Přeskočit na obsah

Neúspěšné nuly s nulovou hodnotou

  • N

Každý úspěch je omezen časem a prostorem, globální úspěch trvající tisíc let je utopie! Realitou je úspěch tam kde je malá konkurence a trvající krátkou dobu. Je to logické, čím větší je množství konkurentů tím obtížnější je být úspěšným a tím kratší dobu ten úspěch trvá. Následkem je snaha o centralizaci a monopoly, tím se systém uzavírá možnosti získat zde v nějaké specializaci úspěch který by trval dlouho.

Když není možnost dosáhnout úspěchu tak se hledají náhražky které mohou vytvořit dočasnou iluzi úspěchu, takovou náhražkou je klasicky víra v boha, nebo moderně víra v peníze a drogy. Mnoho lidí dneska spojuje úspěch s virtuální realitou na internetu nebo v televizi, je to úspěch herce, který hraje dočasně na jevišti hlavní roli. Pokud není možný úspěch po dobrém je zde snaha dosáhnout úspěchu po zlém, války v nahotě odhalují pokrytectví naší morálky.

Hlásáme dobrotu a konáme zlo, každý problém má svoji příčinu, nejvíce problémů nám způsobuje teorie, která není ověřená praxí, následkem je to že se staráme o cizí a tím přicházíme o svoje. Pokud půjdeme do hloubky tak dospějeme k tomu, že realita je naprogramovaná a naše snahy o úspěch jsou tak marné, protože jsme naprogramováni na to, že budeme po celý život neúspěšné nuly s nulovou hodnotou.