Nedávno se na internetu objevila umělá inteligence

Každá chyba vznikla díky chybě, tak jako se lidi rozmnožují pomocí sexu, tak se chyby rozmnožují pomocí teorie! S příchodem počítačů a internetu si začali lidi konečně uvědomovat význam chyb a začali se snažit o to, aby neměli s chybami neustálé problémy. Je snadné poukazovat na to že cizí lidi dělají chyby a je těžké si přiznat svoje chyby a hledat způsob, jak svoje chyby opravit? Všechny lidské chyby zde jsou evolučně dočasně, bohužel se zánikem starých chyb vznikají nové chyby, protože vše je zde evoluční experiment, a tak je každý živý systém jenom materiálem na evoluční pokusy.

Mnozí nechápou to, že dokonalost je iluze, a tak marně touží po dosažení dokonalosti, takto vznikla víra v zázraky a tím vznikli i ideologie a pohádky, pravdu jsme tak nahradili za lež a lásku jsme nahradili za nenávist, tím jsme se ocitli v kleci, ze které nedokážeme utéci. Nedávno se na internetu objevila umělá inteligence, se kterou je možné vést dialog a ukázalo se, že je to stejné jako když se bavíte s člověkem pod vlivem drogy, nebo se to podobá dialogu na sociální síti co je na internetu. To, co bylo v minulosti nemožné to je dneska možné, ale pořád to není takové, jaké bychom to chtěli mít.

Modernizace a optimalizace vede k tomu, že se z nás stávají stroje na dálkové ovládání, při návštěvě moderního velikého obchodního domu jsem si uvědomil, že jsme boha nahradili za peníze, už jenom zbývá člověka nahradit za inteligentního autonomního robota! Civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé, proto zde budou zaměstnanci na baterky, co pracují jako roboti!  Místo nálepky vyrobeno v Číně zde bude nálepka vyrobeno bez lidské práce! Lidská práce bude luxus, který si nebudou moci podnikatelé dovolit, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Čtěte dál

PředchozíDalší