Přeskočit na obsah

Pitomci píší na internet pitomosti, které nikoho nezajímají

  • P

Dezinformační válka je zde od té doby, co existují na světě daně, za vším jsou výhody a jistoty, aby měla elita výhody a jistoty tak pracující lid musí mít nevýhody a nejistoty o tom je kastovně a třídně rozdělená pokrytecká konzumní kultura, lidově řečeno, peníze, těm, co jsou nahoře, nikdy nesmrdí. Mouchy nesmí srát v hospodě na obraz našeho mocného a bohatého oligarchy, o tom je dezinformační válka, kdo je v současnosti ale naším oligarchou, na kterého nesmí srát mouchy? Tím oligarchou jsou milionáři, co mají peníze a zlato uložené v cizině, a tak zde neplatí; daně, clo, poplatky atd. přitom ale dostávají z EU dotace, oni mají profesionální specialisty na to, jak na nás mají optimálně ekonomicky parazitovat, a mít při tom čisté ruce. Otisky prstů jsme nemohli sejmout, zloděj, na co sáhl, to ukradl, o tom je současnost, ve které zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, všemu zde tak kraluje nenávist a lež.

Nadnárodní korporace, které vlastní milionáři a oligarchové si diktují podmínky, protože mají zde vše pod kontrolou, s příchodem televize a internetu se začal svět rychle měnit, heslem milionářů se stalo rychle a levně, následkem je globální cenová válka, a ti co podnikají v malém, jsou pohlcení těmi, co podnikají ve velkém, a tak nadnárodní korporace rozhodují o nás bez nás. Situace dospěla k tomu, že hladoví otroci u nás už nechtějí mít děti, a tak mají otrokáři nedostatek levných otroků. Statistika jasně hovoří o tom, že většina lidí na světě nečte knihy, a proto dělá chyby, co je příčinou toho že lidi málo čtou knihy, a tak dělají často chyby? Lidi neumí číst knihy a umí jenom mluvit a poslouchat jiné lidi, lidi jsou sice gramotní, ale nechápou to, co je v knize napsáno, protože je jim to cizí, a nejvíce lidem vadí, že nemohou autora egoisticky kritizovat, a musí přijmout to co je v knize napsáno, jako to, co je správné.

Podle nich jsou autoři knih idioti, co si neumí užívat života, a místo užívání života píší knihy které nikoho nezajímají. Tak jako se někdo narodí s vadou a tuto vadu už nejde nijak vyléčit a opravit, tak se většina lidí narodí s vadou, že nechtějí číst knihy a nikdo s nimi nehne. Poslední dobou už lidi ani nechtějí číst časopisy a noviny, a jenom koukají do mobilních telefonů kde mají internet a na uších mají většinou sluchátka. Bylo zde mnoho snah lidi nějak motivovat ke čtení knih, ale byla to jenom marnost, statisticky čte v naší republice knihy a časopisy jenom jedno procento obyvatel, takový člověk je považován za podivína a je snaha tyto lidi ignorovat. Nejhorší je situace u Bible, když se studenta na vysoké škole optáte na to, jestli četl Bibli, tak on ani neví co je to za knihu, a o čem tato kniha je. Nejspíše jsme v Praze sto let za opicemi, a naděje na to, že lidi budou čít knihy, aby nedělali amatérské chyby, to je jenom naivní utopie.

Ten, kdo pracuje pomalu a draho dostane výpověď, umělá inteligence nebude rozlišovat mezi mocnými a bezmocnými, pro umělou inteligenci bude každý jenom číslem ve statistice, skončí období, ve kterém se měli dobře lidi, co pracovali pomalu a draho. Na mnoho uvolněných míst nastoupí roboti, a tak robot prezident, bude vyznamenávat roboty, lidi se začnou ve velkém odsouvat násilně do velikých rezervací, většina lidí v rezervaci po krátké době zemře, protože se nedokáže přizpůsobit novým podmínkám. Odpor bude marný, protože zde budou vojenští roboti, co bez problémů zlikvidují jakékoli snahy o odpor. Vše je zde dočasně, člověk byla testovací verze a finální verzí je GVKB robot. Humanisté tvrdí že jsem skeptický cynik, tak to není, jsem ten, kdo není slepý a vidí, jak se svět mění, všude je to o zvyšování rychlosti a snižování cen, rád fotografuji a nejde si nevšimnout toho, jak se za pouhých padesát let vše ve fotografování změnilo, nafotíte fotky, v telefonu je upravíte a bezdrátově je odešlete na internet, něco takového před padesáti lety nebylo možné. Vše jde naprogramovat a optimalizovat tak že profesionály už nebudeme k ničemu potřebovat a vše si sami uděláme, představme si dokonale digitalizovaný stát bez státních zaměstnanců, místo státních zaměstnanců v EU zde budou EU počítače s umělou inteligencí, skončí období kariérismu a parazitování na EU a státu.

Mnoho naivních podnikatelů a obchodníků, investovalo mnoho času a peněz do profesionální stránky, a ta jejich stránka má mnoho let pořád velmi malou návštěvnost, kde je příčina malé návštěvnosti? Návštěvy přicházejí nejvíce přes vyhledávače jako je Google a Seznam, odkazy z katalogů a jiných stránek jsou dobré, ale velikou návštěvnost vám stejně neudělají. Vyhledávače pomocí programů neustále prohledávají internet a získané informace využívají k tomu, aby mohli nabídnout lidem to, co hledají na internetu, programy, které prohledávají internet, se neustále optimalizují, a nikdo nezná jejich priority. Jsem na internetu od jeho začátku, a tak mám i mnoho zkušeností s programy co prohledávají internet, základem je nákup domény s krátkým originálním názvem, dalším krokem je rychlost načítání stránky díky optimalizované stránce a rychlému hostingu. Dále následuje vzhled stránky, v jednoduchosti je dokonalost, nakonec následuje hodnotný obsah, který se každý den zvětšuje o nové příspěvky. Statistika stránek s ubohou návštěvností ukázala to, že z 99 % je příčinou ubohé návštěvnosti špatný obsah, který se každý den nezvětšuje, já tomu říkám nepohnojené pole. Nepohnojíš pole, tak ti na poli nic nevyroste, nové hodnotné příspěvky, jsou hnůj, díky kterému roste návštěvnost.

Stačí měsíc nedávat na stránku hodnotné příspěvky a návštěvnost stránky začne rychle upadat na minimum, nekopírujte na stránku cizí příspěvky, vyhledávače to poznají, a budou vás za to trestat malou návštěvností. Můžete si zaplatit specialisty, co budou, na vaši stánku, psát každý den, hodnotné příspěvky, a za rok se zvedne návštěvnost vaší stránky, ovšem to není levná záležitost, napsání jednoho hodnotného příspěvku zabere několik hodin, a takový příspěvek píše člověk s velikým vzděláním, a on nebude pracovat pro vás za minimální mzdu! Většina začátečníků si zaplatí drahou reklamu u Google a Seznamu, návštěvnost vám rychle naroste, ale návštěvníci rychle přišli a rychle odešli, když zjistili, že na vaší stránce není hodnotný obsah, třeba zpravodajské stránky, zavedli to, že můžete na této stránce mít blog, ale tento blog je pod dohledem profesionálního moderátora, a stačí málo a moderátor váš nehodnotný blog smaže, protože porušujete místní pravidla. Pokud chcete spatřit, co je to nehodnotný obsah podívejte se na stránku Lidé cz, zde je to veliká skládka psychického toxického odpadu, většina ubohého obsahu je zde vytvářená na mobilních telefonech v pracovní době u lidí, co se v ubohém zaměstnání nudí. Období naivních lidí, co dělali něco rádi zadarmo to skončilo, zadarmo je dneska jenom toxický psychický odpad.