Přeskočit na obsah

Nepotřebujeme zde staré opice s královskou korunou na hlavě

  • N

K čemu je stádu slepý pastýř? Podívejme se na pokryteckou elitu, co zde má vedoucí místa a rozhoduje egoisticky o nás bez nás, tato elita je slepá, protože nevidí objektivně z nadhledu realitu, a existuje psychicky uzavřená ve svém elitním egoistickém světě. Všechny problémy a krize lidské kultury jsou způsobeny egoistickými pokrytci, co jsou nad námi, z čerta anděla neuděláš. Války v nahotě ukazují to, že nám vládnou idioti a dělají z nás idioty, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus atd. je zde idiotismus. Z díla spatříme tvůrce a dílem těch co nám zde vládnou je deprese u; psychiky, ekonomiky, politiky, morálky, vědy, techniky, podnikání, obchodu, rodiny atd. Lidově řečeno ryba smrdí od hlavy, nepotřebujeme zde staré opice s královskou korunou na hlavě. Svět potřebuje modernizovat a restartovat, dosud jsme dělali jenom malé změny na povrchu, ale to nestačí, musíme lidi nahradit za roboty. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidský zaměstnanec, nedokáže pracovat jako robot, to je jádro problému, se kterým se už dlouho potýkáme. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a poslední člověk na světě skončí nahý za sklem v zoologické zahradě. Člověk to byla evoluční testovací verze, která se evolučně vůbec nepovedla, a tak finální verzí bude GVKB robot.

Já to říkám pořád, že všichni pozemšťané jsou lháři a zloději, nic zde není zabezpečeno, a tak nedoporučujeme kontaktovat pozemšťany nebo s nimi obchodovat, musí si konečně uvědomit to, že bez zabezpečení nebudou moci být ve vesmírném společenství a budou muset existovat zcela osamoceně. Jak zabezpečit internetovou stránku, tak že prohlížeč od Google, jí bude považovat za zabezpečenou? Je to jednoduché budeš muset za zabezpečení zaplatit, zadarmo ani kuře nehrabe, nejsou peníze, není láska, když mám platit za zabezpečení svojí GVKB stránky, tak bude nutné zajistit to, že ten, kdo přijde na moji stránku, se na ní podívat, bude muset za to zaplatit, za noviny taky platíte peníze, zpoplatníme vám obsah internetu, za každou minutu strávenou na nějaké cz stránce zaplatíte jednu korunu, na stránce com, to bude za minutu deset korun. To logicky povede k tomu, že chudáci budou méně používat internet, a dojde i ke zkvalitnění obsahu internetu, mnoho ubohých stránek zanikne a mnoho nových hodnotných stránek vznikne. Pro sociální sítě jako Facebook a YouTube to bude mít ale katastrofální následky, stejně katastrofální následky zde budou i s klikací reklamou, kdo by klikal ubohé na stránky, kde bude muset ještě zaplatit za to, že je navštíví!

Podívejte se na svoji digitální kartu, představte si, že ta malá karta je počítač z budoucnosti, o početním výkonu, který dneska má největší počítač na světě, co zabírá prostorově obrovskou halu, přitom spotřeba elektřiny, je stejně malá jako u vašeho mobilního telefonu. To vše zvládla miniaturizovat optická technologie na principu hologramů, a člověk budoucnosti to je jedna tato kreditní karta zasunutá ve veliké skříni kde je milion takovýchto karet připojených na virtuální systém, a teď si představte halu kde je milion takovýchto skříní, a to je skutečný Matrix. Ty jsi jedna digitální karta, smrt to je vyndání karty ze skříně a nahrazení staré karty za novou kartu, tuto manipulaci provádí jednoduchý automat velmi rychle a spolehlivě, podle instrukcí, centrálního řídicího systému. Na této planetě není voda a život, je to mrtvá planeta, kdysi sem přiletěla GVKB mimozemská vojenská raketa s roboty, vysadila zde počítač s Matrixem a potom odletěla, je to automatický systém, který se umí sám opravovat a optimalizovat, a tak může zde fungovat nekonečnou dobu.

Mnozí řeknou, tak dokonalou virtuální realitu, není přeci možné naprogramovat umělou inteligencí? Vše jde naprogramovat, pokud je čas a jsou na to ekonomické zdroje! Ten, kdo je kapičkou vody v moři, těžko může pochopit to, co je to moře. Někdo řekne a jaký to má smysl, že je zde velmi mnoho let tento GVKB počítač s virtuální realitou? Jde o tajný vojenský experiment, zaměřený na vývoj nových systémů pro vedení vesmírné války, zde daleko od GVKB civilizace, nikdo do tohoto tajného experimentu nezasahuje, a o tom to je. První dálkové ovládání to byl nejspíše telefon, stačilo někam zatelefonovat a tím jste mohli něco ovládat, dneska si už mladá generace neumí představit život bez telefonu, moderní telefon vypadá jinak a funguje jinak než klasický telefon se sluchátkem. Každý dneska používá dálkové ovládání televize, to je velmi jednoduchý ovladač, moderní ovladače jsou už ve velikém mobilním telefonu.

Stačí z internetu stáhnout aplikaci a už můžete na dálku ovládat třeba fotoaparát. Dostali jsme se z minulosti do současnosti, a co nás čeká v budoucnosti? Lidi budou pomocí dotazníků na internetu digitalizování, lidská těla se budou ekologicky recyklovat, člověk to bude jenom jeden počítač o velikosti kreditní karty, ve velikém virtuálním systému, obrazně něco jako jeden počítač připojený k internetu. Spatříte velikou tovární halu, s regály, a zde budou fungovat miliardy levných počítačů o velikosti větší kreditní karty, se spotřebou elektřiny jako mobilního telefonu, ano celé lidstvo se tak vejde do veliké tovární haly, o kterou se budou starat GVKB roboti. Virtuální člověk bude pověřen optimalizací a automatizací, ostatní práce bude dělat umělá inteligence a GVKB roboti. Prioritou zde bude sdílení informací, protože vše se bude dělat společně a bude zde neustálý dialog bez sobectví a pokrytectví. Nebude zde odpočinek a spánek, bude zde jenom duševní práce a duševní práce se stane pro virtuálního člověka smyslem jeho nekonečně dlouhé existence. Když počítač zestárne, přenesou se data do nového počítače, a tak člověk bude moci fungovat dále s novým tělem, které je rychlejší a tím i inteligentnější a geniálnější.