Přeskočit na obsah

Vše v nás a okolo nás má svůj osud

  • V

Každé vítězství je relativní, protože vše je zde jenom databáze a program, konflikt nebo válka to je jenom experiment který nic neznamená protože se změní jenom dočasně něco na povrchu a pod povrchem se nic nezmění. Pod povrchem jsou jednoduché programy a jednoduché databáze, to je pevný bod kolem kterého se všude vše točí.

Vše v nás a okolo nás má svůj osud který je obtížné změnit, proto milujeme náhražky které nám dávají iluze a my se stáváme na těchto iluzích závislí. Díky internetu a televizi jsou nám snadno dostupné digitální náhražky, ve světě iluzí můžeme prožívat příběhy které v realitě nelze prožít, taky máme k dispozici i léky a drogy které nám pomáhají překonat naše problémy a nemoci.

Většina lidí je po celý dlouhý život dětmi i když získali veliký vliv a tak z dálky vypadají jako celebrity. Dlouho lidi toužili po tom aby za nás pracovali stroje a programy, lidi si ale neuvědomili to že následkem bude to že lidi zde ztratí svoji hodnotu a tak skončí v rezervacích a to bude znamenat globální genocidu.