Přeskočit na obsah

Nejsou lidi tak nejsou chyby

  • N

Za vším je práce, ze které je užitek, často z práce není užitek a tím je zde problém! Logicky je zde otázka, co je příčinou toho, že z práce není užitek? Příčina je jednoduchá, je zde dobrota k tomu, co si dobrotu nezaslouží, zaléváme plevel a krmíme parazity. Podívejme se třeba na prodej fotek, vystavíte na internetu hodnotné fotografie a nemáte z toho žádný užitek, protože si od vás nikdo fotografie nekoupí a nikdo nezaplatí ani za to že si vaše fotografie stáhne pro osobní použití.

Takových příkladů práce, ze které není užitek je velmi mnoho, vše je zde otázkou nabídky a poptávky, mnohdy je z nějaké práce veliký užitek ale dojde k nějaké nečekané změně a z práce najednou není žádný užitek, jenom smrt je zde jistá. V současnosti lidi tráví mnoho času ve virtuální realitě, kterou je; televize, internet, počítačové hry atd. to vše je práce ze které není užitek, mnozí touží po tom pracovat doma ve virtuální realitě a mít z toho veliký užitek.

Zde se dostáváme zase k nabídce a poptávce, pokud zde není poptávka po tom, co umíte v nějaké specializaci tak nemáte logicky ze svojí práce užitek. Mnoho lidí si myslí že se naučí programování a tím budou mít veliký užitek z domácí práce na internetu. Jenže přichází umělá inteligence, která bude umět programovat lépe a rychleji, než to umí programátoři s dlouhou praxí.

Funguje to na principu kouzla, pokud se kouzlo prozradí tak kouzelník přestane být kouzelníkem, knihy a později televize a internet, prozradili lidem mnoho kouzel, a následkem je to že není dobrá práce, protože lidi už nepotřebují chytré kouzelníky, co dělají zázraky. Jsi nemocný tak ti lékař dá léky na tvoji nemoc, lékař tak nahradil kouzelníka, nebude to trvat dlouho a robot nahradí člověka, nejsou lidi tak nejsou chyby.