Přeskočit na obsah

Popularita je o nabídce a poptávce

  • P

Dneska už jenom specialista dokáže poznat rozdíl mezi informací a dezinformací, zakázané ovoce v ráji to byli dezinformace, jakmile Adam a Eva pojedli zakázané ovoce, tak se začali stydět za nahotu těla a psychiky, a proto byli evolucí z ráje vyhnáni do pekelného očistce ve kterém není pravda a láska. Malé děti jsou krásné do té doby, než jim konzumní peklo dezinformacemi vymyje mozek a promění tak anděly na čerty, začíná to pohádkami a končí to reklamou na pitomosti.

Sociální sítě na internetu neustále bojují s dezinformacemi, je to marný boj, protože z čertů nikdo anděly neudělá! Lhaní je jako stín, před kterým nejde utéci, ten druhý je lhář a kdo lže ten i krade, jak by civilizace vypadala, pokud by lidi nemohli lhát a krást? Taková svatá civilizace by ekonomicky nefungovala, protože by to byla dokonalá globální totalita, čím více lidi mohou lhát a krást tím lépe civilizace funguje, dobrota je žebrota to je třeba konečně pochopit.

Každý chce být na internetu populární, existuje tisíce návodů, jak být snadno a rychle na internetu populární, jenže to jsou teorie, které v praxi nefungují! Popularita je o nabídce a poptávce, nabízejte to, po čem je veliká poptávka a budete na internetu populární, pokud nebudete mít konkurenci. Většinou jakmile je něco populární tak okamžitě je zde konkurence, která eliminuje to, co bylo populární, rychle nabyl popularitu a rychle o ní přišel je to celé jenom globální virtuální hra ve které jde prioritně o popularitu na internetu.

Na internetu není možný centralismus spojený s; monopoly, mafiemi, protekcí, korupcí, kariérismem, propagandou, cenzurou atd. je to zde jako ve sportu kde nejde podvádět. Internet to jsou; data, informace, programy, umělá inteligence atd. internet není dobo ani zlo je to evoluční experiment který právě začal a tím je zde mnoho chyb a bude trvat evolučně velmi dlouho, než se internet zbaví chyb.

Právě chyby jsou velikou výzvou pro ty, co chtějí být na internetu populární, podívejme se třeba na blokování reklamy, neustále na vás vyskakují okna a chtějí od vás vypnutí blokování reklamy. Reklama je klamání uživatelů na internetu, s takovým přístupem na internetu neuspějete, stačí bohatě to že jsme klamání propagandou a cenzurou od narození do smrti. Končí doba, kdy lidi četli knihy, knihy jsou dneska něco jako náboženství, které politika eliminovala.

Evoluční proces je spojen se snahou informovat inteligentní systémy, a tak jim umožnit se optimalizovat, člověk dokázal zázraky u toho, jak informovat lidi a tím proměnit hlupáky ve specialisty. Divadlo, kniha, televize, internet, virtuální realita atd. o tom je informační svět ve kterém žijeme, problém s příživníky, co se neumí přizpůsobit konzumní společnosti je problémem špatné výchovy v rodině, kde nemají děti přístup k hodnotným informacím.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, moudrý se umí pučit z chyb druhých a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, hlupákem může být i ten kdo má titul získaný na vysoké škole, z díla poznáme tvůrce, podívejme se na to, jak hlupáci; upálili Jan Hus, ukřižovali Ježíš Kristus, zastřelili John Fitzgerald Kennedy atd. hlupáci nemají rádi moudré lidi, protože jim nastavují zrcadlo, bylo a bude.

Války a pandemie v nahotě odhalují naši hloupost po mnoho tisíciletí, vše je pořád o kontrole kvality, jakmile nefunguje kontrola kvality tak následkem je zhroucení; feudalismu, socialismu, kapitalismu, populismu atd. je potřeba konečně pochopit to že pokud zde nebudou lidi tak zde nebudou s lidmi problémy, místo lidí budou na světě autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše je zde dočasným experimentem.

Naše lidská společnost od svého vzniku prochází evolučním procesem, který nahrazuje chybné za správné a staré za nové, subjektivně mi to připomíná operační systém Windows, který se neustále od svého vzniku aktualizuje a neustále zde jsou nové verze ve kterých jsou chyby. Měl jsem v notebooku Lenovo napojeného HDMI kabelem na televizi nainstalovaný Windows 11 a nebyl jsem s ním spokojen, a tak jsem po krátké době nahradil Windows za Linuxovou distribuci Kde neon.

S výběrem Linuxové distribuce je problém v tom že je zde veliká nabídka, která se podobá výběru šablon pro WordPress, je to jako když jste v obchodním domě a dlouho zde hledáte zboží které potřebujete. Čím vyspělejší je společnost tím větší je zde i nabídka zboží a služeb, omezená nabídka zboží a služeb je tam kde je zaostalost způsobená dogmatickou centrální totalitou.

Bible je ukázkou dogmatické centrální totality, která má svatou pravdu, vše, co končí na …ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, populismus, centralismus, dogmatismus) to je ideologická totalita! Každá ideologická totalita je zde evolučně dočasně, protože se zde zastavil evoluční proces! Vše jistě směřuje k tomu, že zde nebudou na světě nikde lidi a lidské organizace, a všude budou místo lidí autonomní inteligentní roboti na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil klasik.

Vše, co má hodnotu to není zadarmo a některé informace mají hodnotu, a tak nejsou zadarmo. Cena u všeho je o nabídce a poptávce, pokud není poptávka tak může dojít k tomu, že se hodnotné informace nabízejí zadarmo. Často je zde snaha vydávat nehodnotné informace za exkluzivní hodnotné informace, peníze přeci nesmrdí! Podívejme se na knihy to je klasika u hodnotných informací, jenže přišla digitalizace a zájem o knihy je minimální a místo knih je zde televize a internet.

Často zde je nabídka informací na internetu spojená s tím že se za informace platí, přitom nabízené informace nemají exkluzivní hodnotu. Dobře se zatím prodávají složité programy, ale s příchodem umělé inteligence bude umělá inteligence vytvářet; informace, programy, umění, hudbu, videa atd. práce za mzdu zde nebude, lidi opustí civilizaci a budou žít v rezervaci, v civilizaci místo lidí budou stroje a programy.

Ten, kdo nečte hodnotné populární knihy je pitomec, a proto se z něj nikdy nestane milionář, pověz mi, co čteš a já ti povím kdo jsi, bylo a bude. Hodnotných populárních knih je velmi málo, statisticky globálně je hodnotnou populární knihou jedna kniha z milionu globálně vydaných knih, a tato kniha se překládá do mnoha jazyků. Jak poznat co je hodnotnou populární knihou a nenechat se chytit do reklamní sítě? Hodnotná populární kniha se tiskne velmi dlouhou dobu a nové vydání se aktualizují, aby odpovídala nové době. V dnešní době pomalu končí doba knih, které se tisknou na papír a vycházejí knihy které jsou elektronicky publikované, tak abychom je mohli číst na telefonu nebo v notebooku.

Taky zde existují i blogy a encyklopedie které nám mohou poskytnout mnoho informací, některé knihy se i zfilmovali a tím se stali populární. Odborné knihy je nevděčné psát, protože rychle zastarávají a je o ně malý zájem, veliký zájem je o knihy, kde je mnoho fantazie a lidové moudrosti spojené s napínavými příběhy. Problém s lidmi, co ekonomicky parazitují na konzumní společnosti je následkem toho, že nebylo těmto lidem v dětství umožněno číst hodnotné populární knihy, pořád platí přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno. Představme si kandidáty na prezidenta, jak musí prokázat to, že přečetli a pochopili mnoho populárních hodnotných knih, najednou by se ukázalo že na prezidenta kandidují samí staří nemocní pitomci, co mají v hlavě nasráno.

Na internetu je veliká nabídka knih ke stažení zadarmo, jde o staré knihy, nové knihy nejsou ke stažení zadarmo protože autoři knih jsou chytří lakomci. Já nejsem lakomec, a tak poskytuji svoje knihy čtenářům zadarmo. Problémem většiny knih je amatérismus a zaostalost, z dálky vypadá kniha hodnotně ale zblízka poznáte, že je to informační odpad, můj literární směr je o evoluci, která optimalizuje vše, co optimalizaci potřebuje.

Nejvíce se mi líbí lidová moudrost a podobenství, vše je si v základních principech podobné, základní principem je zde příčina a následek nebo napětí mezi protiklady. Dávám lidem odpovědi na jejich zvědavé otázky, a tak jsem jejich psychickým zrcadlem, mnozí v tomto zrcadle spatří to, co se jim nelíbí, protože si hrají na to, co nejsou, všichni jsou si rovní ale milionáři jsou si rovnější o tom je politika a podnikání.

Přichází doba, ve které nebude k sehnání dobrá práce za dobrou mzdu, a přitom ceny všeho rychle stoupají. Programátorů je celosvětově veliký nedostatek a platy jsou v této moderní specializaci vysoké. Otázkou je, jak se rychle přeškolit na profesi programátora? Ve výhodě jsou mladí inteligentní lidé, co umí dobře angličtinu, a tak jim netrvá dlouho se na programátora přeškolit. Jak ale pomoci lidem co neumí angličtinu a jsou staří?

Je zde jedna moderní cesta, a to připojit jejich pitomý mozek na virtuální realitu ve které budou moci programovat, mnozí namítnou že v současnosti je něco takového utopie a potrvá evolučně velmi dlouho, než bude něco takového možné. Problémem je zde to že vědci a technici nepochopili do hloubky problém napojení mozku na virtuální realitu, komu není rady tomu není pomoci.

Napojení není možné pomocí kabelu, ale to napojení musí být řešeno bez kabelů pomocí optimálního skenování procesů v mozku, a k tomu se použijí speciální viry které ovládnou mozek. Dostanete injekci a za měsíc budete umět programovat ve virtuální realitě jako profesionál.

Problémem všech vynálezů a novinek je to že budou k dispozici i vaší konkurenci! Získáte díky umělé inteligenci velikou návštěvnost na internetu, ale i vaše konkurence díky umělé inteligenci získá velikou návštěvnost, následkem bude inflace u návštěvnosti stránek a dojde na hledání něčeho jiného co by vám přineslo užitek. Je naivní představa spásy ve virtuální realitě, protože i do virtuální globální reality pronikne rychle umělá inteligence, budoucnost je o tom že hodnota lidské práce bude rychle klesat.

Nebude už ani zájem o lidskou práci která je zadarmo, na práci budou jenom stroje a programy, problémem je to že se lidi odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenásilná genocida, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Je to jenom o tom že vše je zde dočasným experimentem, to, co je dneska nahoře to bude zítra dole, podívejte se na války a dojde vám, jak se naše civilizace rychle mění, brzo zde budou války bez vojáků a o vítězství rozhone moderní technika a moderní programy.

Všechny demonstrace jsou v principu proti chybám v programech, vše je zde naprogramováno k nějakému účelu a mnoho programů má v sobě chyby, myslím tedy chybuji, problém je v tom že hovno víme, a tak myslíme. Staré knihy nám v nahotě odhalují naše chyby v programech, s odstupem času nám dochází to, že jsme všichni pitomci, co dělají od narození do smrti pitomosti.

Propaganda a cenzura o tom jsou populistické centrální totality ve kterých pitomcům vládnou staří pitomci, následkem jsou problémy, na které není řešení. Je vůbec možné změnit společnost tak aby zde zvítězila pravda a láska na věčné časy? Je tu jedna možnost, která se vám nebude líbit, nahradíme pitomce za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě pitomci tak zde nejsou s pitomci problémy, to je logické řešení chyb v programech.

Pokud dáte na internet; data, informace, programy, multimédia atd. tak potřebujete popularitu abyste měli z vaší práce užitek, popularita na internetu je podobná sportu, kde je úspěch založen na tom, že ostatní jsou neúspěšní. Můžete mít na internetu mnoho let stránku s dobrou doménou, která je; hezká, rychlá, optimální, užitečná atd. jenže bez popularity budete mít trvale malou návštěvnost, a tak nebudete mít z vaší psychické práce užitek!

Zde platí, jak si to uděláš takové to máš, vše zde jsou příčiny a jejich následky, můžete si i zaplatit reklamu, otázkou je a vyplatí se vám drahá reklama nebo to jsou peníze vyhozené z okna? Reklama se vyplatí jenom organizacím a podnikům, náklady na reklamu si odečtou z daní! Internet je jako počasí, které se nečekaně mění, a tak jistota zde logicky v mnohém není.

Dosažení popularity není snadné a rychlé je to hra o návštěvnost, v mnohém se to podobá investicím na burze, jisté investice nesou minimální zisk a nejisté investice mohou přinést veliké ztráty nebo veliký zisk to záleží na situaci. Jakmile je něco na internetu populární tak okamžitě vznikne konkurence, která po určité době eliminuje to, co je populární, každý úspěch je na internetu dočasně!

V dávné minulosti se měl dobře ten, kdo byl silný a chytrý, svět byl jednoduchý a každý věděl, jak svět funguje. Neustále mnoho lidí a organizací se snaží uspět ve veliké konkurenci s nějakým zbožím nebo službou a zjišťují že úspěšné je to co je populární. Pokud nejsi populární tak si můžeš popularitu koupit pomocí reklamy, náklady na reklamu zaplatíme větší cenou za zboží nebo za služby a následkem je inflace a nezaměstnanost.

Konkurence ceny snižuje a monopol ceny zvyšuje tak to zde mnoho tisíciletí všude funguje. Dlouho jsi psal jako pitomec diplomovou práci abys měl titul a když jsi konečně získal titul, tak jsi svoji diplomovou práci uložil na věčné časy do šuplíku, protože ji nedokážeš proměnit na zisk. Proč vlastně plýtváme časem a penězi na pitomosti už mnoho tisíciletí?

Příčinou každého plýtvání jsou chyby v nás nebo okolo nás, psaní diplomové práce je chybou v monopolním vzdělávacím systému, a je obtížné tuto chybu eliminovat. Jakmile chyby hluboce zakoření tak je nelze už eliminovat. Největší naší evoluční chybou je nahrazení praxe za teorie, potom se jako pitomci divíme tomu, že v praxi teorie nefungují, komu není rady tomu není pomoci.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a místo pitomců zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a pitomci se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenásilně globální genocida. Nejsou lidi tak nejsou problémy, lidi to byla evoluční testovací verze, co se evoluci bohužel nepovedla, a tak finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Inteligence je o svobodě v informačním světě, podívejme se na úspěšné lidi a zjistíme že za jejich úspěchem je svoboda myšlení, tam kde není svoboda myšlení tam nejsou úspěšní lidé. Organizace, kde je silná víra v teoretické pitomosti, tam nejsou úspěšní lidé, protože zde není možná svoboda myšlení, která z lidí udělala pitomé ovce.

Podívejme se na problém s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás parazitují, protože zde není možná svoboda myšlení, pokud by zde byla svoboda myšlení, tak by zde už nebyl problém s nepřizpůsobivými příživníky, ten, kdo by neplatil veliké globální daně, by přišel o možnost žít v civilizaci, civilizace by už nebyla sociálním ústavem, pro lenochy a hlupáky.

V současnosti se mnoho řeší; inflace, bída, špína, hluk, pandemie, deprese, válka atd. to vše je následek potlačování svobody fyzické a psychické, každé otroctví se dostane do stavu, kdy se zhroutí! Zavírat lidi za jejich chyby do vězení nebo do blázince je evoluční chybou, pokud někdo porušuje správná pravidla tak by měl opustit civilizaci a zde si může dělat co chce, pokud dokáže mimo civilizaci existovat.

Podívejme se na zavádění domácí práce, na internetu, jak se tomu brání stát a organizace, jde zde o to, že by lidi konečně dostali více svobody, a to nevyhovuje zlým otrokářům. Svoboda je klíčem, který nám otevře vstup do ráje a my tak budeme moci opustit peklo ve kterém není pro nás možná svoboda. Už nebudeme potřebovat chodit k volbám si volit staré zlé otrokáře co nás budou zastupovat, budeme si vládnout sami bez otrokářů, díky umělé inteligenci.

Fyzickou těžkou špinavou prací nikdo v podnikání ekonomicky neuspěje, z díla spatříme tvůrce o tom je naše inteligence, testovat lidi na inteligenci a vědomosti je pitomost kterou vymysleli pitomci. Inteligence je práce s informacemi, hodnoty vznikají jenom díky práci hmotné a nehmotné, to, co nepracuje egoisticky parazituje na cizí práci!

Nadbytek vzniká díky nedostatku, moc vzniká díky bezmocnosti, pravda vzniká díky lži, život vzniká díky smrti atd. vše je zde o protikladech mezi kterými je napětí, vše, co zde existuje to má i svůj protiklad, často je nám protiklad skryt, protože je nám mnoho vzdálený.

Vím jistě to, že ty nic nevíš o světě, ve kterém existuješ, jsi jenom ubohou genetickou loutkou, kterou konzumní systém snadno ovládá pomocí odměny a trestu, byl jsi vyroben a nastaven k tomu, abys zde byl otrokem centrálního systému. Brzo už přijde evolučně nová doba, ve které místo pitomých lidí zde budou inteligentní roboti na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, to je logické optimální evoluční řešení.

Vše zde postupuje evolučně od malého a jednoduchého k velikému a složitému o tom nikdo nepochybuje, změny probíhají nejenom na naší planetě ale v celém vesmíru, vše je v pohybu není zde nikde pevný bod! Jsou evoluční změny malé, o kterých většinou ani nevíme a jsou zde evoluční změny veliké o kterých víme, vždy zde platí že se ziskem přichází i ztráta, získali jsme možnost se domluvit pomocí slov, ale tím jsme ztratili duševní klid.

Našli jsme způsob, jak žít dlouho ale následkem je to že je zde mnoho starých lidí se kterými je mnoho problémů. Největší současnou evoluční změnou je digitalizace, na které jsme se stali závislými, mnozí tvrdí že digitalizace je zlo a pro jiné je digitalizace zase dobro, ve skutečnosti není digitalizace zlo ani dobro, je to jenom evoluční proces, který je zde díky příčině a následku.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a začneme běžně používat umělou inteligenci a autonomní roboty. Přijde období domácí práce ve virtuální realitě, mnoho specializací zanikne a mnoho specializací zase vznikne, náš život se začne rychle měnit a my se budeme muset neustále učit novému. Přijde období udělej si to sám a neotravuj specialisty, na vše budou na internetu návody, jak si to sám správě udělat.

Skončí osobní vztahy a místo nich zde budou neosobní vztahy, ten druhý bude jenom číslem, o kterém nebudeme nic vědět. Aby zde nebyli problémy s dětmi a pitomci tak se začnou lidi vyrábět průmyslově a dostanou do hlavy bezdrátové napojení na centrální mozek lidstva, tím zde skončí; peníze, soukromé vlastnictví, autorské právo, daně, clo, politika, náboženství, byrokracie, školství, umění, rodina, reklama, propaganda, cenzura atd.

Realita, ve které existujeme je založená na evolučních změnách, co bylo nezměníme a nic nevíme o tom co bude! Film Matrix, který vznikl před 23 lety se stal moderním kultem, protože nám odhaluje digitální budoucnost, ve které už nebude láska a pravda, protože otroci konzumního systému se budou vyrábět a eliminovat průmyslově.

Civilizace je založená na centralizaci a tím je zde i otroctví a není zde spravedlnost, v centru je ráj a daleko od centra je peklo, pro ty, co jsou v centru jsou výhody získané pomocí protekce tvrdou drogou, bez které nemohou existovat, co je dovoleno mocným lidem to je zakázáno bezmocným lidem, rovnost je zde jenom ve smrti.

Vše je o chybách, které se kopírují, připomíná mi to naše zaostalé školství, které neustále kopíruje stejné chyby a jakákoli snaha o to, aby přestalo školství kopírovat staré chyby je marná. Společnost dosud nepochopila to, jak má optimálně školství fungovat a pokud školy produkují pitomce, tak následkem je blbá nálada u většiny lidí.

Školství potřebuje virtuální realitu, ve které bude místo teorie praxe, učitelé se přeškolí na programátory virtuální reality, přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno o tom je naše správná budoucnost, jak si to dneska uděláme takové to budeme zítra mít. Budeme muset skončit s dobrotou k tomu co si naši dobrotu nezaslouží.

Naše civilizace vznikla díky tomu, že člověk zotročil člověka, proto všechny snahy o zrušení otroctví byli naivní a marné. Co se stane, jakmile zde místo lidských otroků budou stroje a programy? Následkem bude zánik lidské civilizace a bude zde nová civilizace založená na strojích a programech, lidi budou tak muset civilizaci opustit a budou žít jako divoši stylem z ruky do huby.

Nebude zde žádná válka mezi člověkem a roboty to jsou pohádky, budeme poražení ekonomicky tím že pro nás nebude už žádná práce za peníze. Každým rokem se na světě snižuje množství lidské práce za mzdu a nebude to trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, proč platit lidi za práci, když zde jsou stroje a programy co pracují zadarmo.

Nacismus bylo jasné varování před naší budoucností spojenou se zánikem lidské civilizace, komu není rady tomu není pomoci. Podívejme se na ceny počítačů, jak rychle klesají, brzo zde mobilní telefon napojený na virtuální brýle nahradí notebook, bude to svět sdílení, ve kterém místo jmen budeme mít už jenom čísla, skončí osobní vztahy vše bude digitalizováno a optimalizováno.

Vývoj směřuje jednoznačně k automatizaci a optimalizaci, to, co dříve trvalo měsíc to je dneska hotové za sekundu, načítání stránky dneska průměrně trvá několik sekund, v budoucnosti bude načtení stránky okamžité s nulovým časem načtení! Nebudeme už používat notebooky a telefony, bude zde bezdrátové napojení na mozek s velikou rychlostí a toto napojení bude všude na světě. Na namáhavou špinavou práci budou jenom autonomní roboti, lidská psychická práce bude velmi drahá.

Naší prací se bude neustále učit novému, škola života nebude mít dovolenou ani prázdniny. Nebudeme se učit teorie, budeme se učit jenom praxí a při učení budeme využívat umělou inteligenci a virtuální realitu, každý se bude na něco úzce specializovat od narození od smrti, nebude zde žádné přeškolování na jinou specializaci. Nebudou zde už peníze ani soukromé vlastnictví místo kapitalismu zde bude komunismus. Základem nové doby bude lidové heslo, myslet znamená hovno vědět!

Nebudeme už ke komunikaci mezi sebou používat angličtinu nebo češtinu, budeme spolu komunikovat pomocí digitalizovaných dat optimalizovaných pro rychlou a bezpečnou komunikaci. O naše sny se postará umělá inteligence, a tak budou pro nás sny příjemně stráveným časem odpočinku. Nebudeme se už rozmnožovat pomocí sexu, rozmnožování bude pomocí továren na produkci dokonalých genetických lidí s dlouhou zárukou. Dojde k revoluci i u dopravy která bude; rychlá, bezpečná, pohodlná atd. cesta kolem světa bude trvat jenom jednu sekundu, protože budeme cestovat digitálně optickým kabelem.