Každý, kdo zde něco dělá má na to systém

Jak to proboha děláš? Mám na to systém.  Každý, kdo zde něco dělá má na to systém, a to platí nejenom pro člověka, ale platí to pro vše, co je zde živé, vše je zde naprogramováno a optimalizováno tak aby to fungovalo. Většina počítačů má možnost režimu spánku, v minulosti zde nebyl režim spánku a počítače se vypínali a zapínali.

Označení režim spánku se mi zdá chybné, copak má počítač nějaké sny? Vhodnější by bylo pojmenování režim klidu, když jsme u slova režim tak vlastně vše v nás a okolo nás funguje v nějakém režimu, je zde; totalitní režim, demokratický režim, režim práce, režim odpočinku atd. pokud se snažíme něco pochopit tak se snažíme pochopit v jakém režimu to existuje.

Co je opakem času, opakem času je režim klidu, protože čas je režim aktivity, co je opakem boha? Opakem boha jsou chyby, bůh to je program, který funguje, věříme v boha, pokud program díky chybám nefunguje a pokud program funguje tak v boha nevěříme. Lidi nechápou to, že úspěch je možný jenom díky neúspěchu, všichni běží za úspěchem a tím se dostávají do situace která nemá řešení.

Najednou přijde nemoc nebo stáří a vše se nám zhroutí a očekáváme od lékaře zázraky, jenže lékař není kouzelník z pohádky! Musíme konečně pochopit to, že na práci musí být stroje a na řízení strojů musí být programy, lidi se naskenují a jejich těla se v krematoriu eliminují, budeme existovat jenom ve virtuální realitě, a tak nebudeme už mít problémy s naším tělem které je zastaralým systémem.

Čtěte dál

PředchozíDalší