Přeskočit na obsah

Otrok pracuje zadarmo, a tak je zde krize a válka

  • O

Podívejme se do minulosti, bylo zde mnoho populistických snah, aby bylo něco hodnotného zadarmo a následkem byla krize nebo válka, zadarmo může být jenom to co nemá žádnou hodnotu. Internet je krásnou ukázkou naivní snahy o to, aby bylo něco, co je hodnotné zadarmo a následkem je logicky krize na internetu, která vede k tomu, že se reklamy a zprávy z internetu přesouvají jinam!

Otrok pracuje zadarmo, a tak nic nekupuje a tím je zde krize a válka, je to pořád dokola stejný příběh o snaze, aby to, co má hodnotu bylo zadarmo, byli jsme vyhnáni z ráje za to, že jsme chtěli vše zadarmo, a proto se z nás všech stali hříšní čerti co žijí v konzumním pekle. Veliké daně jsou následkem populistické politiky v pekle, kdy je zde snaha, aby bylo mnohé pro hříšné čerty zadarmo.

Zaléváme plevel a krmíme parazity, a proto zde jsou krize a války. Vždy když nemohu najít kde je chyba v konzumním systému, tak se podívám do přírody a okamžitě najdu chybu v systému, je v přírodě to, co má hodnotu zadarmo? Vše je v přírodě jenom dobrý obchod, býložravec sní trávu, a jako protihodnotu poskytne hnojivo pro rostliny. Vymýšlíme neustále něco, co je v přírodě vymyšleno a praxí otestováno, komu není rady tomu není pomoci.