Přeskočit na obsah

Není zde socialismus ani kapitalismus

  • N

Prezident nebo ředitel je jenom ubohá loutka ve skutečnosti zde vládnou databáze a programy, lidi mají propagandou přeprogramovaný mozek a tak věří tomu co si praxí neověřili, pokud by mohli volby eliminovat rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole tak by se volby zakázali, všude jde jenom o to být nahoře a mít se lépe než ostatní co jsou dole.

Není zde socialismus ani kapitalismus, je zde všude jenom pokrytecké divadlo ve kterém si lidi hrají na to co ve skutečnosti nejsou, pod maskou celebrity je oblečená opice. Jaký je člověk taková je i společnost ve které člověk žije, pořád všude platí to že z díla poznáme člověka, jaké dílo zde zanechali ti co zde díky protekci a korupci měli veliký vliv na společnost?

Jejich dílem je antikoncepce protože mít děti do tohoto ubohého světa nemá žádnou koncepci díky tom že se lidi nemají dobře. Co by se stalo pokud by se všechny lidské mozky napojili na globální virtuální realitu a odpojili se od skutečné reality? Z lidí by se stali loutky s nulovou hodnotou, loutka která by nefungovala optimálně by se eliminovala v krematoriu.