Přeskočit na obsah

Lidí je dneska všude jako much a klid pro práci se stal velikým problémem

  • L

Koukání do mobilů je rakovinou moderní doby, příčinou je připojení na internet, dokud neměli lidi v mobilu připojení na internet tak do mobilů nečuměli. Statistika zjistila to, že na Facebook je většina přístupů z mobilu, sociální sítě okrádají lidi o inteligenci a čas, k čemu je vám to že máte mnoho kamarádů na sociálních sítích, když vám tito kamarádi v nouzi nepomohou, jsou to jenom pokrytci. Vše, co nám dělá dobře, se snadno stává pro nás drogou, na které jsme závislí, díky mobilu je vám dobře, ale je to jenom hra, která z vás dělá idiota. Komu není rady tomu už není ani pomoci, nebylo by lepší věnovat váš čas něčemu lepšímu, třeba učení, protože čím více toho budete znát, tím méně budete idiotem. Konkurence je jako stín, před kterým nejde utéci. Co je to vlastně konkurence, před kterou se snažíme marně utéci?

Konkurence je evoluční tlak na to, aby se staré nahradilo za nové, je to obrazně jako když jsme nahradili staré stavební systémy, za nové stavební systémy, a tak dokážeme stavět rychle a levně. Evoluce je jako vysoká škola, složíš zkoušky a postoupíš dále, ten, kdo zkoušky nesloží, má smůlu a problémy. Dogmatismus je nejčastější příčinou toho že se staré nenahradí za nové, ten, kdo se pokusí dogmatismus kritizovat, většinou velmi zle skončí, klasickou ukázkou dogmatismu je náš dogmatický stát ovládaný starými soudruhy, který odmítá přijmout nové, a má pro to tisíce výmluv. Podívejme se třeba na výdaje našeho státu, polovina výdajů by se mohla ušetřit jenom díky optimalizaci a modernizaci, pochopitelně že to přinese i mnoho problémů a tím i strach z toho že se problémy nezvládnou, a jsme u jádra problému, starý člověk na vysoké státní funkci, nechce mít problémy, a tak blokuje optimalizaci a modernizaci, lidově řečeno, ryba smrdí o mocné a bohaté hlavy.

Násilí není řešení, to nám minulost dokazuje, k čemu nám byli neustálé zbytečné války, ve kterých se ničili hodnoty a zabíjeli lidi, je třeba říci stop násilí v rovině fyzické a psychické, dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a uděláme ze všech lidí loutky, které bude ovládat globální umělá GVKB inteligence. Ten, kdo nebude kvalitně pro GVKB systém pracovat každý den v roce ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, jak si to naprogramujeme, tak nám to bude fungovat. Moderní doba nám dává moderní systémy, díky kterým jde vše rychle a levně, tím moderním systémem je GVKB čip do hlavy, vstoupíte tak do virtuální reality a virtuální učitel vás zde vše naučí rychle a levně, programování je o tom mít informace, pokud sedíte před monitorem a vše ovládáte myší a klávesnicí tak jste v situaci, kdy nemáte potřebné informace a potřebné programy, a tak neumíte programovat.

Problémem je zde to, že najednou bude umět každý programovat, a tím to že umíte programovat, ztratí hodnotu. Hodnotu má to, co je vzácné, to, čeho je zde nadbytek nemá zde hodnotu, to jsou jednoduché kupecké počty. Vše zde jsou prázdné bubliny, které praskají, to, co je dneska perspektivní povolání, to zítra bude povolání s nulovou hodnotou, vše se zrychluje, a ten kdo se nedokáže změnám přizpůsobit, ten na tom zle je. Mnozí věří na zázraky, že zde bude nějaký kurz, ve kterém se naučí rychle a levně programovat, to je v současnosti utopie, vše směřuje k tomu, že místo lidí zde budou roboti, člověk se eliminuje, protože jej nebude konzumní civilizace už k ničemu potřebovat, vše udělají za lidi roboti a umělá inteligence.

Neustále zde jsou všude nabídky na mobilní kancelář, kdy bude ale kancelář prezidenta mobilní? A jsme u jádra problému, od těch, co jsou dole, se vyžaduje mobilní kancelář, ale od těch, co jsou nahoře, se to nevyžaduje, o tom to je, mobilní kancelář je jenom ubohá náhražka, za klasickou kancelář, ve které máme k dispozici mnoho výhod a jistot. Je to zoufalství, když slyšíte lidi všude na veřejnosti telefonovat, nebo je vidíte, jak koukají do mobilů nebo notebooků. Kancelář to je první liga a telefonování v autobuse to je čtvrtá liga, pro každou práci jsou nutné optimální podmínky, a pokud stojíte v autobuse, který často brzdí a drncá na dlažebních kostkách, tak to nejsou zrovna ideální podmínky, pro kancelářskou práci.

Lidí je dneska všude jako much a klid pro práci se stal velikým problémem, všude dobře a v prezidentské kanceláři je nejlépe, ovšem nesmí jít o otevřenou kancelář, kde je na malém prostoru namačkáno mnoho lidí, co se navzájem ruší. Když navštívím sociální sítě na internetu, tak je brzo opustím, příčinou je to že zde krmím mrtvoly, většina lidí na světě to jsou psychické mrtvoly, protože jejich rodiče byli psychické mrtvoly, jablko nepadne daleko od stromu, jak pravil klasik. Jádrem problému je vymývání mozků pomocí svatého dogmatismu, dlouho jsem nemohl pochopit, kdo je to člověk, který je blahoslavený chudý duchem, dneska to jistě vím, je to člověk, který nemá vymytý mozek svatým dogmatismem.

Jakmile je člověku vymyt mozek svatým dogmatismem, tak je člověk psychicky mrtvý a komunikace s ním je jako když se snažíte krmit mrtvoly. Tyto mrtvoly prosí na sociálních sítích o pomoc, ale musíte jim pomoci tak, jak si tyto psychické mrtvoly pomoc představují, ve skutečnosti jsou to nepřizpůsobivý příživníci, co hledají na sociální síti naivní hostitele, na kterých chtějí egoisticky parazitovat. Tak jako nedostatek existenčních zdrojů stvořil masožravé rostliny, tak i nedostatek času a peněz stvořil psychické mrtvoly na sociálních sítích, ten, kdo má dostatek času a peněz, nemá čas na to, aby chodil na ubohé sociální sítě.

Heslem současnosti je rychle a levně, následkem jsou ekonomické bubliny, které vznikají rychle a levně díky digitalizaci, strom potřebuje hluboké kořeny a dům potřebuje pevné základy, tím základem u člověka je pravda a láska. Jakmile svatý dogmatismus eliminuje násilně pravdu a lásku, ve snaze z lidí udělat psychické mrtvoly, tak následkem je to že konzumní systém neustále ideologicky a ekonomicky padá, protože nemá základy a kořeny! Všimli jste si toho, že místo originálů jsou všude jenom náhražky, máš depresi tak si vezmi prášek na deprese, který depresi nedokáže vyléčit, máš hlad tak si kup potraviny plné náhražek, jsi hloupý tak studuj dlouho a dostaneš náhražku moudrosti a diplom, který dokazuje, že jsi dlouho studoval nějaké hlouposti, které v životě k ničemu nepotřebuješ.

Pracují zaměstnanci draho a chybně, nahradíme je za počítače a stroje, robot prezident, bude vyznamenávat roboty, a roboti budou vyrábět roboty, zbytečné lidi dáme do konzerv, které vylepšíme drůbežími separáty, peníze nesmrdí! Vše je dneska jenom o egoistickém parazitování, ten druhý je egoistický parazit, a o tom to je, že ten druhý je nám peklem! Proč u nás nechtějí nadnárodní korporace postavit moderní obchod a moderní průmysl? Z pohledu nadnárodních korporací jsme díky svatému dogmatismu ekonomické mrtvoly, a krmit mrtvoly je přeci chybou. Když něco neumím tak to nedělám, kam se podívám všude je samý amatér, co sedí u počítače a hraje si na to, že umí programovat, tragédie je třeba Windows od samého začátku, za chyby se mnoho platí proto je Windows drahý a Linux je zadarmo.

Stejné je to i se stránkami na internetu, mnohé tvůrce stránek bych prohlásil za kacíře a nechal je na hranici upálit. Když se optám programátorů na základní věci spojené s programováním umělé inteligence tak neznají odpověď, proto logicky nezvládnou naprogramovat funkční umělou inteligenci, která by dokázala nahradit programátory, co neumí programovat. Vše zde je o procesech, evoluce je proces, výroba zboží je proces, obchod je proces, růst člověka je proces, růst inteligence je proces, taky je zde soudní proces s těmi, co porušují pravidla, myšlení je proces, pomocí kterého vznikají vědomosti, moderování sociální stránky je proces atd.

Pokud se právě zamýšlíte nad tím, kdo je autorem, tak ve vaší prázdné hlavě spouštíte proces porovnávání a nakonec zjistíte, že autorem je ten, kdo rozumí všem složitým procesům, a tak ví co je to optimální programování složitých procesů. Místo vševědoucího boha, který by sledoval lidi a trestal je za jejich chyby, je zde digitální stát vybavený moderní technikou a moderními programy, specialisté placení digitálním státem začínají mít vše pod kontrolou, pomocí salámové metody se nenápadně zvětšuje kontrola lidí u jejich soukromí a najednou zde budou GVKB čipy do hlavy. GVKB čip odřízne egoistický mozek od skutečné reality a egoistický mozek tak bude trvale žít jenom ve svých snech, ze kterých se už nikdy neprobudí.

Lidi budou nazí a hladoví chodit po městě, a budou šťastní, protože nebudou vědět to, že jsou nazí a hladoví, z lidí se stanou jenom loutky na dálkové ovládání, nekvalitní loutka, skončí v masové konzervě, nebude zde žádný dogmatický humanismus, bude zde digitální globální ekonomika, která to spočítá egoistickým příživníkům, co se neumí optimálně přizpůsobit nové GVKB době. Nebudou zde už lidi rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude dole a nahoře bude jenom GVKB umělá inteligence a GVKB roboti. Místo pracuje pomalu, máte dneska padáka, zde bude, pracujete pomalu, skončíte rychle a jistě v masové konzervě. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, o tom je nahrazování zlých lidí za hodné roboty, člověk to byla testovací verze a robot to je finální verze.