Dogmatismus je rakovinou naší kultury

Sociální sítě jsou skrytou kamerou, která sleduje vaše soukromí více než si to uvědomujete, profesionálové používají jednoduchý trik, vyberou si jméno někoho, kdo bydlí v jejich ulici a u něhož znají jeho věk a jeho zaměstnání, mnohdy jdou tak daleko, že i použijí jeho fotku a jeho adresu. Ideální je nějaký člověk, který nepoužívá vůbec internet u něj nehrozí prozrazení. Pochopitelně že provozovatelé sociálních sítí tento trik dobře znají, a tak hledají nejrůznější metody, jak odhalit podvodníky, pomocí kontroly před email a mobilní telefon, někde vám i pošlou do poštovního kaslíku dopis s heslem. Nejednou někoho zatkne policie a při výslechu policie zjistí že dotyčný nepoužívá internet a že je někdo zase šikovně napálil. Dalším problémem je to, že každé připojení na internet může prozradit kdo opravdu jste, i to je možné obejít pomocí mnoha způsobů, ideální jsou připojení přes veřejné Wifi v kavárně nebo metru.

Taky se vám někdo může i nabourat pomocí emailu do počítače, nebo mobilního telefonu, a potom vám vykrást konto v bance, nebo hodnotné informace co máte v počítači nebo telefonu. Hledáte zaměstnání, a zaměstnavatel jako první použije internet, aby si o vás zjistil, kdo opravdu jste, a tím většinou rychle skončí vaše naděje na získání pracovního místa. Pamatuj si, dobře se na internetu utajil, tak si i dobře žil, o tom to je. Smazat svoje údaje z internetu je nemožné, nebo velmi drahé. V minulosti lidi zabíjeli čas čtením knih a novin, potom přišla televize a dneska je zde internet, problém není v tom, že věnujeme čas; knihám, televizi, internetu atd. problém je jaký budeme mít užitek z takto investovaného času?

Je to jako s filmem, který jsme už viděli a koukat se na něj znova to je ztráta času, vše se opakuje a informační systémy nám jenom ukazují to, co už známe a není zde nic nového, co by nás nějak mohlo obohatit ekonomicky a psychicky. Je obchod, ve kterém je snaha nabízet to co nemá hodnotu, když čtu velmi staré knihy, uvědomuji si to, že v minulosti nebyli čtenáři tak nároční, jako jsou dneska, ano naše nároky narůstají velmi rychle, ale kdo naše nároky dokáže uspokojit? Podle mě je jediná možnost v umělé inteligenci, člověk už nemůže překročit svoje psychické limity, umělá inteligence umožní vytvoření globální virtuální reality, ve které budeme trávit mnoho času, a tento čas nám i virtuální systém zaplatí.

Blázen je ten druhý, protože je jiný, než jsem já, každý se do něčeho zbláznil, někdo se zbláznil do parazitování, a tak si vybral takovou specializaci, kde může ve velkém parazitovat jako; podnikatel, ředitel, milionář, politik, ministr, byrokrat, guru, kněz atd. na internetu je velikou výhodou, že zde jsou blázni anonymní, většinou se k internetu připojují přes mobilní telefony a navštěvují sociální sítě. Pokud si někdy připadáte, jako blázen stačí navštívit sociální sítě a dojde vám, že jste jako ostatní, vše je zde divadlo, kde jsou blázni na jevišti i v hledišti, přitom si každý blázen myslí, že on je normální.

Zbláznit se mohou i celé kultury a následkem zde jsou veliké války, které mohou trvat i několik tisíc let. Dogmatismus je rakovinou naší kultury, podívejme se na nekonečné konflikty mezi svatými ideologiemi, ve jménu pravdy a lásky je zde nejvíce lží a nenávisti. Stvořitelem všeho je energie, která je zde díky napětí mezi protiklady, Stvořitel není subjektivní osoba, ale je to ryze vědecká problematika, která zkoumá; fyziku, chemii, logiku, ekonomiku atd. já bych zakázal globálně náboženství a politiku, vše by řídila umělá globální inteligence a ona by to; bláznům, lenochům, příživníkům, zrádcům, kariéristům atd. spočítala, podle hesla; léčit a vyléčit, nemyslet a vědět, kontrolovat a pokutovat atd.

Čtěte dál

PředchozíDalší