty, informacemi, programy, iluzemi atd. následkem; spěchu, změn, složitosti, amatérismu, naivitě atd. dochází k chybám při myšlení, nechybují jenom lidi chybuje vše, co je schopné myšlení.

Já jsem myslel, a tak jsem udělal chybu, pokud by zde nebyli při myšlení možné chyby, tak by zde nebyl život a evoluce, chyby byli a budou, s tím nejde nic udělat. Abychom se nemuseli namáhat tak používáme mnoho systémů co nám slouží a brzo zde bude k dispozici umělá inteligence a tím zde budou i autonomní roboti.

Programování ve virtuální realitě se stane základem pro naši digitální existenci a ten kdo nezvládne optimálně programování skončí na okraji společnosti, programování je o pochopení příčin a následků, abychom mohli cokoli pochopit tak se k tomu musíme přiblížit, problém je v tom že když se k jednomu přiblížíme tak se od jiného vzdálíme, ten, kdo zná vše povrchně neustále chybuje o tom to zde bylo a bude.

Cenzura a propaganda je tam kde jsme si cizí, a tak si myslíme že můžeme se chovat zle k tomu co je nám cizí. Založil jsem si nový blog a zde je možné komentovat obsah, ale komentáře se zveřejní teprve po schválení, zde se využívá umělá inteligence, která eliminuje to, co porušuje pravidla pro komentáře.

Mám na internetu mnoho stránek a blogů, zde mám všude vypnutou možnost psát komentáře a jedinou výjimkou je tak zde můj nový blog. Pokud ti vadí to, že moderuji komentáře a používám umělou inteligenci na kontrolu, tak si taky můžeš založit blog stačí kliknout na odkaz, co je na mém novém blogu a za několik minut máš zadarmo krásný profesionální blog na který můžeš psát co tě napadne a povolit zde komentáře.

Podívejme se na stránku Zpovědnice, kde televize Nova kritizovala tuto stránku za to, že zde jsou morálně závadné informace, máš problémy s tím, že nemáš pod kontrolou svoje ubohé myšlenky tak to je tvůj subjektivní problém. Podívejme se do minulosti, jak se zacházelo s lidmi, co porušovali pravidla slušnosti, mnoho lidí bylo ukřižováno nebo upáleno na hranici, na hrubý pytel se tak dávali hrubé záplaty a kdo plive do nebe, ten plive na sebe.